Battlefield 3 همه را شوکه میکند

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
battlefield-3-05-01-07.jpg

بر طبق مصاحبه سایت Gaming Union با مدیر اجرایی سابق استدیو Dice آقای Fredrik Liljegren اظهار کرد بازی Battlefield 3 همه را شوکه خواهد کرد.
من میدونم که آنها به دلیل کاهش تعداد بازی بر روی PC به سمت کنسول کشیده خواهند شد بعد از سه سال من هچنین میدونم آنها برای نسخه PC بازی Battlefield 3 چه مطالبی خواهند گفت که هنوز اعلام نکردن.من نمیتونم اطلاعی در مورد بازی بدم زیرا هنوز تحت قرار داد NDA هستم.(توافق عدم افشا)

Liljegren افزود من مطمئنم نسحه PC بازی Battlefiled 3 همه را شگفت زده خواهد کرد او همچنین بازی را با 3 MW شرکت Infinity مقایسه کرد و گفت آنها از نظر قدرت حتی نزدیک Battelfiled 3 نخواهند رسید.
John Pleasents سال پیش اعلام کرد بازی Battefiled 3 در حال ساخت هست و تا به امروز کسی از روند ساخت این بازی اطلاعی ندارد.

منیع

آخرین ویرایش:

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
Liljegren افزود من مطمئنم نسحه PC بازی Battlefiled 3 همه را شگفت زده خواهد کرد او همچنین بازی را با MW شرکت Infinity مقایسه کرد و گفت آنها از نظر قدرت حتی نزدیک Battelfiled 3 نخواهند رسی
ايشون اين بازي رو با MW3 مقايسه كردن و چون پيش بيني ميكنه كه MW3 (البته بهتره بگيم شماره بعدي اين بازي) بازيه خوبي نميشه گفته كه BF3 خيلي بهتره .

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
اين عكس كه گذاشتي فك كنم عكس واقعي باشه ! ربطش چيه ؟

اينا هميشه همينو ميگن هميشم نتيجه معلومه MW يه سرو گردن هميشه بالاتر بوده و خواهد بود.

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
اين عكس كه گذاشتي فك كنم عكس واقعي باشه ! ربطش چيه ؟
این یک عکس CG که اگر اشتباه نکنم مال BF2 باشه
این بازی واسه کنسولا هم میاد یا نه ؟ :confused:
هنوز هیج چیز از بازی مشخص نشده. . .
ايشون اين بازي رو با MW3 مقايسه كردن و چون پيش بيني ميكنه كه MW3 (البته بهتره بگيم شماره بعدي اين بازي) بازيه خوبي نميشه گفته كه BF3 خيلي بهتره .
ممنون.تصحیح کردم.

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
خوب این هم از Infinitywar 2 !!!
هنوز 2ش نیومده دارن در مورد 3ش این همه اغراق میکنن!!!شاید شرکتتون ترکید همه مردن!! اونوقت عمه ات میخواد نسخه 3ش رو بسازه؟؟؟!؟!بذار 2ش بیاد بعد شروع کن به بازار گرمی!!!

Farzan X360_PS3

کاربر سایت
Oct 10, 2007
533
نام
فرزان
خوب این هم از Infinitywar 2 !!!
هنوز 2ش نیومده دارن در مورد 3ش این همه اغراق میکنن!!!شاید شرکتتون ترکید همه مردن!! اونوقت عمه ات میخواد نسخه 3ش رو بسازه؟؟؟!؟!بذار 2ش بیاد بعد شروع کن به بازار گرمی!!!
دوست عزيز اون كه شما ميگي bad company 2 هست ولي اين battlefield 3 هست كه دوش خيلي وقته اومده.

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
این شماره 3 هیچ ربطی به BC2 نداره برای مقایسه:
GTAI, GTAII, GTA:L19??, GTAIII, GTA :VC, GTA:SA, GTAIV
اینها پشت هم اومدن اما 4 عنوان اصلی و 3 عنوان فرعی دارند. بتلفیلد هم 2 شماره اصلی و سایرین نسخه فرعی بودن.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اينا هميشه همينو ميگن هميشم نتيجه معلومه MW يه سرو گردن هميشه بالاتر بوده و خواهد بود.
درسته mw فروش بیشتری میکنه اما عمرا در حد سریه بتلفیلد نیست!

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
درسته mw فروش بیشتری میکنه اما عمرا در حد سریه بتلفیلد نیست!
به نظرتون احترام ميذارم.(هركي يه نظري داره)
به نظر من در قسمت single اصلا رقابتي وجود نداره ( mw جلوئه)
ولي از نظر مولتي بحثش جداس.(و چون من مولتي بتلفيلد نزدم نميتونم نظر بدم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر