Battlefield 1 Multiplayer | PC [پست اول خوانده شود]

بنام خدا

تاپیک بازی بتلفیلد 1 (مولتی پلیر)
در این تاپیک به بحث و تبادل نظر در مورد بخش مولتی پلیر بازی بتلفیلد 1 خواهیم پرداخت

تاپیک به مرور آپدیت خواهد شد
برای یحث راحع به بخش campaign بازی به این تاپیک مراجعه کنید

large.img_copy.jpg

تاریخ عرضه بازی ۲۱ اکتبر ۲۰۱۶ (۳۰ مهر)‌ می باشد

آخرین ویرایش:

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
سلام عزیزان. من این بازی رو تازه میخوام بخرم از اریجین فقط سوالی ک داشتم این بود که مدل انلاین بتلفیلد چجوریه؟ میشه لطف کنه ینفر بمن بگه؟ مثلا اگه دوستی رو تو فرندات نداشته باشی بازم میشه بازی کرد یا اینکه حتمن با فرند لیست هات باید بازی کنی؟ ینی داخل بازیی دو نفره مرحله ها رو میرید؟ و اینکه بااکانت انلاین فقط بدرد مالتی پلیر میخوره یا کمپین انلاین هم داره
لطف کنین در مورد انلاین بازی یه توضیحی بمن بدین چون داغرم تصمیم گیری میکنم که بخرم یا نه.من تاالان فقط فیفا و پس رو انلاین بازی کردم
مرسی\m/

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
سلام عزیزان. من این بازی رو تازه میخوام بخرم از اریجین فقط سوالی ک داشتم این بود که مدل انلاین بتلفیلد چجوریه؟ میشه لطف کنه ینفر بمن بگه؟ مثلا اگه دوستی رو تو فرندات نداشته باشی بازم میشه بازی کرد یا اینکه حتمن با فرند لیست هات باید بازی کنی؟ ینی داخل بازیی دو نفره مرحله ها رو میرید؟ و اینکه بااکانت انلاین فقط بدرد مالتی پلیر میخوره یا کمپین انلاین هم داره
لطف کنین در مورد انلاین بازی یه توضیحی بمن بدین چون داغرم تصمیم گیری میکنم که بخرم یا نه.من تاالان فقط فیفا و پس رو انلاین بازی کردم
مرسی\m/
خیر نیازی به فرند ندارید میتونین به سرور های بازی جوین بشید و بازی کنین، هر راند هم یه سری اسکواد هست داخل بازی که میتونین عضوشون بشید تا موقعی که مردید کنار اونا اسپاون شید یا کار تیمی کنین و این داستانا.
بتلفیلد کلا چند تا مد داره که اصلی ترینش کانکوئستِ که 2 تا تیم 32 نفره باید آبجکت های مشخصی رو تصاحب کنن و تیمی که بیشترین امتیاز رو داشته باشه برنده اس، مد های دیگش مثل اپریشن و گرند اپریشن و تیم دث مچ و اینا هم هست که دث مچش 24 نفرس یعنی 2 تا تیم 12 نفره
نه بازی co op نداره که با هم مراحل رو برید (مثل cod)
بعد تازه بتل V اومده شما میخوای 1 رو بخری؟ بنظرم V رو بخرید بهتره هر چند که 1 هم هنوز کلی پلیر داره ولی بازی آنلاین همیشه آخرین نسخه رو داشته باشی بهتره D:

• Like
Reactions: Masood1992sdt

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
خیر نیازی به فرند ندارید میتونین به سرور های بازی جوین بشید و بازی کنین، هر راند هم یه سری اسکواد هست داخل بازی که میتونین عضوشون بشید تا موقعی که مردید کنار اونا اسپاون شید یا کار تیمی کنین و این داستانا.
بتلفیلد کلا چند تا مد داره که اصلی ترینش کانکوئستِ که 2 تا تیم 32 نفره باید آبجکت های مشخصی رو تصاحب کنن و تیمی که بیشترین امتیاز رو داشته باشه برنده اس، مد های دیگش مثل اپریشن و گرند اپریشن و تیم دث مچ و اینا هم هست که دث مچش 24 نفرس یعنی 2 تا تیم 12 نفره
نه بازی co op نداره که با هم مراحل رو برید (مثل cod)
بعد تازه بتل V اومده شما میخوای 1 رو بخری؟ بنظرم V رو بخرید بهتره هر چند که 1 هم هنوز کلی پلیر داره ولی بازی آنلاین همیشه آخرین نسخه رو داشته باشی بهتره D:
مرسی از توضیحاتتون دوست عزیز.
اخه bf Vگرونه من باید به جیبمم نگاه کنم دیگه:))
بتل 1 هم مال اواخر 2016 هست قدیمی نیست خیلی. حالا با تو.جه به بودجه ام و انتخاب بتل1 بنظرتون ارزش داره سی دی کیشو 15.5 دلار بخرم بااین وضعیت دلار؟ الان ی سایت معتبری هست سی دی کی bf1 standard edition رو میده 15.5دلار .بنظرتون ارزش داره بگیریم؟.انلاینش شاخ هست؟ سروراش سریع هستن که راحت بازی کنی؟

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
مرسی از توضیحاتتون دوست عزیز.
اخه bf Vگرونه من باید به جیبمم نگاه کنم دیگه:))
بتل 1 هم مال اواخر 2016 هست قدیمی نیست خیلی. حالا با تو.جه به بودجه ام و انتخاب بتل1 بنظرتون ارزش داره سی دی کیشو 15.5 دلار بخرم بااین وضعیت دلار؟ الان ی سایت معتبری هست سی دی کی bf1 standard edition رو میده 15.5دلار .بنظرتون ارزش داره بگیریم؟.انلاینش شاخ هست؟ سروراش سریع هستن که راحت بازی کنی؟
استاندارد به هیچ وجه، اگر میخواید بگیرید نسخه رولوشن بگیرید که dlc های بازی رو داشته باشه چون بدون dlc ها عملا هیچی نداره حتی اگر 1 دلار باشه D:
سرور لیست داره و میتونید به هر کدوم سروری که خواستید وصل شید و مشکلی از این بابت نداشتم تاحالا.
ولی بازم تاکید میکنم اگر استاندارد رو میخواید بخرید اونم الان، اصلا اینکار رو نکنید. برید world war 3 - rising storm vietnam 2 - insurgency و ... بخرید خیلی بهتره تا بخواید استاندارد بگیرید
حالا بازم خودتون مختارید و بنده فقط پیشنهاد دادم

• Like

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
استاندارد به هیچ وجه، اگر میخواید بگیرید نسخه رولوشن بگیرید که dlc های بازی رو داشته باشه چون بدون dlc ها عملا هیچی نداره حتی اگر 1 دلار باشه D:
سرور لیست داره و میتونید به هر کدوم سروری که خواستید وصل شید و مشکلی از این بابت نداشتم تاحالا.
ولی بازم تاکید میکنم اگر استاندارد رو میخواید بخرید اونم الان، اصلا اینکار رو نکنید. برید world war 3 - rising storm vietnam 2 - insurgency و ... بخرید خیلی بهتره تا بخواید استاندارد بگیرید
حالا بازم خودتون مختارید و بنده فقط پیشنهاد دادم
درسته اتفاقا من شنیدم استفاده از vehiclesو مپ های جدید و اسلحه های خفن همش تو نسخه روولوشنه.که 2.5دلار تفاوتشه ینی 18دلار.
فقط اولش که گفتین این بازی قدیمی شده و ... کاربرای انلاین توش به قدر کافی هست که راحت پیدا شه و باهاشون بازی کنیم؟
بازم ممنونم از راهنمایی و وقتی ک گذاشتید

• Like
Reactions: TeTration

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
درسته اتفاقا من شنیدم استفاده از vehiclesو مپ های جدید و اسلحه های خفن همش تو نسخه روولوشنه.که 2.5دلار تفاوتشه ینی 18دلار.
فقط اولش که گفتین این بازی قدیمی شده و ... کاربرای انلاین توش به قدر کافی هست که راحت پیدا شه و باهاشون بازی کنیم؟
پلیر که داره خیالتون راحت (بتل 4 هم هنوز بعضی از سروراش پره حتی)

• Like

omdamininari

کاربر سایت
Sep 2, 2015
15
دوستان اکانت خودم رو میخوام بفروشم شامل بازی های زیر:
battlefield 1 premium edition
Titanfall 2
star wars battlefront 1 premium edition
star wars battlefront 2
medal of Honor
Mass effect 2
در صورت تمایل به آیدی تو تلگرام مسیج بدین Omid Amini Nazari

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,518
نام
حسین
اگه نخریدی هنوز صب کن الان کریسمسه حتما BF V اف میخوره طرفا 30 35 دلار در میاد ارزش داره همه DLC هاشم مجانیه

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
اگه نخریدی هنوز صب کن الان کریسمسه حتما BF V اف میخوره طرفا 30 35 دلار در میاد ارزش داره همه DLC هاشم مجانیه
بنظرتون بتل فیلد وی بگیرم یا بلک اپس 4 ؟ کدوم میخکوب کننده تره؟ بین این 2تا شک دارم کدومو بگیرم
البته دستینی 2هم حزو گزینه هامه استاندارد ادیشنش

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,518
نام
حسین
بنظرتون بتل فیلد وی بگیرم یا بلک اپس 4 ؟ کدوم میخکوب کننده تره؟ بین این 2تا شک دارم کدومو بگیرم
بتل وی از همش بهتره بیای توی بتل دیگه غرق میشی تو این بازی دیگه سراغ باقیشون نمیری
این ایرادایی که میبینی میگیرن فن های قدیمین و روی جزئیاته بازیه وگرنه کسی که تازه میخواد بگیره اصلا متوجه خیلی از اینا نمیشه چند وقت دیگه هم رویال برای بتل وی میاد

• Like
Reactions: porfesor

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
من شخصا بتلفیلد 1 رو به V ترجیح میدم چون محتوای خیلی بیشتری داره بنظرم بلک آپس رو بگیر تا چند وقت دیگه که محتوای بتلفیلد کامل عرضه میشه اونم میخری به احتمال زیاد 70-80 درصد تخفیفم تا اون موقع میخوره با توجه به اینکه ملت خیلی تحویلش گرفتن. ولی الانم بد نیست فکر کنم تا فردا 50 درصد تحفیف داره برای کسایی که بتل های قبلی رو داشتن.
من شخصا با بتل رویال بلک اپس بیشتر حال کردم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: TeTration

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
اگر نسخه های قبلی بتل رو بازی کردی برو سمت کاد چون بتل واقعا چیز جدیدی نداره بخواد بهت ارائه بده، من خودم از بتل بدکمپانی 2 تا بتل 1 همشون رو خریدم و واقعا فن این بازیم ولی این نسخه دیدم هیچ چیزی نداره که قبلا تجربش نکرده باشم(حتی بتل 1 رو هم آخراش دیگه تکراری شده بود واسم)
فکر خرید دستینی 2 بدون dlc forsaken رو هم اصلا نکن که فقط پولتو هدر میدی(نسخه استاندارد بازی هم رایگان شده بود چند وقت پیش)
من بخاطر بلک اوت کاد رو خریدم( اولین تجربه ی کاد بازی کردنمه بعد از مدرن وارفر1 D: ) و واقعا اگر به بازیهای سرعتی مثل تایتانفال علاقه داری مطمئن باش عاشقش میشی چون واقعا پکیج کاملیه از نظر محتوا( زامبی-بتل رویال-کلی گیم مد)خوبیش اینه قیمتشم زیاد نیس
حالا شما ببین سلیقه ات به کدوم سمت شما رو سوق میده، اگر بتل تا حالا تجربه نکردی برو سمت بتل چون تجربش مطمئنا لذت بخشِ واستون ولی اگر نسخه های قبلی (حتی فقط1) رو تجربه کردی بیخیالش شو به نظرم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: BucketHead

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
مرسی از نظر دوستان واقعا ممنونم از راهنماییتون .لازم بذکره من فقط "بتل 3" رو تجربه کردم با "کالاف ادونسد وارفر و MW2"
اونم افلاین انلاین ک هیچگدوم چون تازه انلاین باز شدم.
راستی یسوال؟ بتل نت برای کریسمس هیچ تخفیفی رو قرار نیس اعمال کنه واسه بلک اپس4 استاندارد ادیشن؟ چون اصلا خبری نیست ..خداکنه 50 درصد اف بزنه من BO4استاندارد رو بگیرم. بنظرتون تو این 10 روز پایانی سال این اتفاق میفته؟

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
مرسی از نظر دوستان واقعا ممنونم از راهنماییتون .لازم بذکره من فقط "بتل 3" رو تجربه کردم با "کالاف ادونسد وارفر و MW2"
اونم افلاین انلاین ک هیچگدوم چون تازه انلاین باز شدم.
راستی یسوال؟ بتل نت برای کریسمس هیچ تخفیفی رو قرار نیس اعمال کنه واسه بلک اپس4 استاندارد ادیشن؟ چون اصلا خبری نیست ..خداکنه 50 درصد اف بزنه من BO4استاندارد رو بگیرم. بنظرتون تو این 10 روز پایانی سال این اتفاق میفته؟
بازی تازه عرضه شده بعید میدونم ۵۰٪ اف بخوره اونم بازیه اکتیویژن که واسه پول شیرجه میزنه.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر