Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
از لول صفر هم میشه سوار جت شد.یعنی تا حالا نتونستی تو جت اسپاون شی ؟؟؟
اسنایپر ها هم assignment دارن که یه کارایی باید انجام بدی باز شن که از بتل لاگ یا خود بازی میتونی ببینی .
توی مپ هست اما اصلا نمیبینم
نه اسپاون نمیشه...
جریان چیه؟ خیلی عجیبه

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
=)) دقیقا خرس کش شده...بسیار به جا بود :d
اخه تو یه حالتهایی میزنند اصلا ادم میمونه...ECM Jamer زدی با سرعت ویراج میری انگار یکی با تفنگ پشت سرت هی بهت تیر میزنه
البته از حق نگزیم فقط تو سرورهای ksa دیدم و یک سرور دیگه هم هست مال EU فقط مپ Silk Road را داره
3 تا خلبان هلی میان توش مال سوئیس و بلژیک هستن...یک کارایی میکنند ادم فکر میکنه خلبان واقعی تو ارتش هستند :d

والا:d

اون مپ SILK ROAD كه مي گي احتمالا" همون مپ ايه كه من معتادش شدم :d مپ T-BAG كردن :|:d
يه بار يكيشون خيلي داشت جو ميداد و هيچ جوره نميشد زدشون چون دو تا سرباز هميشه اماده به REPAIR كه انگار از يه سمت به لوله گاز وصل هستن و اين TORCH شون هميشه روشنه رو با RPG زدم نصف كردم :|:d گير داده بود به من بدبخت كه ميخواستم BOMBER بردارم :d
واقعا"SILK ROAD مپ خوبيه البته اگر اين لاشخور ها هي نرن بالاي تپه و صخره ها هي تير ول بدن :|

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی

اون مپ SILK ROAD كه مي گي احتمالا" همون مپ ايه كه من معتادش شدم :d مپ T-BAG كردن :|:d
يه بار يكيشون خيلي داشت جو ميداد و هيچ جوره نميشد زدشون چون دو تا سرباز هميشه اماده به REPAIR كه انگار از يه سمت به لوله گاز وصل هستن و اين TORCH شون هميشه روشنه رو با RPG زدم نصف كردم :|:d گير داده بود به من بدبخت كه ميخواستم BOMBER بردارم :d
واقعا"SILK ROAD مپ خوبيه البته اگر اين لاشخور ها هي نرن بالاي تپه و صخره ها هي تير ول بدن :|
خوراك موتور هاي نيروهاي جهاديه :d

این بتل لاگ دیگه چش شده؟ اینم داغون شده...نمیتونه اطلاعات اکانتم رو لود کنه)x

WE ARE AWARE OF THE CONNECTIVITY ISSUES THAT SOME PLAYERS ARE EXPERIENCING AND ARE WORKING TOGETHER WITH OUR PARTNERS TO SOLVE THEM.

آخرین ویرایش:

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes

صد در صد خودشون هستن :)) نمیدونم واقعا عجیبه همش در حال ریپر هستند تو هلی
چه لذتی از بازی میبرن خدا عالم...
یکی از بهترین مپهای بتل 4 هستش

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
سلام عزیزان

من بازی بتل رو تاز خریدم اما نمیتونم انلاین بزنم میرم رو انلاین میزنم میگه اول به PSN وصل شو بد ه EA با اینکه سرت PSN عالیه استور رو باز میکنه هیچگونه مشکلی نداره

استاد عزیز Triangels من و راهنمایی کردن که تو سایت origins بشم
عضو شدم اما همچنان مشکل دارم

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
سلام عزیزان

من بازی بتل رو تاز خریدم اما نمیتونم انلاین بزنم میرم رو انلاین میزنم میگه اول به PSN وصل شو بد ه EA با اینکه سرت PSN عالیه استور رو باز میکنه هیچگونه مشکلی نداره

استاد عزیز Triangels من و راهنمایی کردن که تو سایت origins بشم
عضو شدم اما همچنان مشکل دارم

psn هنوز مشکل داره کامل درست نشده.برای همینه وقتی میری تو منو ارور میده که وصل نشدی.

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
psn هنوز مشکل داره کامل درست نشده.برای همینه وقتی میری تو منو ارور میده که وصل نشدی.

به نظرتون مشکل از psn هستش؟

ی سوال دیگه این هنوزاپدیت نشده ی اپ 3 گیگ داره دان میکنه امکان داره ازون باش؟

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
880
به نظرتون مشکل از psn هستش؟

برای من پیغام پی اس ان رو نمیده اما تازگی ها بدون چک کردن برای وصل شدن به سرور,مستقیم میره تو منو بازی و وقتی رو مولتی پلیر میرم رو حالت چک کردن میمونه ولی وصل نمیشه!یک بار کلا از بازی خارج میشم و دوباره بازی رو ران میکنم درست میشه!

شما یه بار test network رو بزن تا همه رو چک کنه بعد بازی رو ران کن ببین مشکل پابرجاست یا نه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر