Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
حالا جالبه من در این مدتی که بازی میکنم کلا 2 بار مشکل Health 0 برام پیش اومد اونم موقعی که یارو رو نشون میداد رو زمین ولو شده بود :d
ولی جدآ مولتی جذابی داره تنها مشکلش یکی زیاد کمپ میکنن اونم جاهای نافرم ، یکی هم پر شدن Level و انلاک اسلحه های بازی هست.
فقط یه سوال من دارم چجوریه توی بعضی مپ یهو میبینی یکی سوار جت هست در صورتی که توی هیچ کدوم از بیسها اصلا هواپیما نیست؟ :d

آقا دیگه من حرفی ندارم در این صورت :D

آریا جان مطمئنی جت ـه؟ UAVـه کامندر نیست احیانا که داره بالای سرتون پرواز میکنه؟ :D

راه اش خيلي ساده است !
كافيه يه نفر توي تيم مقابل يا دوست شما توي تيم مقابل بياد جت رو پارك كنه روي زميني جايي ! بعد شما برو راحت سوارش شو و پرواز كن :|

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
آقا من این بازی مزخرف رو خریدم، به زبون اسپانیایی هستش همه چیزش(حالم از این زبون بهم میخوره) هرکاری هم میکنم هیچکدوم از گزینه های Option تغییر نمی کنن! یعنی نه تنها زبون رو نمی تونم به انگلیسی برگردونم بقیه گزینه ها هم برمیگرده رو حالت Default مشکل از چی هستش؟ بازی خرابه؟ آپدیت میخواد؟ دیسک رو باید بزنم تو سر کسی که ازش گرفتم؟ کدومش؟:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
راه اش خيلي ساده است !
كافيه يه نفر توي تيم مقابل يا دوست شما توي تيم مقابل بياد جت رو پارك كنه روي زميني جايي ! بعد شما برو راحت سوارش شو و پرواز كن :|
مثل BF3 نیست که از فرودگاه یه همون پیسته جت رو بلند کنی . کلا از توی هوا شروع میشه.

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
آقا دیگه من حرفی ندارم در این صورت :D

آریا جان مطمئنی جت ـه؟ UAVـه کامندر نیست احیانا که داره بالای سرتون پرواز میکنه؟ :D
اره اون UAV را میدونم کدوماست نه اینا جتن حتی گاهی اوقات این پایلوتهاشون اینقدر حرفه ای بمباران میکنن یا نزدیک زمین میان که من کرک و پرم میریزه :d

راه اش خيلي ساده است !

خیلی ممنون از راهنمایی شما ! 8-|
اقا توی مپ اصلا چیزی به نام جت نیست منتها خیلی خوشگل 1-2 تا جت بالا سرم مشغول ترکوندن یه عده هستن !

راستی نمیدونم باگه یا نه ولی جالبه ، شما اگه با هلی کوپتر از منطقه مرزی بازی خارج بشی پیغام اخطار نمیده اما به محض اینکه از هلی بیای پایین 10 ثانیه شروع میشه!

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,254
نام
Mansour
دوستان من ps4 رو خریدم همین فردا پس فرداست که برسه دستم
ولی یک چیز ذهنمو مشغول کرده میخام زود بدونم
(دوستان اون تاچ روی دسته که برا لمسه تو این بازی چه کاری انجام میده)
ممنون

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دوستان من ps4 رو خریدم همین فردا پس فرداست که برسه دستم
ولی یک چیز ذهنمو مشغول کرده میخام زود بدونم
(دوستان اون تاچ روی دسته که برا لمسه تو این بازی چه کاری انجام میده)
ممنون
حالت لمسی براش برنامه ریزی نشدده و کاری انجام نمیده. فقط حالت فشاری اش بتل لاگ رو باز میکنه.

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
راستی نمیدونم باگه یا نه ولی جالبه ، شما اگه با هلی کوپتر از منطقه مرزی بازی خارج بشی پیغام اخطار نمیده اما به محض اینکه از هلی بیای پایین 10 ثانیه شروع میشه!
نه بابا باگ چیه :d چون با هلی و یا جت محیط بیشتری نیاز داری اگر از منطقه رد بشی بهت ایراد نمیگره! وقتی هم که پیاده بشی مثل سرباز معمولی هستی و برات ممنوع میشه:d بتل 3 هم همینطوری بود !

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,605
نام
حسین
بتل لاگه کنسول چطوره؟اورجین هم که نداره کنسول درسته؟
چون من تا حالا فقط PC بازی کردمه BF
بصورت سایته ؟برنامست ؟چیه؟

آخرین ویرایش:

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
اره اون UAV را میدونم کدوماست نه اینا جتن حتی گاهی اوقات این پایلوتهاشون اینقدر حرفه ای بمباران میکنن یا نزدیک زمین میان که من کرک و پرم میریزه :d

خیلی ممنون از راهنمایی شما ! 8-|
اقا توی مپ اصلا چیزی به نام جت نیست منتها خیلی خوشگل 1-2 تا جت بالا سرم مشغول ترکوندن یه عده هستن !

موقع spawn شدن باید روی جت spawn بشی.
اگه هم توی بیس جتی نیست باید صبر کنی جت هایی که ازشون داره استفاده می شه نابود بشن تا جت ها دوباره توی بیس spawn بشن
بسته به تنظمیات سرور داره که که fast vehicle respawn داشته باشه یا نه!

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
آقا من این بازی مزخرف رو خریدم، به زبون اسپانیایی هستش همه چیزش(حالم از این زبون بهم میخوره) هرکاری هم میکنم هیچکدوم از گزینه های Option تغییر نمی کنن! یعنی نه تنها زبون رو نمی تونم به انگلیسی برگردونم بقیه گزینه ها هم برمیگرده رو حالت Default مشکل از چی هستش؟ بازی خرابه؟ آپدیت میخواد؟ دیسک رو باید بزنم تو سر کسی که ازش گرفتم؟ کدومش؟:d

کسی به این مشکل برخورد باید بره توی تنظیمات سیستم زبان سیستم رو عوض کنه(تنظیمات از توی خود بازی طوری هستن که اصلا عوض نمی شن) باید زبان سیستم از هر زبانی که هست(مال من Deutsch بود) به English(United States)88 تغییر داده بشه. در غیر این صورت بازیهای Battlefield 4 ریجن 1 زبان Default شون اسپانیایی(ایش ایش) خواهد بود.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
1.این SUAV دقیقا به چه دردی میخوره ؟! :-b

2.تو Battlelog چجوری میتونم سربازمو عوض کنم ؟ گیر داده میگه رو ps3 بازی کن ! :D

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,028
نام
میثم
من که تاخیرم تا حدیه که وقتی تیر میزنم به یکی طرف وقت اینو داره که بره یه چایی بخوره بعد با خیال راحت مارو شتک کنه :d

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
من که تاخیرم تا حدیه که وقتی تیر میزنم به یکی طرف وقت اینو داره که بره یه چایی بخوره بعد با خیال راحت مارو شتک کنه :d

واسه منم خیلی داغونه والا تو bf3 من اصلا اینجوری لگ نداشتم با اینکه بازیکن های توی bf3 توی ماد tdm بیشتر بود ولی بازم لگ نداشتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر