Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,989
نام
Mohammad
Mp7 همچین اسلحه قوی ای نیستا... از اون خیلی بهتر هم وجود داره...به نظر من ump 45 + g18 خیلی بهتر از بقیه smg ها کاربرد داره
نه من کلا حال میکنم باهاش.اسلحه بندیت هم بود تو بازی رینبو اگه یادت باشه.ارادت ویژه ای نسبت بهش دارم

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
وای مهدی دمت گرم.عجب چیزی معرفی کردی من اصلا نمیدونستم همچین لانچری هم داریم.الان یه دست بازی کردم بالای 10 تانک رو باهاش نابود کردم.
راستی چرا اسلحه های هر کلاس تا مثلا 10 تاش باز میشه بقیه دیگه باز نمیشن?

حالا هي بشين بگو OP اند :|
دهن من يكي رو اين نوب هاي LAW به دست سرويس مي كنن:|

اسلحه ها يه سريش بايد ِDLC داشته باشي ، يه سري هم كمپين ، يه سري هم اساينمنت كه بايد تكميل كني

من اسلحه MP7 میخوام فقط:((

اين زياد فايده نداره
ضعيفه حتي P90 هم ضعيفه دميج شون پايينه در صورتي كه بتل3 جفت شون خيلي قوي بودند

دیگه اخرای عمر این بازیه کاش این اسلحه ها رو ازاد میکردن ما پول نداریم dlcبخریم باید چکار کنیم

اتفاقاً 3 تا از 5 تا DLC مجاني شده !
حتي يك مثل من كه پرميوم كه كردم شاكي ام كه چرا اينا كه ميخواستن مجاني كنن اخر سر چرا پس پرميوم رو هنوز دارن مي فروشن :|
هيچي هم ديگه به ماها نميدن
مجاني كنن همه حال اش رو ببرن ولي ما هم پول داديم براي كانتنت پس يه چيزيش باد بازگشت داشته باشه

china rising رو رایگان کنن که من این mp7 رو آنلاک کنم.:((

فكر نكنم مجاني بشه اما احتمال همه چيز هست :|
چون اين DLC مال پيش خريدي ها هم بود شايد بدن شايد هم نه

• Like
Reactions: BitsandBytes

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
از وقتی dlc ها داره مجانی میشه مخصوصا ان چند روزه که sec assualt مجانی کردن خیلی شلوغ شده بعضی وقتا تا 13 نفر ام دیدم میرن تو صف انتظار .مپ مترو که دیگه از همه شلوغ تره .فکر نکنم بعد اومدن bf1 حالا حالاها bf4 خلوت بشه .هنوزم المنتایی داره که بعضی گیمرا ازش دل نمیکنن :x

• Like
Reactions: Mohammad-

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
سلام يه سوال :D
چرا سروراي BFH خيلي از BF4 بهتره؟ :D
واقعا يعني اصلا مشكلي ندارم تو هاردلاين اما تو ٤ سمت راست صفحه هميشه اوت علامت پينگ هست بيشتر اوقات هم قرمزه و وسط بازيم گاهس اوقات لگ ميزنه ( يادمه اخرين اپ يا يكي مونده به اخرين اپ بود وقتي دانلود كردم كلا خيلي بد شد )

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,305
نام
مهدی
سلام يه سوال :D
چرا سروراي BFH خيلي از BF4 بهتره؟ :D
واقعا يعني اصلا مشكلي ندارم تو هاردلاين اما تو ٤ سمت راست صفحه هميشه اوت علامت پينگ هست بيشتر اوقات هم قرمزه و وسط بازيم گاهس اوقات لگ ميزنه ( يادمه اخرين اپ يا يكي مونده به اخرين اپ بود وقتي دانلود كردم كلا خيلي بد شد )
سلام.من تا الان 40بار گفتم توی این تاپیک بازم میگم:D
کلا سرورهای بتل4 به شدت از بهمن 94 به معنی واقعی کلمه افتضاح شده.در صورتی که بتلفرونت یا هاردلاین هیچگونه مشکلی ندارن.بتلفرونت که واقعا سرورهاش معرکست.
دلایل مختلی میتونه داشته باشه.مثلا اینکه چندین ساله از عرضه بازی میگذره و مکان سرورها عوض شده و به پستی رفته یا اصلا اکثر سرورها شدن خصوصی و من جدیدا سرور خود دایس نمیبینم.
اما مطمنا سرورهای بتل1 میترکونن بی تردید

• Like
Reactions: Ehsan of War

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
از وقتی dlc ها داره مجانی میشه مخصوصا ان چند روزه که sec assualt مجانی کردن خیلی شلوغ شده بعضی وقتا تا 13 نفر ام دیدم میرن تو صف انتظار .مپ مترو که دیگه از همه شلوغ تره .فکر نکنم بعد اومدن bf1 حالا حالاها bf4 خلوت بشه .هنوزم المنتایی داره که بعضی گیمرا ازش دل نمیکنن :x

آره واقعا بتل 4 یه حس متفاوتی داره.
دوستانی که توانایی های استفاده از اسنایپرشون بالاست پیشنهاد میکنم به این سرور یه سر بزنن(البته من روی ps3 این سرور رو پیدا کردم و نمیدونم رو بقیه پلتفرم ها هم هم هست یا نه)
JAWWS LOUNGE (BOW & SNIPER RIFLE ONLY PRIMARYS) - Multiplayer - Battlelog / Battlefield 4

میگم کسی از اسلحه ی AR160 استفاده میکنه؟
البته فکر کنم برای گرفتنش باید یا اکانت پریمیوم یا dlc داشته باشید ولی واقعا عالیه.میزان لگد زدنش کمه و دقیقه.
تو قسمت assault rifle هست.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: aliahmadi2

FARNOOD007

کاربر سایت
Apr 16, 2012
718
آره واقعا بتل 4 یه حس متفاوتی داره.
دوستانی که توانایی های استفاده از اسنایپرشون بالاست پیشنهاد میکنم به این سرور یه سر بزنن(البته من روی ps3 این سرور رو پیدا کردم و نمیدونم رو بقیه پلتفرم ها هم هم هست یا نه)
JAWWS LOUNGE (BOW & SNIPER RIFLE ONLY PRIMARYS) - Multiplayer - Battlelog / Battlefield 4

میگم کسی از اسلحه ی AR160 استفاده میکنه؟
البته فکر کنم برای گرفتنش باید یا اکانت پریمیوم یا dlc داشته باشید ولی واقعا عالیه.میزان لگد زدنش کمه و دقیقه.
تو قسمت assault rifle هست.
اسلحه AR160 لگد خیلی کمی داره اما Fire rate پایینی داره که باعث میشه توی اکثر Gun fight های رو در رو به طرف مقابل ببازید اما برای رنج متوسط خوبه.
اگر اشتباه نکنم توی Naval Strike هستش.

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
اسلحه AR160 لگد خیلی کمی داره اما Fire rate پایینی داره که باعث میشه توی اکثر Gun fight های رو در رو به طرف مقابل ببازید اما برای رنج متوسط خوبه.
اگر اشتباه نکنم توی Naval Strike هستش.
البته کلا هر کسی با یه سلاحی مهارت داره.من خودم یه نوع assault rifle بود که یادمه اول اسمش AEK بود رو یکم تست کردم چون خیلی لگد میزم اصلا نتونستم ازش استفاده کنم ولی کسایی رو دیدم که خیلی راحت از روش های مختلف باهاش میکشن:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر