Battlefield: Bad Company 2 PC -Multiplayer

با سلام

دیدم هنوز قسمت مولتی بازی Battlefield: Bad Company 2افتتاح نشده.گفتم افتتاحش کنیم!

در این تاپیک درباره چگونگی بازی کردن مولتی پلیر بازی صحبت خواهیم کرد.

از قبیل -پچ ها-حاشیه ها-مشکلات و ...

این تاپیک به جهت نظر اکثر دوستان به تاپیک "دارندگان نسخه اورجینال بازی" تبدیل شده است!

فقط خواهشا دوستان در این تاپیک اصلا mw2را با این بازی مقایسه نکیند. :blushing:

با تشکر

------------------------------------------------------------
نام سرباز افرادی که انلاین بازی می کنند!(ویرایش22/5/90)
AmirMahmood
MANHATAN
SEYYED
ACA AJAX
ELDERWOLF
FI JEY
HEAVY BHD
KIANX2
BIG ROOZI
RAMBO00
MSH1582
PROJECT 99
EBIRAM
KHAMIR
+DJMD+
SLIPKBOY
MD_SPARROW
COMISER
EZTECH
fousion008
hootan-gofi
jackelol
Kianoosh
MayyTheXeng
DR.Punisher
demon dan
koroush010
nucxX
White.Renard
FragileIllusion
xK4RM4P0L1C3x
King Mohamad
pds/black tiger
pds|vergil
PDS|WALKING DEAD
xXx619
DEXON777
Danzukuka
Nooshmak
Crystal Vamp
Cold Body
Hamoon
BloodyXombie
akbarnia
EhsanGreen(IRAN
IR-VIKI
masoud
SiavashRC
bandit_king2010
xmen4kill
Tn1k/Ninja-ir
the-Armor
AMiN...ENGiNE
Garrett(pooria(
Azeri Cobra
Kourosh021
KING MOHAMAD
saeed_star
MASOUD-BC2
Aapep
DEZMOND
O M I D
Taher01
Saeed_Swat
amir.pinki
HRN7
XxDaniaLxX
A.D.00
AlirezaGalaxy

M4T1N
spiderferi
cyru3
Ajdar-002
Aid3U
shiphoo
Killer
FIGHTOUT
heler
Amirmahdi007
-
------------------
دوستان بخاطر داشته باشند فقط 20 نفر از این افراد را می تونید در لیست دوستانتون داشته باشید!
--------------------------------------------

txb3h8n9mch5z0z3946e.jpg

اعضای تیم بازی سنتر(کلنPERSIAN):
PERSIAN=AmirMahmood
PERSIAN=DyaOkO
PERSIAN=Slipkboy
PERSIAN=Kianoosh
PERSIAN=xXx619
PERSIAN=SiavashRC
PERSIAN=AMiN...ENGiNE
PERSIAN=HEAVY BHD
PERSIAN=DEXON777
PERSIAN=
BIG ROOZI
دوستانی که مایل به عضویت در تیم هستند باید ClanTagشون را در بازی به PERSIANتغییر بدهند!

-------------------
کسانی که می خواهند این بازی را انلاین بازی کنند باید اخرین پچ را دانلود کنند! (البته کسانی که CD-KEYیاPACKاورجینال بازی را دارند!)
لینک دانلود پچ جدید:
این پچ برای سپتامبر2011هستش!

------------
کسانی که می خوان بازی را بدون کرک اجرا کنن اموزش این پست را بخونن!

با تشکر از Amin...Engine

-------------------------
جدیدترین نسخه برنامه ea download managerبرای دوستانی که cd-keyاورجنیال دارن و می خوان نسخه اصل بازی را دانلود کنند!

با تشکر از MASOUD_MW2

----------------------------
نحوه اپدیت PUNK BUSTER.
ابتدا برنامه PBرا دانلود کنید!
برای دانلود اینجا کلیک کنید!
سپس برنامه را نصب کرده و بازی BC2را به ان اضافه می کنید!
و در اخر هم CHECK FOR UPTADESرا می زنید تا فایل های مورد نیاز را دانلود کنه!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: HERO7293

FATAL1TY

کاربر سایت
Jun 30, 2007
342
نام
كتاب زياد بخوني مي فهمي
آره همین کار و کردم! امروز فکر کنم یه 3 ساعتی بازی کردم،خیلی چسبید! :biggrin1:
این قضیه چاقو هم که میگی به خاطر اینه که، اگر از پشت سر بهشون چاقو بزنی در جا میمرن،ولی اگر از روبه رو باشه،باید بیشتر ضربه بزنی!

فقط سرور هایی هست که پینگشون کمتر از 360 اینا باشه؟
بعضی مواقع هم که یه سرور رو انتخاب میکنم میگه که فول شده در حالی که مثلا حداقل 7 8 نفر خالی داره!! چرا اینجوریه؟؟

راستی اسم سرباز منم White.Renard هست! Add کنید منو:biggrin1:
توی Xfire هم با یوزر ayoopweb هستم.

ویرایش:
من الان رفتم توی بازی دوباره،دیدم که تمام rank stats ها پریده!!! من 2 یا 3 تا داگ تگ داشتم! هیچ کدوم نیست!!!! توی کلاس Assault هم اون item که مهمات می داد رو باز کرده بودم!!! اما الان هیچ کدومشون نیست!!! چرا؟!!:((
از پشت چاقو می کنم ، میچسبم بهش ، وگرنه جلو که کلا قضیش فرق داره

مشکلی نداره رنک هات ، درست میشه ،

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
از پشت چاقو می کنم ، میچسبم بهش ، وگرنه جلو که کلا قضیش فرق داره

مشکلی نداره رنک هات ، درست میشه ،
پس اگه اینجوری باشه به قول خودت،باید یه باگ باشه!

یعنی مشکل از سرور که رنک بازی پریده؟؟ من الان هر چی بازی میکنم،دوباره همش میپره! اون ایتم هایی که باز میکنم چی؟ میشه یکم بیشتر توضیح بدی؟ :-"

FATAL1TY

کاربر سایت
Jun 30, 2007
342
نام
كتاب زياد بخوني مي فهمي
پس اگه اینجوری باشه به قول خودت،باید یه باگ باشه!

یعنی مشکل از سرور که رنک بازی پریده؟؟ من الان هر چی بازی میکنم،دوباره همش میپره! اون ایتم هایی که باز میکنم چی؟ میشه یکم بیشتر توضیح بدی؟ :-"
برای منم اینطوری شد
رنکن 1 شد ، همه اسلحه ها پرید ، بعد از یکی دو ساعت درست شد خودش

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
این داستان پریدن رنک به خاطر اینه که اگه از مدت زمان خاصی Update ur Stat طول بکشه خودش رنک 1 بهت میده میری تو بازی درست میشه. داستان چاقو هم من که باحاش مشکلی ندارم بعضی وقتا یارو تو فاصله 1 متریم از ضرب چاقوم میمیره. البته 1ال2 بار اونم وقتی پینگ از 500 میره بالا.

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
Battlefiel 2 v1.5 در سرور Arena-Network.ir

سلام اقایون من عید رفتم سنگاپور 4 بازی خریدم اورجینال
1-red orchestra که با Steam کار میکنه شبیه Cod اما واقعیتر و با موتور UT2002 کار میکنه.
خودم بازی نمیکنم. داداشم میخواست گرفتم.
1-Battlefield 2 booster pack که کلی حال کردم با سرورهای خارجی با ping 120 بازی میکنم.
کلا بیشتر اینو بازی میکنم چون 64 player خیلی حال میده. از قدیم با سرور shatel بازی میکردم هنوزم پایشم..
چون من ISP دارم یک سرور Battlefield 2 v1.5 زدم البته کرک شده کلی علام کردم که دوست درن بیان ما هم میایم...
3-Napolean total war Imperial edition که بازی گروونی بود از سری Total war هستش که باز داداشم حال میکنه.
این بازی هم با Steam کار میکنه.
4-BFBC2 هستش که من این بازی رو گرفتم ته بازی اما خوب فکر نمی کردم این همه ایرانی اورجینال داشته باشن.
چیزی که میخوام بگم اینه که اگر سرور ایرانی داریم معرفی کنید.
اسمش روبنویسین.
سرور اماراتی یا کلا خارجی که Ping خوبی داره هم بنویسین اسمش رو که منم join بشم.
به هر حال اگر پایه باشین یک سرور BFBC2 بزنم که اورجینال باز ها بیان اینجا بازی کنن PING بازم بیاد پایین.
نظر بدین...
بازم میگم BF2 سرورش رو با IP
86.57.116.116
به اسم:
Arena-network.ir v1.5
زده شده...
cya friends

آخرین ویرایش:

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
سلام اقایون من عید رفتم سنگاپور 4 بازی خریدم اورجینال
1-red orchestra که با Steam کار میکنه شبیه Cod اما واقعیتر و با موتور UT2002 کار میکنه.
خودم بازی نمیکنم. داداشم میخواست گرفتم.
1-Battlefield 2 booster pack که کلی حال کردم با سرورهای خارجی با ping 120 بازی میکنم.
کلا بیشتر اینو بازی میکنم چون 64 player خیلی حال میده. از قدیم با سرور shatel بازی میکردم هنوزم پایشم..
چون من ISP دارم یک سرور Battlefield 2 v1.5 زدم البته کرک شده کلی علام کردم که دوست درن بیان ما هم میایم...
3-Napolean total war Imperial edition که بازی گروونی بود از سری Total war هستش که باز داداشم حال میکنه.
این بازی هم با Steam کار میکنه.
4-BFBC2 هستش که من این بازی رو گرفتم ته بازی اما خوب فکر نمی کردم این همه ایرانی اورجینال داشته باشن.
چیزی که میخوام بگم اینه که اگر سرور ایرانی داریم معرفی کنید.

اسمش روبنویسین.
سرور اماراتی یا کلا خارجی که Ping خوبی داره هم بنویسین اسمش رو که منم join بشم.
به هر حال اگر پایه باشین یک سرور BFBC2 بزنم که اورجینال باز ها بیان اینجا بازی کنن PING بازم بیاد پایین.
نظر بدین...
بازم میگم BF2 سرورش رو با IP
86.57.116.116
به اسم:
Arena-network.ir v1.5
زده شده...
cya friends
بی محتوا ترین و کم ارزش ترین پست تاریخ bc همینه حتی ارزش امضا شدنم نداره به ما چه ربطی داره کجا رفتی چی خریدی واسه کی خریدی چی با چی کار میکنه اومدی یه پست زدی درد و دل کردی همرو تو یه پست زدی اون bf2 تاپیک داره بقیم همینطور اعصابمونو مثل نوار قلب میکنین
تنها قسمتی که ربط داره به تاپیک شماره 4 بقیش..............

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
سلام بی خیال چرا دعوا میکنید بنده خدا میخواسته در دل کنه (جتما نمی دونسته) :cheesygri
حالا بیخیال اقا یک DNS درست حسابی سراغ نداره چند تا پیدا کردم ولی به شدت پینگم بالا برده :(
یک سرور ترک پیدا کردم اگر خواستید بگید تا اسمش کامل بزارم سرور خیلی عالی و همیشه هم شلوغ
راستی چرا امیر محمود پیداش نیست ؟ این خرید سرور چی شد ؟:-"

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
بی محتوا ترین و کم ارزش ترین پست تاریخ bc همینه حتی ارزش امضا شدنم نداره به ما چه ربطی داره کجا رفتی چی خریدی واسه کی خریدی چی با چی کار میکنه اومدی یه پست زدی درد و دل کردی همرو تو یه پست زدی اون bf2 تاپیک داره بقیم همینطور اعصابمونو مثل نوار قلب میکنین
تنها قسمتی که ربط داره به تاپیک شماره 4 بقیش..............
بقیش رو نخون و دوست داری از 4 به بعدش رو جواب بده...
تو هر جور دوست داری فکر کن ته همه این بازی ها و تایپیک ها محتوا نیست.که اگر اینا دارای محتوا بود نفری که بیشترین پست داده الان علامه دهل بود.
خدا شفا بده...دوستان هم به نوای دلشوون برساند که انقدر هر چیزی رو از نگاه مغرزانه نگاه نکنند.

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
بقیش رو نخون و دوست داری از 4 به بعدش رو جواب بده...
تو هر جور دوست داری فکر کن ته همه این بازی ها و تایپیک ها محتوا نیست.که اگر اینا دارای محتوا بود نفری که بیشترین پست داده الان علامه دهل بود.
خدا شفا بده...دوستان هم به نوای دلشوون برساند که انقدر هر چیزی رو از نگاه مغرزانه نگاه نکنند.
خب کسانی مثل شما تاپیک هارا بی محتوا میکنن
دلت پره اینجا جاش نیست اومدی اینجا به تاپیکای دیگه حمله میکنی؟یا به کسایی که پستشون زیاده؟شفا بده؟هه:laughing: میگن چراغی که به خونه رواست به مسجد حرامه

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
خب کسانی مثل شما تاپیک هارا بی محتوا میکنن
دلت پره اینجا جاش نیست اومدی اینجا به تاپیکای دیگه حمله میکنی؟یا به کسایی که پستشون زیاده؟شفا بده؟هه:laughing: میگن چراغی که به خونه رواست به مسجد حرامه
دوست من فقط امیدوارم که لذت ببری از بازی کردن و یا از پستت.
خدا کنه پستت هر چه بیشتر و بیشتر بشه...
من فکر نمی کردم توضیحات من راجع به خودم اتقدر اعصاب شما و دوستانمون رو مکدر بکنه.
من پوزش می خوام از قلب های به درد امده...

Doom3

کاربر سایت
Aug 24, 2006
569
نام
saeed
سلام خدمت اساتید محترم!
یک سوال داشتم!
اگه از همین BF2BC های 2 هزار تومانی بازار(منظورم کرکی هاست)بگیرم و بعد CD-Key اورجینال بگیرم می تونم بدون مشکل انلاین بازی کنم؟!

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
سلام خدمت اساتید محترم!
یک سوال داشتم!
اگه از همین BF2BC های 2 هزار تومانی بازار(منظورم کرکی هاست)بگیرم و بعد CD-Key اورجینال بگیرم می تونم بدون مشکل انلاین بازی کنم؟!
اگه ستاپ اصلی باشه یعنی چیزی از بازی کم نشده باشه و چیزی اضافه نشده باشه نمونه بارزش کار بویز تیم نباشه و کرک به عهده خودتون باشه میتونید بدون نصب کرک بعد از نصب بازی بازی رو با سریالی که خریدید فعال کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر