Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
به جان خودم ار فردا صبح ea اعلام كنه BF3 رو مياره روي PS4 ( پيشرفت گرافيكي هم نخواستيم :| ) حتي اگر 32 نفره باشه ( گر چند 64 نفره بهتره :d ) من اولين نفري خواهم بود كه اونو ميخره !
الان كه نگاه مي كنم مي بينم كل BF4 واقعا" پيشرفتي نداشت و BF3 واقعا" بهتر بود از هر لحاظ ! تنها چيزي كه توي بتل4 جالب بود همون جنگ هاي دريايي بود !!!

اقا بيايد بريم يه درخواست و جمع اوري امضا بديم براي اوردن BF3 روي PS4 :d
BF3 شاهکاری تکرار نشدنی بود
اگه هم بیاد با اینکه خیلی بازیش کردم و الانم دارم بازیش میکنم 100% بدون شک قبل از گرفتن BF4 میام BF3 رو میگیرم...
ولی با این گندی که به این BF4 زده و این همه باگ و بد بختی و دی ال سی هایی که مونده فک نکنم وقت این کارو داشته باشند!
حداقل تا یه سال دیگه که بازی باگاش کم شه و همه دی ال سی ها بیاد

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
از نظر من بتل با این که سخته خیلی بهتر از کیلزونه

از لحاظ Campaign بازی Shadow fall خیلی سر تر هستش ولی خب بدون شک آنلاین B4 خیلی قوی تره....(آنلاین Shadowfall خیلی Bleak و جلا داده نشده است، نه سیستم رنکینگ داره، نه Content اضافه داره به اون صورت البته وقتی تو آنلاینش دشمنات رو میکشی یه لذت دیگه ای داره نسبت به Battlefield نمی دونم چرا ولی اینقدر مپ های B4 شلوغ و خر تو خر هستن قبل اینکه بتونی لذت ببری از کشتن آدمی که از پشت با چاقو زدیش یه نفر دیگه سبز میشه میکشدت)

توی Shadow fall من توی یه بازی خوب بین 8 تا 11 تا Killstreak دارم ولی توی B4 اگر Recon نباشی و یه جا قایم نشده باشی خودم رو کشتم تونستم یه Killstreak با 3 تا بدست بیارم(تازه هر سه تاشون رو هم سورپرایز کردم!)

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
واقعا ریدن با این بازیشون ادم ۱۰ دقیقه میشینه بازی که میکنه از بازی زده میشه کلن کجاست اون bf3 که ۱۰ ساعت بازی میکردی خسته نمیشدی

یعنی در برابر بتل۳ ۰ هم زیادیشه نوشهر tdm بازی میکردی ۵۰۰ پوینت ۴۵ دقیقه طول میکشید ۱۰ دست پشت هم بازی میکردیم

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
عزیزان آیا بخش آنلاین بازی بیشتر از بقیه بازیهای آنلاین از حجم اینترنت استفاده میکنه؟(میدونم همه بازیها خیلی کم حجم مصرف میکنن ولی چون دیشب همینجوری حجمم تموم شد بدون اینکه چیزی دانلود کنم متعجب شدم فکر کردم از بخش َآنلاین این بازی هستش)

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
آقا وقتی وارد بازی میشم 5 دقیقه فقط طول میکشه که نمه نمه همه چیزو شفاف کنه برا همه همینطوریه؟
راستی مگه رو نسخه PS4 از anti aliasing استفاده نکرده بودن؟ اینکه همه جاش لبه اره ایه
نسبت به نسخه پی سی خیلی داغونه در کل

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
آقا وقتی وارد بازی میشم 5 دقیقه فقط طول میکشه که نمه نمه همه چیزو شفاف کنه برا همه همینطوریه؟
راستی مگه رو نسخه PS4 از anti aliasing استفاده نکرده بودن؟ اینکه همه جاش لبه اره ایه
نسبت به نسخه پی سی خیلی داغونه در کل

من تو PC رو آخرین Settings بازی کردم، بخش Single Player اونقدر بینشون فرقی نبود(بدون شک کامپیوتر خیلی بهتر بود ولی نه اونقدری که بگم "اه این چقدر فرق داره")

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
بچه ها منم add کنید واسه battle غریب افتادم
psn id : Afshin_ranger:d;)

فعلا حالا حالا ها باید بمیری....من هنوز سیستم رو سر در نیاوردم تو بازی....خیلی اعصاب خورد کنه، حتی لحظه ای که Re-spawn میشی میتونه یه دشمن پشت سرت باشه تا دخلت رو بیاره....شروع میکنی به یکی تیر زدن ده نفر از ده تا سمت مختلف شروع میکنن بهت شلیک کردن....خیلی خر تو خره....

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
فعلا حالا حالا ها باید بمیری....من هنوز سیستم رو سر در نیاوردم تو بازی....خیلی اعصاب خورد کنه، حتی لحظه ای که Re-spawn میشی میتونه یه دشمن پشت سرت باشه تا دخلت رو بیاره....شروع میکنی به یکی تیر زدن ده نفر از ده تا سمت مختلف شروع میکنن بهت شلیک کردن....خیلی خر تو خره....
اسمش روشه ديگه بتلفيلد، بايد خر تو خر باشه:d.
معمولا سعي كنيد رو ياراتون اسپاون نشيد يكم صبر كنيد بعد.

Tripleamir

کاربر سایت
May 31, 2012
72
نام
Amir
يه ذره سخته مخصوصا بتل باز نباشى و مثل من اولين بتل باشه كه مولتى ميزنى ولى كم كم بهت حال ميده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر