Battlefield 4 را با باندل کارت گرافیک AMD تجربه خواهید کرد

Aliɾeza

کاربر سایت
Mar 17, 2013
134
نام
علیرضا
BF4-031913-280x80.jpg

اگر به دنبال خرید یک کارت گرافیک خوب هستید، لطفا کمی صبر کنید، زیرا شرکت AMD قصد دارد، باندل کارت گرافیک جدید خود بروی بازی Battlefield 4 قرار دهد و این کارت گرافیک را همراه با این بازی به بازار عرضه کند، طبق شایعاتی این محصول اواخر امسال عرضه خواهد شد .

طبق گزارشاتی از CVP هفته پیش بازی Battlefield 4 در نمایشگاه GDC 2013 روی یک PC با کارت گرافیک Radeon HD 7990 اجرا شد وتا کنون 5700 نسخه از این محصول به بازار عرضه شده است.

BF4 پاییز سال جاری برای PC و کنسول های این نسل ونسل بعد عرضه خواهد شد، شایعاتی نیز درمورد عرضه BF4 در 29 اکتبر وجود دارد | منبع

آخرین ویرایش:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
BF4 پاییز سال جاری برای PC و کنسول های نسل بعد عرضه خواهد شد، شایعاتی نیز درمورد عرضه BF4 در 29 اکتبر وجود دارد
چقدر زود باو من تازه پرمیوم گرفتم لعنتی

Aliɾeza

کاربر سایت
Mar 17, 2013
134
نام
علیرضا
برای کنسول های این نسلم منتشر میشه،در خبر اشاره نشده؟!
Battlefield 4 is out this fall on current and next-gen consoles and PC.BF4 پاییز امسال برای PC و کنسول های نسل بعد عرضه خواهد شد | اشاره ای به کنسول های نسل فعلی نکرده

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
خدایی این AMD باندلهاش حرف نداره همین چند وقت پیش هم کرایسیس و بایوشاک و توم رایدر و چنتا بازی دیگه رو بسته به مدلی که میخری بهت میداد اما حیف که ما باید فقط افسوسشون رو بخوریم :|

index.php

index.php

آخرین ویرایش:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
طبق گزارشاتی از CVP هفته پیش بازی Battlefield 4 در نمایشگاه GDC 2013 روی یک PC با کارت گرافیک Radeon HD 7990 اجرا شد
گفته بودن 2 تا کارت گرافیک 7990 بوده که ! چقدر تناقض خبری زیاد شده.

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,023
آخر سال میری یه کنسول نسل بعد میخری تجربش میکنی هم لذت خرید کنسول نسل جدید رو میبری هم اینکه با گرافیک تقریبا برابر با pc با بازی حال میکنی

خرید کارت گرافیک قوی اول نسل به نظرم اشتباهه من که دیگه همچین اشتباهی مرتکب نمیشم همین نسل بهترین کارت گرافیک gtx 295 رو خریدم (که البته هنوزم غوله) زرتی کارت گرافیکای DX11 ریختن بعدشم

بامبول کرایسیس 3 بعید نیست اینم بخری و DX12 و دوباره ضدحال:-/:d

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
آخر سال میری یه کنسول نسل بعد میخری تجربش میکنی هم لذت خرید کنسول نسل جدید رو میبری هم اینکه با گرافیک تقریبا برابر با pc با بازی حال میکنی

خرید کارت گرافیک قوی اول نسل به نظرم اشتباهه من که دیگه همچین اشتباهی مرتکب نمیشم همین نسل بهترین کارت گرافیک gtx 295 رو خریدم (که البته هنوزم غوله) زرتی کارت گرافیکای DX11 ریختن بعدشم

بامبول کرایسیس 3 بعید نیست اینم بخری و DX12 و دوباره ضدحال:-/:d

داداش من اینو سال 2008 بهش پی بردم... واسه گیم هیچی کنسول نمیشه...
همینکه یه فریم ثابت بهت میده تو جهان گیم خودش یه دنیااااااا ارزش داره...

Sent From HTC One S using Tapatalk 2

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
یه خبر دیگه هم این هست که با خرید کارت‌ها AMD (احتمالا سری جدید) شما به صورت رایگان Battlefield 4 رو می‌گیرید. یعنی داخل باکس کارت بازی BF4 موجوده...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر