Battlefield 2 Server

خوب به تازگی شرکت شاتل (www.shatel.ir) سرور Battlefield 2 راه اندازی کرده که شما میتونید تنها با نصب بازی (بدون نیاز به پچ) تنها با وارد کردن IP به بازی کانکت شید. 85.15.1.66:16567 این IP رو در قسمت Connect IP در Multiplayer وارد کنید و براحتی به بازی کانکت شید.

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
401
نام
کامبیز
در پایان هم پس از ایگنور کردن با این پیام روبرو شدم:

7f01c8695e5344dcb44e.JPG
سلام دوست من دقت کن پچی که دانلود کردی باید تقریبا 2GB بشه.

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
401
نام
کامبیز
با درود

دوست گرامی من از این نشانی فایل رو دریافت کردم:

http://ftp.iinet.net.au/games/bf2/patches/BF2_Patch_1.50.exe

اندازش هم 1.92 گیگ هست
فکر کنم مشکلی تو پچ نباشه یعنی پچ کاملا درسته.
شما بازی رو uninstall کن بعد برو از اول install کن و بدون اینکه هیچ کرکی بکنی پچ 1.41 رو ابتدا اجرا کن سپس پچ 1.5 رو اجرا کن... و حالا میتونی بازی کنی بدون هیچ کرک یا استفاده از image.
دقت کن به هیچ وجه بازی رو تو هر مرحله کرک نکن.
همه چیز باید فابریک باشه.
موفق باشی با امید دیدار در سرور arena-network.ir
IP:86.57.116.116:16567

master89

کاربر سایت
Jun 3, 2010
7
نام
mehdi
Battle field2

سلام ، من Battle field2 رو با پتچ 1.5 بازی میکنم. تو بیشتر سرور ها میتونم بازی کنم.
اما خیلی ضد حال میشه بازی !!
آخه همش تیک میندازه. بازی مثل عکس میشه...
سرعت اینترنت من 128 هست و با سرعت 100 دانلود میکنم.
اما موقع بازی چرا اینجوری میشه؟ وقتی دورم شلوغ میشه و گروهی حمله میکنیم. تیک میندازه !!

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
سلام ، من Battle field2 رو با پتچ 1.5 بازی میکنم. تو بیشتر سرور ها میتونم بازی کنم.
اما خیلی ضد حال میشه بازی !!
آخه همش تیک میندازه. بازی مثل عکس میشه...
سرعت اینترنت من 128 هست و با سرعت 100 دانلود میکنم.
اما موقع بازی چرا اینجوری میشه؟ وقتی دورم شلوغ میشه و گروهی حمله میکنیم. تیک میندازه !!
آقا آی پی سرورها رو به ما هم بدین لطفا. من پچ 1.5 رو ریختم و توی فهرست سرورهای خود بازی نمی تونم وارد هیچ کدوم بشم. همه سی دی اینولید می زنه.

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
دوست من شما نسخه کپی و کرک شده دارید و برای همین تو سرور های لیست می روید پیغام invalid cd key دریافت می کنید.
و وقتی ip وارد می کنید ان سرور که ip ان را برداشتید vesion ان با version بازی شما هماهنگ نیست.
مثلا Server:arena-network.ir با IP:86.57.116.116:16567 که یک سرور کرک شده ایرانی هست، شما می توانید در ان بازی کنید با نسخه کرک شده که در اختیار دارید.
اما باید version بازی Battlefield 2 خود را از patch 1.4 به patch 1.5 h اپدیت کنید تا بتوانید بازی کنید.
CYA
0
با درود من نسخه ی 1.5 رو تونستم نصب کنم. دیشب ساعت 2 بامداد می خواستم به این سرور وصل بشم ولی ایراد می گیرفت ازم که شبکه ایراد داره و نتورک رو چک کنید ودوباره تلاش کنید!

master89

کاربر سایت
Jun 3, 2010
7
نام
mehdi
Battle field2

آقا آی پی سرورها رو به ما هم بدین لطفا. من پچ 1.5 رو ریختم و توی فهرست سرورهای خود بازی نمی تونم وارد هیچ کدوم بشم. همه سی دی اینولید می زنه.
والا من خودم اولین باره نصب کردم. زیادم بازی نکردم.
اول پتچ 1.4 رو نصب کردم. بعدش 1.5
وقتی وارد multiplayer میشم.حدود 900تا سرور میاد که چندتایی ارور میدن و بعضی ها راحت باز میشه.
به نظر من مشکل شما punk buster هست.آخه مال منم همینطور ارور میداد تا قبل پانک باستر.

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
با سلام

دوستان برای اجرای بازی v1.5 حتما باید قبل از Update پچ بازی را کرک نکنید.
بعد از پچ 1.41 هم نیازی به کرک نیست.
وقتی پچ 1.5 را می ریزید بازی بدون نیاز به کرک و mini image اجرا می شود.
Battlefield 2 v1.5 IP: 86.57.116.116:16567
Arena-Network.net
Arena-Network.ir

با درود

دوست گرامی این سرور که به رنگ سرخ در اومده و اصلا کار نمی کنه ونمی شه واردش شد

سرورهای دیگه هم که به خاطر پینگ می ندازن بیرون آدمو!!!

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
بفرمایید این مشکل تازه ای که برای من ایجاد شده با ریختن پچ 1.5

در حالی که پینگم پایین هست 25. یا 290 هست بعد از یک دقیقه از سرور انداخته می شم بیرون با این پیام!!

همچنین سرور آرنا رو اون پشت می بینیم که مدتی هست به رنگ سرخ در اومده و نمی شه واردش شد!

ac9bee1f2f3142218ac4.JPG

SharpSabre

کاربر سایت
Jul 11, 2009
244
نام
حسام
کسی به این مشکلی که من برخوردم برنخورده؟
پيام مربوط به Kick شدن توسط Vote Kick يا ادمين بازي هست ، اختمالا يا فكر كردن چيت داري يا از پينگت بدشون مياد. PB را آپديت كنيد بد نيست.
امشب من همراه تو خواهم بود .

PC Monk

کاربر سایت
Jun 21, 2010
41
مشکل

سلام...
آقا یه چیز جالب من تا میام Patche 1.41 رو نصب کنم میگه
Can't find install folder for battlefield 2 TM
میگه نمیتونه جایی که بازی رو ریختم پیدا کنه
من بازی رو پاک کردم تو C ریختم بازم همین بود )x

SharpSabre

کاربر سایت
Jul 11, 2009
244
نام
حسام
سلام...
آقا یه چیز جالب من تا میام Patche 1.41 رو نصب کنم میگه
Can't find install folder for battlefield 2 TM
میگه نمیتونه جایی که بازی رو ریختم پیدا کنه
من بازی رو پاک کردم تو C ریختم بازم همین بود )x

بازی شما کپی هست و باید بصورت نصبی باشد تا پچ ریخته شود : باید زمان نصب ، بازی از شما سریال بگیرد ولی بعضی از شرکت ها نسخه کپی رو به مشتریان می دهند ، من خودم مدرن دارم که نصبی است.

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
با درود

دوستان عزیز من و چند تا از دوستام با هزار دل امید رفتیم و پچ 1.5 رو ریختیم ولی حالا که می خوایم وارد سرور آرنا بشیم این سرور اصلا کار نمی کنه!!!!

بفرمایید وقتی آی پی و پورت رو وارد می کنیم این ایراد رو می گیره و اصلا سرور مورد نظر کلا به رنگ سرخ در اومده

یک سرور ایرانی وجود نداره؟ یک سروری وجود نداره که پینگش پایین باشه؟ توئی پچ 1.5 ما با پینگ 300 هم از سرور بیرون انداخته می شیممممم
م:-s

73494b658392412fa728.JPG

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر