Battlefield 1 | PC

اولین میدان نبرد

در نسلی که جنگ ها بر سر تکنولوژی، فضا و جهانی روباتیک در حال پیشروی میباشد، چه چیزی میتواند ذائقه ی مخاطبین را کمی قلقلک بدهد؟

استدیو دایس، با دست گذاشتن بر روی کلید بازگشت به گذشته، قصد قلقلک دادن سلیقه ی جنگ آوری شما را دارد.

large.img_copy.jpg

پس از انتشار چند شماره از بازی سری بازی های میدان نبرد در دوران جنگ مدرن، اینبار استیدو دایس با هوشمندی و درک نیاز و تشنگی بازار بازی های رایانه ای، مبنی بر ساخت یک بازی جنگ آوری در دوران جنگ جهانی اول، اقدام به انتشار اخبار خود مبنی بر ساخت شماره ی جدید این سری بازی در حال و هوای آن دوران را به بازی کنان نوید داد.

در این شماره شما در نقش جنگ آوران دوران سخت جنگ جهانی اول، با اسلحه هایی که هیچ بویی از تکنولوژی نبرده اند، و حتی سلاح های سرد همچون گرز ، شمشیر و بیل! به جنگ دشمنان خود خواهید رفت.
اما این بازگشت به گذشته به هچ وجه به معنای کوچکتر شدن بازی، یا کم شدن تنو در بازی نخواهد بود. بازی تقریباً در تمام جبهه های جنگ جهانی اول، از قلب اروپا تا شمال آفریقا در جریان است.
توپ، تانک، هواپیماهای ملخی ساده و حتی اسب به عنوان وسایل نقلیه در بازی حضور دارند.

اما در بخش فنی نیز بازی در منتهی توانایی های استدیو دایس می باشد. فیزیکی به غایت تکامل یافته و نزدیک به واقعیت و جلوه های بصری که مانند آن را فقط در بازی های همین استدیو خواهید دید.

اما سری بازی های میدان نبرد همیشه به بخش چند نفره ی خود شهرت داشته اند. اینبار نیز دایس تمام تلاش خود را نموده تا بخش چند نفره ای جذاب را خلق کند. بخش چند نفره ی 64 نفره دیگر استانداردی برای دایس تبدیل شده و تحول بخش جدایی ناپذیر از هر کدام از بازی های دایس می باشد.

اطلاعات بیشتر:

تاپیک بخش چند نفره: اینجا
تاپیک مشکلات بازی (نصب، اجرا و...): پس از انتشار
سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی: هنوز منتشر نشده
تاپیک بخش کنسول (PS4 , Xbox One) : اینجا
تاپیک تصاویر: ایجاد نشده
تاریخ انتشار: 30 مهر 1395

آخرین ویرایش:

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
چپتر دوم دیشب تموم کردم واقعا معرکه بود فقط مراحل اینقد کم بنظر میرسه دلم نمیاد پشت سر هم برم :|
من که از بس تو آنلاین موندم حوصله نمیکنم کمپینو برم:D دو سه دفعه سرورا down شدن دو سه تا چپترو رفتم.

• Like
Reactions: majidred2011

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
علاقه زیاد این بازی به مخفی کاری با کند کردن گیم پلی همیشه گند زده به تجره ی ناب بخش سینگل با این حال بازم بخش هایی از بازی به شدت سرگرم کننده هست که تا میای گرم بشی منهدم می شه.

• Like
Reactions: mikael1026

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
علاقه زیاد این بازی به مخفی کاری با کند کردن گیم پلی همیشه گند زده به تجره ی ناب بخش سینگل با این حال بازم بخش هایی از بازی به شدت سرگرم کننده هست که تا میای گرم بشی منهدم می شه.
اتفاقا بنظر من یکی از بخشای خوبه سینگل همین مخفی کاریشه که خوبم از کار در اومده، هم چپتر اکشن گذاشتن هم چپتر مخفی کارانه که من از جفتش راضیم :D

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اتفاقا بنظر من یکی از بخشای خوبه سینگل همین مخفی کاریشه که خوبم از کار در اومده، هم چپتر اکشن گذاشتن هم چپتر مخفی کارانه که من از جفتش راضیم :D
اگشن این بازی بهتر از مخفی کاریشه اما قسمت های مخفی کاریش به مراتب بیشتره مگه اسپلینتر سل داری بازی مس کنی:D

حالا شما بازی رو تموم کن می فهمی من چی می گم. مخفی کاریش به شرطی خوب می شد که چند جای محدود برای تنوع می ذاشتنش نه نصف بازی این شکلی بشه بگذریم مخفی کاریشم کلا ۱ پوکه می ندازی طرفم عین احمق ها می ره سمتش خفتش می کنی:D

اگر بازی عین ابتداش ادامه پیدا می کرد شاهد ۱ سینگل باورنکردنی بودیم.

Pois0nous

کاربر سایت
Sep 12, 2016
82
نام
Pooya
بخش کمپین بسیار بسیار ضعیف!
این نسخه هم مثل بتل4 و بتل هاردلاین و CoD BO3 فقط باید بشینی پای مولتیش، کمپینشون ارزش تموم کردن نداره!

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
بخش کمپین بسیار بسیار ضعیف!
این نسخه هم مثل بتل4 و بتل هاردلاین و CoD BO3 فقط باید بشینی پای مولتیش، کمپینشون ارزش تموم کردن نداره!
با احترام کامل این نظر شخصی شماست بسیاری هستن که میگن کمپین عالیه

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
دوستان موقع اجرای بازی از origin ، ارور میده که درایور کارت گرافیک باید آپدیت بشه و از نسخه ی 15.20.1046 آپدیت بشه به 16.20.1025 ؛ در حالی که من آپدیتش کردم و الان نسخه ی 16.10.3 هستش.
راه حلش چیه؟ محل نصب درایور هم فولدر amd در درایو C هستش.

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,721
دوستان موقع اجرای بازی از origin ، ارور میده که درایور کارت گرافیک باید آپدیت بشه و از نسخه ی 15.20.1046 آپدیت بشه به 16.20.1025 ؛ در حالی که من آپدیتش کردم و الان نسخه ی 16.10.3 هستش.
راه حلش چیه؟ محل نصب درایور هم فولدر amd در درایو C هستش.
AMD Crimson 16.11.1 Beta Win 10 64-bit
این درایور امروز منتشر شده. بنظرم امتحان کنید

• Like
Reactions: TRUE WARRIOR

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر