Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
بله خب,ایشون کل ساعتی رو که من تا الان بازی کردم فقط با تانک سواری گرفتن+بقیه بازیش! پیشرفتش بنظرت خیلی عجیبه؟!!

DoppelGang3rX1

درسته استفاده از وسایل نقلیه و کیل گرفتن باهاش سخته ولی اخه انصافتون رو شکر کسی که میره بغل تانک c4 نصب میکنه و در میره هنر کرده یا کسی که سوار تانکه!

کسی که از رو ارتفاع رو هلی c4 نصب میکنه هنر کزده یا اون پایلوته!

کسی که زیر ابی میره رو قایق c4 میندازه هنر کرده یا کسی که رانندشه!

بابا انصاف داشته باشید پیاده خلاقیت و مهارت زیادی میخواد چرا الکی منکر میشید؟!!

من خیلی بهم ثابت شده کسی رو که سواره نظام بوده تو ذهنم ثبت کردم,جالبه این اقا تو مپی مثل GMRW نفر اول بودن با بیش از 50 کیل و 1 دِد! و وقتی رفتیم مپی مثل locker ایشون نفر 11 شدند!! و خیلی از این قبیل افراد...

منو میگی؟:)))
اقای یاده نظام من کلا بتلفیلد 4 رو حساب نمیکنم , اون موقعی ما بتلفیلد 4 بازی میکردیم اینقدر مشکلات netcode و 2x damage داشت که اصلا بازی کردن توی لاکر افتضاخ بود .. بعدشم که کنار گذاشتم..
در ضمن تانک سوارا نوبن؟ زمانی که بتل 3 ملت رو تو مترو Rap* میکردیم کجا بودی؟حتما اونجا تانکی چیزی مخفی کردن؟. کسی که بازیش خوبه در همه شرایط خوبه. بتل هم همینه تانکی چیزی باشه سوار میشیم نباشه هم با inf میریم. به خودمم شک ندارم.یک نفر 50 تا کیل با وسیله میگیره دلیل بر این نیست که با اسلحه خوب نباشه.
تانک یا جت یا هلی هم این اسونی نیست که فکر میکنی کسی که بلد نباشه تیم رو به F میده.طرف مقابلت هم هست بلد باشه کار اسونی نیست.
تا حالا توی Ladder با تیم های دیگه مسابقه دادی؟ اونوقته که متوجه میشی وسایل نقلیه اونقدرم اسون نیست. pub جریانش جداس.. که بازم حرفات اشتباهه .زدن تانک جت هلی خیلی راحت. 4 که با noobtube هم disable میشه.
شما به خودت شک داری که میای میگی نوب ... به جای این کارا بازی و اخلاق خودتون رو درست کنین.
حرفات کلا بی اساسه.
در کل بحث بیخودیه نه من میخوام از تعریف کنم نه چیزه دیگه.

آخرین ویرایش:

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
878
منو میگی؟:)))
اقای یاده نظام من کلا بتلفیلد 4 رو حساب نمیکنم , اون موقعی ما بتلفیلد 4 بازی میکردیم اینقدر مشکلات netcode و 2x damage داشت که اصلا بازی کردن توی لاکر افتضاخ بود .. بعدشم که کنار گذاشتم..
در ضمن تانک سوارا نوبن؟ زمانی که بتل 3 ملت رو تو مترو Rap* میکردیم کجا بودی؟حتما اونجا تانکی چیزی مخفی کردن؟. کسی که بازیش خوبه در همه شرایط خوبه. بتل هم همینه تانکی چیزی باشه سوار میشیم نباشه هم با inf میریم. به خودمم شک ندارم.یک نفر 50 تا کیل با وسیله میگیره دلیل بر این نیست که با اسلحه خوب نباشه.
تانک یا جت یا هلی هم این اسونی نیست که فکر میکنی کسی که بلد نباشه تیم رو به F میده.طرف مقابلت هم هست بلد باشه کار اسونی نیست.
تا حالا توی Ladder با تیم های دیگه مسابقه دادی؟ اونوقته که متوجه میشی وسایل نقلیه اونقدرم اسون نیست. pub جریانش جداس.. که بازم حرفات اشتباهه .زدن تانک جت هلی خیلی راحت. 4 که با noobtube هم disable میشه.
شما به خودت شک داری که میای میگی نوب ... به جای این کارا بازی و اخلاق خودتون رو درست کنین.
حرفات کلا بی اساسه.
در کل بحث بیخودیه نه من میخوام از تعریف کنم نه چیزه دیگه.

عه تو رو گفتم؟پس به هدف اصابت کرده!

جوری حرف میزنه انگار خالق بتله :d

مشکل نت کد رو فقط شما نداشتی!یه ملت داشتن که الان رنکشون 130 رو هم میخواد جر بده! شما کنار کشیدی بشین فکر کن دلیلش چی بوده! اون دوستمون هم خوب گفتن شما دیدی تو این نسخه نونت تو روغن نیس کنار کشیدی بهونه نیار:d

در مورد وسایل نقلیه هم lav و تانک باز راحت تر از هلی و جت هستند...

اصلا ما نوب شما حرفه ای هستید! تو پست قلبیم نوشته بودم که توجه بعضی ها به این کامنتم جلب میشه که مطمئن بودم یکیش شمایی...

بالا هم گفتم ما نوب شما کار کشته با نوب جماعت در نیوفت شما برات افت داره.

دیگه خاتمه بدیم بهتره,کلا کسانی که من رو میشناسن میدونن اهل بحث نیستم من نظرم رو گفتم و حالا به شما یکی هد شات فرموده, حالا به خاطر یه بازی حاضر نیستم اعصابم رو صرف کنم شما نقل قول کنی هم من جوابی نخواهم داد...

یاعلی

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سلام

من چند صفحه پیش گفتم منتها خوب به مذاق یک سری از دوستان خوش نیومد، اول بگم من مشکلی با Battlefield 4 ندارم و خوب تا حالا 60 ساعت بازی کردم بخشیش هم چون مجبورم به این علت که هنوز یه Multiplayer FPS خوب روی PS4 نیومده. هر چوری بخوای حساب کنی Battlefield 3 از Battlefield 4 بهتر و منظم تر بود. هم مپ ها، هم اسلحه ها و هم وسایل نقلیه. کاری به این بحث ها ندارم ولی چون صادق رو میشناسم و زیاد با هم بازی کردیم میگم، این بشر کلا بازیش خوبه، یعنی سرعت عمل و تصمیم گیریش تو یه بازی FPS اونم با Controller بالاست، یعنی یکی از کساییه که من میگم اگر حریفش با موس و کیبرد باشه، میتونه از پسش بربیاد.

واسه بحث Infantry و Vehicle هم اساس Battlefield، کلا هم Conquest بوده هم یه همکاری بین هم تیمی هایی که چه سواره هستند و چه پیاده؛ و هم مبارزه بین اونایی کی پیاده هستند یا سوار بر تانک و نفربر و چت و ... . یه بحث دو طرفست، من خودم فقط Infantry بازی می کنم، یعنی خیلی خیلی کم پیش میاد که بخوام سوار چیزی بشم، نمیتونمم بازی کنم یعنی شاید یه Little Bird با اون قدرت مانور و قدرت بردارم، سر یک دقیقه بکوبمش زمین؛ پس اینجوری هم نیست که هر کسی بتونه سوار شه و کیل بگیره. اتفاقا تو Battlefield چون اصل بازی همون Conquest ِ اونم تو مپ های بزرگ، اگر یکی بتونه تو تانک بشینه و نگهش داره، میتونه برنده باشه.

در کل هر جوری بخوای نگاه کنی Battlefield 4 خوب نبود، مطمئن باشید Hardline از اینم بدتر میشه. ما اون موقع Bad Company 2 بازی می کردیم، فوق العاده بود، جوری که به نظر من Battlefield 3 هم بهش نمی رسید. کلا سبک شوتر Battlefield 4 و اون وضع Release افتضحاش و رسیدگی پایینش اصلا انتخاب خوبی واسه یه بازی برای ساعات بسیار بالا نیست. همون مپ Operation Locker اش و همون Balcony مسخرش کافیه تا دیگه بیشتر توضیح ندم.

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
فقط من شماره 1 رو متوجه نشدم چجور از زمین پرید هوا ؟:-/

شما فهمیدی به منم بگو:d یه مشت بیکارن نشستن این باگ جالب رو پیدا کردن

سلام

من چند صفحه پیش گفتم منتها خوب به مذاق یک سری از دوستان خوش نیومد، اول بگم من مشکلی با Battlefield 4 ندارم و خوب تا حالا 60 ساعت بازی کردم بخشیش هم چون مجبورم به این علت که هنوز یه Multiplayer FPS خوب روی PS4 نیومده. هر چوری بخوای حساب کنی Battlefield 3 از Battlefield 4 بهتر و منظم تر بود. هم مپ ها، هم اسلحه ها و هم وسایل نقلیه. کاری به این بحث ها ندارم ولی چون صادق رو میشناسم و زیاد با هم بازی کردیم میگم، این بشر کلا بازیش خوبه، یعنی سرعت عمل و تصمیم گیریش تو یه بازی FPS اونم با Controller بالاست، یعنی یکی از کساییه که من میگم اگر حریفش با موس و کیبرد باشه، میتونه از پسش بربیاد.

واسه بحث Infantry و Vehicle هم اساس Battlefield، کلا هم Conquest بوده هم یه همکاری بین هم تیمی هایی که چه سواره هستند و چه پیاده؛ و هم مبارزه بین اونایی کی پیاده هستند یا سوار بر تانک و نفربر و چت و ... . یه بحث دو طرفست، من خودم فقط Infantry بازی می کنم، یعنی خیلی خیلی کم پیش میاد که بخوام سوار چیزی بشم، نمیتونمم بازی کنم یعنی شاید یه Little Bird با اون قدرت مانور و قدرت بردارم، سر یک دقیقه بکوبمش زمین؛ پس اینجوری هم نیست که هر کسی بتونه سوار شه و کیل بگیره. اتفاقا تو Battlefield چون اصل بازی همون Conquest ِ اونم تو مپ های بزرگ، اگر یکی بتونه تو تانک بشینه و نگهش داره، میتونه برنده باشه.

در کل هر جوری بخوای نگاه کنی Battlefield 4 خوب نبود، مطمئن باشید Hardline از اینم بدتر میشه. ما اون موقع Bad Company 2 بازی می کردیم، فوق العاده بود، جوری که به نظر من Battlefield 3 هم بهش نمی رسید. کلا سبک شوتر Battlefield 4 و اون وضع Release افتضحاش و رسیدگی پایینش اصلا انتخاب خوبی واسه یه بازی برای ساعات بسیار بالا نیست. همون مپ Operation Locker اش و همون Balcony مسخرش کافیه تا دیگه بیشتر توضیح ندم.

اره نمیدونم چرا BAD COMPANY 2 بیشتر میچسبید:-/ فکرکنم یکی از علت هاش همون طراحی مپ اصولی ترش بود.

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
اصلن BF3 خر است، ولی BF4 کره خر است :d !
BF4 چون نوب ها توش قدرتمند شدن دور از جون بعضی ها البته بخاطر همین کلی طرفدار پیدا کرده یکیش مثلا همین عزیز دل که بازی رو نابود کرده :
خودتون رو به در و دیوار هم بکوبید باز BF4 انگشت کوچیکه BF3 نمیشه ;)

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
اصلن BF3 خر است، ولی BF4 کره خر است :d !
BF4 چون نوب ها توش قدرتمند شدن دور از جون بعضی ها البته بخاطر همین کلی طرفدار پیدا کرده یکیش مثلا همین عزیز دل که بازی رو نابود کرده :
خودتون رو به در و دیوار هم بکوبید باز BF4 انگشت کوچیکه BF3 نمیشه ;)

یه مثال معروفی هست که میگه عروس نمیتونست برقصه میگفت زمین کجه......حالا شده حکایت یه عده که نمیتونن تو BF4 مثل 3 Kill مفت بگیرن و لول اپ کنن میگن بازیش نوب پسنده و در حد ما نیست و ....

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
یه مثال معروفی هست که میگه عروس نمیتونست برقصه میگفت زمین کجه......حالا شده حکایت یه عده که نمیتونن تو BF4 مثل 3 Kill مفت بگیرن و لول اپ کنن میگن بازیش نوب پسنده و در حد ما نیست و ....
شما هم bf بازی میکنی؟

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
داداش عشق است پیاده نظام,من از این سواره ها که یک بار میمیرن و 50 تا کیل میگیرن زیاد دیدم یا سوار جت هستن یا هلی یا تانک و قایق نظامی,جالبه اکثرا وقتی پیاده میشن حرفی برای گفتن رو زمین ندارند,من با یکیشون تو یه بازی 2 باری flag کپچر کردم تو paracel storm باور کن مفت خوری به تمام معنا,از این جزیره به اون جزیره میرفت و اصلا پیاده نمیشد,بعده 2 بار من دیگه پیاده شدم و به سبک خودم جلو رفتم,هِی خواستم اسکورشو بگیرم نشد و دوم شدم,با سواره ها اکثرا نمیشه رقابت کردم چون کیل بالا و دِد پایینی دارند...

هر کی پیاده نظامِ صفای قدمش :d

https://www.youtube.com/watch?v=-2d6xzCGvJw
با کمال احترام اما من با نظر شما مخالفم...
منم جز اون کسایی هستم که با جت 30-0 هم بازی تمام میکنم بچه هایی که با من بازی کردن میدونند شاید حتی بیشتر... اما واقعا همه میدونن تو بتل 4 نگه داشتن جت تو هوا کار هر کسی نیست... انواع موشک ردیاب هوایی زمینی دریایی دنبالت میندازن باید بدونی چه کار کنی... حالا این وسط شانست بگه گیر دو تا خلبان تیم مقابل هم بیفتی حرفه ای باشن دیگه اعصاب نمیمونه
در این میان کلی القاب از تیم مقابل هم نثارت میشه مثل Airwh*re :bz

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
مثال معروفتون در مورد این دوستمون کاربرد نداره چون هم توی BF3 تیم مقابل رو پیاده شخم میزد و هم توی BF4 اینکار رو به راحتی انجام میده یعنی ایشون پیاده و سوارش برای تیم مقابل مصیبته,ضمنا ایشون به مورد درستی اشاره کردن چون با بودن این اسلحه حضرات نوب میشینن یه جا و بدون اینکه به خودشون زحمت بدن و ماتحت مبارکشون رو تکون بدن فرت و فرت باهاش ول میدن تا شاید بتونن یه کیل مفت بگیرن جالب اینجاست با اینکار نه تنها کمکی به تیم نمیکنن بلکه باعث میشن اون بنده خدایی که راش میکنه توی دل دشمن از شدت انفجار ول دادنهای بی هدف نوبهای عزیز چیزی نبینه و تصویر همیشه واسش در حال لرزیدن و رقصیدن باشه

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد

حرفتون کاملا برعکسه...
BF3 خیلی سنگین ترو سخت تر بود و هر کی دو روزه نمیشد PRO روزگار!!!!
اما این BF4 با اون گیم پلی سریع و امکانات بیش از حد اضافه ش رفیق من که تو عمرش بتل بازی نکرده بود و کنسول نداشت سر 2 روز تو صدر جدول میدیدم اسمشو...!
بحث کردن سر این که بتل 3 بهتره یا 4 کلا بی فایدس کسایی که باید بدونن خودشون میدونن بقیه هم با بتل 4 حال کنن:)

p $ ychomantis

کاربر سایت
Aug 6, 2014
183
نام
مبین
حرفتون کاملا برعکسه...
BF3 خیلی سنگین ترو سخت تر بود و هر کی دو روزه نمیشد PRO روزگار!!!!
اما این BF4 با اون گیم پلی سریع و امکانات بیش از حد اضافه ش رفیق من که تو عمرش بتل بازی نکرده بود و کنسول نداشت سر 2 روز تو صدر جدول میدیدم اسمشو...!
بحث کردن سر این که بتل 3 بهتره یا 4 کلا بی فایدس کسایی که باید بدونن خودشون میدونن بقیه هم با بتل 4 حال کنن:)

منم داره کم کم نظرم تغییر میکنه.بتل چهارم یه اثر کراس جنه... وقت هم به اندازه ی کافی برای دایس موجود نبوده...زمان ساختشونم تقریبا مثل هم بودن یعنی هرکدوم دو سال.متاسفانه اکثر عناوین کراس جن وعضیت خوبی نداشتن.شاید اگه بتل از همون اوایل این مشکلات و باگ های ریشه ای نداشت اینقدر کوبونده نمیشد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر