Multi Platform Battlefield 1

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2016
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
header.jpg
gameinform.jpg
سازنده: EA DICE
ناشر: Electronic Arts
کارگردان: Lars Gustavsson
تهیه کننده: Aleksander Grondal
طراح ارشد: Daniel Berlin
موتور: Frostbite
پلتفرم ها: PC, PS4, Xbox One
تاریخ انتشار: 21 اکتبر 2016 مصادف با 30 مهر ماه 1395
سبک: شوتر اول شخص
مودهای بازی: تک نفره و چند نفره

بازی طی یک کنفرانس کوچک معرفی شد. برای اولین بار در تاریخ این سری و تقریبا بازی های AAA شاهد بازگشت به جنگ جهانی اول خواهیم بود. مبارزات تن به تن، اسب سواری و جنگ های هوایی و کامیکازه، از چیزهایی است که در این بازی خواهیم دید. دایس سعی کرده بخش کمپین را بیشتر به سبک sand box نزدیک کند. به نظر میرسد به جنگ های تن به تن توجه زیادی شده. جنگ هایی با شمشیر را تجربه خواهیم کرد! به مکان هایی مثل بریلن، ایتالیا و صحراهای عربی اشاره شد.

MULTIPLAYER.jpg
یک سری اطلاعات از کلوزد آلفای بازی ترجمه شده توسط کاربران:
نکاتی در مورد بازی که در Closed-Alpha دیده شده و ممکنه در نسخه ی نهایی تغییر کنه :

- تیکت ها در Conquest مثل قدیم نیست.هر دو تیم با 0 امتیاز شروع میکنن و با Capture کردن امتیاز میره بالا.( با کشته و Spawn شدن از تیکت ها کم نمیشه )
- تغییرات منوی Customize در که اون BulletوDamage Drop به صورت نمودار نشون داده میشه(توی این بیلد از بازی منوی Modification اسلحه غیرفعال بوده) =>
- میشه رفت روی تانک دشمن و اونو از بین برد.(البته توی سینگل پلیر و فعلا تایید نشده که توی مولتی پلیر باشه )
- خبری از Commander Mode نیست
- ملت آتیش میگیرن
- Airship در شرایط خاصی توی مپ ظاهر میشه. مثلا وقتی یه تیم خیلی عقب هست.
- Airship فقط افقی کنترل میشه.میشه روش حرکت کرد.بمب افکن و چندتایی مسلسل روش داره.مسلسل های زیرش در صورت دمیج دیدن خراب میشن و از Airship میفتن!
- Airship به صورت دینامیک میفته پایین و اسکلت آهنیش باقی میمونه.
- توی مپ AA های ثابت هست.
- اسلحه کلاس اسنایپر با توجه به مسافت دمیج متفاوتی داره.
- همه ماسک خواهند داشت
- توی مینی مپ جهت نشونه گیری دشمن مشخص نمیشه
- سیم خاردار آسیب میزنه و البته قابلیت کاملا تخریب شدن رو داره.
- سوار شدن به وسائل نقلیه و همچنین تعویض جا توی وسیله با یه انیمیشن انجام میشه. حین این انیمیشن میتونه حریف شما رو بزنه.
- Squat Leader مثل قبلا دیگه نیاز نیست به طرف Flag باشه تا دستور بده.از یه منوی کوچیک میتونه انتخاب کنه. همچنین دستوراتی که میده زمان 1 دقیقه ای داره =>
- منوی Squad =>
- وقتی دشمن رو میزنین مثل بتلفرانت Health ـش رو هم میبینین.
- صفحه Deploy مپ 3D و Real time هست.
- آب و هوای دینامیک : آفتابی ، بارانی ، مه
- وسائل نقلیه جاهای مختلف برای تخریب شدن دارن.
- Counter نداریم! ( برای Melee )

سرورهای اختصاصی و سرور Browser برای بازی تایید شدند!
بخش چند نفره بصورت 64 نفره خواهد بود شرکت دایس بیشترین تعداد وسایل نقلیه تا کنون را برای این بازی طراحی کرده است. در بخش مولتی پلیر گفته می شود با آخرین و متفاوت ترین تکنولوژی دایس مواجه خواهید شد!

سلاح هایی که تا کنون تایید شده اند:

Spiked mace
Trench spade
Bolo knife: available in the Harlem Hellfighter pre-order pack in the Deluxe Edition
Jambiya dagger: available in the Lawrence of Arabia pack in the Deluxe Edition
Scimitar
Bayonet
Trench shotgun: available in the Harlem Hellfighter pre-order pack
Colt M1911 semi-automatic pistol: available in the Harlem Hellfighter pre-order pack
Lee Enfield SMLE bolt-action rifle: a different skin is available in the Lawrence of Arabia pack
P08 Luger pistol: available in the Red Baron Deluxe Edition
Mauser C96 semi-automatic pistol
MG08 machine gun: mounted and load-out weapon will be available
Mauser 1918 T-Gewehr anti-tank rifle
Mauser Gewehr 98 bolt-action rifle with side-mounted scope
Springfield M1903 bolt-action rifle with side mounted scope
MP 18 SMG
Lewis Gun LMG
Lifebuoy M1 flamethrower
Anti-tank grenade
Smoke grenade
Mustard gas grenade
Gas mask
Dynamite
بازی پشت درهای بسته نمایش داشته. چیزهایی که مینویسم گفته هایی هست که کانال Jackfrags ارائه دادن.

ایشون میگن که حتی بازی رو انجام دادن و یه سری feedback خواستن ازشون. بازی رو تو دوران جنگ جهانی اول دیوانه وار توصیف میکنه. بازی دارای 4 کلاس بندی هست. Assault, Medic, Support و Scout. میگه که به توجه به فیدبک های ملت، کلاس اسالت و مدیک رو جدا کردن مثل قدیم. یعنی مثل بتلفیلد 3 شده الان.
میگه توی بازی دینامیت داشتن که مثل C4 بوده تقریبا.

میگه که الان برای وسایل نقلیه هم کلاس جداگانه در نظر گرفته شده. یعنی اگه بخواید تانک برونید باید کلاس راننده تانک باشید و اگر بخواید سوار هواپیما بشید باید کلاس اون رو انتخاب کنید.

بازی بسیار سینمایی کار شده و همه جا انفجارهای مهیب خواهید دید. یعنی چیزی که توی تریلر دیدید رو میتونید به عینه تجربه کنید. تخریب پذیری بازی رو غیرقابل توصیف میدونه و میگه که خیلی بهتر از بتلفیلد 3 و 4 کار شده. ساختمان و دیوار ها و تقریبا همه چی تخریب میشده و میگه تو خیلی جاها میشه به بدکمپانی 2 شبیهش کرد.

همونطور که حدس زده میشد سلاح های بازی همگی آنالوگ هستن و به نظر میرسه با یه بازی سخت طرف هستیم. سلاح برای شما کاری انجام نخواهد داد و حالا این به مهارت بازیکن بستگی داره که چطور بازی کنه. سلاح های مختلفی از کلاس های مختلف تو بازی هستن. رایفل ها، SMG ها، شاتگان، اسنایپ ها و ... و اینکه باید یه سلاح مبارزه نزدیک هم انتخاب کنید که بسته به سلیقه و سبک بازیتون فرق دارن. سرنیزه ها هم توی بازی ها هستن و میتونید به سر اسلحتون ببندینش.

زپلین ها رو ندیدن اما به نظر میرسن که کنترلشون رو در دست میگیریم. حتی اگر خودمون کنترل نکنیم، مثل AC-130 میتونیم آتش ببارونیم روی زمین.

در مورد شخصی سازی سلاح میگه که سازنده ها بهشون گفتن با توجه به این که جنگ جهانی اول هست، چیز زیادی نبوده اون موقع اما یه سری تجهیزات گذاشتن توی بازی که بعد از جنگ جهانی استفاده میشدن، اما... تو همون جنگ جهانی هم وجود خارجی داشتن و فقط به مرحله عمل و استفاده نرسیده بودن، اما اینا برای جذابیت به بازی اضافشون کردن.

از کمپین بازی چیزی ندیدن اما یه سری اطلاعات گرفتن. اینکه ظاهرا سرگذشت چندین نفر رو خواهیم دید و اینکه چطور این جنگ روشون تاثیر میذاره.

در آخر میگه به علت کمبود وقت نمیتونم بیشتر ادامه بدم. به خونه که برگشتم سعی میکنم بیشتر توضیح بدم و در آخر باز هم بازی رو دیوانه وار توصیف کرده.
TRAILERS.jpg
79423614490634402120.jpg

Battlefield 1 Official Reveal Trailer
720p || 1080p
SCREENS.jpg
واپیپرهای بازی:

Attachments

• gameplay.jpg
    gameplay.jpg
    30.8 KB · مشاهده: 460

MAXXX

کاربر سایت
Jul 19, 2006
265
بار اول مولتی پلیر سری بتلفیلد رو به صورت جدی بازی میکنم. اعصابم خورد شده! همش میمیرم. تا میای تو مپ یکی از اون پشت میزنه، یکی از اون بالا کمپ کرده با اسنایپ میزنه، یکی تو خونه کمپه میزنه. دیگه دیوونه شدم. هرچی هم Sensitivity تغییر میدم که Aiming خوب بشه فایده نداره. بچسبم به همون رینبو سیکس بهتره.
این مشکلیه که بیشتر تازه وارد ها دارن و نمیدونن چجوری حرکت کنن و کجا ها ایست کنن و کجا دشمنه و کجا خودی همینجوری میپرن وسط و درجا کشته میشن ... بعد از مدتی حل میشه
در کل باید جهت یابی و روش حرکت کردن رو یاد بگیری

به طور خلاصه بخام بگم این موارد مهمه
اگه میخای از جایی بری به جای دیگه یه مسیری در حاشیه که دیوار و درخت و سنگر و آت آشغال زاد داره رو انتخاب کن و بچسب به دیوار و سنگ و درخته موقع حرکت
اگه از مسیر اصلی وارد بشی مخصوصا اگه منطقه دست دشمن باشه احتمال 90% درصد مردی
تو محیطی که بازه از 4 طرف هیچوقت ثابت نمون وگرنه طول عمرت به 10 ثانیه نمیرسه
روی نقشه حواست باشه کجا ها دست دشمنه و کجا دست خودتونه خیلی ها بدون توجه به این موضوع حرکت میکنن و کشته میشن
باید جوری حرکت کنی که روبروت دشمن باشه پشت سر و جناح ها دست نیرو های خودی باشه یا فضای خالی بدون صاحب باشه یا اصلا دید نداشته باشه

اگه میخای ثابت بمونی به هیچ وجه سرپا نباش بشن یا بخاب وگرنه میبینی شما تو A هستی از توی B میزنن سرت رو
دقت کن حداقل2 طرف به سمت دیوار یا سنگ یا سنگری چیزی باشی که بتونی کنارشون استتار کنی و 2 طرف باز رو در نظر بگیری

اگر جایی هستی که به راحتی دیده نمیشی مثلا روی پشت بوم یا توی یک خونه از پنجره میخای نشونه بگیری
باید مرتب در جا حرکت کنی مثلا اگه دم پنجره هستی باید هی عقب و جلو بشی
همشیه امکانش هست کسی از جهت دیگه شما رو نشونه گرفته باشه اینجوری حداقل جلوی هد شات شدن رو میگیری

در کل این شبیه ساز جنگه تحرک و اکشن بالاست روش انجامش با بازی مثل رینبو که ساکن و پراز حاشیه امنیته متفاوته

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
هیچوقت R6 و BF1 رو همزمان بازی نکنید :D

الان یکی 2 هفته بود فقط BF1 بازی کردم بعد 3 4 روز رفتم R6، الان نه میتونم R6 خوب بازی کنم نه BF :))

کلا سیستم Aim بازی و Recoil فرق داره، قواعد بازی فرق میکنه

• Like
Reactions: Red Ѵ

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
الان من موندم پول گیرم اومد tf2 بگیرم یا bf1 ~X( از یک طرف نمایه زیبا و لذت بخش جنگ جهانی از یه طرفم اینده بپربپر تایتان حال چه کنم:|

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اگه بود شما ۲۴ تو انجمن نبودی ک مردم رو به سمت بازی هدایت کنی :)
چی میگی حاجی؟ من که از این جمله چیزی نفهمیدم. حداقل جمله بندیت رو درست کن بفهمم چی میگی :D

• Like
Reactions: MOHSEN 007

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
اقا واسه بقيه دوستان هم نشونه گيري سخت تر از بتل ٤ شده يا من خيلي برام فرق كرده ؟ واقعا اسلحه ها خيلي سخت تر شده نشونه گيريشون aim درست حسابي و دقيق هم سخت پيدا مي شه واسه اسلحه ها ! البته خوب اسلحه ها قديميه و طبيعي هم هست . من با پياده نظام تو بتل ٤ زير ٢٠-٢٥تا كيل نمي گرفتم تو راش و ...اينجا شده ١٣-١٤ تا :دي البته خوبه كه سخت تر شده لذتش بيشتره ولي واسه بقيه هم اينجوريه يا احساس منه ؟ :D

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
اقا واسه بقيه دوستان هم نشونه گيري سخت تر از بتل ٤ شده يا من خيلي برام فرق كرده ؟ واقعا اسلحه ها خيلي سخت تر شده نشونه گيريشون aim درست حسابي و دقيق هم سخت پيدا مي شه واسه اسلحه ها ! البته خوب اسلحه ها قديميه و طبيعي هم هست . من با پياده نظام تو بتل ٤ زير ٢٠-٢٥تا كيل نمي گرفتم تو راش و ...اينجا شده ١٣-١٤ تا :دي البته خوبه كه سخت تر شده لذتش بيشتره ولي واسه بقيه هم اينجوريه يا احساس منه ؟ :D
منم اولش بازی کردم یکم سنگینتر شده کلا بازی و به نظر سخت میاد ولی یکم بازی کنی عادت میکنی

• Like
Reactions: Kiami

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
320
میشه مپ ها رو تو domination و Team Deathmatch و اینا انتخاب کرد من از یکی دو تا مپش به شدت حالم بهم میخوره نمیخوام اونا رو ببینم زیاد :D

MAXXX

کاربر سایت
Jul 19, 2006
265
میشه مپ ها رو تو domination و Team Deathmatch و اینا انتخاب کرد من از یکی دو تا مپش به شدت حالم بهم میخوره نمیخوام اونا رو ببینم زیاد :D
من فقط کنکوئست بازی میکنم ممکنه اشتباه کنم چون دقت نکردم به این مد هایی که شما میخای
ولی اگه server brows رو بزنی اونجا با مثلث متونی فیلتر کنی مپ ها و مد ها رو که فقط اونایی که مخای رو نشون بده

• Like
Reactions: NightKing

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
من فقط کنکوئست بازی میکنم ممکنه اشتباه کنم چون دقت نکردم به این مد هایی که شما میخای
ولی اگه server brows رو بزنی اونجا با مثلث متونی فیلتر کنی مپ ها و مد ها رو که فقط اونایی که مخای رو نشون بده

فقط مپ اولی همون میاد، دست بعدی مپ عوض میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر