Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
اخه برای من چند ماه بود که پینگم زیر 200 بود و سرعت هم بالای 10 ولی باز تو بازی لگ و تاخیر عجیبی داشتم که دوستان میگفتن به خاطر اختلال تو نت هست
اینم چند تا تست از ISP یم .ولی بازم تو بازی چنگی به دل نمیزنه

تو خوده بازی چند پینگ میده, اونجا بهتر میشه قضاوت کرد. من که واقعا رو 250 راحت بازی میکنم, یه سری شده بود 220 یه طوری هر کی جلوم در میومد میترکید که میرفتم بعدش لولشونو چک میکردم ببینم شاید مشکل از طرف بوده بلد نیست شلیک کنه.

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
تو خوده بازی چند پینگ میده, اونجا بهتر میشه قضاوت کرد. من که واقعا رو 250 راحت بازی میکنم, یه سری شده بود 220 یه طوری هر کی جلوم در میومد میترکید که میرفتم بعدش لولشونو چک میکردم ببینم شاید مشکل از طرف بوده بلد نیست شلیک کنه.
اکثرا 4 خط.......

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اکثرا 4 خط.......

نه داداش اين مدلي حساب نكن
وسط بازي OPTIONS رو بزن بعد بازم برو توي OPTIONS اصلي تر خود بازي :d
بعد اون جا R3 رو بزن پينگ و پكت لاست رو در آن واحد نشون ميده

اين موردي هم كه شما گفتي پينگ نيست ، پكت لاست هست كه متاسفانه با پينگ مستقيم در ارتباط نيست
شما ميتوني پينگ عالي ايي داشته باشي ( كه داري :-//:) بتركي :|:d ) اما اين وسط يه سري از اطلاعات گم بشه و به دست شما نرسه كه ميشه لگ الان توي ايران لگ بيشتر از پينگ شده !

جالبه من قبل 7 صبح همينطوري پينگ گرفتم با 4.2.2.4 بي مروت همينطوري پشت سر هم 225 ميداد بدون پكت لاست :((:((:(( حيف نميتونستم بازي كنم :|

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
نه داداش اين مدلي حساب نكن
وسط بازي OPTIONS رو بزن بعد بازم برو توي OPTIONS اصلي تر خود بازي :d
بعد اون جا R3 رو بزن پينگ و پكت لاست رو در آن واحد نشون ميده

اين موردي هم كه شما گفتي پينگ نيست ، پكت لاست هست كه متاسفانه با پينگ مستقيم در ارتباط نيست
شما ميتوني پينگ عالي ايي داشته باشي ( كه داري :-//:) بتركي :|:d ) اما اين وسط يه سري از اطلاعات گم بشه و به دست شما نرسه كه ميشه لگ الان توي ايران لگ بيشتر از پينگ شده !

جالبه من قبل 7 صبح همينطوري پينگ گرفتم با 4.2.2.4 بي مروت همينطوري پشت سر هم 225 ميداد بدون پكت لاست :((:((:(( حيف نميتونستم بازي كنم :|
در کمال ناباوری خییلی خوب بود اینبار تست کردم.
همونطور که گفتی تست زدم پینگ رو 180اینا و پکت لاست هم نداشتم

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
در کمال ناباوری خییلی خوب بود اینبار تست کردم.
همونطور که گفتی تست زدم پینگ رو 180اینا و پکت لاست هم نداشتم

خوشا به حالت :d
ببين رفيق دقيقا" زماني كه لگ ميشه بزن ببين
اگر سريع زده باشي و هنوز تو لگ باشي نشون ميده چند درصد پكت لاست داري

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
پینگ هم درست باشه همیشه نمیشه درست بازی کرد بنظر من خود سرور های اروپا هم باز با هم فرق دارن!
پینگ من روی 8.8.8.8 با یسرویسم 160 هست با اون یکی 90 ولی بازم تو یسری سرور ها یارو رو باید خشاب خالی کنی روش ، تست آپشن هم که میزنم سبز هست و پکت لاستی وجود نداره.

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
دوستان كسي پايه هست بريم Phantom Bow رو انلاك كنيم؟
٤ نفر لازمه، لامصب ويدئو ي اموزششو ديدم واسه Dog Tag هاش ولي اصلا وجود نداشتن :|

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دوستان كسي پايه هست بريم Phantom Bow رو انلاك كنيم؟
٤ نفر لازمه، لامصب ويدئو ي اموزششو ديدم واسه Dog Tag هاش ولي اصلا وجود نداشتن :|

داداش اين طوري بهت بگم پيدا كردنش فوق ماوراي خيل زياد بيشتر از ماكسيموم شانسه :|:d
بعد از لو رفتن قضيه ملت سرور زدن فقط برا پيدا كردن داگ تگ اما خيلي سخته پيدا كردنشون چون مپ ها خيلي بزرگه و بدتر از اون اين كه بعد هر چند دقيقه جاي داگ تگ ها عوض ميشه و حدود 20 جاي مختلف توي هر نقشه امكان اومدن داگ تگ هست كه شايد بياد شايد نياد
بعد از 5-10 دقيقه از بالا اومدن قشه داگ تگ ها ظاهر ميشن و ... :|

البته بهتره بري توي مپي مثل HAMMERHERAD با UAV دنبالش بگردي چون اگر پيداش كني توي دوربين UAV معلومه

البته راه هايي براي دور زدن كل قضيه و با اسانسور پايين رفتن هم هست كه نميدونم جلوش رو گرفتن يا هنوز هست
اما به كل پيشنهاد مي كنم بخيالش شي ! چون چيز خاصي واقعا" نداره

EHSAN1379U2

کاربر سایت
Aug 12, 2012
229
نام
احسان
سلام دوستان٠٠٠
دوستان اسنايبر٠٠٠
كسي ميدونه جه جوري هلي ها رو هدشات كنيم؟؟
بعضي وقتا رو اعصابن٠٠٠ ٢بار تا حالا اينكارو كردم

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
داداش اين طوري بهت بگم پيدا كردنش فوق ماوراي خيل زياد بيشتر از ماكسيموم شانسه :|:d
بعد از لو رفتن قضيه ملت سرور زدن فقط برا پيدا كردن داگ تگ اما خيلي سخته پيدا كردنشون چون مپ ها خيلي بزرگه و بدتر از اون اين كه بعد هر چند دقيقه جاي داگ تگ ها عوض ميشه و حدود 20 جاي مختلف توي هر نقشه امكان اومدن داگ تگ هست كه شايد بياد شايد نياد
بعد از 5-10 دقيقه از بالا اومدن قشه داگ تگ ها ظاهر ميشن و ... :|

البته بهتره بري توي مپي مثل HAMMERHERAD با UAV دنبالش بگردي چون اگر پيداش كني توي دوربين UAV معلومه

البته راه هايي براي دور زدن كل قضيه و با اسانسور پايين رفتن هم هست كه نميدونم جلوش رو گرفتن يا هنوز هست
اما به كل پيشنهاد مي كنم بخيالش شي ! چون چيز خاصي واقعا" نداره

واقعا رو اعصابه :d
اون دو موردم پچ شدن :d
اخه از يه نفر كه مرده بود برش داشتم خيييلي خفن بود :d با يه تير خلاصش ميكرد طرفو :d

- - -ویرایش - - -

البته هنوز امتحان نكردم ... جرا اينجوريه؟

چون با شما فاصله داره و به علت جاذبه گلوله نميتونه مستقيم به حركتش ادامه بعد در نتيجه به مرور زمان رو به پايين حركت ميكنه.

xobx 360 slim

کاربر سایت
Jan 7, 2014
211
اقا تو یسری زده نمیدونم igla یا HVM (که اصلا نمیدونم چی هستن )بن میکنن یا فلش بنگ نندازین و اینا.
تو سروره این عربای.... همه فلش بنگ مینداختن کاری ندارشتن بعد منه بدیخت رو الکی الکی هی کیک میکرد ادمین.
مشکل از منه یا اونا؟

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
اقا تو یسری زده نمیدونم igla یا HVM (که اصلا نمیدونم چی هستن )بن میکنن یا فلش بنگ نندازین و اینا.
تو سروره این عربای.... همه فلش بنگ مینداختن کاری ندارشتن بعد منه بدیخت رو الکی الکی هی کیک میکرد ادمین.
مشکل از منه یا اونا؟
اونا :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر