Battlefield: Hardline

36991121215143938763.png

اطلاعات تازه ای در مورد نسخه جدید Battlefield به تازگی به بیرون درز پیدا کرده است. آخرین شایعات در مورد این عنوان به ماه فبریه باز می گردد که گفته شده بود نسخه جدید با تم پلیسی توسط سازنده Dead Space یعنی Visceral در دست ساخت است.
نام این عنوان که Battlefield Hardline بوده توسط آخرین اپدیتی که به تازگی برای Battlelog منتشر شده بود مشخص شد. همچنین لوگو بازی به همراه تعدادی artwork نیز در سرور سایت دیده شده است. البته بازی با دو نامBFH و +BFH دیده شده که به نظر می رسد BFH+ مربوط به Battlefield Premium می باشد.

برای مشاهده تصویر اصلی (845x345) روی این نوار کلیک کنید.
02253880808557286780.jpg

در قسمت پلتفرم های بازی PC, PS3, PS4, Xbox 360 and Xbox One را تعیین شده اند.
29448855748215084470.png

از دیگر اطلاعات مشخص شده از این منبع می توان به کلاس های بازی شامل Enforcer, Mechanic, Operator و Professional و همین طور مودهایی مثل Blood Money و Bomb Squad و Carrier Assault ذکر شده است. علاوه بر این قرار است یک تاریخ برای عرضه بتا نیز مشخص شود.
95764416251511855683.png
96036270148672158021.png

برای مشاهده تصویر اصلی (705x277) روی این نوار کلیک کنید.
25673660524776580179.png

با تشکر از METRO_2034 عزیز

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
333
اصلآ از سبک بازیش خوشم نیومد، گرافیک خوب بودا، ولی استوری و مخصوصآ بیس استوریش (دزد و پلیس!) اصلآ حال نکردم
آنلاینش هم خیلی درهم بود و یه موقع هایی که تیر میخوردی و اول شروع میکردی ماشین نبود کنارت و باید یه دو سه کیلومتری! قشنگ پیاده روی میکردی!

کلآ حیف اسم بتلفید. تا تموم شد سریع دادمش رفت.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
آقا آنلاین بازی مشکل نداره بابت این مشکلات اخیر که پیش اوردن؟
تقریبا 1 ماه شدید مشکل داشت.ولی الان من 15 روزه دارم پشت هم بازی میکنم خدا رو شکر هیچ مشکلی ندارم.ولی هستن بچه ها که کلا به psn هم نمیتونن وصل شن !

- - -ویرایش - - -

دوستان اپدیت چقدر اومده برای بازی؟ خدا بخواد میخوام فردا ps4 بگیرم اینو هم میخوام باهاش بگیرم :)
دقیق یادم نیست حدوده 150 مگ شاید کمتر.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
خب تاریخ انتشار dlc هم مشخص شد. 16 جوءن یعنی سه شنبه همین هفته برای کاربران پرمیوم و 30 جوءن برای عموم کاربران.خودم پرمیوم هستم.بازی کردم میام نظرمو میدم.

Castaway

کاربر سایت
Feb 20, 2015
197
نام
AM3BOOTER
سلام من تازه اين بازيو گرفتم ميخوام يكي كمكم كنه توش راه و روش ترفند ها شو يادم بده كلا يه اوسا ميخوام كسي هست ؟ اگه هست يه پيام بده يا psn ممنون
داداش من با AK-74U + silencer همیشه بازی میکنم.
هر اصلحه ای که داشته باشی حتما silencer روش داشته باش .. خیلی تو بازی کمکت می کنه...
هیچ وقت توی محیط های باز قرار نگیر.
اگه دیدی دو نفر از هم تیمی هات دارند به یه سمت شلیک می کنند، تو دیگه به اون طرف شلیک نکن برو یه جای دیگه....
اینم کلیپی از بازی خودم اون اوایل خیلی حال می کردیم کلیپش رو برداشتم ...
فضا 98 - GameClip-BFH1

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
سلام.بچه ها dlc جدید بازی criminal activity الان برای کاربران پرمیوم اکانت امریکا به صورت Free با حجم 3.9 گیگ در دسترس هست.برای عموم کاربران هم 30 جوءن یعنی 2هفته ی دیگه با قیمت 15 دلار در دسترسه.
خودم فردا صبح دانلودش میکنم بعد نظرمو میام میگم.
این عکسم خودم گرفتم ببخشید کیفیتش پایینه:
gf0lvree13i9oy5zumrv.jpg

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
چقدر کمپین بازی بده خیره سرش اسم بتفیلد روشه در حده بازی های ده سال پیش که چه عرض کنم ضعیف تره حیف این همه پتانسیل استدیو به خاطره جهان خواری ea از بین میره پدرخوانده چقدر زمان خودش جذاب و گان پلی خوبی داشتش یا دانته اینفرو دیگه بهترین بازیشون دد اسپیس حالا به کجا رسیدن که نمیشه تحمل کرد کمپین بازی رو البته مرحله اولش خیلی جذاب بود ولی هر چی جلو تر میریم ضعیف تر میشه . مولتی پلیر هم والا افت داشته نسبت به بتفیلد چهار هم تنوع گسترده گی مپ ها کمتر شده هم تنوع سلاح ها در کل من مولتی بازی نیستم زیاد.
بعده امتحانات امدم گفتم یک بازی بگیرم به اصطلاح باحال باشه ولی ضده حال اساسی بودش .

Bestboyiran

کاربر سایت
Sep 5, 2012
210
نام
Ali
سلام دوستان. بعد از یک سال و نیم برگشتم به بازی. هاردلاین زد تو ذوقم :| بهترین این سری بتلفیلد 3 بود به نظرم. در ضمن اد کنید با هم اسکوآد شیم : DARKWOLF110s

way_to_win

کاربر سایت
May 29, 2012
153
سلام دوستان. بعد از یک سال و نیم برگشتم به بازی. هاردلاین زد تو ذوقم :| بهترین این سری بتلفیلد 3 بود به نظرم. در ضمن اد کنید با هم اسکوآد شیم : DARKWOLF110s

بله تو ذوق میزنه. کل بازی 4 تا اسلحه داشت، حالا هم که آپدیت جدید اومده با اسلحه جدید ، فقط برای پرمیوم هست. این بازی ارزش خرید از ابتدا نداشته چه برسه به اینکه بابت پرمیوم هزینه کرد. راستی بازی شده 20 دلار و کلی تخفیف خورده ، اونم به خاطر اینه که کسی نمیخره lol

s.amin.m.g

کاربر سایت
Jun 27, 2014
274
سلام.بچه ها dlc جدید بازی criminal activity الان برای کاربران پرمیوم اکانت امریکا به صورت Free با حجم 3.9 گیگ در دسترس هست.برای عموم کاربران هم 30 جوءن یعنی 2هفته ی دیگه با قیمت 15 دلار در دسترسه.
خودم فردا صبح دانلودش میکنم بعد نظرمو میام میگم.
این عکسم خودم گرفتم ببخشید کیفیتش پایینه:
gf0lvree13i9oy5zumrv.jpg
سلام psn id تو میشه بدی

soldierpars

کاربر سایت
Jun 19, 2015
27
نام
سینا
سلام.دوستان بنظرتون خرید پرمیوم برای هاردلاین ارزش بیشتری داره یا bt:4 ؟همچنین ادد کنید تا اسکواد بزنیمو بازی کنیم psn id:soldierpars

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
خب dlc جدید رو چند دست بازی کردم.خیلی عالیه.هر مپش اصلا حال و هوای خاصه خودشو داره.هرچند میدونم خیلی ها با این بازی حال نمیکنن.بالاخره سلیقه ای هست دیگه.چون خودم دزد و پلیسی دوست دارم با این بازی هم رابطه ی خوبی برقرار کردم.اسلحه های جدیدمشم خوب کار شده و تنوع خوبی رو ایجاد کرده.گجت جدید هم اضافه کردم.

- - -ویرایش - - -

سلام.دوستان بنظرتون خرید پرمیوم برای هاردلاین ارزش بیشتری داره یا bt:4 ؟همچنین ادد کنید تا اسکواد بزنیمو بازی کنیم psn id:soldierpars
پرمیوم بتل4 خیلی بیشتر ارزش داره.

- - -ویرایش - - -

سلام psn id تو میشه بدی
mehdi_psxbox

- - -ویرایش - - -

بله تو ذوق میزنه. کل بازی 4 تا اسلحه داشت، حالا هم که آپدیت جدید اومده با اسلحه جدید ، فقط برای پرمیوم هست. این بازی ارزش خرید از ابتدا نداشته چه برسه به اینکه بابت پرمیوم هزینه کرد. راستی بازی شده 20 دلار و کلی تخفیف خورده ، اونم به خاطر اینه که کسی نمیخره lol
بیژن جان قیمتش شده 30 دلار و نه 20 دلار اونم فقط برای اعضای پلاس نه کاربران معمولی.دلیلشم این نیست کسی بازی رو نمیخره.سونی همیشه روی تعدادی از بازی ها با ناشر ها واسه تخفیف پلاس دارهاش معامله میکنه.ایندفعه هم واسه هاردلاین با ea رفته توی رابطه.هر سری نوبت یه بازیه.در ضمن همین مپ های جدیدش هم تا خرخره پر پلیر با لول های بالا 100 هست.خودش نشون دهنده ی افراد بسیار بالایی هست که پرمیوم کردن پس اینم جوابه حرفت میشه که میگی اصلا ارزش خریدن نداشت چه برسه به پرمیوم !
چون از بازی خوشت نیومده اینقدر پایین نیارش فدات شم:bighug:خوبه هر هفته که امار فروش درمیاد هاردلاین توی 10 تای اول به خصوص رتبه ی سوم هست ها !

آخرین ویرایش:

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
من که با مپ جدیدا حال نکردم،خوراک کمپراست.
البته شاید ن فقط TDM باری میکنم شاید خوشم نیومده.

امروزم بسلامتی 20 پوند دود شد رفت،خیر سرم فکر کردم این شورتکاتا اسلحه های جدید داره خریت کردم خریدم ولی هیچ اتفاقی نیوفتاد،حتی بندوبسات اسلحه ها هم باز نشد،خود نفهمیدم چه خبره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر