Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
برای من پیغام پی اس ان رو نمیده اما تازگی ها بدون چک کردن برای وصل شدن به سرور,مستقیم میره تو منو بازی و وقتی رو مولتی پلیر میرم رو حالت چک کردن میمونه ولی وصل نمیشه!یک بار کلا از بازی خارج میشم و دوباره بازی رو ران میکنم درست میشه!

شما یه بار test network رو بزن تا همه رو چک کنه بعد بازی رو ران کن ببین مشکل پابرجاست یا نه...

سلام بله همچنان گیره کارم

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
به نظرتون مشکل از psn هستش؟

ی سوال دیگه این هنوزاپدیت نشده ی اپ 3 گیگ داره دان میکنه امکان داره ازون باش؟

اپدیتش نکردی؟خب معلومه دیگه تا اپدیت نکنی که نمیتونی انلاین شی تو بازی.همه بازیا اول باید اپدیتشو دان کنی تا انلاین بشه.
3 گیه رو دان کن راحت دیگه وصل میشی.هروقتم بعد اپدیت بازی دراورد یه تست کانکشن بگیری حله

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
برای من پیغام پی اس ان رو نمیده اما تازگی ها بدون چک کردن برای وصل شدن به سرور,مستقیم میره تو منو بازی و وقتی رو مولتی پلیر میرم رو حالت چک کردن میمونه ولی وصل نمیشه!یک بار کلا از بازی خارج میشم و دوباره بازی رو ران میکنم درست میشه!

شما یه بار test network رو بزن تا همه رو چک کنه بعد بازی رو ران کن ببین مشکل پابرجاست یا نه...

رفيق ايني كه شما مي گي دليل اش اينه كه يه سيستم ابلهانه گذاشتن رو بازي اونم اينه كه تا وقتي كه كامل تو PSN ساين اين نشين بازي به هيچ وجه به سرور ها وصل نميشه و حتي اگر بعد اجرا كردن بازي ساين اين بشيد باز هم بازي گير ميده و مي گه كه اقا وصل نيستي و ERROR ميده
حالا شايدم پشت اين سيستم فكري هست :|:-/:-?

بايد بذاريد كامل ساين اين بشيد بعد بازي رو RUN كنيد اگر RUN كرديد و وصل شديد بايد بريد از بازي بيرون و دوباره برگرديد :|

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
سلام عزیزان

من بازی بتل رو تاز خریدم اما نمیتونم انلاین بزنم میرم رو انلاین میزنم میگه اول به PSN وصل شو بد ه EA با اینکه سرت PSN عالیه استور رو باز میکنه هیچگونه مشکلی نداره

استاد عزیز Triangels من و راهنمایی کردن که تو سایت origins بشم
عضو شدم اما همچنان مشکل دارم
دوست عزیز به جمع بتل بازا خوش اومدی امیدوارم از بازی لذت ببری ..
همونطور که اساتید محترم بتل گفتن باید بازی رو آپدیت کنی تا بتونی آنلاین بازی کنی;)

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
880
رفيق ايني كه شما مي گي دليل اش اينه كه يه سيستم ابلهانه گذاشتن رو بازي اونم اينه كه تا وقتي كه كامل تو PSN ساين اين نشين بازي به هيچ وجه به سرور ها وصل نميشه و حتي اگر بعد اجرا كردن بازي ساين اين بشيد باز هم بازي گير ميده و مي گه كه اقا وصل نيستي و ERROR ميده
حالا شايدم پشت اين سيستم فكري هست :|:-/:-?

بايد بذاريد كامل ساين اين بشيد بعد بازي رو RUN كنيد اگر RUN كرديد و وصل شديد بايد بريد از بازي بيرون و دوباره برگرديد :|

فکر کنم اسمت مهدی هست,اخه وقتی به psn وصل نشه لیست دوستانم رو نمایش میده یعنی؟

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
دوستان قیمت premium تنها هم پایین اومده ؟ میشه یه لینک ازش بدین لطفا :)

تا اونجایی که من گشتم قیمت خود بازی اومده 12 دلار و قیمت این Premium Edition که 30 دلار هست
پریمیوم به تنهایی پایین نیومده

--------------------------------
خب من این Premium Edition رو گرفتم، نسخه فیزیکی که قبلاً داشتم روی PS4 نصب بود؛ وقتی می رم توی استور فقط DLC های اصلی Purchased زده شده اند و خود بازی قیمت داره یعنی خریداری نشده؛ پس فکر کنم یعنی بازی داخل این باندل نیست درسته؟
اگر هست باید چجوری دانلودش کنم تا بتونم دیسک رو بدم به کس دیگه؟
--------------------------------
فهمیدم باید می رفتم از Library دانلود می کردم

آخرین ویرایش:

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
بچه ها شما همه الان انلاین بازی میکنید؟ برا من هنوزم وصل نمیشه. کسی دیگه ام هست مثله من مشکل داشته باشه؟ به ریجن اکانت بستگی نداره ؟ من ریجن ام یک هست . الان 4 روزه نموتم وصل شم انلاین بازی کتم .هی میگه به psn va EA وصل شم . این ارور قدیمام میومد وقتی سرور از کار میوفتادن . کسی راه حلی نداره ؟
الان TEST INTERNET CONNECTION زدم با اینکه نتم وصله تو قسمت سوم SIGN IN PSN ارور داد مشکل از کجاست؟

دوستانی که مشکل منو دارند :
این راه حل رو تو PSN BLOG پیدا کردم من امتحان کردم کار کرد تونستم به PSN وصل شم و بازی انلاین بشم . گفته شاید برا بعضیا کار نکنه اگه دفعه اول ارور داد باز تست کنید برای من بعد 2 بار ارور وصل شد
Sony has said that it's "slowly" restoring service, but if that's not good enough for you, navigate to 'Settings' on your PlayStation 4, then click 'Network', followed by 'Set Up Your Internet Connection', and finally 'Custom'. Set all of the values to 'Automatic', apart from the area labelled 'MTU Settings', which you should manually change to 1473

NETWORK ..SET UP UR INTERNET CONNECTION. CUSTOM . همه مقادیر رو اتوماتیک باشه یا DONT CHANGE بزنید فقط به MTU رسیدید از 1500 به 1473 تغییر بدین توجه کنید بعد برطرف شدن مشکلات PSN دوباره به 1500 برگردونید موفق باشید

آخرین ویرایش:

way_to_win

کاربر سایت
May 29, 2012
153
بچه ها شما همه الان انلاین بازی میکنید؟ برا من هنوزم وصل نمیشه. کسی دیگه ام هست مثله من مشکل داشته باشه؟ به ریجن اکانت بستگی نداره ؟ من ریجن ام یک هست . الان 4 روزه نموتم وصل شم انلاین بازی کتم .هی میگه به psn va EA وصل شم . این ارور قدیمام میومد وقتی سرور از کار میوفتادن . کسی راه حلی نداره ؟
الان TEST INTERNET CONNECTION زدم با اینکه نتم وصله تو قسمت سوم SIGN IN PSN ارور داد مشکل از کجاست؟

دوستانی که مشکل منو دارند :
این راه حل رو تو PSN BLOG پیدا کردم من امتحان کردم کار کرد تونستم به PSN وصل شم و بازی انلاین بشم . گفته شاید برا بعضیا کار نکنه اگه دفعه اول ارور داد باز تست کنید برای من بعد 2 بار ارور وصل شد
Sony has said that it's "slowly" restoring service, but if that's not good enough for you, navigate to 'Settings' on your PlayStation 4, then click 'Network', followed by 'Set Up Your Internet Connection', and finally 'Custom'. Set all of the values to 'Automatic', apart from the area labelled 'MTU Settings', which you should manually change to 1473

NETWORK ..SET UP UR INTERNET CONNECTION. CUSTOM . همه مقادیر رو اتوماتیک باشه یا DONT CHANGE بزنید فقط به MTU رسیدید از 1500 به 1473 تغییر بدین توجه کنید بعد برطرف شدن مشکلات PSN دوباره به 1500 برگردونید موفق باشید

توی ایران برای اینکه پینگ کمتر داشته باشیم باید mtu را روی 1300 تنظیم کنیم. من با این mtu پینگ 120 تا اروپا را دارم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر