Battlefield 2042 | PC

b2042.jpg
نسخه جدید بازی پس از انتظاری طولانی معرفی شد و بازی در تاریخ 22 اکتبر عرضه خواهد شد.
--------------------------------------------
سازنده: DICE
ناشر: Electronic Arts
تاریخ عرضه: 19 نوامبر 2021
پلتفرم(ها): PC, PS4, PS5, X1, Xbox Series X|S​
اطلاعات
  • بازی فاقد بخش داستانی میباشد.​
  • روسیه و آمریکا در آستانه جنگ قرار دارند. جهان سالهاست که شاهد تنش و جنگهای نیابتی این 2 کشور است.​
  • بازی 7 مپ خواهد داشت. از شهر سئول پایتخت کره جنوبی تا صحراهای مصر.​
  • تعداد پلیرهای مپ تا 128 نفر خواهد بود.​
  • تمام سلاحها، وسایل و وسایل نقلیه قابل کاستومایز کردن میباشند. میتوانید سگی روبوتیک را برای کمک احضار کنید یا از Grappling Hook و Wingsuit مخصوص خود استفاده کنید.​
  • بازی 3 نسخه Standard, Gold, Ultimate خواهد داشت.​
عکسها
-----------
https___pbs.twimg.com_media_E3cByv9VoAs1IYB_format=jpg&name=large.jpg https___pbs.twimg.com_media_E3cCO_BVUAQ8e6G_format=jpg&name=large.jpg https___pbs.twimg.com_media_E3cCOivVEAEursx_format=jpg&name=large.jpg https___pbs.twimg.com_media_E3cCP0DUcAILiSG_format=jpg&name=large.jpg https___pbs.twimg.com_media_E3cCPZHVIA4c020_format=jpg&name=large.jpg ss_3c80ac244535f63dad735bdcf2b3bf91cac44a1c.1920x1080.jpg

آخرین ویرایش:

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
گان پلی بازی محشره ! مادینگ گان ، کنترل گان ، اتفاقا گان ها ریکویلم دارن کاملا بسته به گان ، گرافیک و محیط خیلی قشنگه ...

بازی خیلی سریع شده اصلا با این قضیه حال نمی کنم ، شده وارزون !!!! اصلا سنگینی نداره کارکترت ، یکم باگیه البته بیشتر از یکم ! گانمو مود کردم دیگه کار نکرد :D مپای بازی خیلی خیلی خالیه حتی برای 128 نفر ، یه تیکه فایت سنگین میشه ، 3-4 دقیقه باید بدوی جایه بعدی :D هواپیما و اینارو میبینی توی هوا یه وقتایی الکی بالا پایین میشن ! پرفورمنس مزخرفه با یه سیستم نسبتا خوب هم داره اذیت میکنه ...

در کل فعلا اینا به ذهنم رسید بگم ، فعلا برای من خنثی رو به نه هست تا مثلا 5-6 ماه دیگه که استیبل تر بشه از همه لحاظ.

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
اقایون یک سوالی، من بازیو دانلود کردم، وقتی میزنم Easy Cheat که رد میکنه هیچی نمیاد! windows problem reporting یک لحظه توی تسک منیجر ظاهر میشه و بسته میشه بازی ...
کسی میدونه چرا؟ :|

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
خب منم بگم نظراتمو.

گان پلی بازی خوبه ولی واقعا این اتچمنت‌ها و کاستومایز کردنشون خیلی بیخود و بی روحه. عملا تغییری حس نمیکنم من. حالا نمیدونم بیشتر کاستومایز میشن یا نه ولی خب ui بازی به نظر نمیاد بیشتر از این جایی داشته باشه. من بتلفیلد ۳ و ۴ یادمه قشنگ این اتچمنت‌ها تاثیر داشت.
اینکه نمیذاره سرور انتخاب کنی و رندم میندازت تو یه سرور خصوصا سرور‌هایی که پینگ خوبی باشون نداری واقعا مسخره‌ست.
بازی سریع‌تر شده. خیلی سریع‌تر از ۳ و ۴.
اگه پینگتون تو سرور زیر ۱۰۰ نیست عملا بازی غیر ممکنه. من با پینگ ۶۰ هم یه جاهایی اذیت میشدم.
باگ و غیره هم خیلی داره ولی خب وقت هست تا ریلیز اینا فیکس بشن.
مپ هم دوستان میگن بزرگه من خیلی حس نکردم این مورد رو. به نسبت بتلفیلد ۳ و ۴.
اسلحه‌ها هم ریکویل دارن خوبم دارن.
من یادم نیست درست ولی فک می‌کنم بتلفیلد ۳ و ۴ نمیتونستی سلاح‌های یک کلاس رو واسه کلاس دیگه انتخاب کنی. ولی الان این مورد نبود به نظرم. یه جورایی مسخره‌ست.

pedram_dadgar

کاربر سایت
Aug 24, 2006
385
نام
پدرام
بازی که فوق العاده است. تنها مشکل من با بازی پینگه. احتمالا من رو به سرور آمریکا وصل میکنه. توی بازی اصلی سرور بروزر داره که این مشکل رو برطرف میکنه

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,734
نام
رضا.آ
هیچ شیر پاک خورده ای نیست کمک ما کنه؟
اول انتی ویروس رو خاموش کن اگه داری
یا دیفندر خود ویندوز رو غیرفعال کن تست کن
در غیر اینصورت فایلهای بازی رو از استیم repair کن اگر نشد
و اگه سورس بازی رو داری با استیم ازش بک اپ بگیر بعد بازی رو با نرم افزار your uninstaller روی حالت advance mode پاک کن ( با این کار بازی به همراه تمام کلیدهای رجیستریش و ادرس هاش پاک خواهد شد )
فایلهای فولدر temp ویندوز رو پاک کن و ریستارت کن
مجدد بازی رو از فایلهای بکاپ گرفته شده داخل خود استیم restore کن

ویندوز اپدیت رو چک کن اگه اپدیت جدیدی اومده بزار دانلود کنه و ریستارت کن
همین دیروز گیرز 5 رو صفحه لودینگ گیر میکرد با اپدیت ویندوز مشکل حل شد .

در نهایت یک یوزر اکانت دیگه بساز و administrator اش کن و برو داخل اون از ابتدا بازی رو نصب یا اجرا کن .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Assassin's Creed

FARNOOD007

کاربر سایت
Apr 16, 2012
718
][

چجوری به بحرین وصل بشیم؟
خود بازی یهو یه بازی میندازه اروپا با پینگ ۱۱۰ یه بازی میندازه بحرین با پینگ ۷۰.
یه بار میندازه استرالیا با پینگ ۴۵۰.
کلا شانسیه مچ میکنیگ توی بتا.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,734
نام
رضا.آ
View attachment 227438

من اکثرا سرور آلمان که میوفتم بین 80-95 هستم ، بحرین هم بین 40-50 میندازه.بقیه سرورا که آمریکا و استرالیا میشه به ترتیب پینگا میره 300-400 :D
شما با این شاهکار K/D چطور تارکوف میزدی ؟ :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
شما با این شاهکار K/D چطور تارکوف میزدی ؟ :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

ربطشو نفهمیدم جدی ، مچ تازه شروع شده بود عکس گرفتم :D جدایه اون ، باز من بازی می کنم حال میکنم شما که تهش مثل 99% بازیای دیگه میای بازی رو میکوبی میری :D

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,734
نام
رضا.آ
ربطشو نفهمیدم جدی ، مچ تازه شروع شده بود عکس گرفتم :D جدایه اون ، باز من بازی می کنم حال میکنم شما که تهش مثل 99% بازیای دیگه میای بازی رو میکوبی میری :D

پس حتمن ی عکس هم از پایانش بزار :))
پاسخ این سوالت رو موکول میکنم به فردا که پلی بدم البته جوابش از الان مشخصه :-":D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر