Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
ده تا مپ بازی اینا هستن:
Seige of Shangai
Paracel Storm

Operation Locker

Damage

Flooded

Abandoned

Golmud Railway

Resort

Tremors

Dish

خیلی جالب انگیزن :D من که نمیتونم تا PS4 بگیرم صبر کنم ورژن PS3 هرچی باشه میگیرم بازی میکنم تا PS4 بیاد :D

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
خبر رو از توي PC كش نريد بياريد بذاريد اينجا :|:d

البته اسم هاشون فرق كرده ! خود دايس اسم هاي جديد رو داده !من خيلي دوست دارم TERMOS رو ببينم با DISH :((:d

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
جریان این 10 دلار برای تبدیل به نصل بعد چیه ! منظورشون خرید دیجیتالی هستش !؟
فرق نداره شما چه بازی و فیزیکی بخری چه دیجیتالی با پرداخت 10$ اضافه تر می تونی نسخه نسل بعد رو دیجیتالی از استور دانلود کنی و حالش رو ببری:D

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
حرف صادق رو قبول دارم اين مورتار جديد روي مخه :| يارو ميتونه عملا" نقش توپخونه رو بازي كنه :|:d
قبلا" خوبيش به اين بود يار شليك ميكرد جاش رو نقشه مشخص ميشد ميرفتيم سراغش :d الان جا تره اما بچه نيست :|

ارشيا اون وسايل مربوط به BF4 هم تاييدي نيستند ! اين BF4CENTARL براي خودش زده عملا" :|

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
مگه بازی 3 به 4 میخوره ؟
نه نمیخوره.منظور برهان این بود که اگه BF4 رو واسه PS3 بخری واسه بازی کردنش روی PS4 دیگه احتیاج نیست قیمت کامل بازی رو پرداخت کنی و تنها با 10 دلار میتونی BF4 رو بصورت دیجیتالی واسه PS4 داشته باشی

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,035
نه نمیخوره.منظور برهان این بود که اگه BF4 رو واسه PS3 بخری واسه بازی کردنش روی PS4 دیگه احتیاج نیست قیمت کامل بازی رو پرداخت کنی و تنها با 10 دلار میتونی BF4 رو بصورت دیجیتالی واسه PS4 داشته باشی
البته اين قضيه فقط تا 31 March هستش و اگه اين تاريخ بگذره بايد پول كامل بازي رو بدي .

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
خوب برای ما ارزش نداره چون بازی که بیاد روز اول باید با قیمت با بخریم از اونورم باید یه هزینه 10 دلار و یک هزینه برای حجم دانلود بدیم که بخوای حساب کنیم 400 تومن پیاده خواهیم شد.

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
اتفاقا" به شدت اروزنتر درمياد !
الانه من پر پرش رو كه حساب كنم( با دانلود و هزينه خريد ) BF4 براي من 130-140 تومن درمياد ! BF3 رو وقتي دوست من پيدا كرد 130 تومن بود !!! بعد افلاين بازي كرد و فروختش به من 100 تومن

حالا نسخه BF4 اش هم كه عملا" با اين 10$ ايي كه سوني ميده عملا" مجاني در مياد

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
اتفاقا" به شدت اروزنتر درمياد !
الانه من پر پرش رو كه حساب كنم( با دانلود و هزينه خريد ) BF4 براي من 130-140 تومن درمياد ! BF3 رو وقتي دوست من پيدا كرد 130 تومن بود !!! بعد افلاين بازي كرد و فروختش به من 100 تومن

حالا نسخه BF4 اش هم كه عملا" با اين 10$ ايي كه سوني ميده عملا" مجاني در مياد

داداش من میگم خرید
کدوم بازی تو ایران تا 10 روز اول زیر 250 پیدا می کنی !
یک کارت شارژ هم میخوای اگر دلار باشه که باید 35 تومن در نظر بگیری
اگر پوند باشه 5 و یورو 4 تومن حالا حساب کن ببین کارت 10 دلاری و ... پیدا میکنی
حالا هزینه دانلود رو هم حساب کن

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر