Multi Platform Battlefield V

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
https___forum.bazicenter.com_attachments_1613156725250-png.194973_.jpg

سازنده: EA DICE
ناشر: Electronic Arts
موتور گرافیکی: Frostbite
پلتفرم ها: PlayStation 4، Xbox One و رایانه های شخصی
تاریخ انتشار: 20 نوامبر 2018 (29 آبان 1397)
سبک: شوتر اول شخص
مودهای بازی: Grand Operations, Combined Arms, Conquest, Battle Royal و ...
همچنین چند بخش داستانی با داستان های کوتاه

پس از انتشار یک تیزر تریلر، در مراسم رسمی در نظر گرفته شده نسخه پنجم از سری بازی های Battlefield به طور رسمی معرفی شد. در مراسم Gamescom 2018 نیز تریلری از گیم پلی بازی به نمایش در آمد:

اطلاعات بازی:
1-این نسخه در جنگ جهانی دوم جریان خواهد داشت و به جای تمرکز داستان روی وقایع مشهور این جنگ بزرگ، DICE سعی می کند بر روی داستان های گوشه و کنار این مبارزه تمرکز کند تا این وقایع کمتر گفته شده را بهتر به نمایش بگذارد.
یکی از داستان های نمایش داده شده درباره زنی بود که سعی داشت خانواده خود را در جریان حوادث نجات دهد. (در بازی سربازان زن حضور خواهند داشت) .
2- این نسخه از بازی هیچ گونه Premium Pass نخواهد داشت و تمامی محتوای اضافه رایگان خواهند بود.
3- نسخه پنجم شامل یک مود کوآپ به نام Combined Arms می شود. در این مود شما در یک گروه 4 نفره قرار خواهید گرفت. بازی به شما ماموریت هایی می دهد که مجبور هستید برای انجام آن ها به طور مخفیفانه همراه با دوستان خود به خطوط دشمن حمله ور شوید. ماموریت های شما متنوع خواهند بود و بسته به میزان پاداشی که درخواست می کنید ماموریت های سخت تر و دشوار تری به شما و دوستانتان داده می شود.
4- مود بتل رویال برای طرفداران آن قرار داده شده اما مشخص نیست در هنگام عرضه در دسترس است یا به طور جداگانه منتشر می شود. یک مود دیگر به نام Grand Operations برای طرفداران در نظر گرفته شده است. این مود شامل نقشه های وسیع و سیستم "باقی ماندن تا نفر آخر" می شود. هر راند این مود 4 روز (زمان درون بازی) طول می کشد و شما منابع محدودی دارید و باید برای دریافت منابع تلاش کنید تا زنده بمانید!
این مود 64 بازیکن دارد. هر روز به شما ماموریت های جدیدی داده می شود.
5- بازی برای دارندگان نسخه Deluxe و مشترکان EA Access زودتر در دسترس قرار می گیرد.
6- بازیکنان با پیش خرید بازی می توانند به محتویات اضافه برای شخصی سازی شخصیت ها و دسترسی سریع به پنج اسلحه در هنگام عرضه دسترسی داشته باشند.
7- در زمان انتشار شما به آفریقا، فرانسه و هلند دسترسی خواهید داشت.
8- برای Healing نیاز است نزدیک بازیکن افتاده بروید و طی یک انیمیشن فرایند انجام می شود. بازیکن ضربه دیده و افتاده می تواند از شما درخواست کمک کند.
9- گان پلی بازی به طور کامل عوض شده است.
10- می توانید نارنجک های که پرتاب شده اند را برگردانید یا در هوا منفجر کنید.
11- برخلاف نسخه قبل، دیگر سربازان ویژه (مثل سربازی که با اسلحه خود آتش پرتاب میکرد و زره غیر قابل نفوذ داشت) در نسخه پنجم حضور نخواهند داشت.
12- بازی قابلیت ساخت و ساز دوباره ساختمان های تخریب شده را خواهد داشت. دیگر پس از چند دقیقه بازی با یک محیط خراب شده در طرف نخواهید بود و هر لحظه امکان بازسازی توسط دیگر بازیکنان وجود خواهد داشت.
13- شما در حین بازی حس حضور در یک جنگ واقعی را خواهید داشت. هر اتفاقی بر روی شما تاثیر گذار خواهد بود. انفجار ها باعث پرت شدن شما می شوند و موارد این چنینی در بازی مشاهده خواهد شد.
مثلا اگر یک نارجنک را به درون اتاقی پرتاب کنید ممکن است وسایل درون اتاق به همراه جنازه افراد به بیرون پرتاب شوند!
14- بر روی Squad ها تمرکز زیادی شده است. اگر بمیرید، می توانید عملکرد دیگر یارانتان را به صورت سوم شخص مشاهده کنید.
15- قابلیت شخصی سازی به طور وسیعی در این نسخه کار شده است. شما قادر خواهید بود شخصیت و وسایل خود را در جزئی ترین موارد هم شخصی سازی کنید.
16- در این نسخه همانند نسخه قبل 4 کلاس وجود دارد. هر کلاس حالت نقش محور دارد و در هر کلاس انتخاب نقش با شماست.
با تشکر از کاربر CriRo7 برای جمع آوری اطلاعات تکمیلی:
1- سلامتی شما به طور خودکار پر نمی شود و باید بانداژ ببندید. همچین نوار سلامتی به صورت طبقه طبقه قرار داده شده است و با هر بار بانداژ یک طبقه پر می شود.
2- مهمات را باید خودتان از روی زمین بردارید و خود به خود دریافت نمی شود.
3- ریوایو کردن یارانتان در هر اسکوادی امکان پذیر خواهد بود.
4- در هنگام پرش نیز می توان تیراندازی کرد.
5- از پشت دیوار می توان با توجه به قدرت اسلحه دشمنان را مورد هدف قرار داد.
6- می توان به صورت خوابیده یا پشت خیز تیراندازی کرد.
7- می توان وسایل تیراندازی به وسیله نقلیه اضافه کرد تا یار شما بتواند از آن استفاده کند.
8- محیط تاثیرپذیری فیزیکی دارد و به عنوان مثال علف ها له می شوند!
9- تخریب‌پذیری ساختمان ها بستگی به نوع و قدرت ضربه دارد و هر ضربه ای به یک شکل تخریب نمی کند!
10- برای اسکواد لیدر جایزه در نظر گرفته شده است. اگر آخرین نفر اسکواد باشید به شما اطلاع داده می شود.
11- برای ریوایو کردن باید محیط اطراف خود را هم در نظر بگیرید. در شلوغی نمی‌توان به راحتی ریوایو کرد و باید سعی کنید نارنجک دودزا پرتاب کنید تا راحت تر اینکار را انجام دهید یا اینکه دوست خود را بکشید و بعدا ریوایو کنید.
تصاویر:
3390406-bfv_revealscreenshot_01.jpg

3390396-bfv_revealscreenshot_02.jpg

3390398-bfv_revealscreenshot_05.jpg
3390399-bfv_revealscreenshot_06.jpg

3390400-bfv_revealscreenshot_07.jpg

3390401-bfv_revealscreenshot_08.jpg
3390402-bfv_revealscreenshot_09.jpg

3390403-bfv_revealscreenshot_10.jpg

3390404-bfv_revealscreenshot_11.jpg

3390405-bfv_revealscreenshot_12.jpg

3390397-bfv_revealscreenshot_04.jpg

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
انجام دادم، حل شده فعلا ولی خب دیگه بد بخت 5 سالشه.
عمری گذشت ازش.
واسه منم مال nov 2013 عه از اون موقع بدبختو ....
ولی اخ نگفته از لحاظ داغ کردن ...فقط هاردش تعطیله .

بتل لاگ برای bfv راه اندازی شده ؟ platoon ها چطور؟

• Like
Reactions: FARNOOD007

FARNOOD007

کاربر سایت
Apr 16, 2012
718
واسه منم مال nov 2013 عه از اون موقع بدبختو ....
ولی اخ نگفته از لحاظ داغ کردن ...فقط هاردش تعطیله .

بتل لاگ برای bfv راه اندازی شده ؟ platoon ها چطور؟
بتل لاگ که از بتل 4 باهاش خداحافظی شده و پلاتون ها هم بعدا اضافه میشه.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,347
نام
بابک
سلام بچه ها
خب از دیروز سرورا باز شد و من بازیو استارت کردم،یه سری اغلام برای لباس و اسلحه هم بهم داده بود عین پک که باز کردم،بعد از درست کردن تنظیمات و گشتن تو منو،مهمترین چیزی که به چشم میاد سرعت سوییچ بین منو ها و شخصی سازی کارکترهای بازیه،شما میتونید چهره شخصیت هارو عوض کنید،تعدادشونم کم نیست،چندتایی مرد و چندتایی هم زن،خوبی بازه زمانی بازی همینه که شما میتونید تا کوچکترین اجزای لباس رو عوض کنید،مثل شلوار،چکمه و غیره،بعد از شخصی سازی کارکترها میرسیم به شخصی سازی اسلحه ها،که اونم درحد قابل قبولی هست و اصلا با نسخه قبل قابل مقایسه نیست،البته عین بتلفیلد ۴ هم دستور بالتون خیلی باز نیست اما از نسخه ۱ خیلی خیلی بهتره،یه سری هم به قسمت سینگل بازی زدم و نمیدونم که منتقد ها در موردش چی گفتن اما بازم بهش نمیومد که چیز مالی باشه،برعکس پتانسیل خوب بازی از لحاظ برهه زمانی،شایدم اشتباه کنم،اما مهمترین قسمت بازی و بهترین قسمتش طبق روال همون قسمت مولتی پلیر بازیه،نکته اول کیفیت سرورا در محدوده اروپاست که واقعا مثل همیشه عالیه و چیزی کم نداره،کانکشن پایداره و بازی هم بشدت روون،وارد بازی که میشید مخصوصا مود کانکوئست که واقعاً دیگه به بلوغ خودش رسیده و اون حس جنگ جهانی دوم رو منتقل میکنه،گجت ها و اسلحه ها پیشرفته تر شدن و به بهتر شدن گیمپلی کمک کردن،گرافیک بازی فوق العاده عالیه و قول میدم توی کنسول هم شاهد گرافیک بسیار خوبی باشیم،نکته بعدی صداگذاری و افکت های بازیه که مثل همیشه عالیه،هنوز چندتا از مپ هارو تست نکردم اما دوتا مپی که خیلی خوشم اومد همون دو مپی که در هلند قرار داره،مپ اَرس هم بد نیست اما بیشتر بدرد سواره نظام میخوره،درکل از دیروز تا حالا دارم از بازی لذت میبرم و امیدوارم همه بتونن تهیه اش کنن چون میتونه با اضافه شدن آیتم ها و مپ های جدید ساعت ها یا سالها آدم رو سرگرم کنه

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
دوستان کسی این جا با اوریجین کامپیوتر سر و کار داره؟من اگه الان بخوام با اون اکسز تریال بازی کنم از کجا باید انجام بدن تا یه 10 ساعتی بازیو امتحان کنم؟یه بار یه قسمت رفتم کار پیپالو اینا میخواست.

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
@HTC M8
من که نسخه معمولی رودارم هنوز وقتش نشده،
یه سؤال دارم،
چندتا layout واسه هر کلاس میشه درست کرد؟
بعدش throwing blade یا knife از اول واسه اسکات بازه یا کلاس های دیگه هم دارن ش؟
ID ت هم بذار.

• Like
Reactions: SleepyTurtel

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,347
نام
بابک
@HTC M8
من که نسخه معمولی رودارم هنوز وقتش نشده،
یه سؤال دارم،
چندتا layout واسه هر کلاس میشه درست کرد؟
بعدش throwing blade یا knife از اول واسه اسکات بازه یا کلاس های دیگه هم دارن ش؟
ID ت هم بذار.
من هنوز لولم ده نشده،تا اینجای کار یک layout
آره اگه اشتباه نکنم بازه
من رو اوریجین پلی میدم
Babak13751996

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

• Like
Reactions: AM!R

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,445
اوضاع نمرات بازی اصلا خوب پیش نمیره..
با این روند، زیر 80 اومدن متا هم حتی دور از ذهن نیست.

5545464.png

متای نسخه ps4 هم با 4 نقد، 74 هست :|

پ. ن: گیم اسپات هم گفت 8 میده احتمالا.

آخرین ویرایش:

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
سلام دوستان من بازی رو برایps4میخوام بگیرم