Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871
از صبح گرفتار بودی!شب میای خونه میخوای یه دست بازی میکنی!بعد از هزار تا قدم و گرفتن پینگ خوشحال میشی که پایینه و تایم اوت نداری!هر چند این دوتا اگه ردیف باشه بازم چشات ایکون پکت لاست رو خواهد دید!میگی جهنم و دستگاه رو روشن میکنی!شروع میکنی بازی میکنی و میبینی بازی عقب جلو میشه انگار که...!استغفرالله!میبینی از هر بنی بشری میخوری و صوت ریلیز شدن موشک رو بعد اصابت موشک به خودت میشنوی!!!میای تو محیط ویندوز و این منظره رو میبینی!!

ping.png
[/URL][/IMG]

ولی باز این احمق های کودن ازت میخورن دیگه!اینا ببین چه احمق هایی هستن!

way_to_win

کاربر سایت
May 29, 2012
153
از صبح گرفتار بودی!شب میای خونه میخوای یه دست بازی میکنی!بعد از هزار تا قدم و گرفتن پینگ خوشحال میشی که پایینه و تایم اوت نداری!هر چند این دوتا اگه ردیف باشه بازم چشات ایکون پکت لاست رو خواهد دید!میگی جهنم و دستگاه رو روشن میکنی!شروع میکنی بازی میکنی و میبینی بازی عقب جلو میشه انگار که...!استغفرالله!میبینی از هر بنی بشری میخوری و صوت ریلیز شدن موشک رو بعد اصابت موشک به خودت میشنوی!!!میای تو محیط ویندوز و این منظره رو میبینی!!

ping.png
[/URL][/IMG]

ولی باز این احمق های کودن ازت میخورن دیگه!اینا ببین چه احمق هایی هستن!

دقیقاً باید گفت "خاک عالم بر سر هر اروپایی" که ما اون و kill کنیم و خاک بیشتر بر سر کسانی که face to face کشته بشن. :) صبح داشتم TDM بازی می کردم. از وسط بازی اومدم و 20 کیل به 7 کشته بازی و تموم کردم. خودکشی کنند بهتر از اینه بیان بازی کنند.

پ.ن:
واسه همین میام توی استیم بازی دیگران و تماشا می کنیم تا سرما گرم بشه. خودمون که نمی تونیم بازی کنیم. اما ملت چطور میان dying light و بازی می کنند. این بازی مفتش گرونه

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
بچعا کسی ای تیرکموته باز کرده اصلا راهنمایی هم نداره که چطورذبازش کنم!؟

- - -ویرایش - - -

بچها کسی ای تیرکموته باز کرده اصلا راهنمایی هم نداره که چطور بازش کنم!؟

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
واسه اولین بار یه سرور عالی اروپایی پیدا کردم که خاطرات مترو بتل3 رو واسم زنده کرد:bighug:

Hamburger_Feuersturm: (1) [Metro] [HamburgGermanyBande/(HGB) - Multiplayer - Battlelog / Battlefield 4

سرور32/32 المانی----فقط مترو بود ..خدا کنه عوضش نکنه

اوه اوه سرور شهر ما :))
نمیدونم چرا بازی کردن با این المانیها حال نمیده ... نصف بیشتر لذت بتل به بازی کردن با ارباست :d

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
آقا یه چیز بگم محض تنوع ...
یه یارو بود 2-3 بار منو زد ... بعد هر دفعه هم خوشحالی بشین پاشو میکرد :d عادتش بود هرکیو میزد در هر شرایطی باید بشین پاشو میکرد! خلاصه حرصم گرفته بود پیگیرش شدم یه بار در حال خوشحالی (از زدن یکی دیگه) بود که زدمش ... بعد داشتم اداشو درمیاوردم که وسط بشین پاشو یه نفر از اونور زد عنم کرد =))
البته بعدا دوباره زدمش دوباره بشین پاشو کردم براش :))
حالا نکته اینه که اون موقع متوجه نبودم چقدر این حرکت خنده داره تا اینکه دیروز با یه اسنایپر کل کل مون افتاد سه بار زدمش ... بعد رفت رو یه ساختمون دیگه منو زد ... از خوشحالی داشت بشین پاشو میکرد که همون لحظه دیدم داره رو هوا معلق میزنه =)) ( یکی زد منفجرش کرد :)) ) یعنی این ترکیب بشین پاشو با اون شتک شدن همزمان اینقدر خنده دار بود که روده بر شدم از خنده :))))))))))))))))))))))))))
تازه فهمیدم اونموقع که این اتفاق واسه من افتاد یارو چقدر بهم خندیده :))

راستی یه سوال: یه آواتار هست که کنار پلاک مون نشون میده (وقتی کسی رو میکشیم واسه مقتول :d نشون میده) یه یارو بود نوشته بود sorry I shut you :( کلا حس خوبی داشت آدم حرصش درنمیومد
میخوام ببینم اون آواتار رو چجوری باید عوض کنم؟ منم میخوام یه چیزی مشابه اون بذارم که یه کم ملاطفت داشته باشه :)

آخرین ویرایش:

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
داداش شما همون قضیه بشین پاشو رو برا مقتولین اجرا نکنین کفایت میکنه، احتیاج به دلداری دادن نیست :d
بعضیا واقعا با این حرکت Tbag عذاب میکشن. وقتی میزننت بعدش تا نیم ساعت تیبگ میکنن مشخص میشه :d

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
داداش شما همون قضیه بشین پاشو رو برا مقتولین اجرا نکنین کفایت میکنه، احتیاج به دلداری دادن نیست :d
بعضیا واقعا با این حرکت Tbag عذاب میکشن. وقتی میزننت بعدش تا نیم ساعت تیبگ میکنن مشخص میشه :d

نه داداش فقط یکی دوبار برای کسایی که مدام برای همه اینکار تکرار میکردن انجام دادم که ببینن چقدر رو مخه ! :d
وگرنه حتی واسه اونی که سه باز زده بودمش و بعدش برام بشین پاشو کرد، بازم دفعه چهارم که زدمش کاری نکردم ... ولی خب کسایی که خودشون هی میرن رو مخ بقیه باید بفهمن چه حسی داره دیگه :))

یه بارم تو هلیکوپتر بودیم (البته من هیچکاره بودم کنار راننده نشسته بودم فقط ببینم اینا که واردن با هلیکوپتر میزنن دیدشون به ما پیاده ها چجوریه) از این سرور های استینگر ممنوع هم بود، خلبان مونم از این خفنا بود ... سه چهار بار هلی کوپتر حریفو زد ... کلی هم آدمِ پیاده زد ... گیر داده بود به یه ساختمون اشک شونو درآورده بود ... بعد یه یارو با یه راکت ساده (اسمشو نمیدونم ولی از اونا که هیچ هدایتگری نداره قدرتشم از آرپی جی کمتره فقط سریع ریلود میشه) رو هوا هلیکوپترو زد ... 5-6 نفرم توش بودیم ... یارو بشین پاشو میکرد :d ولی حال کردم با حرکتش چون ایول داشت، کار راحتی نبود ... این خلبان ما هم خیلی دیگه گیر داده بود بهشون حقش بود :d ولی خب ما بیگناه سوختیم اون وسط :))

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
رفيق اون حركت به قول شما خنده دار يكي از حركات ناجوره و عملا" فحشه :| خوشحالي نيست :| داره يه چيزي بهت مي گه كه اينجا حتي اگر كوچكترين چيزي اگر ازش بگم مستقيم ميرم دنياي بَنِستان :|

اون emblem اسم ات رو هم بايد بري توي بتل لاگ درست كني
البته كد اش رو هم ميتوني بري از توي سايت هايي مثل emblemsbf.com برداري

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
871
تو توئیچ داشتم ویدئو این بابا رو نگاه میکردم,لیدِ جت ! مردم با چه تشکیلاتی بازی میکنن تو رو خدا!

ما هم با دسته ی ps4 که روکش انالوگاش پاره شده و چیزی ازش نمونده داریم بازی میکنیم ...

JOY.png
[/URL][/IMG]

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دوستان این لست استند رو دانلود کردم میرم توی استور میزنم روش میگه اینستال کنم منم تایید میکنم هیچی نمیشه جریان چیه؟3گیگم دانلود کردم برای دی ال سی آخریه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر