Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
NAval Strike امشب میاد

دقیقا منم تبلیغ Naval رو دیدم خیلی جالب به نظر میرسید D: محیطش رو دوست دارم D: باید کلا جالب باشه . قبلا به جز Parcel Storm دیگه map خاصی نبود خیلی روی water combats فکوس داشته باشه
مثل اینکه یه مد جدید هم داره ؟
اره مثل 2142 هستش يعني ميريد Objective اصلي تيم كه اونجا سفينه بود اينجا فكر كنم ناو هست رو نابود ميكنيد مثل اينكه تيكت هم تموم نميشه.اسمش هم Carrier Assault هست.ولي اين مد كلا خوب نيست توي 2142 كه جالب نبود.
كلا تبليغات دايس جالب به نظر ميرسه عرضه كه ميشه مشخص ميشه با چه افتضاحي طرفيم:d:))

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اره مثل 2142 هستش يعني ميريد Objective اصلي تيم كه اونجا سفينه بود اينجا فكر كنم ناو هست رو نابود ميكنيد مثل اينكه تيكت هم تموم نميشه.اسمش هم Carrier Assault هست.ولي اين مد كلا خوب نيست توي 2142 كه جالب نبود.
كلا تبليغات دايس جالب به نظر ميرسه عرضه كه ميشه مشخص ميشه با چه افتضاحي طرفيم:d:))
D: فردا معلوم میشه . لول فعلا هنوز نیومده همین دقیقه اخری DLC ماله PC رو delay کردن D: نفهمیدم مشکلش چیه
اما از تمه مپها خوشم میاد D: آلان دارم دانلود میکنم فردا ببینم چی به چیه.

ساعت عرضه ی DLC کی هست؟! :-/
عرضه شده . من از PSN خریدم ( از وب ) رفتم توی item بخشه BF4 و دارم الان دانلود میکنم . حجمش هم 4.1 گیگ هست . نمیدونم چرا توی استور نشون نمیده هنوز. اپدیت نشده .

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
به خاطر یک سری مشکلات، Naval Strike برای PC تاخیر خورده... حالا PC فن ها رفتن تو Battlelog دارن به DICE و کنسول بازها فحش میدند... بیچاره اونایی که پول پریمیوم دادند باید حالا حالا ها منتظر بمونند!

92140750372280354726.jpg

Quality is our number one priority

52789646095086497974.gif

این جور جک گفتن خیلی رو میخواد!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خب من امروز این DLC جدید رو توی Conquest و CArrier Assault بازی کردم کلا جالب بود D: تمه همه مپها مثل همون Paracel STorm هست کلا .
توی Carrier Assualt که اولش باید دو کشتی هم دیگه رو بزنیم و بعد وقتی راه به ورودی بازی میشه باید رفت داخل و سیستم کنترل رو نابو کرد. من این مد رو توی مپه Lost Islands بازی کردن که حدودا خیلی طول کشید و تغریبا 15 دقیقه به پایانه وقت مونده بود که بازی تموم شد D: اما به نظرم خیلی حال داد ×_×
از نظره مپها به نظرم Nanasha و Mortar خیلی جالب بود . درکنارش Lost Island واقعا عالی هست چون تغریبا همه جور استایل بازی کردن رو ساپورت میکنه الا tank و اینا . برای sniper هم حرف نداره. یک مپه دیگه بود که خیلی خاص بود اما زیاد خوشم نیومد. یکی از قسمتهای که باید بگیریم بالای یه کوه مانند هست واقعا رسیدن و capture کردنش یه جورایی عذاب اور بود .
از نظر باگ هم چندین و چندین بازی لگهای زیاد داشت ... 2 بار Lost connection شد ( سرور کرش کرد چون وقتی رفتم تو history دیدم 0 هست بازیکنان ) و یکی دیگه خیلی بارها اون باگ قدیمی لرزیدن صفحه رو هنگام توی هلیکوپتر بودم دیدم D: خب اینم از این .

کلا اکثرا Server های ما داشتن Carrier Assault میزدن D: از levolution هم چیزه خاصی ندیدم .... ماشین HoverCroft هم که اضافه شده واقعا خوبه و لازمه چون اکثریت مپها بیشتره پوشش اب هست .
من تونستم توی مپه Lost Isalnd حدودا 10.000 تا امتیاز بگیریم . اکثریت محیطش باز هست و خیلی راحت میشه با DRM و Sniper کلی Kill گرفت . یا Support هم خیلی خوب بود باهاش .

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
منم این دی ال سی رو بازی کردم خوب بود!
مد جالب و متفاوتی بود مخصوصا وقتی حمله ور میشیم به کشتی حریف!
البته یه بدی هم داره که همزمان میتونه به کشتی شما هم حمله بشه اینجا ادم میمونه DEFEND کنه یا ATTACK?!!!!
ولی در کل خوب بود به نظرم مپهاشم مثل بودن همه!! ولی مد CARRIER ASSULT یکم بهش رنگ و لعاب داده و خوب به نظر میاد...

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
بسته الحاقی Battlefield 4: Dragon's Teeth در تاریخ May 3 سال جاری میلادی (شنبه 13 اردیبهشت ماه 1393) برای دارندگان نسخه پرمیوم (Premium) و درتاریخ May 17 (شنبه 27 اردیبهشت ماه 1393) برای دیگر افراد منتشر خواهد شد.

همچنین بسته الحاقی Battlefield 4: Dragon's Teeth دارای چهار نقشه با نام های (Propaganda, Waterfront, Urban Garden و Marketplace) خواهد بود.

تجربه تمام کردن جنگ های درون شهری در نقشه های جدید چند نفره که در شهرهای جنگ زده توسط ارتش چینی میباشد.

بسته الحاقی Final Stand نیز در تاریخ 2 سپتامبر سال جاری میلادی (سه شنبه 11 شهریور ماه 1393) برای دارندگان نسخه پرمیوم (Premium) و درتاریخ 16 سپتامبر (سه شنبه 25 شهریور ماه 1393) هم برای دیگر افراد عرضه خواهد شد.

این آخرین بسته الحاقی این عنوان می باشد و اطلاعات بیشتر در مورد این بسته بعدا در دسترس خواهد بود.

لیست نقشه های بسته الحاقی Battlefield 4: Final Stand نیز بدین شرح می باشد : (Artic Research, Sub Base, Walker Factory و Titan).
ـ ـ‌ــــ ـــــــــــــــــــــ
راستی Megalodon هم بلاخره پدیدار شد ! :d
امروز توی instagram ویدیوش رو دیدم توی یکی از مپ های Naval Strike فکر کنم Lost Island بود ، زیر آب یه تیکه رو واسه خودش چرخ میزد مثل بچه آدم ، اینا توی ویدیو با XM25 ساپورت میدیدنش از طریق دوربینش که وقتی نگاه میکنی سبزه، زیر آب رو میدیدن معلوم میشد کاملا، مراقب باشین یه وقت قورتتون نده ! :d

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
Titan , Walker Factory؟:d WTF:))
اينافكر نكنم رسمي باشه يعني ميخوان روبات وارد بازي كنن؟:))
جدا من فكر ميكنم اينا در حال ساخت ادامه 2142 هستن اول مودش رو با DLC جديد اوردن حالا هم اين DLC اخر كلا به اون اشاره داره.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
این اپدیت جدید هم مشکل سیو سینگل پلیر رو حل نکرده :)) اولین گیمی هست که تو این همه سال فقط مجبورم مولتی پلیرش رو بازی کنم و سینگل پلیرش حتی برای گرفتن تروفی هم قابل بازی نیست :))

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
منم این دی ال سی رو بازی کردم خوب بود!
مد جالب و متفاوتی بود مخصوصا وقتی حمله ور میشیم به کشتی حریف!
البته یه بدی هم داره که همزمان میتونه به کشتی شما هم حمله بشه اینجا ادم میمونه DEFEND کنه یا ATTACK?!!!!
ولی در کل خوب بود به نظرم مپهاشم مثل بودن همه!! ولی مد CARRIER ASSULT یکم بهش رنگ و لعاب داده و خوب به نظر میاد...
همین رو بگو D: من هر دفعه رفتم مده جدید اخرش اصلا توی کشتی حریف خودمون بودیم و توی کشتی ما هم حریف D: فقط Its a matter of time . شانسی هست هرکی زودتر انجام بده کار رو لول. اما خیلی حال میده.
Titan , Walker Factory؟:d WTF:))
اينافكر نكنم رسمي باشه يعني ميخوان روبات وارد بازي كنن؟:))
جدا من فكر ميكنم اينا در حال ساخت ادامه 2142 هستن اول مودش رو با DLC جديد اوردن حالا هم اين DLC اخر كلا به اون اشاره داره.
واقعا فکر کن توی rouge transmission یه titan بیفته پایین D: لول نقشش خوره titan هست D: همه رو میزنی D: ×_×

pris0n

کاربر سایت
Dec 1, 2011
28
الان این 200 تومن که برای این بازی دادیم دقیقا برای چی بود من نمیدونم این که مراحل بازیش کم و بیخود هست .

مولتی پلیر هم نقشه های رایگانش زیاد مالی نیست . حیف اون 50 دلار دادم برای پی اس ان پلاس /

پرمیوم هم باید دوباره 60 دلار دیگه بدیم

این اپدیت ها هم که باز فروشیه

سرور های بازی هم که هر چند وقتی یه چند ساعتی تعطیله .

فقط غارت میکنن مردم رو

من حوول حوش 9 تست کردم اصلا نتونستم برم ملتی پلیر انگار باز مشکل داشت سرور

Diplomat

کاربر سایت
Apr 24, 2013
50
نام
بي نام
اقا الان كه خواستم bf4 بازي كنم ديدم 1391MB اپديت براي اين بازي اومده.
دوستان ميدونن اين اپديت چه تغييري در بازي ايجاد ميكنه ؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر