Battlefield Community

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,202
نام
امیر محمود
با سلام

battlefield3.jpg

طرفداران سری بتلفیلد می تونن در این تاپیک به تبادل نظر بپردازند!(البته فقط در موضوع بتلفیلد! )

نقاط مثبت و منفی بازی را اینجا بیان کنن!

لطفا از بحث و خصوصا مقایسه بتلفیلد با CODپرهیز کنید!

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
با تشکر برای ایجاد این تایپیک من فکر میکنم یکی از نکاتی که میتونه در موفقیت انلاین این بازی نقش به سزایی داشته باشه تنوع بیشتر در زمینه جنگ افزار های بازی و ورود برخی از مهمترین سلاح ها و وسایل نقلیه و زرهی به بازی هست.

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
من هم از اینکه تاپیک ایجاد شد احساس خوش حالی میکنم
در مورد سری بتلفیلد که واقعا عالی کار شده ولی توی قسمت انلاین حق کسایی که کنسول دارند واقعا ضایع شده به طوری که در BAD COMPANY 2 توی PC میتونستید 32 نفره انلاین بازی کنید ولی کسایی که با PS3 یا X360 انلاین بازی میکنند 24 نفره بودند و حالا که شماره 3 سری بتلفیلد داره میاد باز دوباره خوش به حال PC باز ها شد چون 64 نفره توی یک بازی با هم رقابت میکنند ولی ما 24 نفره و همینطور انتقاد بعدیم کیفیت افتضاح گرافیک بازی توی PS3 هست نسبت به X360 و PC باز ها هم خوش به حالشون شده به طوری که من وقتی داشتم انلاین میزدم دیدم که کیفیت لباس و حرکات توی قسمت PC بهتر از بقیه هست خوب به خاطر این هم هست که خوب PC گرافیک هاش قوی تر و به روز تر هست شکی توش نیست

من خودم با PS3 انلاین میزنم و واقعا میتونم بگم که خیلی بازی عالی هست و انلاین عالی داره که خوب باید داشته باشه چون سری بتلفیلد به خاطر انلاین بودنش مشهور هستند

خوب سری 3 این بازی هم که قرار عرضه بشه و باید ببینیم که ایا مثل BAD COMPANY2 میتونه کلی طرفدار داشته باشه یا نه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر