Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

Mostafaj

کاربر سایت
Jan 11, 2014
5
من هر كار ميكنم نميتونم مولتى بتل رو بازى كنم(زمانى كه ميخوام اوريجين رو اكتيو كنم موقعى كه رمزم رو ميزنم نه ارور ميده نه وارد اكانتم ميشه درصورتى كه راحت كيلزون رو مولتى ميتونم بازى كنم)دوستان اگه كسى ميتونه يه راه حل بده خوشحال ميشم؟؟؟؟؟؟؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
من هر كار ميكنم نميتونم مولتى بتل رو بازى كنم(زمانى كه ميخوام اوريجين رو اكتيو كنم موقعى كه رمزم رو ميزنم نه ارور ميده نه وارد اكانتم ميشه درصورتى كه راحت كيلزون رو مولتى ميتونم بازى كنم)دوستان اگه كسى ميتونه يه راه حل بده خوشحال ميشم؟؟؟؟؟؟؟

رفيق درست مشكلت رو نگفتي !
اكانت اوريجين داري اصلا" ؟ درست كردي ؟ ميدوني اوريجين رو بايد با چيزشكن درست كني چون از اونور تحريم مون كرده ؟

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
رفيق درست مشكلت رو نگفتي !
اكانت اوريجين داري اصلا" ؟ درست كردي ؟ ميدوني اوريجين رو بايد با چيزشكن درست كني چون از اونور تحريم مون كرده ؟
اون مشکل باز نشدن اوریجین از ما بود اونا تحریم نکرده بودند!
حالا هم خوب شده به جز تعداد انگشت شماری احتمالا ایشون از اوناس!!

Tripleamir

کاربر سایت
May 31, 2012
72
نام
Amir
من واسه bf4 مولتى هستم هر كسى بود ادد كنه بزنيم
Psn id: tripleamir
البته اين موضوع به اينجا ربطى نداره ولى هر كسى u2.u3 مولتى هست xiii team تو فيس بوك لايك كنه فكر نكنم كسى uncharted باز باشه و xiii نشناسه عكس هاى اعضا كلن تو page موجوده

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,654
نام
Arshia
دایس این سری انقدر به نوب ها قدرت داده که واقعا جای تقدیر داره ! میرن نا کجا آباد مپ ایگلا ، استینگر رو در میارن هی ول میدن کیل و امتیازشون رو بدون هیچ دُشواری میگیرن اسکیلشون هم که میبرن بالا ، وسیله ها هوایی رو کلا حذف کنن بهتره تا یدونه ایگلا میخوری انقدر کج و کوله میشه نمیشه کنترلش کرد تازه فلیر و جمر هم که پنج دقیقه یکبار پُر میشه ! :|:d جت هم که سوار میشی سرگیجه میگیری ، وسیله ها رو خراب کردن ولی اینفنتری بهتر شده ،
در آخر هم به یه نتیجه ای رسیدم :d BF4 ده برابر BF3 نوب داره از یه جهت بده اگه توی تیمت باشن که هستن اعصاب خرد کنن ولی از یه جهت هم خوبه وقتی توی تیم روبه رو باشن تعداد کیل هات رو میبرن بالا :d
بازی قابل تحمل هست ولی با BF3 قابل مقایسه نیست به نظرم

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
دایس این سری انقدر به نوب ها قدرت داده که واقعا جای تقدیر داره ! میرن نا کجا آباد مپ ایگلا ، استینگر رو در میارن هی ول میدن کیل و امتیازشون رو بدون هیچ دُشواری میگیرن اسکیلشون هم که میبرن بالا ، وسیله ها هوایی رو کلا حذف کنن بهتره تا یدونه ایگلا میخوری انقدر کج و کوله میشه نمیشه کنترلش کرد تازه فلیر و جمر هم که پنج دقیقه یکبار پُر میشه ! :|:d جت هم که سوار میشی سرگیجه میگیری ، وسیله ها رو خراب کردن ولی اینفنتری بهتر شده ،
در آخر هم به یه نتیجه ای رسیدم :d BF4 ده برابر BF3 نوب داره از یه جهت بده اگه توی تیمت باشن که هستن اعصاب خرد کنن ولی از یه جهت هم خوبه وقتی توی تیم روبه رو باشن تعداد کیل هات رو میبرن بالا :d
Infantry هم با اين نت كد هاي قشنگشون خيلي بد شده:d
من نميدونم قضيه چيه با پينگ ١٣٠ يه تير ميخورم جونم نصف ميشه بعد يارو با جون ٠ واسه خودش راه ميره البته گفته بودن با اپديت درست ميشه اما هنوز نشده يا Hit Detection ش مشكل داره يه موقع هايي كلا نابود ميشه، در صورتي كه من باپينگ ٢٠٠ توي BF3هم همچين مشكلي نداشتم.
خلاصه واضحه EA فشار اورده كه بازي رو زود تر ريليز كنن(خبرشم اومده بود قبلا)
كي از مرحله بتا بازي خارج بشه معلوم نيست:d:))

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,654
نام
Arshia
Infantry هم با اين نت كد هاي قشنگشون خيلي بد شده:d
من نميدونم قضيه چيه با پينگ ١٣٠ يه تير ميخورم جونم نصف ميشه بعد يارو با جون ٠ واسه خودش راه ميره البته گفته بودن با اپديت درست ميشه اما هنوز نشده يا Hit Detection ش مشكل داره يه موقع هايي كلا نابود ميشه، در صورتي كه من باپينگ ٢٠٠ توي BF3هم همچين مشكلي نداشتم.
خلاصه واضحه EA فشار اورده كه بازي رو زود تر ريليز كنن(خبرشم اومده بود قبلا)
كي از مرحله بتا بازي خارج بشه معلوم نيست:d:))
آخ آره این یکی رو یادم رفته بود 30 تا تیر خالی میکنی روی یارو ولی انگار نه انگار هنوز زنده است بعد هم که میزنتت میبینی جونش صفره !‌ خیلی زور داره 8-|:d
فعلا با همین آلفا باید مشغول باشیم تا نسخه اصلی بیاد البته چشمم آب نمیخوره بدتر نشه بهتر نمیشه ! :d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669

اي كاش حال داشتم ميرفتم اون كل كل تو و محسن 7337 رو با خودم سر نوب بودن بتل4 روي نسل هشتم پيدا كنم تا مشتي محكم بزنم بر دهان استكبار :|
هي بهتون همين نكات رو مي گفتم و شماها هي نور بالا ميزديد كه نه اينطور نيست :|

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,654
نام
Arshia
اي كاش حال داشتم ميرفتم اون كل كل تو و محسن 7337 رو با خودم سر نوب بودن بتل4 روي نسل هشتم پيدا كنم تا مشتي محكم بزنم بر دهان استكبار :|
هي بهتون همين نكات رو مي گفتم و شماها هي نور بالا ميزديد كه نه اينطور نيست :|
تو هیتر بازی زیاد در میاری نمیشه به حرفت اعتماد کرد ، باید خودم میدیدم تا مطمعن میشدم :-":d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر