Multi Platform Battlefield V

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
https___forum.bazicenter.com_attachments_1613156725250-png.194973_.jpg

سازنده: EA DICE
ناشر: Electronic Arts
موتور گرافیکی: Frostbite
پلتفرم ها: PlayStation 4، Xbox One و رایانه های شخصی
تاریخ انتشار: 20 نوامبر 2018 (29 آبان 1397)
سبک: شوتر اول شخص
مودهای بازی: Grand Operations, Combined Arms, Conquest, Battle Royal و ...
همچنین چند بخش داستانی با داستان های کوتاه

پس از انتشار یک تیزر تریلر، در مراسم رسمی در نظر گرفته شده نسخه پنجم از سری بازی های Battlefield به طور رسمی معرفی شد. در مراسم Gamescom 2018 نیز تریلری از گیم پلی بازی به نمایش در آمد:

اطلاعات بازی:
1-این نسخه در جنگ جهانی دوم جریان خواهد داشت و به جای تمرکز داستان روی وقایع مشهور این جنگ بزرگ، DICE سعی می کند بر روی داستان های گوشه و کنار این مبارزه تمرکز کند تا این وقایع کمتر گفته شده را بهتر به نمایش بگذارد.
یکی از داستان های نمایش داده شده درباره زنی بود که سعی داشت خانواده خود را در جریان حوادث نجات دهد. (در بازی سربازان زن حضور خواهند داشت) .
2- این نسخه از بازی هیچ گونه Premium Pass نخواهد داشت و تمامی محتوای اضافه رایگان خواهند بود.
3- نسخه پنجم شامل یک مود کوآپ به نام Combined Arms می شود. در این مود شما در یک گروه 4 نفره قرار خواهید گرفت. بازی به شما ماموریت هایی می دهد که مجبور هستید برای انجام آن ها به طور مخفیفانه همراه با دوستان خود به خطوط دشمن حمله ور شوید. ماموریت های شما متنوع خواهند بود و بسته به میزان پاداشی که درخواست می کنید ماموریت های سخت تر و دشوار تری به شما و دوستانتان داده می شود.
4- مود بتل رویال برای طرفداران آن قرار داده شده اما مشخص نیست در هنگام عرضه در دسترس است یا به طور جداگانه منتشر می شود. یک مود دیگر به نام Grand Operations برای طرفداران در نظر گرفته شده است. این مود شامل نقشه های وسیع و سیستم "باقی ماندن تا نفر آخر" می شود. هر راند این مود 4 روز (زمان درون بازی) طول می کشد و شما منابع محدودی دارید و باید برای دریافت منابع تلاش کنید تا زنده بمانید!
این مود 64 بازیکن دارد. هر روز به شما ماموریت های جدیدی داده می شود.
5- بازی برای دارندگان نسخه Deluxe و مشترکان EA Access زودتر در دسترس قرار می گیرد.
6- بازیکنان با پیش خرید بازی می توانند به محتویات اضافه برای شخصی سازی شخصیت ها و دسترسی سریع به پنج اسلحه در هنگام عرضه دسترسی داشته باشند.
7- در زمان انتشار شما به آفریقا، فرانسه و هلند دسترسی خواهید داشت.
8- برای Healing نیاز است نزدیک بازیکن افتاده بروید و طی یک انیمیشن فرایند انجام می شود. بازیکن ضربه دیده و افتاده می تواند از شما درخواست کمک کند.
9- گان پلی بازی به طور کامل عوض شده است.
10- می توانید نارنجک های که پرتاب شده اند را برگردانید یا در هوا منفجر کنید.
11- برخلاف نسخه قبل، دیگر سربازان ویژه (مثل سربازی که با اسلحه خود آتش پرتاب میکرد و زره غیر قابل نفوذ داشت) در نسخه پنجم حضور نخواهند داشت.
12- بازی قابلیت ساخت و ساز دوباره ساختمان های تخریب شده را خواهد داشت. دیگر پس از چند دقیقه بازی با یک محیط خراب شده در طرف نخواهید بود و هر لحظه امکان بازسازی توسط دیگر بازیکنان وجود خواهد داشت.
13- شما در حین بازی حس حضور در یک جنگ واقعی را خواهید داشت. هر اتفاقی بر روی شما تاثیر گذار خواهد بود. انفجار ها باعث پرت شدن شما می شوند و موارد این چنینی در بازی مشاهده خواهد شد.
مثلا اگر یک نارجنک را به درون اتاقی پرتاب کنید ممکن است وسایل درون اتاق به همراه جنازه افراد به بیرون پرتاب شوند!
14- بر روی Squad ها تمرکز زیادی شده است. اگر بمیرید، می توانید عملکرد دیگر یارانتان را به صورت سوم شخص مشاهده کنید.
15- قابلیت شخصی سازی به طور وسیعی در این نسخه کار شده است. شما قادر خواهید بود شخصیت و وسایل خود را در جزئی ترین موارد هم شخصی سازی کنید.
16- در این نسخه همانند نسخه قبل 4 کلاس وجود دارد. هر کلاس حالت نقش محور دارد و در هر کلاس انتخاب نقش با شماست.
با تشکر از کاربر CriRo7 برای جمع آوری اطلاعات تکمیلی:
1- سلامتی شما به طور خودکار پر نمی شود و باید بانداژ ببندید. همچین نوار سلامتی به صورت طبقه طبقه قرار داده شده است و با هر بار بانداژ یک طبقه پر می شود.
2- مهمات را باید خودتان از روی زمین بردارید و خود به خود دریافت نمی شود.
3- ریوایو کردن یارانتان در هر اسکوادی امکان پذیر خواهد بود.
4- در هنگام پرش نیز می توان تیراندازی کرد.
5- از پشت دیوار می توان با توجه به قدرت اسلحه دشمنان را مورد هدف قرار داد.
6- می توان به صورت خوابیده یا پشت خیز تیراندازی کرد.
7- می توان وسایل تیراندازی به وسیله نقلیه اضافه کرد تا یار شما بتواند از آن استفاده کند.
8- محیط تاثیرپذیری فیزیکی دارد و به عنوان مثال علف ها له می شوند!
9- تخریب‌پذیری ساختمان ها بستگی به نوع و قدرت ضربه دارد و هر ضربه ای به یک شکل تخریب نمی کند!
10- برای اسکواد لیدر جایزه در نظر گرفته شده است. اگر آخرین نفر اسکواد باشید به شما اطلاع داده می شود.
11- برای ریوایو کردن باید محیط اطراف خود را هم در نظر بگیرید. در شلوغی نمی‌توان به راحتی ریوایو کرد و باید سعی کنید نارنجک دودزا پرتاب کنید تا راحت تر اینکار را انجام دهید یا اینکه دوست خود را بکشید و بعدا ریوایو کنید.
تصاویر:
3390406-bfv_revealscreenshot_01.jpg

3390396-bfv_revealscreenshot_02.jpg

3390398-bfv_revealscreenshot_05.jpg
3390399-bfv_revealscreenshot_06.jpg

3390400-bfv_revealscreenshot_07.jpg

3390401-bfv_revealscreenshot_08.jpg
3390402-bfv_revealscreenshot_09.jpg

3390403-bfv_revealscreenshot_10.jpg

3390404-bfv_revealscreenshot_11.jpg

3390405-bfv_revealscreenshot_12.jpg

3390397-bfv_revealscreenshot_04.jpg

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
اوه کو حالا تا اکتبر 2021 ...
----
دیروز یه اپدیت 5 گیگی اومد بازی یه جوری شده!
امروز یه دست بازی کردم 10 بار مردم یک بارم نتونستم کسیو بکشم :| من بهم ریختم یا بازی؟
بعد اصلا تانک نمیده دیگه! من قبلا همش تانک بر میداشتم الان همش تا تانک میاد برام یکی دیگه بر میداره!
برعکس من حس می کنم بازی بهتر شده
تانک هم همیشه همینجور بوده دیگه باید میلی ثانیه واکنش نشون بدی همیشه سریع تانکو میگیرن

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
برعکس من حس می کنم بازی بهتر شده
تانک هم همیشه همینجور بوده دیگه باید میلی ثانیه واکنش نشون بدی همیشه سریع تانکو میگیرن
فکر میکنم تو بخش بالانس شدن بهتر شده
ولی نمیدونم باز باید بشینم بازی کنم.
من همیشه تانک سریع ترین حالت بر میدارم! اصلا رفتم هارد ssD گرفتم براش و اینها که چنین کارهایی بتونم بکنم ولی تو این اپدیت جدید یک کم عوض شده حالا باید سدتم بیاد.
امیدوارم مشکل چیتر هارو حل کنن

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
سلام
واسه من 2 گیگ آپدیت اومد یکبار که pause کردم و دوباره reasum رو زدم آپدیت پرید و شد 60 گیگ :| راهی نداره ؟ یعنی باید 60 گیگ دیگه دانلود کنم

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
سلام
واسه من 2 گیگ آپدیت اومد یکبار که pause کردم و دوباره reasum رو زدم آپدیت پرید و شد 60 گیگ :| راهی نداره ؟ یعنی باید 60 گیگ دیگه دانلود کنم
آخرین آپدیت که چند روز پیش اومد 5 گیگ حجمش بود
مطمئن هستی که 60 گیگ شده؟ شاید داره وریفای میکنه

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
فکر میکنم تو بخش بالانس شدن بهتر شده
ولی نمیدونم باز باید بشینم بازی کنم.
من همیشه تانک سریع ترین حالت بر میدارم! اصلا رفتم هارد ssD گرفتم براش و اینها که چنین کارهایی بتونم بکنم ولی تو این اپدیت جدید یک کم عوض شده حالا باید سدتم بیاد.
امیدوارم مشکل چیتر هارو حل کنن
بعد از آپدیت من هنوز چیتر ندیدم توی سرورایی که بازی کردم تا این لحظه
بعضیا واقعا بازیشون خوبه :D
تانک خواهان زیاد داره دیگه اونی که پینگش 10/20 هست نسبت به مایی که 120 هستیم برتری داره :D

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
آخرین آپدیت که چند روز پیش اومد 5 گیگ حجمش بود
مطمئن هستی که 60 گیگ شده؟ شاید داره وریفای میکنه
والا نمیدونم چی شده قبلش زده بود دو گیگ و خورده ای گفتم حسش نیست داتلود کنم pause کردم یکی دو ساعت بتل 4 آنلاین زدم بعد که دوباره reasum زدم شد 60 گیگ نمیدونم چی شده انگار کل آپدیتام پریده و از اول داره دانلود میکنه حتی یکبار هم از قسمت سیف مود ، ربیولد دیتا بیس کردم اما حجم دانلود تغییر نکرد .
یکی دوبار دیگه امتحان میکنم اگه حجمش تغییر نکرد بازی رو رد میکنم بره والا حوصلم نمیگیره اینقدر دانلود کنم

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
بعد از آپدیت من هنوز چیتر ندیدم توی سرورایی که بازی کردم تا این لحظه
بعضیا واقعا بازیشون خوبه :D
تانک خواهان زیاد داره دیگه اونی که پینگش 10/20 هست نسبت به مایی که 120 هستیم برتری داره :D
نه دیشب من بازی میکردم چیتر شدیدا داشت! ولی یه تغییری که کرده مثل اینکه بعد هر بازی سرور هارو بالانس میکنه یا چی چون قبلا اینطور نبود
اره : ))) جذاب ترین بخشش هم به نظرم تانک هست بجز یکی دوتا مپش که میشه راحت پیاده رفت اکثر مپ هاش به من بدون تانک حال نمیده =P~
والا نمیدونم چی شده قبلش زده بود دو گیگ و خورده ای گفتم حسش نیست داتلود کنم pause کردم یکی دو ساعت بتل 4 آنلاین زدم بعد که دوباره reasum زدم شد 60 گیگ نمیدونم چی شده انگار کل آپدیتام پریده و از اول داره دانلود میکنه حتی یکبار هم از قسمت سیف مود ، ربیولد دیتا بیس کردم اما حجم دانلود تغییر نکرد .
یکی دوبار دیگه امتحان میکنم اگه حجمش تغییر نکرد بازی رو رد میکنم بره والا حوصلم نمیگیره اینقدر دانلود کنم
این مشکلی که میگی همیشه تو اورجین هست، برای منم چند بار شده مخصوصا وقتی پاز میکنی و بعدا ادامه میدی، من حتی شده ویندوز عوض کردم اومدم نصف دیتارو بیشتر قبول نکرده :| از قابلیت های منحصر به فرد اورجینه!
قدیما میرفتیم از تو تنظیمات پوشه بازی رو READ ONLY میکردیم موقعی که شناخت بر میداشتیم تست بکن ببین شاید شد.
اقا بتلفیلد 4 رو چه طوری میری؟
من ویندوز عوض کردم اومدم هرچه میکنم میزنه :
we are unable to connect to ea servers to activate battlefield 4

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,880
نام
malek
نه دیشب من بازی میکردم چیتر شدیدا داشت! ولی یه تغییری که کرده مثل اینکه بعد هر بازی سرور هارو بالانس میکنه یا چی چون قبلا اینطور نبود
اره : ))) جذاب ترین بخشش هم به نظرم تانک هست بجز یکی دوتا مپش که میشه راحت پیاده رفت اکثر مپ هاش به من بدون تانک حال نمیده =P~
اتفاقا برا منم بدون تانک بازی اصلا حال نمیده.اون لذتی که تو ترکوندن تانک با ظرفیت پرش هست تو هیچی نیست :)

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس

این مشکلی که میگی همیشه تو اورجین هست، برای منم چند بار شده مخصوصا وقتی پاز میکنی و بعدا ادامه میدی، من حتی شده ویندوز عوض کردم اومدم نصف دیتارو بیشتر قبول نکرده :| از قابلیت های منحصر به فرد اورجینه!
قدیما میرفتیم از تو تنظیمات پوشه بازی رو READ ONLY میکردیم موقعی که شناخت بر میداشتیم تست بکن ببین شاید شد.
اقا بتلفیلد 4 رو چه طوری میری؟
من ویندوز عوض کردم اومدم هرچه میکنم میزنه :
we are unable to connect to ea servers to activate battlefield 4
آخرش شبا چینی زیاده تو بازی همیشه هم چیت میزنن لامصبا ~X( من معمولا عصرا بازی می کنم حدود 5 تا 7 بیشتر از اروپاییا هستن تو سرورا این تایم چیتر کمتره
اورجین منو ادد کن Takhribchi اسکواد خوبی داریم معمولا بست میشیم فقط راننده تانک حرفه ایی نداریم :D

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
اتفاقا برا منم بدون تانک بازی اصلا حال نمیده.اون لذتی که تو ترکوندن تانک با ظرفیت پرش هست تو هیچی نیست :)
دقیقا دقیقا! بعد برای ماها که پینگ بالاست، بهترین انتخاب تانک هست!
آخ گفتی ...
من عاشق زدن تانگ تایگرم، یه حس خوبی میده تقریبا سخت ترین تانکی که میشه تو بازی ترکوند همین تانکه! چون طرف اگه حرفه ای باشه با 2 یا 3 تا شلیک راحت میتونه آدم بفرسته هوا!
آخرش شبا چینی زیاده تو بازی همیشه هم چیت میزنن لامصبا ~X( من معمولا عصرا بازی می کنم حدود 5 تا 7 بیشتر از اروپاییا هستن تو سرورا این تایم چیتر کمتره
اورجین منو ادد کن Takhribchi اسکواد خوبی داریم معمولا بست میشیم فقط راننده تانک حرفه ایی نداریم :D
درخواستو فرستادم.
من رانندگی تانکم خیلی خوبه یا حداقل بود چون از بعد اپدیت هنوز تانک دستم نیمده، شده تو بازی 50 یا 60 تا کشتم و هیچی نمردم : ))))))))))))
مخصوصا تو مپ Arras
یک سری با اون تانک که برای متفقین هست و لوله اش زیاد نمیچرخه، دوتا تانک تایگر رو زدم! اینطوری که رفتم با سرعت زیر تانک اولی اون یکی هرچی میزد میخورد به این تایگر که روم بود منم تند تند زدم این ترکید رفتم زیر اون اونم ترکوندم : ))))
یه چندباریم هواپیما زدم ویدیو یکیشونو دارم فقط! از لذت بخش ترین بخش ها زدن هواپیماست اونم با این پینگ ما!
قدیما که انویدیا بود هایلایت هارو سیو میکرد خیلی خوب بود Amd باید دستی سیو کنی من یادم میره :|

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,880
نام
malek
دقیقا دقیقا! بعد برای ماها که پینگ بالاست، بهترین انتخاب تانک هست!
آخ گفتی ...
من عاشق زدن تانگ تایگرم، یه حس خوبی میده تقریبا سخت ترین تانکی که میشه تو بازی ترکوند همین تانکه! چون طرف اگه حرفه ای باشه با 2 یا 3 تا شلیک راحت میتونه آدم بفرسته هوا!

درخواستو فرستادم.
من رانندگی تانکم خیلی خوبه یا حداقل بود چون از بعد اپدیت هنوز تانک دستم نیمده، شده تو بازی 50 یا 60 تا کشتم و هیچی نمردم : ))))))))))))
مخصوصا تو مپ Arras
یک سری با اون تانک که برای متفقین هست و لوله اش زیاد نمیچرخه، دوتا تانک تایگر رو زدم! اینطوری که رفتم با سرعت زیر تانک اولی اون یکی هرچی میزد میخورد به این تایگر که روم بود منم تند تند زدم این ترکید رفتم زیر اون اونم ترکوندم : ))))
یه چندباریم هواپیما زدم ویدیو یکیشونو دارم فقط! از لذت بخش ترین بخش ها زدن هواپیماست اونم با این پینگ ما!
قدیما که انویدیا بود هایلایت هارو سیو میکرد خیلی خوب بود Amd باید دستی سیو کنی من یادم میره :|
من منظورم پیاده بود :)
کلا با تانک سوار جماعت مشکل دارم، ببینم یه تانک داره راحت واسه خودش کیل میگیره با ازالت میرم حالشو بپرسم :)

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
من منظورم پیاده بود :)
کلا با تانک سوار جماعت مشکل دارم، ببینم یه تانک داره راحت واسه خودش کیل میگیره با ازالت میرم حالشو بپرسم :)
اوه اون بدون قبل تانک ندیدم : ))))
توی بعضی از نقشه ها مثل panzerstorm واقعا تانک سواری خیلی کیف میده! بعد چون تعداد تانک های دشمن هم بالاست واقعا جذاب میکنه بازیو
توی تانک ها مخصوصا تانک های المانی یک قابلیتی هست برای مین ها که یک سری نارنجک میندازه که مین های اطراف رو بترکونه.
اون قابلیت دقیقا بهترین حالت ممکنه برای کشتن کسائیه که میخوان به تانک نزدیک بشن یا دور تانک میدوئن نتونی بزنیشون : )))

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,880
نام
malek
اوه اون بدون قبل تانک ندیدم : ))))
توی بعضی از نقشه ها مثل panzerstorm واقعا تانک سواری خیلی کیف میده! بعد چون تعداد تانک های دشمن هم بالاست واقعا جذاب میکنه بازیو
توی تانک ها مخصوصا تانک های المانی یک قابلیتی هست برای مین ها که یک سری نارنجک میندازه که مین های اطراف رو بترکونه.
اون قابلیت دقیقا بهترین حالت ممکنه برای کشتن کسائیه که میخوان به تانک نزدیک بشن یا دور تانک میدوئن نتونی بزنیشون : )))
تانک ترکوندن تاکتیک داره.۲ نفری از دو سمت مخالف میریم اول پانزر میزنیم تا گیج بشه و سمت شلیک رو تشخیص نده بعد کل گونی مهمات رو روش خالی میکنیم.مین هم که خیلی جوابه،اکثر ناشی ها راحت میرن روش.فکر کنم با این روش تا حالا ۶۰۰ تا تانک ترکوندم

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
تانک ترکوندن تاکتیک داره.۲ نفری از دو سمت مخالف میریم اول پانزر میزنیم تا گیج بشه و سمت شلیک رو تشخیص نده بعد کل گونی مهمات رو روش خالی میکنیم.مین هم که خیلی جوابه،اکثر ناشی ها راحت میرن روش.فکر کنم با این روش تا حالا ۶۰۰ تا تانک ترکوندم
خب گروهی میرید سراغش، ولی همینم که میگی اگه راننده تانکه وارد باشه و از اون حالت که میگم استفاده کنه شانستون خیلی کم میشه، مثلا یکی از تانک های انگلیسی، قابلیت مینش اینه از جلو یه نوار پرت میکنه اتیش میزنه! من وقتی اینطور میشه سری رو بر میگردونم به پشت بعد یک سری میان از جلو مثلا بزنن اون حالت ضد مین رو میزنم همه رو میکشه : )))
کلا بتل 1 توی استفاده از سلاح ها و هواپیما خیلی چیز خفنی بود! خیلی به واقعیت نزدیک بود توی بتل 5 من تانک سواریو خیلی دوست دارم!!

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
سلام من بازی رو پی سی گرفتم راهی هست که پینگ رو آورد پایین مثلا سرویس کاهش پینگ؟ دوم همش عذاب وجدان دارم که شاید انلاین COD بهتر میبود درسته؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر