Battlefield 3 MultiPlayer - نسخه ی هک شده

سلام .
همونطور که احتمالا می دونید حدودا دو هفته ای میشه که مولتی پلیر بتلفیلد 3 هک شده و تنها مزیتش برای ما اینه که می تونیم بالاخره با پینگ خوب از بازی لذت ببریم . 20 هزار تومن الان واقعا دیگه مبلغی نیست که بخوایم به خاطرش به بازی هک شده رو بیاریم پس لطفا قضاوت نکنید و اگر مایل به انجامش نیستید می تونید تاپیک رو ببندید . با تشکر
من فایلهای مورد نیاز رو از این سایت دانلود کردم . امیدوارم لینک دادن مشکلی نداشته باشه چون بهترین مرجع همونجا هست و هدف من هم از این تاپیک آموزش نبود . هر چند که کلا 3 مرحله بیشتر نیست و راحت می تونید انجامش بدید بغیر از عضویت در سایت روسی که گوگل کروم لازم داره .

تجربه ی دیروز من از بازی که واقعا لذت بخش بود هر چند که طرف مقابل واقعا پینگهاشون خراب بود و اکثرا 200-300 بودن و پینگ من هم 10 بود :d . البته فکر کنم پینگی که تو بازی نشون میده درست نیست و پینگ من حدود 40-50 باید باشه . در کل تونستم بالاخره بازی خودم رو بکنم و لذت ببرم هر چند که فکر کنم ادمین سرور منو بن کرد چون هر کاری می کنم دیگه نمی تونم به اون سرور کانکت بشم . احتمالا بزودی ما هم یک سرور ران بکنیم تا مپ و مود مورد علاقمون + پینگ خوب رو یکجا داشته باشیم . دوستانی که مایل به انجام این روش هستن اسمشون رو اینجا بنویسن تا ببینیم تقریبا باید انتظار چه تعداد از دوستان رو داشته باشیم . اسم خودم داخل بازی XerxeSJ9 هست

با تشکر :)

• Like
Reactions: oustaa

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
PB زیاد کاری نمیکنه . فقط چیت هایی که ماله قرن 18 هستند تشخیص میده . چیت های امروزی همشون انتی پانک باستر دارند.
هیچ چیتری بیشتر از نیم ساعت دووم نمیاره توی سرور . دیشب 4 نفر بن شدن .از جمله همونی که با FAMAS وان شات میکرد.
بالانس هنوزم یکم مشکل داره . و گاهی وقتا میبینم که قویا همشون تغییر تیم میدن و جمع میشند یجا که اصلا کار درستی نیست . چون تیم مقابل هیچ لذتی از بازی نمیبره.
TDM هم اضاف میکنیم. چشم.
قبول دارم که pb زیاد قوی نیست ولی حداقل احتمال اینکه یه چیتر بیاد تو سرور کمتر میشه مثلا یارو روسه میاد میبینه pb آفه اگه جای دیگه هم چیت نمیزد اینجا میاد یه چیتیم میزنه میاد توی سرور توی همون نیم ساعتم که شما میگی ممکنه الا یهو نتیجه عوض بشه...

Sgt.Reza

کاربر سایت
Nov 5, 2010
142
نام
Reza
میشه بپرسم منو کی از سرور بن کرده ؟ ( Zitex )

دلیلشم می نویسه به خاطر بی ادبی بن شدید !

من به جز جوخه خودم که دوستام هستند با کسی اصلا چت نمی کنم تو بازی , میشه بپرسم من به چه کسی توهین کردن که به صورت دایمی بن شدم ؟

البته نمی خوام از بن دربیارید , چون دیگه حوصله توهین اماتور ها و بحث با ادمین های نوب رو ندارم , ولی شما سعی کنید تو انتخاب ادمینتون بیشتر دقت کنید

AP0CALYPSE

کاربر سایت
Sep 13, 2014
24
میشه بپرسم منو کی از سرور بن کرده ؟ ( Zitex )

دلیلشم می نویسه به خاطر بی ادبی بن شدید !

من به جز جوخه خودم که دوستام هستند با کسی اصلا چت نمی کنم تو بازی , میشه بپرسم من به چه کسی توهین کردن که به صورت دایمی بن شدم ؟

البته نمی خوام از بن دربیارید , چون دیگه حوصله توهین اماتور ها و بحث با ادمین های نوب رو ندارم , ولی شما سعی کنید تو انتخاب ادمینتون بیشتر دقت کنید

شما یک بار بخاطر بی ادبی و توهین به یکی از پلیر های روسی به عنوان اخطار کیک شدید . ولی بازهم وقتی وارد سرور شدید . به جای رعایت کردن بدتر به خود ادمین هم فحش میدید .
شما به مدت 1 هفته . بن شدید.

twcz8hdkpr2tjmxd7lug.png

Sgt.Reza

کاربر سایت
Nov 5, 2010
142
نام
Reza
شما یک بار بخاطر بی ادبی و توهین به یکی از پلیر های روسی به عنوان اخطار کیک شدید . ولی بازهم وقتی وارد سرور شدید . به جای رعایت کردن بدتر به خود ادمین هم فحش میدید .
شما به مدت 1 هفته . بن شدید.

twcz8hdkpr2tjmxd7lug.png

از ادمینهای امثال شما انتظار دیگه ای نمیشه داشت

شما یک بار بخاطر بی ادبی و توهین به یکی از پلیر های روسی به عنوان اخطار کیک شدید .

شما که تو سرور بودید , می گفتید فلانی توهین نکن , نه اینکه وسط بازی منو بدون اینکه دلیلشو بدونم کیک کنید , وقتی هم که برگشتم , پرسیدم ولی هیچ جوابی نگرفتم

من شخص روسی یادم نیست که بهش توهین کرده باشم , یک چیتر بود که ملت ریخته بودند سرش , هر چیزی می گفتند

شما از ادب حرف میزنی ؟ چون ادمینی فکر می کنی وارد تویله میشی ! دوستانتون با اسم حیوانات اهلی صدا میکنید

از اون گذشته من تو جوخه فقط به دوستم چیزی میگم , کار اصلا خوبی نیست اون تو فروم پخش میکنید , اولا دارید وارید حریم شخصی افراد میشید , ثانیا اون حریم شخصی رو پخش می کنید

البته از ادمین ها بیکار و نوبی مثل شما بعید نیست این کارها , چون تو داخل بازی خیلی نوب تشریف دارید , فضولی ارامش بخش ترین کاره واسه شما

وقتی شما به من میگید اگر 10 نفر نکشید شما رو بن می کنم , مشکل شما با من مشخص میشه , نمی خواید که انکار کنید ؟

امیدوارم ای پی بن کنید , چون میرم bf4 و دوری از ادمین های غد بهترین کار ممکنه

در اخر فقط متاستفم

آخرین ویرایش:

AP0CALYPSE

کاربر سایت
Sep 13, 2014
24
از ادمینی امثال شما انتظار دیگه ای نمیشه داشت

اولا من شخص روسی یادم نیست که بهش توهین کرده باشم , یک چیتر بود که ملت ریخته بودند سرش , هر چیزی می گفتند

شما از ادب حرف میزنی ؟ چون ادمینی فکر می کنی وارد تویله میشی ! دوستانتون با اسم حیوانات اهلی صدا میکنید

از اون گذشته من تو جوخه فقط به دوستم چیزی میگم , کار اصلا خوبی نیست اون تو فروم پخش میکنید , اولا دارید وارید حریم شخصی افراد میشید , ثانیا اون حریم شخصی رو پخش می کنید

البته از ادمین ها بیکار و نوبی مثل شما بعید نیست این کارها , چون تو داخل بازی خیلی نوب تشریف دارید , فضولی ارامش بخش ترین کاره واسه شما

وقتی شما به من میگید اگر 10 نفر نکشید شما رو بن می کنم , مشکل شما با من مشخص میشه , نمی خواید که انکار کنید ؟

امیدوارم ای پی بن کنید , چون میرم bf4 و دوری از ادمین های غد بهترین کار ممکنه

شما از من مدرک خواستید . منم رو کردم. شما باید خوشحال باشید که بقیه فحش هاتون رو اسکرین نگرفتم. و الا فقط همین یدونه جمله نبود . در ضمن شما اینو توی squad نگفته بودید
نزدیک به 4 بار شما در ملع عام با بد دهنی میپرسیدید که کی منو بن کرد.

من به کی با اسم حیوانات صدا کردم ؟ حتی اگه یک نفر بوده باشه بفرما بگه . من اگه خودم توی بازی باشم و به من توهین بشه . جوابشو با صحبت میدم . نه با استفاده از قدرت هایی که دارم. ولی توهین به کسی دیگه رو به عنوان مسئول اونجا نمیتونم بپذیرم.
شما هنوز انقد بی منطق هستید که فرق شوخی ادمین با جدی گفتن هم تشخیص نمیدید.
من از شما و از هیچ کسی دیگه ای کینه ایی ندارم. و مطمئن باشید . همه بازیکن ها هم شاهد هستند . که هیچ وقت به دلایل شخصی کسی رو بن نکردم و اگر ادمینی هم این کارو کنه بلا فاصله ادمینیشو از دست میده.

این بحث همینجا تموم . بیشتر از این وقت تلف کردنه .

شب خوش.

Sgt.Reza

کاربر سایت
Nov 5, 2010
142
نام
Reza
شما از من مدرک خواستید . منم رو کردم. شما باید خوشحال باشید که بقیه فحش هاتون رو اسکرین نگرفتم. و الا فقط همین یدونه جمله نبود . در ضمن شما اینو توی squad نگفته بودید
نزدیک به 4 بار شما در ملع عام با بد دهنی میپرسیدید که کی منو بن کرد.

من به کی با اسم حیوانات صدا کردم ؟ حتی اگه یک نفر بوده باشه بفرما بگه . من اگه خودم توی بازی باشم و به من توهین بشه . جوابشو با صحبت میدم . نه با استفاده از قدرت هایی که دارم. ولی توهین به کسی دیگه رو به عنوان مسئول اونجا نمیتونم بپذیرم.
شما هنوز انقد بی منطق هستید که فرق شوخی ادمین با جدی گفتن هم تشخیص نمیدید.
من از شما و از هیچ کسی دیگه ای کینه ایی ندارم. و مطمئن باشید . همه بازیکن ها هم شاهد هستند . که هیچ وقت به دلایل شخصی کسی رو بن نکردم و اگر ادمینی هم این کارو کنه بلا فاصله ادمینیشو از دست میده.

این بحث همینجا تموم . بیشتر از این وقت تلف کردنه .

شب خوش.

منم اصلا دوست ندارم وقتمو با افرادی مثل شما تلف کنم

ولی برای ثابت کردن دروغگویی شما این پستتون رو جواب میدم

updrf2yqw5pn4j89zcrj.png

تو همین شاتی که خودتون گذاشتید , نوشته ارتش امریکا , جوخه براوو , یعنی من فقط به افرادی تو جوخه براوو بودن این حرفو نوشتم..

فوضولی کار خوبی نیست عزیز

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
میگم خو نمیتونید واسه کلمات خاص به عنوان مثال ممنوع الصداشون کنید اتومات!!!؟:D که ادمینم نباشه اینجور کلمات انگشت شمار شه!!

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
دوستانی که مشکل پینگ دارن یه سر Tuneupـو نصب و رو حالت توربو تنظیم کنن ببینن چی میشه!! مال منو که نسبتن خوب آورد پایین و تایم اوتشم صفر کرد!

AP0CALYPSE

کاربر سایت
Sep 13, 2014
24
سلام .
سانسور کردن کلمات کار بیهوده ایی هستش . ببینید اینکه دوستان صمیمی برای همدیگه از کلماتی استفاده میکنند که شاید برای ملع عام مناسب نباشه رو من متوجه هستم..
شما فحش بده . هر چی دوست داری بگو توی سرور کسی هم کاریت نداره . اما تا زمانی که به کسی بر نخورده . و توهین حساب نشه. اگه کسی از دست کلماتتون شاکی بشه اونوقت یکم نامناسب میشه.

خب دوستان برای بعضی ها خبر خوش . و برای بعضی ها هم خبر بد .
بنده توی زلو گیمز مدیر شدم.
و از این به بد چیتر های عزیز بیشتر بد به حالشون میشه:>
از اونجایی که سرور میخواد عضو متا بن هم بشه . اونایی که بن بشند از کل سرور هایی که عضو متا بن هستند هم بن میشند .
البته اینو هم اضافه کنم . که به این آسونی ها کسی بن آی پی و متا بن نخواهد شد . مگه اینکه واقعا وضعش خراب باشه . و مدرک محکمی وجود داشته باشه . و فقط توسط Master admin انجام خواهد شد.

llft5n8uk5qgq343gaik.png

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
یه پیشنهاد راجع به چینش مپ ها ، لطفا مپ های بزرگ Armored shield رو فعلا حذف کنید یا حداقل مود راش رو بزارین براشون . معمولا 20-30 تا ایرانی تو سرور هستیم تا این مپ های بزرگ میاد همه leave میدن خودمون هم حوصله بازی تو اینجاها رو نداریم . همه لطف این پینگ پایین به خاطر infantry هست وگرنه که همون اورجین رو بازی میکنیم بتل لاگ هم داره :d . مود کانکوئست مترو ، راش مترو ، راش دماوند ، گان مستر که تا حالا ندیدم تو سرورتون ، مخصوصا Close Quarter Ziba tower ، راش بازار ، راش seine crossing ، راش tehran highway . راش هم برای علاقه مندان وسیله خوبه هم infantry مخلوط جفتشونه . دیشب داشتیم بازی می کردیم یهو alborz mountain اومد کلا رفتن همه . یه سرور دیگه gun master بود با دوستان رفتیم اونجا بعد دیدیم بقیه هم دارن میان همونجا با اینکه خیلی پایین تر بود تو لیست . اگر vote map هم بزارید خیلی بهتره مثلا دو تا از مپ ها و مود ها کانکوئست باشه دو تا راش که خود بازیکنا انتخاب کنن . ( اوایل فکر کنم داشت سرورتون )

چیتر متاسفانه زیاده تو سرور درسته pb زیاد جالب نیست ولی فکر کنم حداقل جلوی یه سری رو بگیره . aimot و one hit kill رو سریع میشه شناسایی کرد بن کرد ولی کسایی no recoil و wall hack دارن خیلی راحت چیت می زنن و نمیشه با اطمینان بن ــــشون کرد. من از یکی دو نفر فیلم دارم ( پلیرهای ایرانی ) که اگر خواستید براتون می فرستم .

در آخر بسیار ممنون از زحمتی که می کشید و وقتی که می ذارید .

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
سلام دوستان گل چند روزیه به جمعتون پیوستم : Pedramstalker
بازی پیادم بدکی نیست و تو مپ های پیاده اسکور خوبی میگیرم اما بازی با وسایل نقلیم ری*ده خخ ، اگه یکی لطف کنه یه آموزش ساده استفاده به خصوص جت و هلی بذاره ممنون میشم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر