Multi Platform Battlefield V

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
September 2018
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
https___forum.bazicenter.com_attachments_1613156725250-png.194973_.jpg

سازنده: EA DICE
ناشر: Electronic Arts
موتور گرافیکی: Frostbite
پلتفرم ها: PlayStation 4، Xbox One و رایانه های شخصی
تاریخ انتشار: 20 نوامبر 2018 (29 آبان 1397)
سبک: شوتر اول شخص
مودهای بازی: Grand Operations, Combined Arms, Conquest, Battle Royal و ...
همچنین چند بخش داستانی با داستان های کوتاه

پس از انتشار یک تیزر تریلر، در مراسم رسمی در نظر گرفته شده نسخه پنجم از سری بازی های Battlefield به طور رسمی معرفی شد. در مراسم Gamescom 2018 نیز تریلری از گیم پلی بازی به نمایش در آمد:

اطلاعات بازی:
1-این نسخه در جنگ جهانی دوم جریان خواهد داشت و به جای تمرکز داستان روی وقایع مشهور این جنگ بزرگ، DICE سعی می کند بر روی داستان های گوشه و کنار این مبارزه تمرکز کند تا این وقایع کمتر گفته شده را بهتر به نمایش بگذارد.
یکی از داستان های نمایش داده شده درباره زنی بود که سعی داشت خانواده خود را در جریان حوادث نجات دهد. (در بازی سربازان زن حضور خواهند داشت) .
2- این نسخه از بازی هیچ گونه Premium Pass نخواهد داشت و تمامی محتوای اضافه رایگان خواهند بود.
3- نسخه پنجم شامل یک مود کوآپ به نام Combined Arms می شود. در این مود شما در یک گروه 4 نفره قرار خواهید گرفت. بازی به شما ماموریت هایی می دهد که مجبور هستید برای انجام آن ها به طور مخفیفانه همراه با دوستان خود به خطوط دشمن حمله ور شوید. ماموریت های شما متنوع خواهند بود و بسته به میزان پاداشی که درخواست می کنید ماموریت های سخت تر و دشوار تری به شما و دوستانتان داده می شود.
4- مود بتل رویال برای طرفداران آن قرار داده شده اما مشخص نیست در هنگام عرضه در دسترس است یا به طور جداگانه منتشر می شود. یک مود دیگر به نام Grand Operations برای طرفداران در نظر گرفته شده است. این مود شامل نقشه های وسیع و سیستم "باقی ماندن تا نفر آخر" می شود. هر راند این مود 4 روز (زمان درون بازی) طول می کشد و شما منابع محدودی دارید و باید برای دریافت منابع تلاش کنید تا زنده بمانید!
این مود 64 بازیکن دارد. هر روز به شما ماموریت های جدیدی داده می شود.
5- بازی برای دارندگان نسخه Deluxe و مشترکان EA Access زودتر در دسترس قرار می گیرد.
6- بازیکنان با پیش خرید بازی می توانند به محتویات اضافه برای شخصی سازی شخصیت ها و دسترسی سریع به پنج اسلحه در هنگام عرضه دسترسی داشته باشند.
7- در زمان انتشار شما به آفریقا، فرانسه و هلند دسترسی خواهید داشت.
8- برای Healing نیاز است نزدیک بازیکن افتاده بروید و طی یک انیمیشن فرایند انجام می شود. بازیکن ضربه دیده و افتاده می تواند از شما درخواست کمک کند.
9- گان پلی بازی به طور کامل عوض شده است.
10- می توانید نارنجک های که پرتاب شده اند را برگردانید یا در هوا منفجر کنید.
11- برخلاف نسخه قبل، دیگر سربازان ویژه (مثل سربازی که با اسلحه خود آتش پرتاب میکرد و زره غیر قابل نفوذ داشت) در نسخه پنجم حضور نخواهند داشت.
12- بازی قابلیت ساخت و ساز دوباره ساختمان های تخریب شده را خواهد داشت. دیگر پس از چند دقیقه بازی با یک محیط خراب شده در طرف نخواهید بود و هر لحظه امکان بازسازی توسط دیگر بازیکنان وجود خواهد داشت.
13- شما در حین بازی حس حضور در یک جنگ واقعی را خواهید داشت. هر اتفاقی بر روی شما تاثیر گذار خواهد بود. انفجار ها باعث پرت شدن شما می شوند و موارد این چنینی در بازی مشاهده خواهد شد.
مثلا اگر یک نارجنک را به درون اتاقی پرتاب کنید ممکن است وسایل درون اتاق به همراه جنازه افراد به بیرون پرتاب شوند!
14- بر روی Squad ها تمرکز زیادی شده است. اگر بمیرید، می توانید عملکرد دیگر یارانتان را به صورت سوم شخص مشاهده کنید.
15- قابلیت شخصی سازی به طور وسیعی در این نسخه کار شده است. شما قادر خواهید بود شخصیت و وسایل خود را در جزئی ترین موارد هم شخصی سازی کنید.
16- در این نسخه همانند نسخه قبل 4 کلاس وجود دارد. هر کلاس حالت نقش محور دارد و در هر کلاس انتخاب نقش با شماست.
با تشکر از کاربر CriRo7 برای جمع آوری اطلاعات تکمیلی:
1- سلامتی شما به طور خودکار پر نمی شود و باید بانداژ ببندید. همچین نوار سلامتی به صورت طبقه طبقه قرار داده شده است و با هر بار بانداژ یک طبقه پر می شود.
2- مهمات را باید خودتان از روی زمین بردارید و خود به خود دریافت نمی شود.
3- ریوایو کردن یارانتان در هر اسکوادی امکان پذیر خواهد بود.
4- در هنگام پرش نیز می توان تیراندازی کرد.
5- از پشت دیوار می توان با توجه به قدرت اسلحه دشمنان را مورد هدف قرار داد.
6- می توان به صورت خوابیده یا پشت خیز تیراندازی کرد.
7- می توان وسایل تیراندازی به وسیله نقلیه اضافه کرد تا یار شما بتواند از آن استفاده کند.
8- محیط تاثیرپذیری فیزیکی دارد و به عنوان مثال علف ها له می شوند!
9- تخریب‌پذیری ساختمان ها بستگی به نوع و قدرت ضربه دارد و هر ضربه ای به یک شکل تخریب نمی کند!
10- برای اسکواد لیدر جایزه در نظر گرفته شده است. اگر آخرین نفر اسکواد باشید به شما اطلاع داده می شود.
11- برای ریوایو کردن باید محیط اطراف خود را هم در نظر بگیرید. در شلوغی نمی‌توان به راحتی ریوایو کرد و باید سعی کنید نارنجک دودزا پرتاب کنید تا راحت تر اینکار را انجام دهید یا اینکه دوست خود را بکشید و بعدا ریوایو کنید.
تصاویر:
3390406-bfv_revealscreenshot_01.jpg

3390396-bfv_revealscreenshot_02.jpg

3390398-bfv_revealscreenshot_05.jpg
3390399-bfv_revealscreenshot_06.jpg

3390400-bfv_revealscreenshot_07.jpg

3390401-bfv_revealscreenshot_08.jpg
3390402-bfv_revealscreenshot_09.jpg

3390403-bfv_revealscreenshot_10.jpg

3390404-bfv_revealscreenshot_11.jpg

3390405-bfv_revealscreenshot_12.jpg

3390397-bfv_revealscreenshot_04.jpg

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
من نت مخابرات دارم (8 مگ) قبلن پینگم رو 80/90 بود الان تو بهترین حالت 40 شده . به نظرم ینگ مخابرات خیلی بهتر از شرکتای خصوصیه حتی یکی از دوستانم که در شرکت آسیا تک کار میکرد خودش میگفت بهترین سرویس از هر لحاظ واسه مخابراته .

من فکر میکردم این فقط مشکل منه وقتی بهت تیر میخوره یجوری انگار کاراکتر فیریز میشه .
تو بتلفیلد 4 تقریبا خوب کیل میگیرم ولی تو 5 خیلی نوبم .
دوستان میگن از نسخه یک این مشکل امده تو v ولی من بلافاصله از 1 امدم v. و این مشکل رو کاملا حس کردم که خیلی سریع دد میشم.به نظرم نسخه یک یک پله از این نظر بهتره.مخصوصا کسانی که با ساپورت بازی میکنن... خوب مثال زدی انگار کراکتر فریز میشه.من خودم کلا بازی سرعتی دوست ندارم(ازولت).تو نسخه یک با مدیک بازی میکردم. اسلحه های خیلی عالی داشت ولی تو v گند زدن به مدیک.الان تقریبا تمام مدها رو تو این چند روز امتحان کردم و کلا الان تو یک بلتکلیفی موندم.ولی به نظر خودم مد ریکون بهتره د.درسته کم میگشم ولی حداقل زیاد دد نمیشم.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,873
نام
malek
دوستان میگن از نسخه یک این مشکل امده تو v ولی من بلافاصله از 1 امدم v. و این مشکل رو کاملا حس کردم که خیلی سریع دد میشم.به نظرم نسخه یک یک پله از این نظر بهتره.مخصوصا کسانی که با ساپورت بازی میکنن... خوب مثال زدی انگار کراکتر فریز میشه.من خودم کلا بازی سرعتی دوست ندارم(ازولت).تو نسخه یک با مدیک بازی میکردم. اسلحه های خیلی عالی داشت ولی تو v گند زدن به مدیک.الان تقریبا تمام مدها رو تو این چند روز امتحان کردم و کلا الان تو یک بلتکلیفی موندم.ولی به نظر خودم مد ریکون بهتره د.درسته کم میگشم ولی حداقل زیاد دد نمیشم.
یکم بازیش کنی عادت میکنی.منم اوایل سختم بود این ttk ولی الان هر هفته رنجش رو دارن انگولک میکنن ولی برام مهم نیست چون کمو زیادش برا همه یکیه.پینگت دوروبر 100 باشه بقیه موارد به چشم نمیاد.این بی عرضه ها کاری کردن که فقط از ساعت 2 صبح تا 2 ظهر پینگم خوبه و میتونم بازی کنم بقیه ساعات پینگ به صورت کاملا برنامه ریزی شده میره رو 250 با تمام آیکونهای مضخرف پکت لاست و بقیه دوستان

• Like
Reactions: mohsen2019

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
در کل نسخه یک از 5 خیلی بهتره و بالانس بازی خیلی خوبه ولی نسخه یک خیلی حوصله سر بره برام . لامصبا هر چقدر که بتلفیلد 4 رو خوب کار کردن والبته چند سال هم ازش پشتیبانی خوب کردن تو این دو نسخه آخر خراب کردن ..
بخدا وقتی 5 رو بازی میکنم شمام کور میشه اینقدر که به همه چیز توجه میکنم گرافیک بازی جوری شده که کاراکترا در هر مپی تو استتار کاملن طرف تو 10 متریم دراز کشیده من نمیبینمش . کاش بتلفیلد هر چه زودتر از این جنگ جهانی بکشه بیرون واقعا دلم لک زده واسه جنگای مدرن و سیمولیشین

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
دوستان این صدای کیل گرفتن که تو یک بود خیلی عالی بود چرا حذفش کردن!!!!!چند تا کلیپ از v دیدم اون صدای کیل گرفتن نسخ1انگار برگشته بود.
کسی اطلاعی داره؟

Abyss Watchers

کاربر سایت
Nov 8, 2019
136
8 ساعت بازی کردم میتونم بگم در کنار R6 بهترین بازی مولتی هست که بازی کردم و اولین بتلفیلدی که بازی کردم، یادش بخیر همیشه دوست داشتم بتلفیلد 4 رو انلاین بازی کنم نشد و نشد و نشد تا بتل 5 که اومد:(
تو این هشت ساعت شدم لول 7
5 تا اسنایپ باز کردم و لول اخرین اسنایپ هم نزدیک 6 هست، هر دست 15-22 کیل با اسنایپ میگیرم اسنایپش منو یاد کانتر استریک میندازه 10 سال بازی کردم و فقط تو اسنایپش استاد شدم و تو گیم نت ها رو اسنایپ من قسم میخوردند:)):D
جالبه داشتم لیست سرور های BF4 و BF 3 رو هم چک میکردم در کمال تعجب دیدم تا بینهایت پلیر 64 نفری دارند:|

• Like
Reactions: Erebor

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
8 ساعت بازی کردم میتونم بگم در کنار R6 بهترین بازی مولتی هست که بازی کردم و اولین بتلفیلدی که بازی کردم، یادش بخیر همیشه دوست داشتم بتلفیلد 4 رو انلاین بازی کنم نشد و نشد و نشد تا بتل 5 که اومد:(
تو این هشت ساعت شدم لول 7
5 تا اسنایپ باز کردم و لول اخرین اسنایپ هم نزدیک 6 هست، هر دست 15-22 کیل با اسنایپ میگیرم اسنایپش منو یاد کانتر استریک میندازه 10 سال بازی کردم و فقط تو اسنایپش استاد شدم و تو گیم نت ها رو اسنایپ من قسم میخوردند:)):D
جالبه داشتم لیست سرور های BF4 و BF 3 رو هم چک میکردم در کمال تعجب دیدم تا بینهایت پلیر 64 نفری دارند:|
من هنوزم دارم بتل 4 بازی میکنم لامصب با هیچ بازی قابل مقایسه نیست اگه نسخه 3 رو در نظر نگیریم بهترین بازی مولتی تو این سبکه .

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
من هنوزم دارم بتل 4 بازی میکنم لامصب با هیچ بازی قابل مقایسه نیست اگه نسخه 3 رو در نظر نگیریم بهترین بازی مولتی تو این سبکه .

روی کنسول؟ من قبلا خیلی بازی میکردم BF4 رو بعدش رفتم 1 که اصلا خوصم نیومد ، خیلی تکراری میشد بازی و بعدش رفتم V که نسبتا خوب بود ولی بازهم اون حس و حال BF4 رو نداره

حالا همین امروز BF4 premium رو گرفتم رو PC ببینم اینجا چطوریه :D

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
روی کنسول؟ من قبلا خیلی بازی میکردم BF4 رو بعدش رفتم 1 که اصلا خوصم نیومد ، خیلی تکراری میشد بازی و بعدش رفتم V که نسبتا خوب بود ولی بازهم اون حس و حال BF4 رو نداره

من آره رو کنسول بازی میکنم . بتل 4 رو بازی کن که اصن پشیمون نمیشی

• Like
Reactions: aliahmadi2

Abyss Watchers

کاربر سایت
Nov 8, 2019
136

منم رو کامپیوتر دانلودش کردم پلیر نیست داداش یا اگر سروری پیدا کردی که توش پلیر بود بگو که تا با هم بازی کنیم!
این بازی به این خوبی 99 درصد سروراش خالی اون از تایتان فال 2 اینم از این !
تو خود سرور نوشته 63 نفر میری تو بازی 2 نفر دارند بازی میکنند...

• Like

ALI_FURY

کاربر سایت
May 23, 2018
376
منم رو کامپیوتر دانلودش کردم پلیر نیست داداش یا اگر سروری پیدا کردی که توش پلیر بود بگو که تا با هم بازی کنیم!
BF4 هم چند وقته وضعیت پلیر هاش خیلی افتضاح شده( نسخه Pc) احتمالا بعد عرضه MW همه رفتن سمت اون!

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

تو یوتوب میبینم هنوز دارن بازی میکنن که :( از بتل لاگ میری یا سرورهای خود بازی؟

Abyss Watchers

کاربر سایت
Nov 8, 2019
136
تو یوتوب میبینم هنوز دارن بازی میکنن که :( از بتل لاگ میری یا سرورهای خود بازی؟
هم از بتل لاگ میرم هم از سرور های خود بازی !!! بیشترین پلیری که دیدم 3 نفر بوده!!! سرور بازی زده 60 نفر میری تو بازی هیچ کی نیست!
ویرایش همین الان یک سرور روسی با 64 نفر پیدا کردم!!!!

Attachments

• IMG_۲۰۱۹۱۲۲۵_۱۲۱۴۳۸.jpg
    IMG_۲۰۱۹۱۲۲۵_۱۲۱۴۳۸.jpg
    629.2 KB · مشاهده: 8
آخرین ویرایش:
  • Like

Abyss Watchers

کاربر سایت
Nov 8, 2019
136
من خودم دارم کم کم از بازی زده میشم ، از کسایی که این نسخه رو بازی میکنن یه سوال دارم ، از مولتی بازی لذت میبرید ؟
بنظر من بتل 5 و بتل 1 در مقابل بتل 3 و بتل 4 مثل یک شوخی زشت می باشند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر