Battlefield 2 Server

خوب به تازگی شرکت شاتل (www.shatel.ir) سرور Battlefield 2 راه اندازی کرده که شما میتونید تنها با نصب بازی (بدون نیاز به پچ) تنها با وارد کردن IP به بازی کانکت شید. 85.15.1.66:16567 این IP رو در قسمت Connect IP در Multiplayer وارد کنید و براحتی به بازی کانکت شید.

amin1

کاربر سایت
Aug 7, 2009
433
نام
امین
بهتره پس هر چه زودتر یک رای گیری راه بندازیم. همه ی دوستان مهر کنند و در این نظر سنجی شرکت کنند تا زودتر گرداننده سرور بتونه تصمیم بگیره

بر روی سرور bf2 چه پچی ریخته شود؟

1- پچ 1.5---------------------------------------------------2- BF 2 v1.5 Mod AIX2.0

-------------------------------نتایج تا کنون---------------------------------

SharpSabre--

Sherlock_Holms ---1.5

immortal07 ---

nasimparsi -------- 1.5

ariabf2-------

EHSANCHIEFTAIN

foa.neh ---

apriliaa----

محمد رضا mr---

MS13--------

pashutanr---------1.5
1.5 به نظرم بهتره !

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
سلام.اگه بگيم كدوم بيشتر كيف ميده AIX 2.0 ؤلي اگه بگيم كدوم بيشتر مخاطب جذب ميكنه 1.5
و چون هدف ما اينه كه بازيكناي بيشتري جذب كنيم همون 1.5

Sherlock_Holms

کاربر سایت
Sep 16, 2010
98
من که نظرم رو گفتم..
منتها هنوز فکر میکنم تجربه کردنش بصورت گروهی بد نیست..
البته نسبت به 1.5 خیلی خشن تره!

یک شب رو مشخص کنید که اکثر بچه ها باشن..
هنوز مزه اونشبی که تا 4 صبح همه بودیم زیر دندونمه! خیلی لذت بردم! خیلی شلوغ بود سرور..

دوستان من الان از طریق بازی اصلی وارد شدم و به سرور Persian game خودمون وصل شدم اما بازی عوض شد و تبدیل به AIX شد! کسی هم توش نیست! فکر میکنم مهم نیست سرور چی باشه چون ما با هرکدوم وصل بشیم همون اجرا میشه این درسته؟
لطفا راهنمایی کنید..

Last edited by a moderator:

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276

1- پچ 1.5---------------------------------------------------2- BF 2 v1.5 Mod AIX2.0

SharpSabre--AIX

Sherlock_Holms ---1.5

immortal07 ---

nasimparsi -------- 1.5

ariabf2-------AIX

EHSANCHIEFTAIN

foa.neh ---

DIHAV1359---AIX

apriliaa----1.5

محمد رضا mr---

Leon 5260---1.5

amin1----1.5

MS13--------1.5

pashutanr---------1.5

آخرین ویرایش:

MS13

کاربر سایت
Oct 9, 2010
19
دوستان من الان از طریق بازی اصلی وارد شدم و به سرور Persian game خودمون وصل شدم اما بازی عوض شد و تبدیل به AIX شد! کسی هم توش نیست! فکر میکنم مهم نیست سرور چی باشه چون ما با هرکدوم وصل بشیم همون اجرا میشه این درسته؟
لطفا راهنمایی کنید..
اصلاً وصل نميشه به سرور, احتمالاً چون شما AIX نصب کردی ميتونی وارد بشی

SharpSabre

کاربر سایت
Jul 11, 2009
244
نام
حسام
من که نظرم رو گفتم..
منتها هنوز فکر میکنم تجربه کردنش بصورت گروهی بد نیست..
البته نسبت به 1.5 خیلی خشن تره!

یک شب رو مشخص کنید که اکثر بچه ها باشن..
هنوز مزه اونشبی که تا 4 صبح همه بودیم زیر دندونمه! خیلی لذت بردم! خیلی شلوغ بود سرور..

لطفا راهنمایی کنید..

Map هاي ماد AIX خود بخود Change مي كنه بازي رو روي ماد ، اگر ماد AIX نصب كرده باشيد.
در كل مي شه با يك سرور هر دو ماد رو بازي كرد بطوري كه Map هاي ساده و ماد AIX با هم در سرور قرار داده بشوند.
بنابراين ابتدا Map هاي معمولي رو مي ذارم انتهاش هم Map هاي ماد AIX2.0 ;;)

ariabf2

کاربر سایت
Aug 14, 2010
60
نام
Aria
[

یکی دیگر از نقاط قوت این ماد که اشاره نشده ، این هست که شما می تونید بصورت تله کابین از ارتفاع به سطح زمین نقل مکان کنید یا با پرتاب طنابی که یک سر آن چنگک داره بالای ساختمان ها برید >:):d
[/QUOTE]
البته من اشاره کرده بودم به اون کمان و طناب و همچنین قلاب . چندبار . جدیدا یک mod جدید داونلود کردم که بجای artilary بمب اتمی میندازه رو سر دشمن ! همه دوست و دشمن درفاصله 500 m همچنین همه وسائط نقلیه منفجرمیشن! وحشتناکه .واسه همینه که بعضی ها نمیذارن بعضی ها با کله های ..... نیوکلیِر وپن داشته باشن فک کنم! ولی کارت گرافیک قوی میخواد وگرنه لگ میزنه . چندتا عکس از بمب اتمی توی بی اف 2 :
2909586214_529bba5177.jpg

nukeeffect.jpg

47f998627fcc1
=))

Last edited by a moderator:

ariabf2

کاربر سایت
Aug 14, 2010
60
نام
Aria
AIXAIXAIXAIXAIXAIX

SharpSabre--AIX

Sherlock_Holms ---1.5

immortal07 ---​

nasimparsi -------- 1.5

ariabf2-------​

EHSANCHIEFTAIN​

foa.neh ---​

DIHAV1359---AIX

apriliaa----1.5

محمد رضا mr---​

Leon 5260---1.5

amin1----1.5

MS13--------1.5

pashutanr---------1.5
47f998627fcc1

AIX
نصب شود پلیز!
هرکسی بمب اتمی میخواد بره فایل فرانت بگرده دنبال :
nuke_mod.zip
همه چی اونجاست .
واسه دیدن فیلم:
http://www.youtube.com/watch?v=T31fExehIS4
یا پی ام بدین=)) =)) =)) =)) =))

آخرین ویرایش:

SharpSabre

کاربر سایت
Jul 11, 2009
244
نام
حسام
کسی می تونه بخونه آریا چی نوشته !!!!! لطفا بزرگتر بنویس تا کارت قرمز بگیری :d

دوستان کسی می تونه به یکی از مپ ها 10 تا بالگرد اضافه کنه ؟ یا .......... ؟

آخرین ویرایش:

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
نه بابا!!
میشه مگه؟!:d

اگه خودت نتونی فکر نکنم کسی باشه اینجا که بتونه!
وای اگه بشه چی میشه!!

بله 100% می شه

سرورهایی هستن به نام های جت اونلی و هلی اونلی که توی اونها ده تا بیست تا هواپیما و بالگرد ردیف شده و کلا همین که شما به بازی وارد می شن یا توی بالگرد هستین یا هواپیما دیگه نیازی هم نیست بدوین و برین به سمت ابزارهای جنگی! گویا کار اسکریپت ها هست و برنامه نویسی و ....

اینها رو توی انجمن های گفتگو (فاروم) هاشون می شه ازشون پرسید اگر کسی زبانش خوب باشه و ...

راستی آریا من اون مپ 64 رو نصب کردم و نتونستم ازش بهره ای هم ببرم. حالا می شه این پچ رو بدون آسیب رسوندن به بازی پاک کرد از ویندوز؟ چون من آن اینستالی نمی بینم "؟؟

ariabf2

کاربر سایت
Aug 14, 2010
60
نام
Aria
نه و اون هواپيما تخيلي نيست واقعا وجودداره

آقا من AIX رو نصب کردم و ممنون از آریا که راهنمایی کرد نصبش برای شبها که بازی میکنیم مشکلی نداره..

آریا این چی بود؟!!
AIX رو میگم! :-o
وحشت کردم!
چند دقیقه اول که مثل یکی که صبح از خواب بیدار بشه ببینه دم خونشون هزاران هزار نیروی ویژه حمله کرده و درگیریه یه گوشه قایم شده بودم!
خیلی خفنه!
فکرشو بکنید بعد از اینهمه سال بازی برید توی karkand و ببینید هوا ابری و تاریکه! خیلی تاثیر گذار بود! مپی که عین کف دست میشناسیش حالا شب شده..! برای من که اینطور بود..

در کل اینجوری بگم که اصلا یه بازی دیگست! اینقدر اسلحه هرکسی داره که نمیدونی از کدوم استفاده کنی!
اسنایپر که دیگه هیچی!! یه سری مین ضد نفر که داشت هیچ مین ضد نفر داره که لیزر داره کنارش!! کسی از اون خط لیزر رد بشه رفته رو هوا!!:-o

جلوی Antitank هم اصلا نمیتونید برید چون با یه شلیکش جسدتون رو پشت بومه!!
special force هم که هیچی دیگه! یه کارخونه اسلحه سازی متحرکه! چاقو پرت میکنه طرف!:d
صدای کشته شدن آدمها هم خیلی دلخراشه!

برای کسایی که هوایی دوست دارن پر از هواپیما و هلیکوپتره..! فکرشو بکنید 10 به 10 دارید بازی میکنید از روی ناو 4 تا هواپیما و 5 تا هلیکوپتر بلند بشه! یه حمله هوایی کامله!

اما در کل از نظر من نقاط ضعف و قوتش ایناست:

ضعف:
1. تکیه بازی روی اسلحه هست تا تاکتیک! در کل بازی حالت تک نفره به خودش گرفته چون توی درگیری رو در رو هست که جذاب میشه.. حمله و دفاع و اینها نیست! یه نفره حریف 5 تا تانک هستید..

2. کمی حالت تخیلی داره..!

3. به نظر من فقط توی مپهای بزرگ میتونه جذاب باشه..

قوت:

1. اصولا اسلحه و ماشین آلات و مپهای جدید بهترین نقطه قوت هست..

2. کنترل هواپیما بسیار عالی و راحت تر طراحی شده و میتونید مطمئن باشید موشک خطا نمیره..

3. مدت زمان خیلی بیشتری میتونید بدوید.. این خیلی خوب بود..

اینها نظر شخصی بود و توی نیم ساعت بازی نتیجه گیری کردم.. شاید عجولانست اما نظرم برای سرور اینه که همه باید اول تستش کنند ببینند خوششون میاد یا نه..
به نظرم نصبش برای سرور میتونه جذاب باشه اما زوده.. در حال حاضر با همه جذابیتش من ترجیح میدم روی سرور 1.5 بازی کنم..
این بود انشای من!:d

ببخشید زیاد صحبت کردم..

اون هواپيماي فوق سريع واقعا وجودداره و تخيلي نيست. تشکرازاينکه AIX رو امتحان کردي و بامن موافقي

foa.neh

کاربر سایت
Jun 25, 2010
42
من نظرم روی 1.5 هست چون تعداد خیلی کمیم و اگه کسی بخاد تازه وارد شه باید 5-6 گیگ دانلود کنه
شاید بعد از اینکه تعداد بالای 30-40 :d شد بشه اینکارو کرد!
در ضمن من دیروز اصلا نتونستم وارد سرور شم! چaرا هر 15 ثانیه نقشه عوض میشد؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر