Battlefield 1 | PC

اولین میدان نبرد

در نسلی که جنگ ها بر سر تکنولوژی، فضا و جهانی روباتیک در حال پیشروی میباشد، چه چیزی میتواند ذائقه ی مخاطبین را کمی قلقلک بدهد؟

استدیو دایس، با دست گذاشتن بر روی کلید بازگشت به گذشته، قصد قلقلک دادن سلیقه ی جنگ آوری شما را دارد.

large.img_copy.jpg

پس از انتشار چند شماره از بازی سری بازی های میدان نبرد در دوران جنگ مدرن، اینبار استیدو دایس با هوشمندی و درک نیاز و تشنگی بازار بازی های رایانه ای، مبنی بر ساخت یک بازی جنگ آوری در دوران جنگ جهانی اول، اقدام به انتشار اخبار خود مبنی بر ساخت شماره ی جدید این سری بازی در حال و هوای آن دوران را به بازی کنان نوید داد.

در این شماره شما در نقش جنگ آوران دوران سخت جنگ جهانی اول، با اسلحه هایی که هیچ بویی از تکنولوژی نبرده اند، و حتی سلاح های سرد همچون گرز ، شمشیر و بیل! به جنگ دشمنان خود خواهید رفت.
اما این بازگشت به گذشته به هچ وجه به معنای کوچکتر شدن بازی، یا کم شدن تنو در بازی نخواهد بود. بازی تقریباً در تمام جبهه های جنگ جهانی اول، از قلب اروپا تا شمال آفریقا در جریان است.
توپ، تانک، هواپیماهای ملخی ساده و حتی اسب به عنوان وسایل نقلیه در بازی حضور دارند.

اما در بخش فنی نیز بازی در منتهی توانایی های استدیو دایس می باشد. فیزیکی به غایت تکامل یافته و نزدیک به واقعیت و جلوه های بصری که مانند آن را فقط در بازی های همین استدیو خواهید دید.

اما سری بازی های میدان نبرد همیشه به بخش چند نفره ی خود شهرت داشته اند. اینبار نیز دایس تمام تلاش خود را نموده تا بخش چند نفره ای جذاب را خلق کند. بخش چند نفره ی 64 نفره دیگر استانداردی برای دایس تبدیل شده و تحول بخش جدایی ناپذیر از هر کدام از بازی های دایس می باشد.

اطلاعات بیشتر:

تاپیک بخش چند نفره: اینجا
تاپیک مشکلات بازی (نصب، اجرا و...): پس از انتشار
سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی: هنوز منتشر نشده
تاپیک بخش کنسول (PS4 , Xbox One) : اینجا
تاپیک تصاویر: ایجاد نشده
تاریخ انتشار: 30 مهر 1395

آخرین ویرایش:

iCe m@n

کاربر سایت
Jun 14, 2010
841
سلام
دوستان من توی بازی که میرم
MSI After burner یا Fraps رو که باز میکنم
توی بازی عمل نمیکنن
یعنی نه میشه باهاشون از محیط بازی عکس گرفت نه فریم رو نشون میدن
کلا انگار غیر فعال هستن
توی بقیه بازی ها راحت کار میکنن
مشکل از کجاست؟

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
سلام
دوستان من توی بازی که میرم
MSI After burner یا Fraps رو که باز میکنم
توی بازی عمل نمیکنن
یعنی نه میشه باهاشون از محیط بازی عکس گرفت نه فریم رو نشون میدن
کلا انگار غیر فعال هستن
توی بقیه بازی ها راحت کار میکنن
مشکل از کجاست؟
اگر با dx12 اجرا میکنید اون نرم افزارا هنوز پشتیبانیش نمیکنند

• Like
Reactions: iCe m@n

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,736
نام
رضا.آ
dx12 هنوز در حد گسترش و تست هستش . چیزی به کیفیت بصری بازی اضافه نمی کنه بهتره از dx11 استفاده بشه که با نرم افزارهای مانیتورینگ سازگاره .
منم گرفتم هنوز وقت نکردم نصبش کنم . منو ادد کنید .
گویا تو یکی از نمایش ها شما به عنوان کبوتر نامه بر ایفای نقش می کنید ! درسته ؟ :D:))
an_oldman_sniper

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,335
نام
امیرعلی
کمپین بازی عالیه یعنی واقعا سالها بود هیچ بازی منو سر قسمت داستانی اینجوری میخکوب نکرده بود. اتمسفر و شخصیت ها و گانفیات عالی باعث میشه حس خیلی خوبی منتقل کنه واقعا خوبه.
همین یه عکس گویا هست :D
Battlefield 1 10.21.2016 - 11.50.54.08.png

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
بخش Campaign قوی هست ؟ از نظر انسجام داستانی یا برای هر شخصیت آدم احساس میکنه یه DLC داره بازی میکنه ؟

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,098
نام
پوریا
باید در مورد سری بازی های Battlefield قبول کنیم که اصل بازی بخش مولتی هست (برعکس Call of duty). اینکه این چند ساله هم بخش سینگل اضافه کرده فقط و فقط برای رقابت با Call of duty هست. البته نقد هایی که ازش خوندم به شدت از بخش سینگل بازی راضی ان.خیلی زود که بخوایم نتیجه گیری کنیم ولی شک دارم COD امسال شانسی داشته باشه.

ویرایش: نمرات بازی هم کامل شده. فکر کنم امسال دومین باره که IGN و Gamespot از نظر نقد بازی هم نظر شدن و نقد مثبتی ارائه دادن.

• GamingTrend – 9.5
    Time – 4.5/5
    The Sixth Axis – 8
    God is a Geek – 10
    Digital Spy – 4.5/5
    Xbox Achievements – 9
    Game Revolution – 4.5/5
    GameSpot – 9
    MeriStation – 8.8
    Forbes – 8
    Metro – 8
    GamesRadar+ – 4
    Hardcore Gamer – 4/5
    IGN - 9

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Annunaki ™

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
بعضی وقتا هرکاری میکنم داخل بازی میگه شما آفلاینی. با فری گیت لاگین میکنم بازیم اجرا میکنم ولی داخل بازی کانکت نمیشه!
شماها چجوری وارد بازی میشین؟
قبل اجرام اکثران این ارورو میده
unable to sync cloud storage data

RDastan

کاربر سایت
Oct 14, 2016
3
بعضی وقتا هرکاری میکنم داخل بازی میگه شما آفلاینی. با فری گیت لاگین میکنم بازیم اجرا میکنم ولی داخل بازی کانکت نمیشه!
شماها چجوری وارد بازی میشین؟
قبل اجرام اکثران این ارورو میده
unable to sync cloud storage data

منم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر