Multi Platform Battlefield 1

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2016
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
header.jpg
gameinform.jpg
سازنده: EA DICE
ناشر: Electronic Arts
کارگردان: Lars Gustavsson
تهیه کننده: Aleksander Grondal
طراح ارشد: Daniel Berlin
موتور: Frostbite
پلتفرم ها: PC, PS4, Xbox One
تاریخ انتشار: 21 اکتبر 2016 مصادف با 30 مهر ماه 1395
سبک: شوتر اول شخص
مودهای بازی: تک نفره و چند نفره

بازی طی یک کنفرانس کوچک معرفی شد. برای اولین بار در تاریخ این سری و تقریبا بازی های AAA شاهد بازگشت به جنگ جهانی اول خواهیم بود. مبارزات تن به تن، اسب سواری و جنگ های هوایی و کامیکازه، از چیزهایی است که در این بازی خواهیم دید. دایس سعی کرده بخش کمپین را بیشتر به سبک sand box نزدیک کند. به نظر میرسد به جنگ های تن به تن توجه زیادی شده. جنگ هایی با شمشیر را تجربه خواهیم کرد! به مکان هایی مثل بریلن، ایتالیا و صحراهای عربی اشاره شد.

MULTIPLAYER.jpg
یک سری اطلاعات از کلوزد آلفای بازی ترجمه شده توسط کاربران:
نکاتی در مورد بازی که در Closed-Alpha دیده شده و ممکنه در نسخه ی نهایی تغییر کنه :

- تیکت ها در Conquest مثل قدیم نیست.هر دو تیم با 0 امتیاز شروع میکنن و با Capture کردن امتیاز میره بالا.( با کشته و Spawn شدن از تیکت ها کم نمیشه )
- تغییرات منوی Customize در که اون BulletوDamage Drop به صورت نمودار نشون داده میشه(توی این بیلد از بازی منوی Modification اسلحه غیرفعال بوده) =>
- میشه رفت روی تانک دشمن و اونو از بین برد.(البته توی سینگل پلیر و فعلا تایید نشده که توی مولتی پلیر باشه )
- خبری از Commander Mode نیست
- ملت آتیش میگیرن
- Airship در شرایط خاصی توی مپ ظاهر میشه. مثلا وقتی یه تیم خیلی عقب هست.
- Airship فقط افقی کنترل میشه.میشه روش حرکت کرد.بمب افکن و چندتایی مسلسل روش داره.مسلسل های زیرش در صورت دمیج دیدن خراب میشن و از Airship میفتن!
- Airship به صورت دینامیک میفته پایین و اسکلت آهنیش باقی میمونه.
- توی مپ AA های ثابت هست.
- اسلحه کلاس اسنایپر با توجه به مسافت دمیج متفاوتی داره.
- همه ماسک خواهند داشت
- توی مینی مپ جهت نشونه گیری دشمن مشخص نمیشه
- سیم خاردار آسیب میزنه و البته قابلیت کاملا تخریب شدن رو داره.
- سوار شدن به وسائل نقلیه و همچنین تعویض جا توی وسیله با یه انیمیشن انجام میشه. حین این انیمیشن میتونه حریف شما رو بزنه.
- Squat Leader مثل قبلا دیگه نیاز نیست به طرف Flag باشه تا دستور بده.از یه منوی کوچیک میتونه انتخاب کنه. همچنین دستوراتی که میده زمان 1 دقیقه ای داره =>
- منوی Squad =>
- وقتی دشمن رو میزنین مثل بتلفرانت Health ـش رو هم میبینین.
- صفحه Deploy مپ 3D و Real time هست.
- آب و هوای دینامیک : آفتابی ، بارانی ، مه
- وسائل نقلیه جاهای مختلف برای تخریب شدن دارن.
- Counter نداریم! ( برای Melee )

سرورهای اختصاصی و سرور Browser برای بازی تایید شدند!
بخش چند نفره بصورت 64 نفره خواهد بود شرکت دایس بیشترین تعداد وسایل نقلیه تا کنون را برای این بازی طراحی کرده است. در بخش مولتی پلیر گفته می شود با آخرین و متفاوت ترین تکنولوژی دایس مواجه خواهید شد!

سلاح هایی که تا کنون تایید شده اند:

Spiked mace
Trench spade
Bolo knife: available in the Harlem Hellfighter pre-order pack in the Deluxe Edition
Jambiya dagger: available in the Lawrence of Arabia pack in the Deluxe Edition
Scimitar
Bayonet
Trench shotgun: available in the Harlem Hellfighter pre-order pack
Colt M1911 semi-automatic pistol: available in the Harlem Hellfighter pre-order pack
Lee Enfield SMLE bolt-action rifle: a different skin is available in the Lawrence of Arabia pack
P08 Luger pistol: available in the Red Baron Deluxe Edition
Mauser C96 semi-automatic pistol
MG08 machine gun: mounted and load-out weapon will be available
Mauser 1918 T-Gewehr anti-tank rifle
Mauser Gewehr 98 bolt-action rifle with side-mounted scope
Springfield M1903 bolt-action rifle with side mounted scope
MP 18 SMG
Lewis Gun LMG
Lifebuoy M1 flamethrower
Anti-tank grenade
Smoke grenade
Mustard gas grenade
Gas mask
Dynamite
بازی پشت درهای بسته نمایش داشته. چیزهایی که مینویسم گفته هایی هست که کانال Jackfrags ارائه دادن.

ایشون میگن که حتی بازی رو انجام دادن و یه سری feedback خواستن ازشون. بازی رو تو دوران جنگ جهانی اول دیوانه وار توصیف میکنه. بازی دارای 4 کلاس بندی هست. Assault, Medic, Support و Scout. میگه که به توجه به فیدبک های ملت، کلاس اسالت و مدیک رو جدا کردن مثل قدیم. یعنی مثل بتلفیلد 3 شده الان.
میگه توی بازی دینامیت داشتن که مثل C4 بوده تقریبا.

میگه که الان برای وسایل نقلیه هم کلاس جداگانه در نظر گرفته شده. یعنی اگه بخواید تانک برونید باید کلاس راننده تانک باشید و اگر بخواید سوار هواپیما بشید باید کلاس اون رو انتخاب کنید.

بازی بسیار سینمایی کار شده و همه جا انفجارهای مهیب خواهید دید. یعنی چیزی که توی تریلر دیدید رو میتونید به عینه تجربه کنید. تخریب پذیری بازی رو غیرقابل توصیف میدونه و میگه که خیلی بهتر از بتلفیلد 3 و 4 کار شده. ساختمان و دیوار ها و تقریبا همه چی تخریب میشده و میگه تو خیلی جاها میشه به بدکمپانی 2 شبیهش کرد.

همونطور که حدس زده میشد سلاح های بازی همگی آنالوگ هستن و به نظر میرسه با یه بازی سخت طرف هستیم. سلاح برای شما کاری انجام نخواهد داد و حالا این به مهارت بازیکن بستگی داره که چطور بازی کنه. سلاح های مختلفی از کلاس های مختلف تو بازی هستن. رایفل ها، SMG ها، شاتگان، اسنایپ ها و ... و اینکه باید یه سلاح مبارزه نزدیک هم انتخاب کنید که بسته به سلیقه و سبک بازیتون فرق دارن. سرنیزه ها هم توی بازی ها هستن و میتونید به سر اسلحتون ببندینش.

زپلین ها رو ندیدن اما به نظر میرسن که کنترلشون رو در دست میگیریم. حتی اگر خودمون کنترل نکنیم، مثل AC-130 میتونیم آتش ببارونیم روی زمین.

در مورد شخصی سازی سلاح میگه که سازنده ها بهشون گفتن با توجه به این که جنگ جهانی اول هست، چیز زیادی نبوده اون موقع اما یه سری تجهیزات گذاشتن توی بازی که بعد از جنگ جهانی استفاده میشدن، اما... تو همون جنگ جهانی هم وجود خارجی داشتن و فقط به مرحله عمل و استفاده نرسیده بودن، اما اینا برای جذابیت به بازی اضافشون کردن.

از کمپین بازی چیزی ندیدن اما یه سری اطلاعات گرفتن. اینکه ظاهرا سرگذشت چندین نفر رو خواهیم دید و اینکه چطور این جنگ روشون تاثیر میذاره.

در آخر میگه به علت کمبود وقت نمیتونم بیشتر ادامه بدم. به خونه که برگشتم سعی میکنم بیشتر توضیح بدم و در آخر باز هم بازی رو دیوانه وار توصیف کرده.
TRAILERS.jpg
79423614490634402120.jpg

Battlefield 1 Official Reveal Trailer
720p || 1080p
SCREENS.jpg
واپیپرهای بازی:

Attachments

• gameplay.jpg
    gameplay.jpg
    30.8 KB · مشاهده: 460

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
چیزی که میخوام بگم نظر منه و دلیل نمیشه بازی بد باشه

نمیدونم چرا اصلا مثل بتل ۴ به دلم ننشست.مخصوصا این سیستم جدید خرید اسلحه و...و اینکه شخصی سازی کمه که بازم به بازی مربوط نیست چون اون دوره از تاریخ اینجوری بوده بازم میگم بازی هیچ اشکالی نداره این دید و نظر منه امیدوارم بیشتر بازی کنم بیشتر لذت ببرم

sent from my s7 edge
منم همین حسو دارم و به نظرم با این که بازی فوق العادس ولی اون حس بتل 4 و 3 رو نمیده .

• Like
Reactions: SleepyTurtel

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
بازی که رو PS4 به صورت دیجیتالی خریداره شده باشه . و Delux Edition باشه . ( اکانت به صورت Primary هست ) میشه روی یوزر های دیگه هم از پک Delux Edition استفاده کرد چطوری؟

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
من که با دیدن کلی گیم پلی از مولتی بازی زیاد خوشم نیومد بازی اون اعتیاد آور بودن بتل 3و4 رو نداره اون تانکها هواپیماها اسلحه ها تنوع ندارن اونم بخاطر اون زمان و اون دورست البته این نظر شخصیه منه.هنوزم بتل 4 رو میشینم پاش مثل روز اول تازگی داره برام همون هیجان و همون لذت هرچی جلوتر میری گیمها ضعیفتر میشن این گیمهای قدیمی رو باید با آب طلا قابشون کرد:D

• Like
Reactions: A-min

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
یادم میاد زمان ریلیز bf4 بود اون همه مشکلاتی که داشت مشکل سرورها تا چیترها و کیک شدن ها و قطعی های پی در پی و نت کد نابود
اما bf1 این مشکلات رو نداشت و نداره . صد در صد تو dlc های آینده تنوع سلاح ها بیشتر میشه و چندتا سلاح تمام اتوماتیک هم بهش اضافه بشه . هر چند سازنده باید به اصالت ww1 پایبند بمونه .

• Like
Reactions: TeTration

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
این مپ German Empire فوق العادس
هم با تانک هم پای پیاده ترکوندیم ، خاطره خوبی شد اولین حضورمون توی این مپ
Amiens هم عالیه مخصوصا واسه Domination ، اونجا بیشتر چسبید بهم
کلا تمام مپ های بازی طراحی به شدت خوبی دارن

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
خب منم بعد از یه هفته بازی کردن نظراتمو بگم در مورد بازی :D

قسمت داستانیه بازی فوق العاده خوبه،طراحی مراحل، گرافیک، داستان نسبتا خوب و تنوع مراحل جزو نکات مثبتِ این بخشه

اما قسمت آنلاین بازی :
مثبت
- طراحی مراحل و داینامیکی که توی مرحله های اتفاق میافته مثل تغییر هوا، بارون، طوفان و مه
- بخش Opration حس یه جنگ واقعی رو میده
- Sniper :D
- گرافیک خیلی خوب
- War Pigeon با اینکه مد جدیده ولی خب خیلی شباهت داره به مُد بمب BFها قبلی ولی در کل هیجان داره

منفی
- 12vs12 شدن مُد TDM :| من عاشق مد TDM بودم توی BF4 اونم از نوع 64 نفره :D واقعا نمیدونم چرا اینکار رو کردن، مپ هارو کوچک کردن و 24 نفر هم بیشتر نیست خیلی خلوت و کم هیجانه
- بتل پک ها اصلا جالب نیستن چون جز چنتا اسکین چیز خاصی ندارند
- تنوع کم اسلحه ها توی هر کلاس، مثلا توی کلاس Medic تقریبا همه اسلحه ها شبیه هم هستن، یعنی کسی که اسلحه لول 1 و برداره با کسی که لول 10 برداره زیاد فرقی ندارن

BF1 خیلی خیلی بازیه خوبیه، ولی به نظرم اون اعتیاد BattleField های قبلی توی بازی نیست، بعد از یکی دو ساعت بازی کردن خسته میشی،در صورتی که توی BF4 من شاید 4-5 ساعت پشت سر هم بازی میکردم و هنوزم دوست داشتم ادامه بدم

بازم اشاره کنم که، بازی اصلا بازی بدی نیست ولی اعتیاد آورم نیست مثل BFها قبلی که اونم برمیگرده به محدود شدن اسلحه ها و سوار نظام به خاطر جنگ جهانی

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
من که با دیدن کلی گیم پلی از مولتی بازی زیاد خوشم نیومد بازی اون اعتیاد آور بودن بتل 3و4 رو نداره اون تانکها هواپیماها اسلحه ها تنوع ندارن اونم بخاطر اون زمان و اون دورست البته این نظر شخصیه منه.هنوزم بتل 4 رو میشینم پاش مثل روز اول تازگی داره برام همون هیجان و همون لذت هرچی جلوتر میری گیمها ضعیفتر میشن این گیمهای قدیمی رو باید با آب طلا قابشون کرد:D
بتل 4???!!!! احتمالا شما از همون بتل 4 این سری رو شروع کردی بتل 4 اصلا قابل مقایسه با بتل 1 نیست به هیچ وجه کسایی که بتل 3 رو بازی کردن نسخه 4 براشون خیلی زود تکراری شد اصلا افت سری بازی بتلفیلد از 4 شروع شد که دوباره با بتل 1 به اوج رفت هرچند هیچ نسخه ای هنوز بتل 3 نمیشه
در مورد شخصی سازی اسلحه ها و محدود بودن وسایل و اسلحه ها خوب باید بگم که این طبیعت بتلفیلده همیشه سعی شده به واقعیت نزدیک باشه و ما نباید انتظار M16 یا AK47 داشته باشیم شما دارید جنگ جهانی اول رو بازی میکنید زمانی زیادی از ساخت اسلحه های گرم و تانک و اینا نمیگذره پس انتظار انواع مختلف شخصی سازی های مسخره اسکین هایی که بیشتر شبیه جوک هست رو نداشته باشین بازی همینجوریشم تنوع های خیلی زیادی داره البته این هسته بازیه هنوز کلی دی ال سی مونده بیاد که خیلی چیزا اضافه بشه به بازی

Sent from my iPhone using Tapatalk

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,333
نام
امیرعلی
بتل 4 اصلا قابل مقایسه با بتل 1 نیست به هیچ وجه کسایی که بتل 3 رو بازی کردن نسخه 4 براشون خیلی زود تکراری شد اصلا افت سری بازی بتلفیلد از 4 شروع شد که دوباره با بتل 1 به اوج رفت هرچند هیچ نسخه ای هنوز بتل 3 نمیشه
+
واقعا با اينكه بيشتر از هزار ساعت bf4 رو بازى كردم نقطه ى افول سرى حساب ميشه و با اون گيم پلى بى روحش اصلا با bf3 قابل مقايسه نيست. خوشحالم كه پليرهاى "هاردكور" bf4 از bf1 خوششون نمياد.

به نظرم اين زيرساخت و گيم پلى bf1 اگه تو جنگ جهانى دوم باشه -كه اميدوارم نسخه بعدى اينجورى بشه- صد پله از bf1 بهتر و ضعف هايى مثل تنوع كم اسلحه ها و تانكها و... رو پوشش ميده + اينكه بتل هاى تاريخى و بزرگ اين جنگ خوراك كمپين و بخش operations هستن. شما Invasion of Normandy يا Battle of the Bulge رو تو اين مود تصور كنيد با هنر دايس چى ميشه....=P~

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
بتل 4???!!!! احتمالا شما از همون بتل 4 این سری رو شروع کردی بتل 4 اصلا قابل مقایسه با بتل 1 نیست به هیچ وجه کسایی که بتل 3 رو بازی کردن نسخه 4 براشون خیلی زود تکراری شد اصلا افت سری بازی بتلفیلد از 4 شروع شد که دوباره با بتل 1 به اوج رفت هرچند هیچ نسخه ای هنوز بتل 3 نمیشه
در مورد شخصی سازی اسلحه ها و محدود بودن وسایل و اسلحه ها خوب باید بگم که این طبیعت بتلفیلده همیشه سعی شده به واقعیت نزدیک باشه و ما نباید انتظار M16 یا AK47 داشته باشیم شما دارید جنگ جهانی اول رو بازی میکنید زمانی زیادی از ساخت اسلحه های گرم و تانک و اینا نمیگذره پس انتظار انواع مختلف شخصی سازی های مسخره اسکین هایی که بیشتر شبیه جوک هست رو نداشته باشین بازی همینجوریشم تنوع های خیلی زیادی داره البته این هسته بازیه هنوز کلی دی ال سی مونده بیاد که خیلی چیزا اضافه بشه به بازی

من از بد کمپانی 1 بتلو بازی کردم تا بتل 4 هم داستانی هم مولتی با داستانیش که کاری نداریم اما مولتی خب معلومه بتل 4 خیلی سرتر از بتل 1 هست تنوع بالای اسلحه و ادوات جنگیش واینکه اصلا حس تکراری از بتل 3 به 4 بهم دست نداده تا به امروز الان که دیگه رقیبش رفته تو کار فضا و تخیل هیچی جای بتل 4 رو نمیگیره اونم جنگ در زمان حال آماری که تا همین اواخر برای بتل 4 گرفتن این بود که به طور متوسط روزانه 125هزار نفر بتل 4 رو بازی میکنن حتی از بازیکنهای استاروارز و هاردلاین هم بیشتره بعد گذشت 3 سال چند ماه دیگه میره توی 4 سال دقیقا یه چیزی تو مایه های gtav شده این بتل 4 بعد اینهمه سال طرفدار داره و بازیش میکنن با اینکه دیگه dlc ای براش نمیاد حالا خودتون قضاوت کنید این بتل 1 فکر نکنم به آماری مثل بتل4 دست پیدا کنه و اونم مثل هاردلاین و استاروارز به یک سال نمیکشه که فراموش میشه مگه اینکه سازندهاش با dlcها بتونن زنده نگهشدارن

• Like
Reactions: mohamada

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,549
نمیدونم چرا استایل گرافیکی بازی منو یاده SW از منو گرفته تا خود بازی
بازی سرشار از باگه
تازه از وسط بازی میای تو منو PS4 برگردی میبینی بازی هنگید (هر از گاهی)
واقعا حس و حال بتل نمیده
به نظر من BF3 بهترین BF ی بود که بازی کردم
مد TDM هم که خلوت
تنها هیجان بازی اینه که 5-6 بری بازی کنی و بخندی
ولی مد OPERATION خداست
احساس میکنم هر از گاهی سرورهای بازی لگ داره

• Like
Reactions: mohamada

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
خیلی حال میکنم دوستان درمورد خالی شدن سرورها و زنده نگه داشتن بازی ها صحبت میکنند:D
اصلا برا همین با بازیسنتر حال میکنم میام نظرات رو میخونم یه خورده از بدبختیام رو فراموش میکنم:D

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
من از بد کمپانی 1 بتلو بازی کردم تا بتل 4 هم داستانی هم مولتی با داستانیش که کاری نداریم اما مولتی خب معلومه بتل 4 خیلی سرتر از بتل 1 هست تنوع بالای اسلحه و ادوات جنگیش واینکه اصلا حس تکراری از بتل 3 به 4 بهم دست نداده تا به امروز الان که دیگه رقیبش رفته تو کار فضا و تخیل هیچی جای بتل 4 رو نمیگیره اونم جنگ در زمان حال آماری که تا همین اواخر برای بتل 4 گرفتن این بود که به طور متوسط روزانه 125هزار نفر بتل 4 رو بازی میکنن حتی از بازیکنهای استاروارز و هاردلاین هم بیشتره بعد گذشت 3 سال چند ماه دیگه میره توی 4 سال دقیقا یه چیزی تو مایه های gtav شده این بتل 4 بعد اینهمه سال طرفدار داره و بازیش میکنن با اینکه دیگه dlc ای براش نمیاد حالا خودتون قضاوت کنید این بتل 1 فکر نکنم به آماری مثل بتل4 دست پیدا کنه و اونم مثل هاردلاین و استاروارز به یک سال نمیکشه که فراموش میشه مگه اینکه سازندهاش با dlcها بتونن زنده نگهشدارن
اگه به امار باشه که بتل 1 بیشترین امار فروش رو تو کل سریهای بتلفیلد داشته توی هفته اول از مجموع فروش بتل 4 و هاردلاین بیشتر فروش داره تا شیش ماه پیشم من بتل 4 بازی میکردم که کمتر سروری بود که پر باشه و اگه توی دی ال سیهاش اصلا نتونستم بازیکنی پیدا کنم!!
قوی ترین سری بازی بتل 3 بود که امار وحشتناکی توی تعداد بازیکن انلاین داشت نه 4 سری 4 خیلی زود خالی شد حالا امارهایی که شما میگی125 هزار رو نمیدونم والا شاید مسایلی هست که با چشم عادی قابل رویت نمیشه
بتل 1 یه چیز جدیده دیگه بازیکنا از ادوات جنگی مدرن و انواع اسلحه های عجیب غریب و فضایی خسته شدن خیلی ها هم از ابتکار دایس استقبال کردن نمیدونم چرا بعضی دوستان بازم میگن بتل 4 بهتر بوده!

• Like
Reactions: James Sunderland

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر