Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
ديشب بر خلاف تصور كلي و مخالف جهاني اينترنت عزيزمون براي اولين بار پينگ ام رسيده به 127 :((:((:((

يعني وارد يه دنياي ديگه شده بودم :|:d:((
اينقدر وضع پينگ خوب شده بود كه نميدونم به خاطر خستگي بود كه نميتونستم خوب شليك كنم يا چون به پينگ بالاي 200 عادت كرده بودم و با حساب پينگ 200 شليك مي كردم :((

يه چيز خفني بود ! وقتي با تانك شليك مي كردي زارت كشته مي شدن :(( اين رو بهتون بگم كه اگر پينگ تون بالا 250 باشه و نفر پياده در حال دويدن باشه خيلي سخت ميتونيد بزنيدش :| اگر بالاي 300 باشه و خصوصاً توي LAV باشيد كه ديگه نابود مي شيد :| بايد 10 تا براي كشتن يكي بزنيد چون همه گلوله هاتون با فاصله پشت سرش ميخوره :|

سرور هاي اروپا هم غلغله بود !!! هر چي ميخواستي بود ! فقط حيف كه دير وقت بود بايد مي رفتم :|
آره یه اتفاقاتی افتاده توی ته ساخت! حتی منم پینگم اومده دوروبره 200 !!!:d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
بعد از خوندن کامنت هایه بالا با خودم گفتم ببینیم این پینگ ما چنده؟:-/ تا حالا پینگم رو چک نکرده بودم :| با توجه به اینکه تقریبا مشکلی تو مولتی بتل ندارم و آمار K/D بیشتر مواقع 3/2 هست b-) مطمین بودم پینگ خوبی دارم.................................................
اوه مای گاش درست می دیدم....370........................................:((:(( :((
پس بگو چرا بعضی مواقع طرف تا منو می دید مرده بودم منو باش فکر میکردم طرف اسلحش خیلی قویه یا از باگی استفاده کرده و میزان هیت برای مردنش رو برده بالا :-s
نگو من قبل از اینکه طرف رو حتی ببینم گلوله هاش داشته بهم میخورده )x

البته پينگ هر سروري با جاهاي ديگه فرق داره! حتي سرورهاي يه منطقه هم امكان داره يه پينگ ندن مثلاً با اروپا دو سرور امكان داره دوتا پينگ متفاوت بدن اما نزديك به هم

خود من هم اكثراً با اروپا بهتر مي گيرم ولي بعضي مواقع با US هم پينگ خوبي ميده
شما بهتره سرور هارو نگاه كني ببيني با كدوم ناحيه بهتر مي گيري چون اين 370 رو احتمال زياد با منطقه بدي گرفتي

دوستان امشب BF4 Premium رو گرفتم (واس PS4) تا همین لحظه هر غلطی کردم به سرورای بازی وصل نمیشه . نتمم مشکلی نداره چون Destiny و Rainbow رو بدون لگ بازی میکنم . تعجبم میگیره , رو PS3 راحت کانکت میشد الان دنگ در میاره :| کسی همچین موردی نداره ؟ DNS و این داستانارم زیاد عوض کردم نشد :|

هيچ ربطي به هم ندارن :| پرميوم كه كاري به ارتباط نداره ! شما كامل DLC هارو دانلود كردي ؟
چه خطايي ميده ؟

آره یه اتفاقاتی افتاده توی ته ساخت! حتی منم پینگم اومده دوروبره 200 !!!:d

مي ترسم ارامش قبل طوفان باشه :|

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
هيچ ربطي به هم ندارن :| پرميوم كه كاري به ارتباط نداره ! شما كامل DLC هارو دانلود كردي ؟
چه خطايي ميده ؟
میدونم ربطی نداره اما چون قبلا نسخه معمولیو رو PS4 بازی نکرده بودم گفتم :| میگه Connection to EA Servers Was Lost یا همچین چیزی . فقط تاحالا ****** امتحان نکردم وگرنه هر بلای دیگه ای سرش اوردم همین ارورو میده 8-|

Ramyn

کاربر سایت
Jan 15, 2013
87
نام
رامین
میدونم ربطی نداره اما چون قبلا نسخه معمولیو رو PS4 بازی نکرده بودم گفتم :| میگه Connection to EA Servers Was Lost یا همچین چیزی . فقط تاحالا ****** امتحان نکردم وگرنه هر بلای دیگه ای سرش اوردم همین ارورو میده 8-|

با كامپيوتر برو تو سايت EA و يك پروفايل براي خودت بساز براي ثبت نام هم ايميل اكانتي كه روي كنسولت داري رو بده. چندين بار هم بايد بازي رو اجرا كني و كلوزش كني تا در آخر فرم رجيستر اكانت EA برات بياد من رو هم خيلي اذيت كرد بولشت.

آخرین ویرایش:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
آخرین ویرایش:

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
یکی یه توضیحی راجب این بتل لاگ میده ؟:d
من الان از تو سایتش یه اکانت ساختم ولی نمیدونم از کجا باید اطلاعات Psn id ـم رو بهش بدم تا اطلاعات بازیم رو نمایش بده و بتونم Avatar و ... بزارم !
پ.ن: یادمه همون اول که بازی رو گزاشتم تو دستگاه یه اکانت ساختم! الان میشه عوضش کرد دیگه ؟:|

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
من الان از تو سایتش یه اکانت ساختم ولی نمیدونم از کجا باید اطلاعات Psn id ـم رو بهش بدم تا اطلاعات بازیم رو نمایش بده و بتونم Avatar و ... بزارم !
پ.ن: یادمه همون اول که بازی رو گزاشتم تو دستگاه یه اکانت ساختم! الان میشه عوضش کرد دیگه ؟:|

در واقع این بتل لاگ با آی دیه EA کار میکنه که اولین بار ساختی :d

- - -ویرایش - - -

در واقع این بتل لاگ با آی دیه EA کار میکنه که اولین بار ساختی :d

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
اي واي !:d
خوب از كجا بايد بفهميم كدوم رو رو بازي سينك كرديم ؟ميشه عوضش كرد؟

تا اونجایی که من یادمه همیش یکیه، یعنی واسه همه بازی های EA یکی استفاده شده، مثلا من همون اکانت رو که واسه FIFA 15 ساختم، همونم واسه FIFA 16 سینک شد و همون اکانت هم واسه BF4. کلا 1 اکانت EA باید ساخته باشی قاعدتا :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر