Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

Quantooom

کاربر سایت
Jul 24, 2015
0
دوستان من تازه واردم .چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید .
1-بهترین مود بازی برای lvl up چیه ؟
2- واسه موفقیت تو مود کانکوئست چی کار کنم ؟
3- واسه رسیدن به لول بالا (مثلا70) چند ساعت بازی نیازه ؟
4- گلیچ خوب بلدید ؟ :d من یه چند تایی تو یوتیوب دیدم طرف هیج کاری نمیکرد آخرش هم کلی مدال بهش میداد

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دنبال گليچ وغيره نريد كه نيست ! حتي اگر هم باشه براي چي ميخوايد لذت خودتون از بازي رو از بين ببريد :|
حالا فرضا" خداي امتياز و نفر اول بتل هم شديد ايا اين لذت خاصي ميده بهتون :|

بازي كنيد هم مهارتتون ميره بالاتر هم لذت مي بريد . اينهايي كه ميرن شورت كات هارو ميخرن خيلي از بقيه كم مهارت تر اند چون يارو تا وقتي طريقه كار با PDW هاي ساده رو ندونه ميخواد با CZ-3A1 كار كنه ؟!

واسه CQ هم همه كار كنيد از گرفتن پرچم كه مهم ترين اشه تا دفاع ازش يا كشتن و تركوندن ديگرون

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,957
نام
U-N-3-S
از کجا میشه کسی رو ریپورت داد؟
Ea همينجوری اگه ببينه کسی رو ریپورت دادن ميزنه بن میکنه؟ بررسی نمیکنه؟

والا من تازه اومدم psn اما تو Xbox Live راحت میشد ریپورت کرد .
ولی تو بازی که 64 نفر هستند راحت میشه بازی کرد یعنی فلج مغزی هم باشی دستت بره رو l2 یکی رو میزنی.
گلیچ میخوای چکار ؟؟؟

Xristus

کاربر سایت
Mar 8, 2013
21
دوستان من تازه واردم .چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید .
1-بهترین مود بازی برای lvl up چیه ؟
2- واسه موفقیت تو مود کانکوئست چی کار کنم ؟
3- واسه رسیدن به لول بالا (مثلا70) چند ساعت بازی نیازه ؟
4- گلیچ خوب بلدید ؟ :d من یه چند تایی تو یوتیوب دیدم طرف هیج کاری نمیکرد آخرش هم کلی مدال بهش میداد

1- کانکوئست (برخلاف 3 که دث مچ بود), تو بازی بیشتر سعی کن فلگ بگیری, بوستهای 25% و 50% رو همیشه استفاده کن, بوستهای 100% و 200% رو نگه دار برای زمانی که سرور "دابل ایکس پی" میشه ... لول آپ کردن کلاس ها, ویهایکلها و مودهای بازی, معمولا تا لول 15 به ازای هر کَپ 10000 تا بهت میده اگر زمانبندی درست + شانس داشته باشی رو یه دابل ایکس پی با بوست 200% رو هر کدوم 60000 تا میگیری ...

2- کار تیمی, کار تیمی و کار تیمی ... هر کسی که بتل باز باشه میدونه که تیم ورک چه معجزه ای میکنه ... خدای بتل هم که باشی اگر کار تیمی نکنید و هر کس جایگاه خودشو تو بازی ندونه مطمئنا با یه کیل/ دث منفی و یه باخت و اعصاب خورد, خیلی شیک کوییت میکنی ... مساله بعدی هم تجربه ـست, سعی کن زمینها رو بشناسی, وجب به وجبش رو بگرد و ببین کجاش به درد چی میخوره ...

3- بستگی به خودت و نوع بازی کردنت داره, اگه بخوای از ابتدای کار به طور مثال یه اسنایت (که قلقشم نداری) برداری و بری تو مپ بوردر کمپ کنی و سعی کنی یه هدشات از ناکجا آباد بگیری, بنظرم 400 ساعت پلی تایم هم کافی نیست ...

4- همونطور که همه دوستان دارن میگن کلا دنبال این مسائل نباش ... داشتن کیل/دث 24.0 یا اس پی ام و کا پی ام تا خنتناق پر شده برای هیچکس مهم نیست, مطمئن باش هیچکس هم از دیدنش تو بتل لاگت ذوق زده نمیشه, کسی که تجربه بالا تو بازی داشته باشه هیچوقت نه این مسائل براش مهمه, نه به کارش میاد // همون لینکهایی که تو یوتیوب میبینی کامنتهای زیرشم بخون متوجه میشی

موفق باشی برادر :)

آخرین ویرایش:

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
دوستان دنیا دو روزه، بتلفید ریجن یک PS4تون رو بفروشید بنده، برید به زندگیتون برسید، زن بگیرید، وام بگیرید، یه شغلی راه بندازید، پولدار بشید، برید جنگلای گیلان رو بگردید، بندر چابهار رو بچرخید فقط مراقب تروریستا و بمب گذارای فرقه ای باشید چراکه کمپر هستند اونجا، بیاید اهواز رو ببینید پل داره از این ور آب تا اون ور آب، اصفهان مسجد وسط بازار امام میگن معماریش داستانی داره اونجارم ببینید، یه سر برید مشهد گر طالب رستگاری بودید، بعدشم بچه دار بشید و آینده ی مملکت رو بسازید.
خلاصه بتلفیدتون رو؟ رد کنید بره :D
بتلفید ریجن یک خریدارم :D

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,957
نام
U-N-3-S
دوستان دنیا دو روزه، بتلفید ریجن یک PS4تون رو بفروشید بنده، برید به زندگیتون برسید، زن بگیرید، وام بگیرید، یه شغلی راه بندازید، پولدار بشید، برید جنگلای گیلان رو بگردید، بندر چابهار رو بچرخید فقط مراقب تروریستا و بمب گذارای فرقه ای باشید چراکه کمپر هستند اونجا، بیاید اهواز رو ببینید پل داره از این ور آب تا اون ور آب، اصفهان مسجد وسط بازار امام میگن معماریش داستانی داره اونجارم ببینید، یه سر برید مشهد گر طالب رستگاری بودید، بعدشم بچه دار بشید و آینده ی مملکت رو بسازید.
خلاصه بتلفیدتون رو؟ رد کنید بره :D
بتلفید ریجن یک خریدارم :D

دیجیتالی بگیر ... ارزون تر هم در میاد !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر