Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
قشنگ زدید به هدف....قشنگ زدید به هدف و برای بار سوم قشنگ زدید به هدف!!
در بتل سوم یک سری راهو روش ها وجود داشت( بخصوص در اوپریشن مترو ) که خیلی راحت میشد بازی کرد، کیل گرفت و حتی دو سه رنک در یک مچ به دست آکرد!( در حالی که شاید دو بار بمیرید! ) اما در بتل چهارم خیلی از این مساعل رفع شدند و کلا بازی تغییراتی را شاهد شده و دیگر نمیتوان به اون صورت نوب بازی درآورد! کلیت گیمپلی کمی دست خوش تغییر شده و کاملا مشخص است...
به نکته ی خیلی ظریفی اشاره کردید..
دوست عزیز میشه واسه ما نوبها توضیح بدید شما چطوری تو متروی BF3 خیلی راحت کیل میگرفتید و حتی دو سه رنک در یک مچ به دست می آوردید؟ چون ما توی Double XP هم اگه ملت جلومون واسه مردن به صف میشدن و هی هدشات میکردیم محال بود دو تا سه رنک رو اونم توی مترو به دست بیاریم حالا شما چطوری اینکار محیرالعقول رو انجام میدادی خدا میدونه:)

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,035
دوست عزیز میشه واسه ما نوبها توضیح بدید شما چطوری تو متروی BF3 خیلی راحت کیل میگرفتید و حتی دو سه رنک در یک مچ به دست می آوردید؟ چون ما توی Double XP هم اگه ملت جلومون واسه مردن به صف میشدن و هی هدشات میکردیم محال بود دو تا سه رنک رو اونم توی مترو به دست بیاریم حالا شما چطوری اینکار محیرالعقول رو انجام میدادی خدا میدونه:)

در این حدی که ایشون گفتن نیست ولی احتمالا گلیچ اون راه پله رو میگن.میری تو سقف راه پله هر کی رد شد c4ایش میکنی ، هیچکس هم نمیتونه بزنتت :|

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
در این حدی که ایشون گفتن نیست ولی احتمالا گلیچ اون راه پله رو میگن.میری تو سقف راه پله هر کی رد شد c4ایش میکنی ، هیچکس هم نمیتونه بزنتت :|
توی متروی BF3 میشد گلیچ کرد ولی اینجوری نبود که همش توی اون گلیچ بمونی و نمیری و همه رو بزنی لت و پار کنی و هی امتیاز و رنک بگیری در ثانی خیلی راحت میشد گلیچ کرد و طرف رو کشت که دیگه تا عمر داره فکر گلیچ کردن به سرش نزنه ضمنا به لطف استودیوی محترم Danger Close هر چی گلیچ خوشگل توی BF3 بود چندین برابرش رو میشه توی BF4 پیدا کرد,گلیچهای BF3 هر چقدر هم خفن باشن دیگه به اندازه بردن تانک و LAV بالای برج شانگهای عجیب و غریب نیستن:|

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,035
توی متروی BF3 میشد گلیچ کرد ولی اینجوری نبود که همش توی اون گلیچ بمونی و نمیری و همه رو بزنی لت و پار کنی و هی امتیاز و رنک بگیری در ثانی خیلی راحت میشد گلیچ کرد و طرف رو کشت که دیگه تا عمر داره فکر گلیچ کردن به سرش نزنه ضمنا به لطف استودیوی محترم Danger Close هر چی گلیچ خوشگل توی BF3 بود چندین برابرش رو میشه توی BF4 پیدا کرد,گلیچهای BF3 هر چقدر هم خفن باشن دیگه به اندازه بردن تانک و LAV بالای برج شانگهای عجیب و غریب نیستن:|

آره درسته . من تو متروی BF4 هم این گلیچ رفتن تو سقف رو دیدم انجام بدن ،معلوم نیست درستش کردن یا نه .
با دوستان که بازی میکردیم یه بار از این نفر بر کوچیک ها رو انداختیم بالا برج . باحال بود ،فقط مقدار زیادی مین و c4 احتیاج هست :d

p $ ychomantis

کاربر سایت
Aug 6, 2014
183
نام
مبین

متاسفانه همچین چیزی بعید نیست.
حال کمی بنده پیاز داغش را بیشتر کردم! اما خب میشه همچین کاری کرد.
فیلم ها بسیار زیاد است و راحت در اینترنت پیدا می شود.

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
خيلي جالبه دوستان شماره ٤ رو بهتر از ٣ ميدونن.
چه نظراتي كه ادم تو اين فروم نميخونه. چند وقت ديگه هم بتلفيلد ٤ به عنوان بهترين اين سري شناخته مبشه ادامه بديد:d
يكم به Battlelog سر بزنيد تا ببينيد چقدر از فن ها از اين شماره متنفرن.

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
878
سلام.....
دوستان کسی هست که بتل فیلد ۴ رو با ۵ خط کامل تو بخش سرور های انلاین داشته باشه؟؟؟
اگه اره دارین چطوری؟؟؟سرویس اینترنت شما چی هست؟؟؟؟چه تنظیمی انجام دادین؟؟؟

ممنون

من خودم شده تا چهار خط پر شه ولی 5 شدنی نیست با وضعیت و فاصله ما از سرور ها....

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
تا حدی گفته ی شما را می پذریم.
اول بهتر است کمی با لحن بهتر کامنت بدهید( پدر کشتگی که با هم نداریم! )
دوم اینکه بتلفیلد چهارم از هر لحاظ پیشرفته تر و بهتر از بتل سوم می باشد.
بحث لذت بردن یا نبردن یک امر سلیقه ایست. بتل سوم در بحث مولتیلیر واقعا اثری شایسته و فوق العاده بود و حال بتل چهارم نتنها بهتر و کامل تر است بلکه نوآوری های بسیار خوبی نیز دارد.
اول به بحث متا می پردازم.
متا رو ول کنید بهتر است...چون پشیزی اهمیت ندارد.
کلا در مورد متا صحبت نکنید راحت تر به بحث می پردازیم( متاسفانه میانگین نمرات ارزش چندتنی ندارد و کاملا بی معنیست اگر بخواهید دو عنوان نسبتا یک سان را از لحاظ متا مقایسه کنید. متا رو تنها برای فهمیدن کلی و در سه طبقه ای یک عنوان می توان انتخاب کرد.( برای فهمیدن سطح یه اثر ) )
در بحث فروش قضیه کمی متفاوت است.
فروش که ربطی به کیفیت ندارد.ضمنا اگر بخواهید بر مبنای فروش قضاوت کنید پس سری آثار CoD برترین سری تاریخ جهان به شمار می رود!اگر دقت کرده باشید فرانچایز بتلفیلد نسبت به هم سبکان کمی در تفاوت قرار دارد.یعنی اینکه کسی انتظار معرفی شماره ی اصلی از این سری را به صورت پیا پی ندارد.
بتل فیلد سوم به نوعی انقلابی در این سری( در بخص مولتی پلیر ) بوده و با پیش فروشی فوق العاده و همچنین فروشی بسیار عالی تا دو سال خیلی ها رو سرگرم کرده بود.خب...با معرفی نسخه چهارم این سری ( و اینکه فک نکنم کسی انتظار معرفی آن را به این زودی ها داشت( قسمت چهارم منظورم است )) طبیعتا فروش تا حدی کاهش می یابد و بخشی از طرفداران مولتی بتل سوم را که با آن زندگی کرده بودند ول نمی کنند( البته استثنا نیز موجود است...اما از بعضی از دوستان خارجی که در سایت های ویدیو گیمر و پیج آی جی ان ( و بتلفیلد ) در فیس بوک سوال کرده ام بخشی از آن ها مولتی بتل سوم را رها نکرده اند )
البته نسخه ی چهارم این عنوان فروش خوبی داشه است.اما از لحاظ انقلابی ( هرچند که لولوشن هم به نوعی یک جهش فیزیکی به شمار می رود ) در سطح پایین تری قرار میگیرد ولی به طور کلی بهتر از مولتی بتل سوم می باشد.
مولتی پلیر این عنوان( بتل چهارم ) از خیلی جهات به مانند گیمپلی، بهبودی مد ها، بخش های جدید، و بخصوص فیزیک کاملا پیشرفته تر و بهتر است.
قبول دارم که بازی خوب پولیش نشده بود و پر از باگ بوده است( نسخه ی ps3 این عنوان را در زمان عرضه تجربه کرده ام ).
اما با عرضه ی آپدیت ها وضعیت واقعا بهتر و لذت بخش تر شده است.
یک نکته ای که وجود دارد این است که اینجا برخلاف دیگر سایت ها اکثرا چندان لذتی از مولتی بتل چهارم نبرده اند که امری عجیب می باشد!
در خصوص در زمین گیر کردن و لگ کاملا بستگی به اینترنت دارد و خود بنده چند باری این قضیه را امتحان کرده ام.
در کل بگم که اگدر شما یا دوستانتان از بتل چهارم لذت نبرده اید به خودتان مربوط است و سلیقه ی شما را نشان می دهد چرا که به شکل جهانی ا90 درصد برعکس شما هستند!

)
اول از همه بگم شما حرف من ر قبول نداری ok حرف بقه بچه های سایت ر قبول نداری باز مشکل نداره حرف لول کپ ر قبول داری که فکر کنم از همه ی ما کار درست تر هست اگه آره برو ببین ویدعوش ر که 5 دلیل برتری 3 ر نوشته بود
یه چند تا نکته ر بگم که فکر کنم همه قبول داشته باشیم
1-طراحی مپ های بیسیک 3 خیلی بهتر از مپ های 4 بود
2- موبیلیتی هیت: این چیزی که گذاشتن واقعا احمقانست در حدی که تمام وسایل نقلیه ر نابود کرده تا یه rpg میخوری دیگه حرکت نمیکنه این باعث میشه خیلی راحت بترکی
همین طور مورد بالا توی جت هم صدق میکنه تا ایگلا میخوری رو هوا دیگه تکون نمیخوره طرف راحت میتونه ایگلای بعدی ر بزنه
3-کلا هدفش تو بازی این بوده که وسایل نقلیه ر ضعیف کنن به خصوص هوایی ها : هلی کپتر که انگار توش سرب گذاشتی جت که با اون دوربین بدش دیدت ر خیلی محدود کرده
و همین طور aa اوتوماتیک که خیلی رو اعصابه و aa تانک که جلوی بیس وایمیسه هی اکتیو رادار میزنه جالبش اینجاست که صدا هم نمیاد راحت میترکی این فاجعست
4-جو سنگین توی 3 که خیلی باحال بود اون جو و انمسفر سنگین ر ورداشتن جاش بازی ر پر رنگ کردن
5- اون 90% ر از کجا اوردی اگه 90% راضی بودن بازی ر می خریدن من متا ر قبول دارم چون کلی سایت کارشون خیلی درست تر از ما هست میشینن نظر میدن میتونی یه سرچ بزنی تو بتل لاگ بینی فن بیس بازی واقعا زا بازی نارحت هستن

آمار فروش حرفت ر قبول دارم ولی میخواستم یه مقایسه بکنم

- - -ویرایش - - -

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
دوستان این یاروthe executor1 به پستتون خورده, این خیلی بد میزنه, ادم فک میکنه یه وقت هکی گلیچی چیزی استفاده میکنن, تو lav بود من از پشتش در اومدم چند تا با 120 زدم. تازه منو دید یه 8تا هم zuniتوش خالی کردم بعد اون منو ترکوند! دمیجشم 35 بود!

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
اول از همه بگم شما حرف من ر قبول نداری ok حرف بقه بچه های سایت ر قبول نداری باز مشکل نداره حرف لول کپ ر قبول داری که فکر کنم از همه ی ما کار درست تر هست اگه آره برو ببین ویدعوش ر که 5 دلیل برتری 3 ر نوشته بود
2- موبیلیتی هیت: این چیزی که گذاشتن واقعا احمقانست در حدی که تمام وسایل نقلیه ر نابود کرده تا یه rpg میخوری دیگه حرکت نمیکنه این باعث میشه خیلی راحت بترکی
همین طور مورد بالا توی جت هم صدق میکنه تا ایگلا میخوری رو هوا دیگه تکون نمیخوره طرف راحت میتونه ایگلای بعدی ر بزنه
3-کلا هدفش تو بازی این بوده که وسایل نقلیه ر ضعیف کنن به خصوص هوایی ها : هلی کپتر که انگار توش سرب گذاشتی جت که با اون دوربین بدش دیدت ر خیلی محدود کرده
و همین طور aa اوتوماتیک که خیلی رو اعصابه و aa تانک که جلوی بیس وایمیسه هی اکتیو رادار میزنه جالبش اینجاست که صدا هم نمیاد راحت میترکی این فاجعست
4-جو سنگین توی 3 که خیلی باحال بود اون جو و انمسفر سنگین ر ورداشتن جاش بازی ر پر رنگ کردن
5- اون 90% ر از کجا اوردی اگه 90% راضی بودن بازی ر می خریدن من متا ر قبول دارم چون کلی سایت کارشون خیلی درست تر از ما هست میشینن نظر میدن میتونی یه سرچ بزنی تو بتل لاگ بینی فن بیس بازی واقعا زا بازی نارحت هستن

- - -ویرایش - - -
تمامی صحبت ها تون متین
ولی همین وضعیتی که 4 داره ...خیلی ها که تو وایپر یا لیتل برد یا جت هستند کمی حرفه ای باشند رو دیگه نمیشه آورد پایین و 100 دفعه هم HVT بشن هم کسی توان انداختنشون رو نداره....
در مورد تانک و LAV بلاخره بعد 5 تا کیلی که گرفت باید بشه کارشو ساخت نمیشه یجور باشه برای خودش جولان بده مثل سه ....
در مورد AA قبول دارم حرفت رو و بخواد تو بیس کمپ کنه دیگه نمیشه کاریش کرد...
همین صادق رو میبینی اینقدر گیر میده به 4 .....چون عشق تانکه ولی نمیتونه مثل نسخه 3 تا آخر بازی اونجوری که دوست داره جولان بده تو بازی....و کیل ریشیو 5 که تو نسخه 3 داشت رو اینجا تکرار کنه....بهانش هم باگ های بازیه که خوب باگ هست و خواهد بود و از کنترل دایس خارجه حل این مشکل:d
من به شخصه هم با 3 حال کردم و هم با این نسخه...هم با بدکمپانی 1 و 2....

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
واقعا مولتی 3 خدا بود ... مخصوصا صدا گذاریش که عالی روش کار کرده بودن مثلا وقتی با کارکتر با پای پیاده میرفتی از صدای قمقمه کارکتر تا نفس نفس زدنش رو میشد شنید ... (حس خیلی خوبی داشت )
انصافا بتل 4 هم خوبه اما برای کسایی که 3 رو بازی نکرن ... مپ های بتل 4 یه سریهاش واقعا به سبک COD که واقعا عذاب آوره مخصوصا مپ های این dlc آخر.

p $ ychomantis

کاربر سایت
Aug 6, 2014
183
نام
مبین
خيلي جالبه دوستان شماره ٤ رو بهتر از ٣ ميدونن.
چه نظراتي كه ادم تو اين فروم نميخونه. چند وقت ديگه هم بتلفيلد ٤ به عنوان بهترين اين سري شناخته مبشه ادامه بديد:d
يكم به Battlelog سر بزنيد تا ببينيد چقدر از فن ها از اين شماره متنفرن.
با اون لحن حال نمیده دگ!! :D
عزیز من تو بتل لاگ خیلی چیزا می نویسن!! خود من ولی فحش دادم اما خب نیم ساعت بعدش پشیمون شدم!!
مثله این که شما سر کشتن باس در اخر متال سوم دهنتون سرویس میشه و ممکنه یکم از خجالت کوجی دربیاین اما اخرش که واقعا از شاهکار زده نمیشی!! :D
حالا جالبه من هرجا میرم همه تعریف میکنن اینجا بازی رو با خاک یکسان میکنن!

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

والا اگه اینقدر وعضش خراب بود که موشالاه سرور ها شلوغ نبود!!
دگ اینقدر ها هم که شما میگی فاجعه نیست!! درسته مشکلاتی داره و طبیعیه که وسایل نقلیه رو ضعیف دیزاین کنن چون هر پرسنی میاد شت میکنه تو بازی!! من اصلا از این قضیه ناراضی نیستم به هر حال تعادل باید وجود داشته باشه...
من که با جو این بازی حال کردم...بتل سه هم همچین جوی نداشت حالا بگیم مترو هستش!!( میزان اتمسفر رو میگم )
ابن دگ ایراد بنی اسراعیلیه!
اون نود درصد از خود فیس بوک و دوستان بنده گیر اوردم که همه راضیه!! اون بتل لاگ هم اصلا نمیشه حساب کرد ادم راحت میره هرچی دلش می خواد مینویسه!! من بیام شش بار مثلا پشت سر هم بمیرم اعصابم فاکد آپ میشه مشخصه میرم دایس رو فحش میدم!! :D
والا بخدا راست میگم از هر کسی پرسیدم خدایی خوشش اومده! حتی یکی از دوستان خودم تقریبا تمام بتل ها رو داره و اکثرنم اورجینال و میتونم بگم خوره ی بتله و از نسخه ی چهارم بسیار بیشتر از سوم خوشش اومده!!
اما اون مپ دیزاین رو قبول دارم...انصافا بغیر از سیج آو شانگهای بقیه ی مپ هاش در حد بتل سه نیست...
البته بحث لاکر جداست.به قول یه دوستی مزخرف ترین مپی هستش که دوست داری همش داخلش بازی کنی!

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

دگ اینقدر ها هم که شما میگی فاجعه نیست!! درسته مشکلاتی داره و طبیعیه که وسایل نقلیه رو ضعیف دیزاین کنن چون هر پرسنی میاد شت میکنه تو بازی!! من اصلا از این قضیه ناراضی نیستم به هر حال تعادل باید وجود داشته باشه...
من که با جو این بازی حال کردم...بتل سه هم همچین جوی نداشت حالا بگیم مترو هستش!!( میزان اتمسفر رو میگم )
اون نود درصد از خود فیس بوک و دوستان بنده گیر اوردم که همه راضیه!! اون بتل لاگ هم اصلا نمیشه حساب کرد ادم راحت میره هرچی دلش می خواد مینویسه!! من بیام شش بار مثلا پشت سر هم بمیرم اعصابم فاکد آپ میشه مشخصه میرم دایس رو فحش میدم!! :D
والا بخدا راست میگم از هر کسی پرسیدم خدایی خوشش اومده! حتی یکی از دوستان خودم تقریبا تمام بتل ها رو داره و اکثرنم اورجینال و میتونم بگم خوره ی بتله و از نسخه ی چهارم بسیار بیشتر از سوم خوشش اومده!!
اما اون مپ دیزاین رو قبول دارم...انصافا بغیر از سیج آو شانگهای بقیه ی مپ هاش در حد بتل سه نیست...
البته بحث لاکر جداست.به قول یه دوستی مزخرف ترین مپی هستش که دوست داری همش داخلش بازی کنی!

- - -ویرایش - - -

اول از همه بگم شما حرف من ر قبول نداری ok حرف بقه بچه های سایت ر قبول نداری باز مشکل نداره حرف لول کپ ر قبول داری که فکر کنم از همه ی ما کار درست تر هست اگه آره برو ببین ویدعوش ر که 5 دلیل برتری 3 ر نوشته بود یه چند تا نکته ر بگم که فکر کنم همه قبول داشته باشیم 1-طراحی مپ های بیسیک 3 خیلی بهتر از مپ های 4 بود 2- موبیلیتی هیت: این چیزی که گذاشتن واقعا احمقانست در حدی که تمام وسایل نقلیه ر نابود کرده تا یه rpg میخوری دیگه حرکت نمیکنه این باعث میشه خیلی راحت بترکی همین طور مورد بالا توی جت هم صدق میکنه تا ایگلا میخوری رو هوا دیگه تکون نمیخوره طرف راحت میتونه ایگلای بعدی ر بزنه 3-کلا هدفش تو بازی این بوده که وسایل نقلیه ر ضعیف کنن به خصوص هوایی ها : هلی کپتر که انگار توش سرب گذاشتی جت که با اون دوربین بدش دیدت ر خیلی محدود کرده و همین طور aa اوتوماتیک که خیلی رو اعصابه و aa تانک که جلوی بیس وایمیسه هی اکتیو رادار میزنه جالبش اینجاست که صدا هم نمیاد راحت میترکی این فاجعست 4-جو سنگین توی 3 که خیلی باحال بود اون جو و انمسفر سنگین ر ورداشتن جاش بازی ر پر رنگ کردن 5- اون 90% ر از کجا اوردی اگه 90% راضی بودن بازی ر می خریدن من متا ر قبول دارم چون کلی سایت کارشون خیلی درست تر از ما هست میشینن نظر میدن میتونی یه سرچ بزنی تو بتل لاگ بینی فن بیس بازی واقعا زا بازی نارحت هستن آمار فروش حرفت ر قبول دارم ولی میخواستم یه مقایسه بکنم - - -ویرایش - - -
والا اگه اینقدر وعضش خراب بود که موشالاه سرور ها شلوغ نبود!! دگ اینقدر ها هم که شما میگی فاجعه نیست!! درسته مشکلاتی داره و طبیعیه که وسایل نقلیه رو ضعیف دیزاین کنن چون هر پرسنی میاد شت میکنه تو بازی!! من اصلا از این قضیه ناراضی نیستم به هر حال تعادل باید وجود داشته باشه... من که با جو این بازی حال کردم...بتل سه هم همچین جوی نداشت حالا بگیم مترو هستش!!( میزان اتمسفر رو میگم ) ابن دگ ایراد بنی اسراعیلیه! اون نود درصد از خود فیس بوک و دوستان بنده گیر اوردم که همه راضیه!! اون بتل لاگ هم اصلا نمیشه حساب کرد ادم راحت میره هرچی دلش می خواد مینویسه!! من بیام شش بار مثلا پشت سر هم بمیرم اعصابم فاکد آپ میشه مشخصه میرم دایس رو فحش میدم!! :D والا بخدا راست میگم از هر کسی پرسیدم خدایی خوشش اومده! حتی یکی از دوستان خودم تقریبا تمام بتل ها رو داره و اکثرنم اورجینال و میتونم بگم خوره ی بتله و از نسخه ی چهارم بسیار بیشتر از سوم خوشش اومده!! اما اون مپ دیزاین رو قبول دارم...انصافا بغیر از سیج آو شانگهای بقیه ی مپ هاش در حد بتل سه نیست... البته بحث لاکر جداست.به قول یه دوستی مزخرف ترین مپی هستش که دوست داری همش داخلش بازی کنی!

- - -ویرایش - - -

واقعا مولتی 3 خدا بود ... مخصوصا صدا گذاریش که عالی روش کار کرده بودن مثلا وقتی با کارکتر با پای پیاده میرفتی از صدای قمقمه کارکتر تا نفس نفس زدنش رو میشد شنید ... (حس خیلی خوبی داشت )
انصافا بتل 4 هم خوبه اما برای کسایی که 3 رو بازی نکرن ... مپ های بتل 4 یه سریهاش واقعا به سبک COD که واقعا عذاب آوره مخصوصا مپ های این dlc آخر.

به سبک کاد :|
نمردیمو مولتی بتل با کاد مقایسه شد!!!

- - -ویرایش - - -

دوستان اینجا :D به چه شکلی هست؟
:d

- - -ویرایش - - -

با اون لحن حال نمیده دگ!! :D
عزیز من تو بتل لاگ خیلی چیزا می نویسن!! خود من ولی فحش دادم اما خب نیم ساعت بعدش پشیمون شدم!!
مثله این که شما سر کشتن باس در اخر متال سوم دهنتون سرویس میشه و ممکنه یکم از خجالت کوجی دربیاین اما اخرش که واقعا از شاهکار زده نمیشی!! :D
حالا جالبه من هرجا میرم همه تعریف میکنن اینجا بازی رو با خاک یکسان میکنن!

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

والا اگه اینقدر وعضش خراب بود که موشالاه سرور ها شلوغ نبود!! دگ اینقدر ها هم که شما میگی فاجعه نیست!! درسته مشکلاتی داره و طبیعیه که وسایل نقلیه رو ضعیف دیزاین کنن چون هر پرسنی میاد شت میکنه تو بازی!! من اصلا از این قضیه ناراضی نیستم به هر حال تعادل باید وجود داشته باشه... من که با جو این بازی حال کردم...بتل سه هم همچین جوی نداشت حالا بگیم مترو هستش!!( میزان اتمسفر رو میگم ) ابن دگ ایراد بنی اسراعیلیه! اون نود درصد از خود فیس بوک و دوستان بنده گیر اوردم که همه راضیه!! اون بتل لاگ هم اصلا نمیشه حساب کرد ادم راحت میره هرچی دلش می خواد مینویسه!! من بیام شش بار مثلا پشت سر هم بمیرم اعصابم فاکد آپ میشه مشخصه میرم دایس رو فحش میدم!! :D والا بخدا راست میگم از هر کسی پرسیدم خدایی خوشش اومده! حتی یکی از دوستان خودم تقریبا تمام بتل ها رو داره و اکثرنم اورجینال و میتونم بگم خوره ی بتله و از نسخه ی چهارم بسیار بیشتر از سوم خوشش اومده!! اما اون مپ دیزاین رو قبول دارم...انصافا بغیر از سیج آو شانگهای بقیه ی مپ هاش در حد بتل سه نیست... البته بحث لاکر جداست.به قول یه دوستی مزخرف ترین مپی هستش که دوست داری همش داخلش بازی کنی!

- - -ویرایش - - -

به سبک کاد :|
نمردیمو مولتی بتل با کاد مقایسه شد!!!

- - -ویرایش - - -

دوستان اینجا :D به چه شکلی هست؟
:d

عجیبه بر خلاف سایت های دگ دی اینشکلی نیست: :D

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
878
جالبه وقتی میمیری و قبلش نارنجک پرت میکنی دیگه نارنجکت منفجر نمیشه!!

نارنجکه خیلی وفاداره,بدون صاحبش نمیترکه LOL !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر