Battlefield: BC2 Multiplayer Beta بر روی PS3

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,676
نام
کیارش
با سلام
آقای Gordon Van Dyke یکی از سازنده های بازی Battlefield: Bad Company 2 در استدیو ی EA Dice در Stockholm اعلام کرد:
"ما امروز بسیار خوشحالیم از این که Multiplayer Beta ی این بازی آماده و به صورت انحصاری برای PS3 در تاریخ 19 November عرضه خواهد شد. بنابراین شما میتوانید تجربه ای از Action بازی و تخریب پذیری آن تا قبل از عرضه ی بازی در March 2010 داشته باشید."

توضیحات بیشتر در مورد Multiplayer Beta ی این بازی:
از تاریخ 19 November بتای این بازی شامل یک مپ بزرگ به نام "Arica Harbour" است که در آن تعداد 24 بازیکن برای در اختیار درآوردن و محافظت کردن از محموله های ارزشمندی در Game Mode مخصوصی به نام Rush به مبارزه میپردازند؛ انجام این عملیات در لوکیشن های متنوعی از مپ امکان پذیر است.به راه انداختن ماشین های جنگی در پایگاه های نظامی یا مبارزه در خیابان های یک شهر متروکه، و در آخر مبارزه ی نهایی در بندر گاه صنعتی نشان از تنوع عملیات دارند.و در این مپ شما شاهد جنگی بسیار بی نظیر و متعادل بین ماشین های جنگی و پیاده نظام ها هستید.

راه های بدست آوردن کد بتای این بازی بسته به شرایط منطقه ای (Region) دارد.(کاربران North America دسترسی راحت تری میتوانند داشته باشند.)
راه های پیشنهاد شده برای بدست آوردن کد بتا:
1. در سایت Playstation Blog مقدار محدودی کد بتا از طریق راه های مخصوصی در دسترس خواهد بود.( مثل فعالیت در این سایت)
2.پیش خرید کردن بازی در فروشگاه ها نظیر Best Buy یا Game Stop.
3.همچنین در سایت های IGN و GameSpot این کد ها به صورت محدود در دسترس خواهد بود.

و در آخر نسخه ی دموی بازی در اوایل سال 2010 برای XBOX و PS3 و PC به صورت عمومی در اختیار خواهد بود.
Source 1
Source 2

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
تو IGN مثل اینکه کد رو میده!!!خودتون برید ببینید من که نفهمیدم باید چیکار کنم!!!!!!! اگر تونستید بگیرید به منم یک راهنمایی کنید بگیرم :d

اینم لینک:
http://ps3.ign.com/articles/104/1042663p1.html

آخرین ویرایش:

DrAmir

کاربر سایت
Mar 31, 2008
460
تو IGN مثل اینکه کد رو میده!!!خودتون برید ببینید من که نفهمیدم باید چیکار کنم!!!!!!! اگر تونستید بگیرید به منم یک راهنمایی کنید بگیرم :d

اینم لینک:
http://ps3.ign.com/articles/104/1042663p1.html

مرسی واقعاً من از همين طريق گرفتم
کار سختی نبود فقط يه يوزر لازم داشت توی IGN
همين
ضمناً يه کد اضافه گرفتم ، اولين کسی که پيام بده بهش کد رو ميدم

البته شايد من چون با VPN بودم تونستم بگيرم
VPN آی پی آمريکا هست

آخرین ویرایش:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
من تو PSN پیداش نکردم، حتما باید PSNه آمریکا باشه؟ شاید چون PSNمن اروپاس (احتمالا) پیدا نکرده.

ویرایش:

اکانت PSN آمریکا هم ساختم ولی فقط 2تا ویدئو از بازیش بود. شاید همو 19ام دمو رو میذارن واسه دانلوپ.

آخرین ویرایش:

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
مرسی واقعاً من از همين طريق گرفتم
کار سختی نبود فقط يه يوزر لازم داشت توی IGN
همين
ضمناً يه کد اضافه گرفتم ، اولين کسی که پيام بده بهش کد رو ميدم

البته شايد من چون با VPN بودم تونستم بگيرم
VPN آی پی آمريکا هست
بله فقط یوزر های North America میتونند استفاده کنند.

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,676
نام
کیارش
کلا حواستون باید به همه ی سایت های متعلق یه Playstation باشه چون هر سایت میتونه مقداری کد داشته باشه.
اینم یک تریلر از همین بتای بازی تو مپ Arica harbour:
Battlefield :Bad company 2 Multyplayer Beta,Arica harbour Gameplay
واقعا هیجان بازی غیر قابل وصفه.
من تو PSN پیداش نکردم، حتما باید PSNه آمریکا باشه؟ شاید چون PSNمن اروپاس (احتمالا) پیدا نکرده.

ویرایش:

اکانت PSN آمریکا هم ساختم ولی فقط 2تا ویدئو از بازیش بود. شاید همو 19ام دمو رو میذارن واسه دانلوپ.

نه آیدین جان. این یه یتای Public نیست. فقط به تعداد محدودی کد داده میشه و میشه دانلود کرد. همونطور که تو پست اول گفتم باید حواستون باشه تا گیر بیارید.

آخرین ویرایش:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
کد رو باید تو همون Redeem Code که تو صفحه اول PS Store هست بزنیم؟ اگه آره که کار نمیکنه و میگه کد غلطه؛ احتمالا همون 19ام فعال میشه.

فک میکردم/میکنم اون قسمت برای شارژ اکانت PSN هستش/هسته.

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,676
نام
کیارش
کد رو باید تو همون Redeem Code که تو صفحه اول PS Store هست بزنیم؟ اگه آره که کار نمیکنه و میگه کد غلطه؛ احتمالا همون 19ام فعال میشه.

فک میکردم/میکنم اون قسمت برای شارژ اکانت PSN هستش/هسته.
آره همونجا باید بزنی.
همون 19 ام فعال میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر