Battlefield 2 Server

خوب به تازگی شرکت شاتل (www.shatel.ir) سرور Battlefield 2 راه اندازی کرده که شما میتونید تنها با نصب بازی (بدون نیاز به پچ) تنها با وارد کردن IP به بازی کانکت شید. 85.15.1.66:16567 این IP رو در قسمت Connect IP در Multiplayer وارد کنید و براحتی به بازی کانکت شید.

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
سلام...
آقا یه چیز جالب من تا میام Patche 1.41 رو نصب کنم میگه
Can't find install folder for battlefield 2 TM
میگه نمیتونه جایی که بازی رو ریختم پیدا کنه
من بازی رو پاک کردم تو C ریختم بازم همین بود )x

درود

دوست گرامی

در زمان نصب نشانی اصلی و پیش فرض رو به هیچ عنوان تغییر نیدن چه درایو و چه پوشه ها ...

از نظر من بهتر هست که یک ویندوز جداگانه نصب بشه ویژه ی همین بازی

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
401
نام
کامبیز
با درود

دوستان عزیز من و چند تا از دوستام با هزار دل امید رفتیم و پچ 1.5 رو ریختیم ولی حالا که می خوایم وارد سرور آرنا بشیم این سرور اصلا کار نمی کنه!!!!

بفرمایید وقتی آی پی و پورت رو وارد می کنیم این ایراد رو می گیره و اصلا سرور مورد نظر کلا به رنگ سرخ در اومده

یک سرور ایرانی وجود نداره؟ یک سروری وجود نداره که پینگش پایین باشه؟ توئی پچ 1.5 ما با پینگ 300 هم از سرور بیرون انداخته می شیممممم
م:-s

73494b658392412fa728.JPG
سلام دوست عزیز.
با عرض شرمندگی این مشکل از سرور ماست برای اینکه Offline هستش.
برای اینکه سرور هنوز Test هست.
با درود.

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
سلام دوست عزیز.
با عرض شرمندگی این مشکل از سرور ماست برای اینکه Offline هستش.
برای اینکه سرور هنوز Test هست.
با درود.

امروز آزمایش کردم و دیدم سرور راه افتاده.

امیدوارم بیشتر نقشه هایی گنجونده بشه که دارای هواپیما و بالگرد هستن

همچنین امیدوارم کاربرهای ایرانی به این سرور سرازیر بشن چون پینگ خیلی پایین هست و نزدیک به 100 هست و البته خیلی خلوت هست

آخرین ویرایش:

SharpSabre

کاربر سایت
Jul 11, 2009
244
نام
حسام
من بهترين خلبان هستم ! كسي Pilot نمي خواد ؟
قابليت چرخش در آسمان ،‌ ويراژ از ميان سوله ها ، عبور از زير پل ، فرود ، پرواز ، سوختگيري ، پركردن مهمات ،،، همه و همه در حالت پرواز
قابليت Commnader بودن و همكاري تيمي بالا
>:d<b-)
قابليت Medic ، Assault ، ... و ...

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
من بهترين خلبان هستم ! كسي Pilot نمي خواد ؟
قابليت چرخش در آسمان ،‌ ويراژ از ميان سوله ها ، عبور از زير پل ، فرود ، پرواز ، سوختگيري ، پركردن مهمات ،،، همه و همه در حالت پرواز
قابليت Commnader بودن و همكاري تيمي بالا
>:d<b-)
قابليت Medic ، Assault ، ... و ...

بهتره یک سرور با پینگ پایین مشخص کنیم و ساعت ها رو هم همین طور ( من نظرم روی ساعت 1 بامداد به بعد هست هر چند ساعت های دیگه هم میام) تا بتونیم کار گروهی انجام بدیم

SharpSabre

کاربر سایت
Jul 11, 2009
244
نام
حسام
قرار بازي آنلاين

بهتره یک سرور با پینگ پایین مشخص کنیم و ساعت ها رو هم همین طور ( من نظرم روی ساعت 1 بامداد به بعد هست هر چند ساعت های دیگه هم میام) تا بتونیم کار گروهی انجام بدیم
امشب دهم تير 1389 ساعت 12 به بعد سرور آرنا منتظر شما مي باشم.
Code:
Battlefield 2 v1.5 IP: 86.57.116.116:16567

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
دوستان من هم به شما می پیوندم. تنها نمی دونم ساعت 1 بامداد چطور ساعتی هست؟ معمولا توی این ساعت اینترنت ها رایگان می شه و خب انگیزه ی بیشتری برای بازی وجود داره

به جز امشب که متاسفانه به خاطر کاری ممکنه از 1 بامداد دیرتر برسم بقیه ی شب ها رو حتما به شما خواهم پیوست. امشب هم اگر کسی بیدار بود بازی می کنیم.

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
ساعت 1.44 بامداد و سرور آرنا آف هست

هر چند عصر تونستیم کم و بیش بازی کنیم و خوش گذشت ولی امیدوارم سرور 24 ساعته بشه و هیچ وقت آف نباشه چون اگر اینحجوری باشه زیاد نمی شه روش حساب باز کرد

SharpSabre

کاربر سایت
Jul 11, 2009
244
نام
حسام
ساعت 1.44 بامداد و سرور آرنا آف هست

هر چند عصر تونستیم کم و بیش بازی کنیم و خوش گذشت ولی امیدوارم سرور 24 ساعته بشه و هیچ وقت آف نباشه چون اگر اینحجوری باشه زیاد نمی شه روش حساب باز کرد

هر وقت سرور خالی باشه من می رم اینجا : 61.136.195.246:16567
=B&W= 1# Telcom RANK Server V1.5 (PB)
سرور مال چین هست پینگ بالاس ولی چاره چیه :)

در ضمن سرور آرنا Down نبود ! من تا 2:00 تو سرور بودم با چند تا خارجی متقلب بازی می کردم. ;;)

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
ساعت 4.21 نیم روز و سرور آرنا آف هست امیدوارم هر چه زودرت راه بیفته و 24 ساعته بشه چون اینجوری اصلا وضعیت خوب نیست. من توی پچ 1.41 یه سرور آزاد پیدا کرده بودم دست کم پینگش نزدیک به 250 بود و قابل تحمل ...

آخرین ویرایش:

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
از دیشب تا حالا سرور آرنا باز آن شده.

تنها چند تا نکته. اینکه سرور رنکید نداره. ویس هم نداره که اینها چیزهای لازمی هستند

با سپاس

™MaMaD

کاربر سایت
Aug 7, 2007
546
نام
MaMaD
سلام دوستان یه سوال دارم خواهش می کنم جوابم رو بدید.:(
آیا میشه بتلفیلد 2 رو با نسخه کرک شده آنلاین زد یا نه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر