Battlefield: Bad Company 2 | PC

دیدم تاپیکی از بازی تو بخش PC نیست گفتم افتتاحش کنم.

بخش 1: اطلاعات کلی بازی:
سازنده: EA DICE
ناشر: Electronic Arts
سبک: تیراندازی اول شخص
پلتفرم: PC/PS3/Xbox360
تاریخ انتشار: March 2, 2010

بخش 2: پیش نمایشی از بازی (به نقل از bazicom):

picture.php

بازی Battlefield: Bad Company زمانی که در سال 2008 عرضه شد، جزو آن دسته از بازی هایی بود که در این نسل نو آوری های زیادی را به بازی های اول-شخص اضافه کرد. بعد از موفقیت های بسیار خوبی که این بازی به دست آورد شرکت DICE کار ساخت نسخه دوم این بازی را آغاز کرد. البته این مسئله کاملا هم مشخص بود، چون خط داستانی بازی در نسخه اول ناتمام ماند. به تازگی دموی چند نفره قابل بازی این عنوان برای کنسول PS3 عرضه شده است. البته برای انجام این نسخه باید کدی را داشته باشید که بتوانید از PSN این بازی را دانلود کنید.

در واقع این دمو به صورت عمومی عرضه نشده است. سازندگان بازی این قول را داده اند که نسخه عمومی این دمو چند ماه آینده برای Xbox 360 ، PS3 و PC عرضه کند. دموی قابل بازی این عنوان فعلا یک نقشه بسیار بزرگ به نام Arica Harbour را در بر می گیرد. این نقشه در نسخه نهایی بازی در PC و Xbox 360 نیز وجود خواهد داشت. در نسخه دموی این بازی از 24 بازیکن به صورت همزمان پشتیبانی می شود و بازیکنان می توانند در دو تیم دوازده نفره مشغول بازی شوند. نقشه بازی فضای بسیار بزرگی است که به زیبایی طراحی شده است. وسایل نقلیه نظامی مانند تانک ها، جیپ ها و... تفاوت چندانی با نمونه های واقعی ندارند. در کنار این مسائل بازیکن این امکان را دارد که سلاح خود را به هر صورتی که دوست دارد درست کند.

picture.php

می توانید رنگ آن را عوض کنید یا وسایل مختلف به آن اضافه کنید. همانند نسخه های قبلی چهار کلاس مختلف در بازی وجود دارند که عبارتند از: Medic (امدادگر)، Engineer (مهندس)، Recon (تک تیرانداز) و Assault (نیروهای مهاجم). شما از بین این گروه ها می توانید یکی را انتخاب کنید. این امکان در بازی قرار گرفته است که شما بتوانید ظاهر سربازی را که انتخاب می کنید را هم تغییر دهید و به شکل و شمایل دلخواه خود در آورید. همین مسئله باعث می شود تا ظاهر این سربازان از حالت یک نواخت خارج شود. هر گروه علاوه بر اینکه یک سلاح اصلی دارند یک سلاح مخصوص را هم دارند. به طور مثال گروه امدادگر یک دستگاه شوک به همراه دارند تا افرادی که در حال مردن هستند را نجات دهند. گروه تک تیرانداز می توانند درخواست توپ خانه کنند و منطقه های مختلف را مورد هدف قرار دهند. مهندسین با سلاح مخصوص خود می توانند وسایل نقلیه را تعمیر کنند.

picture.php

تیم حمله کننده در این حالت وظیفه دارد تا مواضع تدافعی تیم مقابل را از بین ببرد تا به پیروزی برسد. تیم مدافع هم باید بر عکس تیم حمله کننده عمل کند. آن ها هم وظیفه دارند تا از پیشروی تیم مقابل جلوگیری کنند. در بعضی مواقع هنگامی که تیم حمله کننده موفق می شود تیم مدافع را شکست دهد، محل جدیدی در نقشه باز می شود. در این حالت بازیکنان باید به آن محل بروند و بازی را به پایان برسانند. اولین بخشی که در این حالت آزاد می شود یک بزرگراه بسیار طولانی است که پایگاه های متعدد تیم مدافع در آن قرار گرفته اند و شما باید آن ها را از بین ببرید. در آخر این بزرگراه یک پادگان قرار دارد که اگر تیم حمله کننده موفق، آن را هم از بین ببرد بازی را برده است. دومین بخشی که در این حالت آزاد می شود یک شهر بزرگ است که تیم حمله کننده برای رسیدن به آن باید از خط لوله های زیادی عبور کند.

picture.php

اگر در این قسمت تیم مدافع یک تک تیرانداز داشته باشد، می تواند آن را در ساختمان های بلند این قسمت قرار دهد تا او بتواند یک حال اساسی به تیم حمله کننده بدهد! همچنین تک تیزانداز می تواند با درخواست توپ خانه نیز به هم تیمی هایش کمک کند. در حقیقت این بازی شما را به معنای واقعی در یک میدان نبرد قرار می دهد. شرکت بازی سازی DICE با ترکیب تکنولوژی های جدید با یک گیم پلی بسیار خوب قصد ساخت یکی دیگر از بهترین بازی های اکشن اول-شخص را دارد. شرکت DICE با تجربه خود تعادل خوبی میان گیم پلی و تکنولوژی ها جدید ایجاد کرده است. بازیکن می تواند از جدیدترین دستاوردهای نظامی در بازی استفاده کند بدون آن که در استفاده از آن ها دچار مشکل شود. این بازی بسیار زیبا در تاریخ 2 مارچ 2010 برای PS3, Xbox 360 و PC عرضه خواهد شد.

picture.php

آخرین ویرایش:
یعنی من نسخه معمولی را داشته باشم.این ها پس قفل هستند.پس خودم می تونم بازشون کنم دیگه؟یا اصلا در بازی معمولی حتی نگذاشتن؟
ببخشید اینقدر سوال می کنم! :biggrin1:

چاکرتم ، تاپیکو زدن واسه همین سوال ها دیگه! :biggrin1:

اینها در بازی معمولی هستن ولی باید Unlock بکنیشون!

amirmahmood
ممنون.
دوست عزیز من چجوری می تونم از استیم خرید بکنم و بفرسته ایران؟!(چون قصدم اینه اورج بازی را حتما بگیرم.)

خب...
STEAM اصلا بازی نمیفرسته جایی:دی steam بازی دیجیتال میفروشه...باید بخری و دانلود کنی...
اگه کریدت داری خودت میخری و دانلود میکنی اگه نداری عضو پرمیوم سایت میشی و واسه ی شما تهیه میکنن...

EA and DICE announce the release of a new patch for the Battlefield: Bad Company 2 PC beta: So QA found out a debug setting we used for logging errors was causing the CTD's after DICE left work last night. As such the patch is good to be released and is going live now. Steam users will have to wait until this evening to update as we need Valve to wake up to make it live their end. If you want to run the latest version you can uninstall the Steam version and grab the client from any host here, and use the same login details as before.
You can update automatically when loading BFBC2 or you can manually run the updater from your install directory (run as Administrator if you experience update issues or errors).
This update is about performance and stability again. We are not doing any changes to the game's datafiles.
Reduced input "lag:"
  • On machines where the CPU would out-run the GPU, sometimes the GPU would queue up several frames' worth of rendering commands. This could lead to the game having a high framerate, but input still feeling very sluggish. Now there's a limiter on how many frames the CPU is allowed to be "ahead" of the GPU. Control this setting via Settings.ini. Default setting: RenderAheadLimit=2

Performance optimizations with biggest improvements on dual-core machines
Fixed black "masks:"
  • The soot on buildings with holes in them had a bugged renderpath. We switched that over to a more well-tested renderpath.

Improved hit-detection:
  • We've gone through the hit detection logic, and client+server will now give more consistent results.

Fix for some "rubberbanding" issues:
  • C4 should stay attached to vehicles and not rubberband around

Reduced spikes/dips in framerate
Various fixes for alt+tab related CTD on Dx9
More fixes for random CTD on Dx9
Fix for crash when you're in a vehicle that gets destroyed:
  • There was a race condition in the code; System 1 thought "oh hey, you're leaving vehicle X"; System 2 thought "the vehicle got destroyed, let's remove it." If system 2 ran before system 1, chaos would ensue. This was actually fixed in the retail version since a month, but it was only when we got detailed crash reports from the community that we understood *why* the Beta was crashing.

Likely bugs in this build:
  • I wouldn't be surprised if it (still) has trouble remembering your settings between rounds. It would be nice to have that fixed too, but it's better to get a patch out now, and look at

آقا Hit Detectionش خیلی خوب شده :دی بالاخره به سر یکی تیر زدم و مرد :دی

آخرین ویرایش:
خب...
STEAM اصلا بازی نمیفرسته جایی:دی steam بازی دیجیتال میفروشه...باید بخری و دانلود کنی...
اگه کریدت داری خودت میخری و دانلود میکنی اگه نداری عضو پرمیوم سایت میشی و واسه ی شما تهیه میکنن...

ممنون از توضیحاتتون.خب پس من با این اینترنت زغالی بلفرض از استیم هم می شد بگیرم.یک ماه طول می کشه! :cheesygri
راستی دوستان با کارت HD5850که می شه حتما با فریم خوب اجرا کرد بازی را که!!!!؟؟؟؟؟؟

ممنون از توضیحاتتون.خب پس من با این اینترنت زغالی بلفرض از استیم هم می شد بگیرم.یک ماه طول می کشه!

شما اگه اینترنت زغالی داری ، چه کاریه بازی رو اورجینال بخری ؟! شما که نمیتونی آنلاین بزنی .

شما اگه اینترنت زغالی داری ، چه کاریه بازی رو اورجینال بخری ؟! شما که نمیتونی آنلاین بزنی .
فکر کنم منظورش 128 بود :دی
گذشت زمانی که به 56 میگفتن ذغالی
در دنیای پیشرفته امروز 1 میگ هم ذغالیه :دی
t mobile می خواد تو آمریکا سرعت 21 میگ برای گوشی اینترنت بده
یک شرکتی هم تو چین با سرعت 60 میگ در ثانیه برای موبایل اینترنت داد که رکورد زد ...
تصور کن دانلود یک فیلم با کیفیت دی وی دی اصل فقط در یک دقیقه بر روی موبایل
بعد ما اینجا .....

فکر کنم منظورش 128 بود :دی
گذشت زمانی که به 56 میگفتن ذغالی
در دنیای پیشرفته امروز 1 میگ هم ذغالیه :دی
t mobile می خواد تو آمریکا سرعت 21 میگ برای گوشی اینترنت بده
یک شرکتی هم تو چین با سرعت 60 میگ در ثانیه برای موبایل اینترنت داد که رکورد زد ...
تصور کن دانلود یک فیلم با کیفیت دی وی دی اصل فقط در یک دقیقه بر روی موبایل
بعد ما اینجا .....
پس ما به اینترنتمون با سرعت حداکثر 40 کیلوبیت بر ثانیه چی بگیم؟
--
خواهشا یکم هم درباره‌ی بخش یک نفره بازی حرف بزنید!
هوش مصنوعی و اینا

اه ...
اینا هم خستمون کردن
یک بار اینقدر سرعت میاد پایین که هی می پره بیرون از بازی
یک بارم وصل نمیشه اصلا به سرور ea
با این وضع اورجینالم بخریم به کارمون نمیاد
:sick:
تورو خدا نگاه کن شیر فلکه اینترنت دست کی افتاده !!!
راه حلی نداره ؟ نه dns جواب می ده نه وی پی اون جواب میده ....

من یک سوال داشتم چرا باید یک خشاب روی یکنفر خالی کنی تا بمیره یعنی امکان نداره با یکی دو تا گلوله بمیره.
راستی چرا بعضی هاشون قیافه شون مثل سوپر ماریو است؟

من یک سوال داشتم چرا باید یک خشاب روی یکنفر خالی کنی تا بمیره یعنی امکان نداره با یکی دو تا گلوله بمیره.
راستی چرا بعضی هاشون قیافه شون مثل سوپر ماریو است؟
شما شاید لولتون پایینه که قدرت اسلحه ها کم هست ...
البته پینگ هم موئر هست ...
درستش اینه :
http://rapidshare.com/files/3532855..._Bad_Company_2_Demo_Tutorial_Video_2.rar.html
که در نسخه نهایی نیز اینگونه خواهد بود.

یه سوال از دوستانی که adsl دارن و آنلاین بازی میکنم داشتم:
این آنلاین بازی کردن چقدر رو ترافیک تاثیر داره ؟
ترافیک؟
به نظرم منظورت از این محدودیت‌های حجمی هست
اگر منظورت اونه بهتره از نا محدود استفاده کنی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or