Battlefield 1 | PC

اولین میدان نبرد

در نسلی که جنگ ها بر سر تکنولوژی، فضا و جهانی روباتیک در حال پیشروی میباشد، چه چیزی میتواند ذائقه ی مخاطبین را کمی قلقلک بدهد؟

استدیو دایس، با دست گذاشتن بر روی کلید بازگشت به گذشته، قصد قلقلک دادن سلیقه ی جنگ آوری شما را دارد.

large.img_copy.jpg

پس از انتشار چند شماره از بازی سری بازی های میدان نبرد در دوران جنگ مدرن، اینبار استیدو دایس با هوشمندی و درک نیاز و تشنگی بازار بازی های رایانه ای، مبنی بر ساخت یک بازی جنگ آوری در دوران جنگ جهانی اول، اقدام به انتشار اخبار خود مبنی بر ساخت شماره ی جدید این سری بازی در حال و هوای آن دوران را به بازی کنان نوید داد.

در این شماره شما در نقش جنگ آوران دوران سخت جنگ جهانی اول، با اسلحه هایی که هیچ بویی از تکنولوژی نبرده اند، و حتی سلاح های سرد همچون گرز ، شمشیر و بیل! به جنگ دشمنان خود خواهید رفت.
اما این بازگشت به گذشته به هچ وجه به معنای کوچکتر شدن بازی، یا کم شدن تنو در بازی نخواهد بود. بازی تقریباً در تمام جبهه های جنگ جهانی اول، از قلب اروپا تا شمال آفریقا در جریان است.
توپ، تانک، هواپیماهای ملخی ساده و حتی اسب به عنوان وسایل نقلیه در بازی حضور دارند.

اما در بخش فنی نیز بازی در منتهی توانایی های استدیو دایس می باشد. فیزیکی به غایت تکامل یافته و نزدیک به واقعیت و جلوه های بصری که مانند آن را فقط در بازی های همین استدیو خواهید دید.

اما سری بازی های میدان نبرد همیشه به بخش چند نفره ی خود شهرت داشته اند. اینبار نیز دایس تمام تلاش خود را نموده تا بخش چند نفره ای جذاب را خلق کند. بخش چند نفره ی 64 نفره دیگر استانداردی برای دایس تبدیل شده و تحول بخش جدایی ناپذیر از هر کدام از بازی های دایس می باشد.

اطلاعات بیشتر:

تاپیک بخش چند نفره: اینجا
تاپیک مشکلات بازی (نصب، اجرا و...): پس از انتشار
سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی: هنوز منتشر نشده
تاپیک بخش کنسول (PS4 , Xbox One) : اینجا
تاپیک تصاویر: ایجاد نشده
تاریخ انتشار: 30 مهر 1395

آخرین ویرایش:

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
528
داداش خود بازی چطوره؟مراحلش جذاب هس؟مراحل اون حس جنگ جهانی را داره؟یا خیلی خلوته وحالت مخفی کاری داره؟چون توی این عکس ها بنظر محیطش خیلی خلوته

• Like
Reactions: kamyy

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,760
نام
فرشید
دوستانی که کارت انویدیا دارن طبق معمول بهتره در مد دایرکت ایکس 11 بازی کنن، چون راندمانش بیشتره.

Dexter-67

کاربر سایت
Jun 22, 2007
650
نام
OmidPrime
داداش خود بازی چطوره؟مراحلش جذاب هس؟مراحل اون حس جنگ جهانی را داره؟یا خیلی خلوته وحالت مخفی کاری داره؟چون توی این عکس ها بنظر محیطش خیلی خلوته
بعضی مراحل شلوغ بعضی ها هم مخفی کاری

• Like
Reactions: kamyy

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,760
نام
فرشید
من مشکلی در فریم و پرفومنس ندارم رو دایرکس 12

" اگه در مد دایرکت ایکس 11 بازی کنن، راندمانش بیشتره"
راندمانش بیشتره = فریم بالاتری خواهید گرفت
راندمانش بیشتره # مشکل داشتن

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,967
نام
احمد
عجب گرافیک و اتمسفر مخوفی داره >3 دوستان مشکلات اروجین درست نشد؟؟؟

• Like
Reactions: meysam1980

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
اگه باز اوریجین بخواد بازی در بیاره و با قندشکن و ادا اطفار و سلام صلوات بیاد بالا من یکی حوصله سر و کله زدن باهاش ندارم .
ی سوال . این ea early access هنوز با کارت های اعتیاری قابل خریده یا با والت هم امکانش هست ؟

steve mcqueen

کاربر سایت
Nov 27, 2015
116
نام
علی
اگه باز اوریجین بخواد بازی در بیاره و با قندشکن و ادا اطفار و سلام صلوات بیاد بالا من یکی حوصله سر و کله زدن باهاش ندارم .
ی سوال . این ea early access هنوز با کارت های اعتیاری قابل خریده یا با والت هم امکانش هست ؟
دوست عزیز الان بنده بدون هیچ مشکلی دارم بتلفیلد 4 رو بازی میکنم فقط موقع لاگین باید از تغییر ip استفاده کنید همین...!(هیچ مشکلی نداره اصلا و دردسر خاصی نداره به غیر از چهارتا کلیک)

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,202
نام
امیر محمود
دوستانی که کارت انویدیا دارن طبق معمول بهتره در مد دایرکت ایکس 11 بازی کنن، چون راندمانش بیشتره.

کارت های سری 9 انویدیا متاسفانه هنگام فعال شدن DX12 افت کارایی قابل توجه دارن.
مثلا 980Ti حدود 12 فریم کمتر شده ولی 1060 حتی موقع فعال شدن 2 فریم هم میانگینش بیشتر شده.

b1_1920.png

b1_1920_12.png

نکته قابل توجه پشتیبانی خیلی خوب نرم افزاری AMD از کارت 290X است که محصول سال 2013 و اندازه کارت 1060 که معماری Pascal 2016 داره، فریم میده.

این هم بنچمارک 4K. تجربه BF1 روی 4K باید عالی باشه.

b1_3840.png

b1_3840_12.png

دوباره فاصله 1070 با 980Ti در 4K DX12 بیشتر میشه.
تفاوت 290X با رقیب خودش 780Ti هم در 4K کاملا مشخص شده. حتی از 980 و 1060 هم بیشتر فریم داده.

البته با انتشار Driver از سوی انویدیا و Patch از سازنده بازی، اوضاع فریم دهی بهتر خواهد شد. البته نه برای 780Ti بلکه برای کارت های سری 10. دارندگان سری 9 هم باید خوش شانس باشن که انویدیا بهشون اهمیت بده!!!

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
چرا مثلا کارت AMD 290 توی DX12 بهتر فریم میده ولی 280x توی DX11 بهتر فریم میده؟ ایندوتا کارت که تقریبا یه معماری دارن!
الان من کارتم 280 هست یعنی بذارم روی DX11 ?!:-<

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,202
نام
امیر محمود
چرا مثلا کارت AMD 290 توی DX12 بهتر فریم میده ولی 280x توی DX11 بهتر فریم میده؟ ایندوتا کارت که تقریبا یه معماری دارن!

این تاپیک فکر نکنم جای مقایسه کارت گرافیک ها باشه.
ولی به طور کلی بگم که 280 معماری Tahiti رو داره که روی سری 7900 بود که این معماری محصول سال 2011 هستش.
اما 290 معماری Hawaii رو داره که سال 2013 عرضه شده.

• Like
Reactions: Reza Razor

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
از کجای بازی DX انتخاب می کنند که 11 باشه یا 12 ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر