Bayonetta 2 برای Wii U تایید شد

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
55689459918241226228.jpg

امروز در جریان کنفرانس نینتندو رسما اعلام شد که Bayonetta 2 قرار است به صورت انحصاری برای Wii U عرضه شود.

ناشر بازی نینتندو می‌باشد.
سازنده‌ی بازی به مانند قبل پلاتینیوم گیمز است و Yusuke Hashimoto کارگردانی آن را بر عهده دارد (وی قبلا تهیه کننده‌ی نسخه‌ی اول بود).
Kamiya نیز بر روی روند ساخت بازی نظارت کامل دارد.
تاریخ عرضه سال 2013 می‌باشد.

اولین تریلر:
http://www.youtube.com/watch?v=hirJAOc2D3k&feature=player_embedded

تصاویر تریلر:

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,943
نام
حسین
بسیار هم عالی واقعا کنسول دوست داشتنی هست :)

راستی با اون دسته ی تبلت مانند زاقارت چه جوری می شه بازی مثل بایونتا انجام داد!

واقعا به نظرت اینجوری هست ؟؟؟؟
اوج تکنولوژی و فناوری را تو دسته این دستگاه می تونه ببینی !

آخرین ویرایش:

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
لعنت به اين Nintendo سر GameCube انحصاري كردن viutiful joe mgs1 remake و resident evil0 1remake براش كافي نبود حالا دوباره ميخواد
بازي هاي third party انحصاري كنسولش كنه يكي نيست بكه جرا نميري جندتا استوديو باز نميكني و دست از اين third party ها بر نميداري خيلي وقت بود منتظر
شماره بعدي اين بازي بودم كه اين طوري شد ببينم اكه ناشر nintendo بس عكس sega زير عكس بازي جكار ميكنه

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
هر کی توی e3 دستش گرفته از سبکیش +این که دست رو اذیت نمی کنه حرف زده
کنترل تلویزیون هم سبکه هم دستو اذیت نمی کنه. اون شکل چارگوششو می گم.تو دست خوب فک نکنم جا بگیره.
البته انگار دسته دومی هم معرفی کردن.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
لعنت به اين Nintendo سر GameCube انحصاري كردن viutiful joe mgs1 remake و resident evil0 1remake براش كافي نبود حالا دوباره ميخواد
بازي هاي third party انحصاري كنسولش كنه يكي نيست بكه جرا نميري جندتا استوديو باز نميكني و دست از اين third party ها بر نميداري خيلي وقت بود منتظر
شماره بعدي اين بازي بودم كه اين طوري شد ببينم اكه ناشر nintendo بس عكس sega زير عكس بازي جكار ميكنه
)xجانم این همه سونی از استدیو های تردپارتی اختصاصی داره بعد میاین به نینتندو این حرف رو می زنین

---------- نوشته در 08:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:51 PM ارسال شده بود ----------

کنترل تلویزیون هم سبکه هم دستو اذیت نمی کنه. اون شکل چارگوششو می گم.تو دست خوب فک نکنم جا بگیره.
البته انگار دسته دومی هم معرفی کردن.
یکم اطلاعاتتون رو به روز کنید بد نیست برید نارنجی مقالاتش رو درباره ی wii u در e3 2012 بخونید می فهمید

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
امیدوارم آف تاپیک حساب نشه، ولی ظاهرا نینتندو علاوه بر این که Bayonetta رو انحصاری اعلام کرده توی یکی از این Presentation هاش یه سری ویژگی های انحصاری هم برای Black Ops II معرفی کرده که واقعا جالب هستند!

مثل این که اگر از هر دو صفحه برای بازی استفاده بشه، از صفحه دوم (احتمالا گیم پد) میشه به عنوان نقشه (مینی مپ)، و همچنین برای فعال کردن Score Streak ها یا تغییر اسلحه ها و مهمات وسط بازی استفاده کرد.

یا این که مثلا اگر دو نفر بخوان با همدیگه مولتی پلیر بازی کنند، یک نفرشون می تونه از گیم پد استفاده کنه و یک نفر از تلویزیون، که روی دست همدیگه رو هم نمی بینند. صد البته بازی یک نفره روی گیم پد (که موجب ساکت شدن پدر، مادر، خواهر، برادر و سایر افراد غرغرو میشه! :D) هم امکان پذیره.

کلا خیلی تاثیرگذار بوده این کنفرانس های نینتندو. الان این ور و اون ور میرم همه جا دارند راجع به Wii U صحبت می کنند. دنیا رو چه دیدید؟ اگه یه چند تا شوک همین جوری دیگه هم برای این چند ماه باقی مونده تو آستینش داشته باشه شاید خیلی از شماها هم موقع Launch کنسولش رو خریدید!
gamer.gif

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,348
نام
محمدرضا
به نظرم Bayonetta انقلاب و تحولی در سبک H&S بود
به خاطرBayonetta 2 مجبورم wii u بخرم)x
معتاد سبک hack & slash هستم:cry: الان دارم dmc1 بازی میکنم بعدشم دوباره میرم سراغه:cry:Bayonetta:cry:
خدا لعنتت کنه که بین این همه بازی ، گیر دادی به این.​

آخرین ویرایش:

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
بازي هايي كه سوني از third party داره اكسرا ipهاي جديد بودن و خيلي موفق هم نبودن ولي بازي هايي كه Nintendo تصاحب كرد همه ادامه بودن تا بتونه از اسم
بازي ها براي فروش بيشتر كنسولش سواستفاده بكنه تحمل بازي نكردن يه بازي هايي مسل lair heavy rain yakuza heavenly sword خيلي راحت تر از يه بازي هايي مسل mgs resident evil bayonetaاست كه ادم تو دنياشون زندكي كرده وابسته شده بهشون

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
منم بشدت شوکه شدم,البته بنظرم مولتی باشه,یا شایدم انحصار زمانی!! یادمه زمان عرضه اویل و dmc‏ هم میگفتن انحصار سونیه اما چی شد!
داستان سونی فرق می کنه انحصاریاش زیاده و خیلی از انحصاریاش رو به خاظر هزینه زیاد بی خیال شد مثل LA Noire , Castlevania,DMCو...

ولی فک نمی کنم نینتندو بخواد از این کارا بکنه و به قول معروف دلا را نباید صابون زدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر