Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

way_to_win

کاربر سایت
May 29, 2012
153
سلام به بچه هایی که تازه بازی و خریدند
برای Conquest . پیاده نظام ها سه 4 مپ فقط بازی کنند: اول: Locker، دوم: Propaganda، سوم: Metro، چهارم: Pearl Marker در هر نقشه دیگه ای پیاده نظام بازی کنید Expandable هستید. یعنی گوشت جلوی توپ! یک kill ساده هستید برای تانک، LAV، و هلی کپتر های اتک و Little bird و سایرین.

Shanghai و که اصلاً بازی نکنید.

پیاده نظام ها سمت TDM، Capture the flag در ایران نرن. این دو مدل بازی نیاز به اینترنت سالم داره. پینگ خوب و بدون پکت لاست زیرا اکثر دوئل ها از روبرو و فواصل نزدیک هست.

Rush بازی کنید Rush!

من Dog Tag اکثر اسلحه های بازی را آزاد کردم. یعنی با هر اسلحه حداقل 500 کیل دارم. AR160 هیپ فایر خیلی "گشادی" داره، Fire Rate اون 700 هست و به درد کار پیاده نظام ایرانی در مپ های کوچک مثل لاکر نمیخوره. AEK یکی از بهترین اسلحه های بازی هست، قلق گیری اش سخته ، لگد داره اما برای TDM، Rush, Capture the flag پیاده نظام ایرانی خوبه. اسلحه اول خودم که 16 هزار تا کیل دارم M16A4 هست. عالی برای رنج بالا، ضعیب در هیپ فایر و دوئل های نزدیک با توجه به سرعت بد اینترنت.

روی تانک AP SHELL و Night Vision بزارید و کیل گرفتن آسانتر خواهد شد. تانک چیز خاصی نداره و سریع خبره میشید. هلی و جت فقط خیلی سخت هست و هیچوقت حوصله نکردم یادش ون بگیرم.

• Like
Reactions: R@OUF

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
كلا يه نكته است كه تو اكثر بازي ها براي بالانس كردن هر چه RoF ميره بالاتر لگد هم بالاتر ميره

تو دنياي واقعي هم اينطوري هست ولي خوب با تكنولوژي ها و روش هايي جلوش رو تا حدودي مي گيرن و به اين شوري هم نيست

way_to_win

کاربر سایت
May 29, 2012
153
سلام ، دنبال رفيق پايه براي battlefield4 هستم ، اكانت psn ام : Faridbountyhuntr و تلگرام هم @faridyh

شناسه PSN ما را اد کن. robdonin - mohsengt1988 - و آی دی عجیب الساخته من الغریب XxGwinB1eidXx :)

تلگرام bf4iran
هر وقت نوشتیم ON یعنی یکی از ماها آنلاین هست و ممکنه بقیه هم جوین شن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ZEN 2

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
من كلا انلاين بتل بازي نكرده بودم هيچوقت و هميشه كاد ميزدم. يه ماه پيش بازي اف خورد شد ٥ دلار سريع جفتشو خريدم و فقط حسرت خوردم چرا تمام اين سالها كاد بازي كردم! باحالترين مولتي پليريه تا حالا تو عمرم بازي كردم! باور نكردني باحاله بازيش! كاد چجوري انقد پرفروشه در حضور همچين شاهكاري؟!

way_to_win

کاربر سایت
May 29, 2012
153
من كلا انلاين بتل بازي نكرده بودم هيچوقت و هميشه كاد ميزدم. يه ماه پيش بازي اف خورد شد ٥ دلار سريع جفتشو خريدم و فقط حسرت خوردم چرا تمام اين سالها كاد بازي كردم! باحالترين مولتي پليريه تا حالا تو عمرم بازي كردم! باور نكردني باحاله بازيش! كاد چجوري انقد پرفروشه در حضور همچين شاهكاري؟!

علت محبوبیت COD مانند CS هست.
1. اینفانتری کامل
2. سرعت بالای گیم پلی

با اینکه این دو بازی هیچ تنوعی ندارند و به دو مد، تی.دی.ام و Capture the flag خلاصه میشه اما بازیباز های جوانتر COD را به بتل فیلد ترجیح میدهند. زیرا Battlefiled نیاز به مهارت خاص و بازی تیمی دارد. شما میتونید تنهایی کانتر یا کال آف را بازی کنید اما تنهایی از پس کانکوئست بتل فیلد بر نمیاید !
با اینکه Lag در COD همیشگی ست، حتی برای کسانی که در اروپا و امریکا بازی میکنن اما این بازی پرفروش ترین بازی هست و بتل فیلد نتونسته به آمار فروش COD حتی نزدیک هم بشه. تعداد گیمر های جوان هر روز بیشتر و گیمر های کلاسیک هر روز از تعداد شون کسر می شه.

خلاصه خوشحالم از اینکه به جمع بتلی ها پیوستی. خاصیت بتل اینه که هر چی بیشتر بازی کنی، بیشتر حریص می شی و دوست داری باز هم بازی کنی :)

Mohammad-

کاربر سایت
Sep 25, 2015
181
تاحالا دویست بار گفتم دیگه بازیش نمیکنم بخاطر اینکه بعضی وقتا تو بعضی سروها بعضیا هستن اصلا تو کار گروهی شرکت نمیکنن ادم و دیونه میکنن ولی باز شب اومدم خونه ناخوداگاه کنسول روشن و میشه ووو .... نمیشه بیخالش شد اخر یا سکته میرنیم یا میرنیم کنسول خوردش میکنم اعصاب نیست

Ramyn

کاربر سایت
Jan 15, 2013
87
نام
رامین
من رو هم اد کنید بی زحمت
PSN ID: I11Balive
فقط بگم من فقط و فقط و فقط Squad deathmatch میزنم به نظر من لذت ناب اینفنتری یعنی این.
البته ادعایی هم نداریم هنوز جوجه استواریم و پینگ هم که دیگه خودتون میدونید نگم بهتره :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر