Battlefield 2042 | PC

b2042.jpg
نسخه جدید بازی پس از انتظاری طولانی معرفی شد و بازی در تاریخ 22 اکتبر عرضه خواهد شد.
--------------------------------------------
سازنده: DICE
ناشر: Electronic Arts
تاریخ عرضه: 19 نوامبر 2021
پلتفرم(ها): PC, PS4, PS5, X1, Xbox Series X|S​
اطلاعات
  • بازی فاقد بخش داستانی میباشد.​
  • روسیه و آمریکا در آستانه جنگ قرار دارند. جهان سالهاست که شاهد تنش و جنگهای نیابتی این 2 کشور است.​
  • بازی 7 مپ خواهد داشت. از شهر سئول پایتخت کره جنوبی تا صحراهای مصر.​
  • تعداد پلیرهای مپ تا 128 نفر خواهد بود.​
  • تمام سلاحها، وسایل و وسایل نقلیه قابل کاستومایز کردن میباشند. میتوانید سگی روبوتیک را برای کمک احضار کنید یا از Grappling Hook و Wingsuit مخصوص خود استفاده کنید.​
  • بازی 3 نسخه Standard, Gold, Ultimate خواهد داشت.​
عکسها
-----------
https___pbs.twimg.com_media_E3cByv9VoAs1IYB_format=jpg&name=large.jpg https___pbs.twimg.com_media_E3cCO_BVUAQ8e6G_format=jpg&name=large.jpg https___pbs.twimg.com_media_E3cCOivVEAEursx_format=jpg&name=large.jpg https___pbs.twimg.com_media_E3cCP0DUcAILiSG_format=jpg&name=large.jpg https___pbs.twimg.com_media_E3cCPZHVIA4c020_format=jpg&name=large.jpg ss_3c80ac244535f63dad735bdcf2b3bf91cac44a1c.1920x1080.jpg

آخرین ویرایش:

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,202
نام
امیر محمود
من هم یکم با پچ جدید بازی کردم. به نظر میاد که نحوه CPU Utilisation در بازی تغییر کرده و load روی CPU core ها یکنواخت تر شده. بصورتیکه که تعداد thread های CPU تون کمتر از ۸ باشه، احتمالا sttuter زیادی خواهید داشت.

N0o0bSmoke

کاربر سایت
Oct 24, 2021
128
من تازه بازی رو روی اکس باکس دانلود کردم، مچ میکینگ هر مودی رو که میزنم وقتی میخواد بره توی بازی ثانیه شمار شروع میکنه، وقتی ثانیه ها تموم میشه صفحه سیاه میشه دوباره میاد توی منو که مود بازی رو انتخاب کنم !!
جریان چیه بازی وی پی ان میخواد؟ یا من مشکل دیگه ای دارم؟

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
بعد از آپدیت امروز رسما برا من غیرقابل پلی شده بازی
یا باید یه i7 و i9 نسل 12 یا 13 داشته باشی یا کلا cpu bottleneck هست
یعنی هم توی این آپدیت بهینش هم کردن :))

من با cpu نسل 12 هم نمیتونم سرور 128 نفره بازی کنم. لگ میزنه شدید. نمیدونم بخاطر نت هست یا سیستم! نت هم 20 مگ دارم.

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
من با cpu نسل 12 هم نمیتونم سرور 128 نفره بازی کنم. لگ میزنه شدید. نمیدونم بخاطر نت هست یا سیستم! نت هم 20 مگ دارم.
بخاطر cpu هست
128 زیر i7 های نسل 12 و 13 نمیشه پلی داد
جالبه بعد هر روز توییت میزنه که ما فیکس کردیم

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,202
نام
امیر محمود
با خاموش کردن DLSS به نظر میاد که CPU usage تا ۱۰-۱۵ درصد کمتر میشه. ولی کل بازی در نقشه های ۱۲۸ نفره خیلی از CPU استفاده می کنه. برای من هم CPU usage تا ۵۰ درصد میره. معنیش اینکه CPU تون باید حداقل ۱۶ تا thread به بالا داشته باشه وگرنه در نقشه های ۱۲۸ نفره مشکل خواهید داشت.

• Wow
Reactions: Persian-Masoud

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,193
من تازه بازی رو روی اکس باکس دانلود کردم، مچ میکینگ هر مودی رو که میزنم وقتی میخواد بره توی بازی ثانیه شمار شروع میکنه، وقتی ثانیه ها تموم میشه صفحه سیاه میشه دوباره میاد توی منو که مود بازی رو انتخاب کنم !!
جریان چیه بازی وی پی ان میخواد؟ یا من مشکل دیگه ای دارم؟
فیلتره روی اکثر isp ها.از بتل 4 بگیر تا بتل 1 و این جدیده....با همراه اول وصل میشه

• Sad
Reactions: N0o0bSmoke

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
با خاموش کردن DLSS به نظر میاد که CPU usage تا ۱۰-۱۵ درصد کمتر میشه. ولی کل بازی در نقشه های ۱۲۸ نفره خیلی از CPU استفاده می کنه. برای من هم CPU usage تا ۵۰ درصد میره. معنیش اینکه CPU تون باید حداقل ۱۶ تا thread به بالا داشته باشه وگرنه در نقشه های ۱۲۸ نفره مشکل خواهید داشت.
امیر از cpu تو 50% استفاده کنه از مال من 330% استفاده میکنه! نمیشه که! :))

• Smile
Reactions: amirmahmood

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ

من که با پردازنده نسل 6 فقط مپ های 64 رو پلی میدادم اونم تازه input lag وحشتناک داره !!!
فکر میکردم از موس هست موس رو کلا عوض کردم با ی موس ریزر تست کردم وضع همونه !
نت رو عوض کردم باز فرقی نکرد !
این بازی ی بولشت محضِ !!!
من برم ی پردازنده 16 هسته ای نسل 12 یا 13 بخرم که بشینم این بولشت رو پلی بدم !!!؟
اصلا قابل توجیه نیست !

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
مسعود! ترکوندی!
چیکار کردی دقیقا؟ :D
با کدوم اسلحه؟ یا کدوم vehicle؟
امیر یه مپ پیدا کردم مال عراقی ها بود. همه نوب بودن و منم مثل گرگ ریختم تو گله گوسفند! :))
طبق معمولا حدود 100 120 تارو با هلی اسکات زدم. بقیشو تفنگ معمولی. پینگم اونجا 100 110 120 بود عالی بود برام

• Like
Reactions: amirmahmood

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
991
نام
Hanzo Hasashi
این بازی یک فاجعه است روی پی سی . اگر لگ میزنه باید به علامت های بالای صفحه هنگام وقوع لگ نگاه کنید .
هر کدوم از این علامت ها یک معنا داره ، به عکس زیر توجه کنید . امیدوارم کمک کنه

1670725722088.png

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Persian-Masoud

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر