Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
aub3_tank112.png

سلام

طبیعتا هر چیزی به تمرین نیاز داره,بحث اینه بعد اینکه کشته شدی سریع قید وسیله رو نزنی! هر وسیله استراتژی خاص خودش رو داره!مثلا کسی که با تانک میره نزدیکترین ابجکتیو تیم حریف رو کپچر میکنه در حالیکه کل تیم عقب کشیدن,خب این طبیعتا سریع کشته میشه!بخاطر همین میگم استراتژی مهم هست! ولی خب در اخر باز هم نحوه لذت بردن هرکس از بازی متفاوته,یکی مثل بیژن با وسیله 50 تا میزنه و اصلا کشته نمیشه ولی به دلش نمیشینه چون اینفنتری باز هست !من خودم هم اینفنتری دوست دارم ولی وقتی نت ما جوابگو جنگ رو در رو نیست و اصولا تو حالت اینفنتری بالای 8 بار میمیرم, خب این برای من جذاب نیست, چون وسیله باز هستم و وقتی تو بازی 2 بار کشته میشم اون بازی به دلم نمیشینه!

این رو هم ذکر کنم تو بتل فیلد هر وسیله ای یعنی اینکه شما دوباره بتل فیلد رو خریدید,چون هر کدوم جذابیت خاص خودش رو داره و ادم خسته نمیشه..
___
بهترین راند با تانک0-112 تو 800 تیکت و بدون repair !واقعا جذاب بود بازی !برای چند دقیقه پیش هست.
مرسی از راهنماییت.پس با این اوصاف سیستم من با جنگ رو در رو میسازه چون تو جنگ زمینی بیشتر وقتا جز چند نفر اولم ولی برای تانک و....رو هم چند ساعتم بازی نکردم.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
128-1.png
[/IMG]
128-1.png
[/URL][/IMG]
128-1.png

1-128 نتیجه چیز خاصی نداره فقط >air vehicles HUD=OFF ,عکس گذاشتم دیگه نمیدونم لود شد یا نه !

20160617215329.jpg

حيف كه محمد تا حالا نتونستم از خجالت ات در بيام و گرنه چندتا بار ات مي كرد :|
ادم كش ... :|:D

شما چطور با وسایل نظامی اینقدر خوبید؟من هلی کوپتر و جت میگیرم بعد چند ثانیه میکوبونمش به در و دیوار.
یا با تانک و اینام سریع منفجرم میکنن.

اين محمد رو اين مدلي نگاه نكنيد براي خودش غوليه !
من باب تفريح هلي رو از زير پل هاي Flood zone رد مي كنه اون هم در حالي كه سيل اومده :|
يا مثلاً بندگان خدا دارن با چتر مي پرن پايين اين ميره با هلي Roadkill شون مي كنه:|

ويدئوهاي بازي ايش رو دارم بذارم مي گرخيد :|
ديگه زدن انواع پياده و هلي و تانك و جك و جونوري هاي توي بازي با Tow كار هر كسي نيست اونم هدشات كردن پياده بدبخت :|

ولي در كل حرف محمد تاييد ميشه هيچي مثل تجربه نيست اونم تجربه اي كه از بازي با دوستان به دست مياري !

اولين بار هلي كوپترم با رفيق شفيق ام محسن بودم كه توي مراحل COOP بتل 3 اونقدر زدم تو ديوار و رفتم شاخ اسمون كه دستام درد گرفته بود:((
الانه كه يه كم متوسط رو به بالا شدم و گرنه هيچي تجربه نميشه

• Like
Reactions: BitsandBytes

BitsandBytes

کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
حقیقتا این تانک و lav ها تعادل بازی رو کامل بهم زدن.
یعنی چی باید 5 گلوله rpg بخورن تازه میتونن خودشونم تعمیر کنن.
اصلا پیاده نظام هیچ غلطی نمیتونه در برابر اینا بکنه.
خدا کنه تو بتلفیلد جنگ جهانی وسایل زرهی رو خیلی ضعیف کنن.
خودم بارها دیدم بعضی از کسایی که تانک یا lav سوارن وقتی بی وسیله میشن,تو جنگ تن به تن حرفی برای گفتن ندارن.

• Like
Reactions: ajabz

ajabz

کاربر سایت
Jan 30, 2014
123
خودم بارها دیدم بعضی از کسایی که تانک یا lav سوارن وقتی بی وسیله میشن,تو جنگ تن به تن حرفی برای گفتن ندارن.
یه گانر خوب هم داشته باشن دیگه کلا باید اون ابجکتیو رو ول کرد رسما :))
اتک هلیکوپتر هم تو شانگهای همچین وضعیتی داره متاسفانه

• Like
Reactions: BitsandBytes

BitsandBytes

کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
یه گانر خوب هم داشته باشن دیگه کلا باید اون ابجکتیو رو ول کرد رسما :))
اتک هلیکوپتر هم تو شانگهای همچین وضعیتی داره متاسفانه
دقیقا.اصلا تعادل برقرار نشده.پیاده نظام ها مظلومن تو این بازی:D
یکی از دوستای خودم بازیش عالیه.وقتی سوار تانک و... است یا نمیمیره اصلا یا نهایتا دو سه بار.ولی وقتی میفتیم تو یه مپ بدون وسیله حداقل بالای 20 بار میمیره.خوب مشخصه بازی مشکل داره.

• Like
Reactions: ajabz

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666

ميشه از اين تانك و LAV بدبخت بكشيد بيرون :|
باو اين هارو ديگه دايس تو سرشون زده بيخيال شون شيد :|

البته ديگه تغييري نخواهيم داشت چون ساپورت از بازي تموم شده:D

حالا نبايد بگم اما زدن تانك خيلي ساده تر از اين حرف ها شده :|
الان ملتي كه حتي با رنك هاي خيلي بالا از MBT LAW به كرات استفاده مي كنن چند برابر شدن :|
شما راحت فقط به سمت تانك شليك مي كني و خودش ميخوره به تانك ! ريلود كردنش هم كه كمتر از 1-2 ثانيه است !
قبلاً با RPG ميخواستي بزني بايد يه ساعت تنظيم ميكردي بعد بدو بدو ميدوييدي تا ريلود كنه :|

فقط اين MBT LAW يه كم نوب بازيه:|
به شخصه كساني كه با اين لانچر تانك منو مي تركونن رو ناسزا ميدهم :|:D

فقط يه كم تاكتيك بزنيد تو كار

BitsandBytes

کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
ميشه از اين تانك و LAV بدبخت بكشيد بيرون :|
باو اين هارو ديگه دايس تو سرشون زده بيخيال شون شيد :|

البته ديگه تغييري نخواهيم داشت چون ساپورت از بازي تموم شده:D

حالا نبايد بگم اما زدن تانك خيلي ساده تر از اين حرف ها شده :|
الان ملتي كه حتي با رنك هاي خيلي بالا از MBT LAW به كرات استفاده مي كنن چند برابر شدن :|
شما راحت فقط به سمت تانك شليك مي كني و خودش ميخوره به تانك ! ريلود كردنش هم كه كمتر از 1-2 ثانيه است !
قبلاً با RPG ميخواستي بزني بايد يه ساعت تنظيم ميكردي بعد بدو بدو ميدوييدي تا ريلود كنه :|

فقط اين MBT LAW يه كم نوب بازيه:|
به شخصه كساني كه با اين لانچر تانك منو مي تركونن رو ناسزا ميدهم :|:D

فقط يه كم تاكتيك بزنيد تو كار
وای مهدی دمت گرم.عجب چیزی معرفی کردی من اصلا نمیدونستم همچین لانچری هم داریم.الان یه دست بازی کردم بالای 10 تانک رو باهاش نابود کردم.
راستی چرا اسلحه های هر کلاس تا مثلا 10 تاش باز میشه بقیه دیگه باز نمیشن?

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
وای مهدی دمت گرم.عجب چیزی معرفی کردی من اصلا نمیدونستم همچین لانچری هم داریم.الان یه دست بازی کردم بالای 10 تانک رو باهاش نابود کردم.
راستی چرا اسلحه های هر کلاس تا مثلا 10 تاش باز میشه بقیه دیگه باز نمیشن?

اونا واسه کسایی هست که نسخه پریمیوم میخرن :)

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
ای بابا.من کمپین رو فقط چند دقیقه بازی کردم اگه کاملش کنم یه سریاشون باز نمیشن؟

چرا اتفاقا 3 تا اسلحه واسه پیدا کردن بخش کمپین هست ، P90 هم جزوشه که اسلحه خوبیه

یعنی همینطوری بری فاید نداره باید پیداشون کنی توی بازی :D

MOHSEN 007

کاربر سایت
May 4, 2015
302
نام
Mohsen
دیگه اخرای عمر این بازیه کاش این اسلحه ها رو ازاد میکردن ما پول نداریم dlcبخریم باید چکار کنیم
شانس اوردی.
اتفاقا dlc Second assault رایگان شده تا 28 ژوئن :D
دوستان از دست ندن این فرصت رو :)

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
شانس اوردی.
اتفاقا dlc Second assault رایگان شده تا 28 ژوئن :D
دوستان از دست ندن این فرصت رو :)

واسه One البته :(

ویراش : الان چک کردم دیدم مجانی شده :| توی خبری که ازش خوندم فقط Xone نوشته بود مجانی شده

• Like
Reactions: MOHSEN 007

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر