Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

p $ ychomantis

کاربر سایت
Aug 6, 2014
183
نام
مبین
وقتی بعد از 178 روز از عرضه بازی خود دایس که سازنده BF4 هست رسما اقرار کرد BF4 اون چیزی که باید باشه نیست دیگه چرا بحث الکی میکنید,البته بعضیها این وسط از بازی کردن BF4 لذت بردن که حسابش جداست ولی اکثر فنهای BF از BF4 ناراضی بودن:)
اینم فرمایشات چند وقت پیش سازنده های بازی به همراه لینک منبع:arrowd:
178Days Since Release, DICE Confirms Battlefield 4 Still Broken

عزیز من منظور دایس کل بازی نیست که.
منظور اینه که بازی مشکلات و باگ و گلیچ های زیادی داشته و پولیش نشده بوده! یا خوب پولیشش نکردن که تقصیر ای ای بوده.بخاطر تاریخ انتشار.
نه اینکه کل بازی از دم مشکل داره!!

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
جریان لیدربورد چیه جدا؟! چطوری بعضی ها با 600 ساعت بازی 50 هزار تا کیل گرفتن با جت؟ :mad:
هرچی کیل میگرم تکون نمیخوره لامصب :d

خودت میگی رو جت !
کسایی که خلبانیشون خوبه:d کمتر میشه زدشون،یارو توی یه دست 35 تا کیل میگیره با جت ولی کلاً 2بار میزننش
مگر اینکه یکی مثل خودش پیدا بشه که دیگه هیچی فاتحش خوندست

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
878
جریان لیدربورد چیه جدا؟! چطوری بعضی ها با 600 ساعت بازی 50 هزار تا کیل گرفتن با جت؟ :mad:
هرچی کیل میگرم تکون نمیخوره لامصب :d

داداش عشق است پیاده نظام,من از این سواره ها که یک بار میمیرن و 50 تا کیل میگیرن زیاد دیدم یا سوار جت هستن یا هلی یا تانک و قایق نظامی,جالبه اکثرا وقتی پیاده میشن حرفی برای گفتن رو زمین ندارند,من با یکیشون تو یه بازی 2 باری flag کپچر کردم تو paracel storm باور کن مفت خوری به تمام معنا,از این جزیره به اون جزیره میرفت و اصلا پیاده نمیشد,بعده 2 بار من دیگه پیاده شدم و به سبک خودم جلو رفتم,هِی خواستم اسکورشو بگیرم نشد و دوم شدم,با سواره ها اکثرا نمیشه رقابت کردم چون کیل بالا و دِد پایینی دارند...

هر کی پیاده نظامِ صفای قدمش :d

راستی دوستان این 3 تا ویدئو رو حتما ببینید: تو یکیش یارو تو یکی از مپ ها 472,650 اسکور میگیره! حالا چجوریش رو تو ویدئو ببینید خیلی جالب و تاسف انگیزه...

ویدئو دوم یه اسنایپر هست که طوری خوب پیش میره که فکر میکنن هکر هست!

ویدئو سوم در مورد یه خلبان هست که اگه طرز خلبانیش رو ببینید متوجه میشید که پیاده ها نمیتونن با سواره ها رقابت کنند! (البته یارو که به عنوان سرنشین نشسته تو هلی,خوب ریپِ میکنه...

https://www.youtube.com/watch?v=Uuui5-o9CbE

https://www.youtube.com/watch?v=Lef-4jIYTms

https://www.youtube.com/watch?v=-2d6xzCGvJw

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
عزيز من !!!/:):|
بتل يعني همين ديگه :| هسته اصلي ايش وسايل جنگي مثل تانك و هلي و ... اشه اگر تمركز اش مي رفت روي پياده نظام كه ميشد CoD :|

منم خودم بچه ها شاهداند توي پاراسل كلي امتياز مي گرفتم چون اكثر پرچم هارو CAP مي كردم ! پياده ام هم خوبه ولي ايني كه شما داري تانك سوار يا ... رو دست مياندازي يه چيز ديگه است :|

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
878
عزيز من !!!/:):|
بتل يعني همين ديگه :| هسته اصلي ايش وسايل جنگي مثل تانك و هلي و ... اشه اگر تمركز اش مي رفت روي پياده نظام كه ميشد CoD :|

منم خودم بچه ها شاهداند توي پاراسل كلي امتياز مي گرفتم چون اكثر پرچم هارو CAP مي كردم ! پياده ام هم خوبه ولي ايني كه شما داري تانك سوار يا ... رو دست مياندازي يه چيز ديگه است :|

دست میندازم؟!! شما الان میخوای با این کارت تانک سوار ها یا پایلت ها رو بریزی سر ما؟:d

اهان شما میگی هسته اصلی همین وسایل نقلیه هست!اوکی! کسی که سوار جت میشه و از اول بازی تا اخر بازی کسی نمیتونه اون رو پایین بیاره خب راست میگید هسته گیم پلی بتل هست خب!پس خیلی bullshiteــه! این بالانس بازی رو به هم میزنه دوست عزیز...

کسی نمیتونه انکار کنه که پیاده نظام هم سخت تر و هم رنج اور تره! کسی که پیاده میجنگه,هم ریوایو میکنه,هم مِدیک میرسونه شما میایید با یه کسی که نشسته پشت جت و هلی و تانک مقایسه میکنید؟!!! thanks to auto targeting

جالبه همین افرادی که کیل بالای 50 و دِد 2 میگیرن اگه بیان تو تیم دس مچ خجسته میشن!چرا؟ چون نه وسیله هست و نه خبری از کپچره مفته!

شما کپچر و پایلت بودن رو بیخیال شو,از نظر من همه ی اینا کلا اسکور مفت گرفتن هست,همین کپچر که شما میگی خیلی ها یه نفر زرنگ رو گیر میارن و تند تند دیپلوی یارو میشن و کپچر میکنند مثلا!

شما که خیلی از خودت مطمئنی یه سر بیا سرور تیم دث مچ 64 نفره اون موقع خودت رو محک بزن ببینم جزوه تاپ 3 هستی یا نه...

احتمالا این کامنت نظر خیلی ها رو به این سمت معطوف خواهد کرد ولی اشکالی نداره (که میدونم کیا هستن)

البته تقصیره هیچکس نیست خود دایس هم خوب سوتی گذاشته برای نوب بازی در اوردن, همون ویدئو اول رو ببینید متوجه میشید یه نوب هم تو بازی میتونه بعضآ 472000 اسکور بگیره! این امتیاز حدود 4 لول بالا برد طرف رو در عرض یک بازی...

آخرین ویرایش:

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
دست میندازم؟!! شما الان میخوای با این کارت تانک سوار ها یا پایلت ها رو بریزی سر ما؟:d

اهان شما میگی هسته اصلی همین وسایل نقلیه هست!اوکی! کسی که سوار جت میشه و از اول بازی تا اخر بازی کسی نمیتونه اون رو پایین بیاره خب راست میگید هسته گیم پلی بتل هست خب!پس خیلی bullshiteــه! این بالانس بازی رو به هم میزنه دوست عزیز...

کسی نمیتونه انکار کنه که پیاده نظام هم سخت تر و هم رنج اور تره! کسی که پیاده میجنگه,هم ریوایو میکنه,هم مِدیک میرسونه شما میایید با یه کسی که نشسته پشت جت و هلی و تانک مقایسه میکنید؟!!! thanks to auto targeting

جالبه همین افرادی که کیل بالای 50 و دِد 2 میگیرن اگه بیان تو تیم دس مچ خجسته میشن!چرا؟ چون نه وسیله هست و نه خبری از کپچره مفته!

شما کپچر و پایلت بودن رو بیخیال شو,از نظر من همه ی اینا کلا اسکور مفت گرفتن هست,همین کپچر که شما میگی خیلی ها یه نفر زرنگ رو گیر میارن و تند تند دیپلوی یارو میشن و کپچر میکنند مثلا!

شما که خیلی از خودت مطمئنی یه سر بیا سرور تیم دث مچ 64 نفره اون موقع خودت رو محک بزن ببینم جزوه تاپ 3 هستی یا نه...

احتمالا این کامنت نظر خیلی ها رو به این سمت معطوف خواهد کرد ولی اشکالی نداره (که میدونم کیا هستن)

البته تقصیره هیچکس نیست خود دایس هم خوب سوتی گذاشته برای نوب بازی در اوردن, همون ویدئو اول رو ببینید متوجه میشید یه نوب هم تو بازی میتونه بعضآ 472000 اسکور بگیره! این امتیاز حدود 4 لول بالا برد طرف رو در عرض یک بازی...
نوب بازي ؟ LOL، كسي داره كيل ميگيره بلده و ميتونه ، شما خودت سوار شو ببين ميتوني بياي بزنيش يا نه بعد بيا بگو مفت و نوب و...
تازه بتلفيلد ٤ كه وسايل نقليه كلا ضعيفن MBT LAW و كلي چرت پرت ديگه راحت ميتركن. كسي كه بازي بلد باشه پياده ميتونه تانك رو بزنه (توي بتلفيلد ٤ كه اينجوريه)
ماد اصلي بتلفيلد CQ هست كسي كه بدش مياد نميتونه گير بده، پايه و اساس بتلفيلد از اول CQ بوده و هست، TDM بدرده همون COD ميخوره.
Battlefield بدون وسايل نقليه=Cod به خصوص گيم پلي شماره ٤ كه اركيد شده.
Score گرفتن هم ملاك بازي بلد بودن نيست، در اخر همون K/D سطح پلير مشخص ميكنه، كسي كه با وسايل راحت كيل ميگيريه اكثرا Inf هم خوب هستن.
تاپيك خنده دار شده كلا:)) ادامه بديد از دور ميخنديم.

images

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
عزیز من منظور دایس کل بازی نیست که.
منظور اینه که بازی مشکلات و باگ و گلیچ های زیادی داشته و پولیش نشده بوده! یا خوب پولیشش نکردن که تقصیر ای ای بوده.بخاطر تاریخ انتشار.
نه اینکه کل بازی از دم مشکل داره!!
شما با bf حال کردی مطمعن باش خیلی ها حال نکردن ما هیچکدوم نمیتونیم بگیم شما چرا با بازی حال کردی ولی نظر بیشتریا مخالف bf4 هست

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
صادق به نظر من فقط کیلریت ملاک نیست
چون هر کسی توی بازی یجور کیل میگیره، یکی با نوب بازی یکی با درست بازی کردن ولی در کل توی 4 یکمی طرف مقابل دیر میمیره و همین باعث میشه امسال ماها که تاخیر داریم این موضوع به ضررمون تمووم بشه.
مثلاً تو مترو یارو میاد با m320 , xm25 کلی کیل مفتی میگیره یا اینکه هی نارنجک ول میده ! خوب آخه این شد بازی ؟
کلاً توی 4 وسایل نقلیه و پیاده یجوری شده

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
کسی که تانک سوار هست باید همین رو بگه خب! به صرفشه :d
با تانک حرفه ای بازی کردن واقعا هنره....و صادق واقعا کارش در این زمینه یکه یکه...و من خودم با نگاه کردن به بازی صادق بازی با تانک و LAv خوب شد...
حرکت های حساب شده+ سوییچ به موقع گان + استفاده به موقع از active protection و...
به نظرم کسی که میخواد اسم خودشو بتل باز بذاره باید اول از همه بتونه با همه وسایل نقلیه بازی در حد قابل قبول بازی کنه +پیاده نظام بودن قوی که اونم کار سختیه...

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
878
با تانک حرفه ای بازی کردن واقعا هنره....و صادق واقعا کارش در این زمینه یکه یکه...و من خودم با نگاه کردن به بازی صادق بازی با تانک و LAv خوب شد...
حرکت های حساب شده+ سوییچ به موقع گان + استفاده به موقع از active protection و...
به نظرم کسی که میخواد اسم خودشو بتل باز بذاره باید اول از همه بتونه با همه وسایل نقلیه بازی در حد قابل قبول بازی کنه +پیاده نظام بودن قوی که اونم کار سختیه...

بله خب,ایشون کل ساعتی رو که من تا الان بازی کردم فقط با تانک سواری گرفتن+بقیه بازیش! پیشرفتش بنظرت خیلی عجیبه؟!!

DoppelGang3rX1

همین صادق رو میبینی اینقدر گیر میده به 4 .....چون عشق تانکه ولی نمیتونه مثل نسخه 3 تا آخر بازی اونجوری که دوست داره جولان بده تو بازی....و کیل ریشیو 5 که تو نسخه 3 داشت رو اینجا تکرار کنه....بهانش هم باگ های بازیه که خوب باگ هست و خواهد بود و از کنترل دایس خارجه حل این مشکل

درسته استفاده از وسایل نقلیه و کیل گرفتن باهاش سخته ولی اخه انصافتون رو شکر کسی که میره بغل تانک c4 نصب میکنه و در میره هنر کرده یا کسی که سوار تانکه!

کسی که از رو ارتفاع رو هلی c4 نصب میکنه هنر کزده یا اون پایلوته!

کسی که زیر ابی میره رو قایق c4 میندازه هنر کرده یا کسی که رانندشه!

بابا انصاف داشته باشید پیاده خلاقیت و مهارت زیادی میخواد چرا الکی منکر میشید؟!!

من خیلی بهم ثابت شده کسی رو که سواره نظام بوده تو ذهنم ثبت کردم,جالبه این اقا تو مپی مثل GMRW نفر اول بودن با بیش از 50 کیل و 1 دِد! و وقتی رفتیم مپی مثل locker ایشون نفر 11 شدند!! و خیلی از این قبیل افراد...

Siafu

کاربر سایت
Feb 14, 2007
66
میخواستم اکانت permiume واسه بازی تهیه کنم چیکار کنم؟
کلا اکانت permiume چه فرقی میکنه؟؟؟؟

کسی اکانت permiume گرفته؟؟؟ بگه چه جوریه؟؟؟

راستی لینک دانلود این نرم افزار Battlelog اندروید هم میزارید ؟اندروید 4.2 به بالا لطفا

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
میخواستم اکانت permiume واسه بازی تهیه کنم چیکار کنم؟
کلا اکانت permiume چه فرقی میکنه؟؟؟؟

کسی اکانت permiume گرفته؟؟؟ بگه چه جوریه؟؟؟

راستی لینک دانلود این نرم افزار Battlelog اندروید هم میزارید ؟اندروید 4.2 به بالا لطفا

الان دیگه زیاد فرقی نداره فقط تو یسری تایم ها امتیاز ها دوبرابر میشه و یکی دوتا مورد دیگه
البته مپ ها هم برات ارزونتر تموم میشه و همینطور مپ ها زودتر از پلیر های معمولی در دسترس قرار میگیره که در حال حاضر فقط یه پک دیگه مونده

ببین اگر برای مپ ها میخوای بخری که هیچ ولی فقط یکی دوتا مپ مدنظرت هست نه نگیری بهتر هست چون دیگه ارزش نداره البته میگم بازم بنظر من;)

--------------------------

خلاقیت من دارم:d که با MK153 SMAW یکی از بچه های گمنام:d بنام کهبد که داشت برفراز آسمان بتل 4 مانور میداد رو زدم شهیدش کردم !! آی کهبد خودت بیا تعریف کن از خلاقیتم بگو برا بچه ها:d

- - -ویرایش - - -

بله خب,ایشون کل ساعتی رو که من تا الان بازی کردم فقط با تانک سواری گرفتن+بقیه بازیش! پیشرفتش بنظرت خیلی عجیبه؟!!

DoppelGang3rX1

درسته استفاده از وسایل نقلیه و کیل گرفتن باهاش سخته ولی اخه انصافتون رو شکر کسی که میره بغل تانک c4 نصب میکنه و در میره هنر کرده یا کسی که سوار تانکه!

من خیلی بهم ثابت شده کسی رو که سواره نظام بوده تو ذهنم ثبت کردم,جالبه این اقا تو مپی مثل GMRW نفر اول بودن با بیش از 50 کیل و 1 دِد! و وقتی رفتیم مپی مثل locker ایشون نفر 11 شدند!! و خیلی از این قبیل افراد...

ببین تا حدی منم حرفت رو در مورد پیاده نظام قبول دارم
منم توی دست هایی بودم که همه پیاده بودیم و تیم روبرو رو زدیم ترکوندیم ولی دست بعد پدرمون رو از هوا و زمین در آوردن.
هر کسی یمدل بازی میکنه

آخرین ویرایش:

rezabbb

کاربر سایت
Jul 1, 2014
221

DoppelGang3rX1

بابا از locker صحبت نکن خواهشن!!!!
همه میچپن جلو یه دریچه فقط کورکورانه تیر و آر پی جی ول میدن......

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
انصافا تو 4 کار هر کسی نیست که با تانک کار کنه .از چپ و راست C4 و RPG و mine anti tank و ..... هست اصلا شما نمیتونی 5 دقیقه هم با تانک حرکت کنی . به نظرم عملا تانک رو تو شماره 4 فلج کردن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر