Battlefield 1 | PC

اولین میدان نبرد

در نسلی که جنگ ها بر سر تکنولوژی، فضا و جهانی روباتیک در حال پیشروی میباشد، چه چیزی میتواند ذائقه ی مخاطبین را کمی قلقلک بدهد؟

استدیو دایس، با دست گذاشتن بر روی کلید بازگشت به گذشته، قصد قلقلک دادن سلیقه ی جنگ آوری شما را دارد.

large.img_copy.jpg

پس از انتشار چند شماره از بازی سری بازی های میدان نبرد در دوران جنگ مدرن، اینبار استیدو دایس با هوشمندی و درک نیاز و تشنگی بازار بازی های رایانه ای، مبنی بر ساخت یک بازی جنگ آوری در دوران جنگ جهانی اول، اقدام به انتشار اخبار خود مبنی بر ساخت شماره ی جدید این سری بازی در حال و هوای آن دوران را به بازی کنان نوید داد.

در این شماره شما در نقش جنگ آوران دوران سخت جنگ جهانی اول، با اسلحه هایی که هیچ بویی از تکنولوژی نبرده اند، و حتی سلاح های سرد همچون گرز ، شمشیر و بیل! به جنگ دشمنان خود خواهید رفت.
اما این بازگشت به گذشته به هچ وجه به معنای کوچکتر شدن بازی، یا کم شدن تنو در بازی نخواهد بود. بازی تقریباً در تمام جبهه های جنگ جهانی اول، از قلب اروپا تا شمال آفریقا در جریان است.
توپ، تانک، هواپیماهای ملخی ساده و حتی اسب به عنوان وسایل نقلیه در بازی حضور دارند.

اما در بخش فنی نیز بازی در منتهی توانایی های استدیو دایس می باشد. فیزیکی به غایت تکامل یافته و نزدیک به واقعیت و جلوه های بصری که مانند آن را فقط در بازی های همین استدیو خواهید دید.

اما سری بازی های میدان نبرد همیشه به بخش چند نفره ی خود شهرت داشته اند. اینبار نیز دایس تمام تلاش خود را نموده تا بخش چند نفره ای جذاب را خلق کند. بخش چند نفره ی 64 نفره دیگر استانداردی برای دایس تبدیل شده و تحول بخش جدایی ناپذیر از هر کدام از بازی های دایس می باشد.

اطلاعات بیشتر:

تاپیک بخش چند نفره: اینجا
تاپیک مشکلات بازی (نصب، اجرا و...): پس از انتشار
سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی: هنوز منتشر نشده
تاپیک بخش کنسول (PS4 , Xbox One) : اینجا
تاپیک تصاویر: ایجاد نشده
تاریخ انتشار: 30 مهر 1395

آخرین ویرایش:

steve mcqueen

کاربر سایت
Nov 27, 2015
116
نام
علی
دوستان با چه نرم افزاری میشه تصویر و یا فیلم گرفت از توی بازی؟(البته با نهایت کیفیت و گرافیک)
متاسفانه frasp توی بازی عمل نمیکنه~X(

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
دوستان با چه نرم افزاری میشه تصویر و یا فیلم گرفت از توی بازی؟(البته با نهایت کیفیت و گرافیک)
متاسفانه frasp توی بازی عمل نمیکنه~X(
Plays.tv
این با خود نرم افزار raptr gaming evolved بود من امتحان کردم خوب بود.

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
ارزش داره 360 تومن برا premium edition بدیم ؟
بدون شک بله
البته شما اگه واقعا از بتل خوشت میاد شاید سلیقه شما جور دیگه باشه
اگه میتونی بتا رو یا بازی کن
یا اینکه فیلممایی که میاد بیرونو نگاه کن بعد بخر پرمیوم رو
ولی در کل بازی خیلی خیلی عالیه

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
من افت فریم زیادی داشتم تظیمات کمی مشکل داره همه تنظیمات اوردم پایین ولی هیچ تفاوتی نمیکرد و مثل قبل بود گاهی بدتر !
صحنه شلوغ خیلی بیشتر میشه
ولی در مجموع خیلی بهتر از نسخه قبل شده مشکلات قبل حل شده
فقط چیزی که من بازیم دیدم فیزیک و تخریب بازی اصلا تکون نخورده مثل BC2 که انتظار میرفت نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر