Bayonetta 2 | Wii U

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
خب :D در مورد تریلر :D قبل از همه چیز باید بگم که داستان بازی همنطوریه که فکر می کردم، شیاطین به Bayo خیانت میکنن، ژان تو یه جایی زندانی میشه و Bayo باید نجاتش بده. اون پسره هم احتمالا بهش کمک میکنه و اون Lumen Sage (که برخلاف تصورم، مرد هست :D) هم دشمن جدید Bayoـه.

اما در مورد خود بازی. یه چیزی تو دلم هست که باید بگم :D از وقتی تریلر E3 رو دیدم، یه چیزی اذیتم می کرد و اونم این بود که بازی یکم بیش از حد شبیه نسخه اوله (از نظر گیم پلی). این احساس رو توی تریلر جدید هم حس کردم. آره Umbran Climax، اسلحه های جدید، Torture Attack های جدید و دشمن های جدید هستن، اما هیچ کدوم از اینا باعث باعث نمیشن که بازی یه تغیر بنیادی نسبت به بازی اول داشته باشه. بازی های کامیا همه کامل هستن. همه چیز که لازمه توی بازی باشه توی بازی هست. اگه دنباله ای برای بازی ساخته بشه باید به طور کل گیم پلی رو چند قدم به جلو ببره. برای همین Okamiden نسبت به Okami تجربه ناب و خاصی نبود و برای همین DMC3 نسبت به DMC1 پیشرفت قابل ملاحضه ای داشت چون گیم پلی رو چندین قدم برد جلو و کلا زیر و روش کرد. اگه برای Bayo میخواست دنباله ای ساخته بشه، باید کاری رو میکرد که DMC3 برای DMC1 کرد. یعنی باید سیستم مبارزات رو به طور کل متحول می کرد. این کار فقط از شخص کامیا بر میاد. با توجه به چیزایی که از تریلر دیدم متاسفانه فکر نکنم هاشیموتو مال این حرف ها باشه. Umbran Climax کاملا یه چیز اضافی به نظر میاد که فقط برای رفع تکلیف و صرفا یه چیز جدید بودن توی بازی هست (و تقریبا یه چیزی مثل این رو با آیتم Climax Brace تو بازی اول داشتیم).

Don't get me wrong! :D شماره دوم بازی خوبی خواهد شد. چون نه پلاتینیوم بلده بازی بد بسازه و نه کلا فرمول Bayo چیزی هست که بشه بازی بدی از توش در آورد. بازی بسیار لذت بخش و سرگرم کننده و فوق العاده خواهد شد اما کاری رو نمیکنه که شماره اول با ژانر کرد. فکر کنم برای دیدن همچین تحولی باید صبر کنیم کامیا به این سری برگرده یا یه بازی دیگه تو همین سبک بسازه! :D

آخرین ویرایش:

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
بر پدر مادر اون كسي لعنت كه اين بازي رو انحصاري كرد.:((

خیلی وقته سگا بازیاشو انحصاری نینتندو میزنه

نمونه اشم برای کنسول wii و ds کلی سونیک و بازی انحصاری ساخته

و الانم برای 3ds و wii u بازی انحصاری میزنه

پس اگه بازیا انحصاری و بینظیر سگا رو دوست داری و میخوای باید بری کنسولا نینتندو بخری

مثلا میشه کسی بازیا انحصاری نینتندو رو روی پلی بازی کنه؟ معلومه که نه یه چیز توهمیه

سگا خیلی وقته طرفدار نینتندوه و نینتندو خوب ساپورت میکنه اگه طرفدار سگایی حتما کنسولا نینتندو بخر

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
بر پدر مادر اون كسي لعنت كه اين بازي رو انحصاري كرد.:((

من موندم یه شرکت Third Patry چجوری حاضر شده واسه Wii U با اون فروشش انحضاری بزنه ؟
هرچقدر هم از نینتندو پول گرفته بهتره که قراردادشو فسخ کنه و پول نینتندو رو پس بده (چون فکر نکنم اونقدر ها نصیبشون شده باشه) و واسه بقیه کنسول ها هم بازی رو بسازن ، اونطوری بیشتر سود میکننچون رو Wii U که نمیتونن چیزی بفروشن ! مخصوصاً که کنسولش بیشتر(نگفتم همه) کسایی میخرن که دنبال پلتفرمر هستن نه اینجور بازی ها !
البته باید گرافیک بازی رو هم به سطح بازی های PS4/XO برسونن

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
من موندم یه شرکت Third Patry چجوری حاضر شده واسه Wii U با اون فروشش انحضاری بزنه ؟
هرچقدر هم از نینتندو پول گرفته بهتره که قراردادشو فسخ کنه و پول نینتندو رو پس بده (چون فکر نکنم اونقدر ها نصیبشون شده باشه) و واسه بقیه کنسول ها هم بازی رو بسازن ، اونطوری بیشتر سود میکننچون رو Wii U که نمیتونن چیزی بفروشن ! مخصوصاً که کنسولش بیشتر(نگفتم همه) کسایی میخرن که دنبال پلتفرمر هستن نه اینجور بازی ها !
البته باید گرافیک بازی رو هم به سطح بازی های PS4/XO برسونن
شما فکر می کنی،همینطوری رو هوا می تونن قراردادشون رو فسخ کنند?
نینتندو و سگا یک قرارداد بستن که هیچ چیزیش مشخص نیست.،ممکنه در انحصار بمونه،ممکنه در بیاد.
در درجه اول هم نینتندو باید به فکر فروش باشه،چون بخشی از هزینه ساخت رو تامین کرده،ناشر بازی هم هست.
نینتندو یا همون اشتباهات گذشتش رو انجام می ده و بازی فروشش رضایت بخش نمی شه،یا از کارهاشون درس گرفتن و تلاششون رو برای بهبود فروش بازی انجام می دن.

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
شما فکر می کنی،همینطوری رو هوا می تونن قراردادشون رو فسخ کنند?
نینتندو و سگا یک قرارداد بستن که هیچ چیزیش مشخص نیست.،ممکنه در انحصار بمونه،ممکنه در بیاد.
در درجه اول هم نینتندو باید به فکر فروش باشه،چون بخشی از هزینه ساخت رو تامین کرده،ناشر بازی هم هست.
نینتندو یا همون اشتباهات گذشتش رو انجام می ده و بازی فروشش رضایت بخش نمی شه،یا از کارهاشون درس گرفتن و تلاششون رو برای بهبود فروش بازی انجام می دن.
نه ولی میگم اگر بندی توی قرارداد داشته باشن که سگا بتونه فسخش کنه به نفعشه که فسخش کنه
که احتمالش هم کم نیست
یه قرارداد هزارتا شرط و بند میذارن توش
مثلاً اگه کنسول شما نسبت به رقباش زیاد فروش نکرد و یا اگر بازی به فروش معینی نرسید حق فسخ با سگاست(مثلاً گفتم)

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
بيشر حرفها قبلاً تكرار شده اما گفتم شايد كسي بخواد بخونه.
PlatinumGames creative producer talks Bayonetta 2 Wii U exclusivity | Nintendo Everything

Why do we have to buy a Wii U for one game?
So then it’s not about buying a piece of hardware, it’s just that you didn’t want it on the Wii U.
لول... این آقا یا نمیفهمه یا خودشو زده به نفهمی... دیگه رسما Defense forceـه Wii U شده. هیچ کس نمیخواد بازی روی Wii U نباشه، طرفدارای بازی میخوان بازی روی کنسولی باشه که به جز Bayo 2 حداقل چارتا بازی دیگه مورد علاقه شون رو هم داشته باشه. اگه ساپورت ثرد پارتی وی یو کمتر از Ouya نبود ملت با انحصاری بودن بازی خیلی کمتر مشکل داشتن.
"ما بازی رو انحصاری وی یو کردیم!"
"چی؟! خب حالا دیگه چه بازی ای به جز بازی های نینتندو روی Wii U هست؟ آخه از اونجایی که شماره اول روی هیچ کنسول نینتندویی نبود، به عنوان طرفدار Bayonetta، من از یه جامعه گیمری غیر نینتندویی میام! خب حالا به جز Bayo 2 چه بازی غیر نینتندویی و "هاردکور" دیگه ای برام دارید؟ The Witcher 3 شاید؟ Dark Souls 2 مثلا؟ Dragon Age 3 آیا؟"
"نه موهاهاهاها! نداریم! موهاهاهاها! کی گفته وی یو بازی نداره؟! تازه اصلا بازی های دیگه مهم نیست! همین یه بازی کافیه! موهاهاهاها! شما همه وی یو هیتر هستید! موهاهاهاها!"
"وی یو بازی داره اما منظور من بازی هایی بود که طرفدارای Bayo دوست شون دارن!"
"نه من نمی شنوم شما همه وی یو هیترید لالالالالا!"

شخصا دیگه حالم از این آقای محترم و این بحث مسخره پورت به هم میخوره. فقط منتظرم بازی بیاد و تموم بشه این قضیه.

But if you were going to sell a game on a Nintendo platform, what publisher would you choose? Right, Nintendo. Right?
But if you were going to sell a game on a Nintendo platform
But if you were going to sell a game
But if you were going to sell

I lol'd. I lol'd hard.

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
البته تا حدودي حرفش قابل قبوله چون بدون نينتندو پول بازي رو نداشتن ولي در اون صورت هم بهتر بود سعي ميكردن با سوني يا مايكرو مذاكره كنن

به هر حال خوشمون بياد يا نه بازي انحصاريه و باز هم خوشمون بياد يا نه احتمالا بازي نخواهد فروخت. يادتونه ميكامي هم چند وقت پيش گفته بود اگه ريميك خوب ميفروخت RE4 هيچ وقت ساخته نميشد و RE به سبك سابقش باقي ميموند كه اونم از تبعات انحصاري شدنش رو GC بود بيشتر از اينكه PG مقصر باشه تقصبر متوجه نينتندو هست كه ميره بازي رو انحصاري ميكنه كه با سياستش با جهان بينيش و با Image ي كه مردم ازش سراغ دارن همخوني نداره.

solid_reza

کاربر سایت
May 16, 2014
9
نام
رضا
من خودم بیشتر از هرکسی توی دنیا دوست دارم همچین اتفاقی بیفته، اما تاکید های نینتندو روی این موضوع که خودش ناشر بازی توی سراسر دنیاست یکم از امیدم کم می کنه. البته احتمال داره که انحصار این بازی زمانی باشه، یعنی بعد از یکی-دو سال برای پلتفرم های دیگه هم بیاد اما با توجه به اینکه احتمالا اون موقع دیگه همه کنسول های نسل بعد میان احتمالش کمه برای PS3 و X360 بیاد..... نینتندو هم به این راحتی همچین الماسی رو از دست نمی ده! :D

من هنو امیدوارم bayoneta 1 واسه pc بیاد!! من موندم تو این wiiU بی نوا چی دیدن ک اینو واسش منتشر کردن :-s

Redfoo

کاربر سایت
May 24, 2014
242
نام
ashash
سازنده بازی گفته DLC ای برای این بازی نخواهد آمد و این بازی اندازه یک بازی و نصفی محتوا داره (منظور اینه که بازی کامله و نیازی به عرضه DLC برای اون نیست)

Bayonetta 1 همراه با 2 در یک پک عرضه می شه و شما وقتی نسخه 2 رو خریداری می کنید توش 1 هم هست

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
یک سری اطلاعات اومده از بازی,اول این که فقط نسخه فیزیکی بازی,شامل نسخه اول می شه و نسخه دیجیتالی Bayonetta 1 رو نداره.:|
Bayonetta 1:
بازی از حالت تاچ اسکرین مثل شماره دوم و Gyro sensor پشتیبانی می کنه که کاملا اختیاری هست.
Bayonetta می تونه لباس های لینک و کاراکتر های دیگه Nintendo رو بپوشه.:|برای هر اسکین,با طراح های نینتندو کار کردن.
1 سال و نیم در حال کار روی پورت این نسخه بودن که الان هم کارشون تموم شده.
به صورت 60 فریم هم اجرا می شه و پورت نسخه X360 هست.
پورت هم زیر نظر شخص کامیا انجام شده.
اکثر پورت رو Bee Tribe انجام داده.
می تونید با استفاده از گیم پد بین زبان ژاپنی و انگلیسی سوییچ کنید.
ساخت Bayonetta 2 هم حدود 3 سال طول کشیده و در حال حاضر تموم شده و روی فیکیس کردن باگ ها دارن کار می کنن.
کامیا هم علاوه بر نظارت, به ساخت بازی کمک کرده.البته شاکی بوده از باکس ارت بازی,مثل این که بی خبر بوده از باکس ارت:|
اپدیت:
کسانی که نسخه دیجیتالی بازی رو هم خرید می کنند,نسخه اول بازی رو به صورت رایگان دریافت می کنند.
اپدیت 2:
فریم ریت نسخه اول لاک نیست.
yahoo_22.gif
خاک

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر