Battlefield 1 Multiplayer | PC [پست اول خوانده شود]

بنام خدا

تاپیک بازی بتلفیلد 1 (مولتی پلیر)
در این تاپیک به بحث و تبادل نظر در مورد بخش مولتی پلیر بازی بتلفیلد 1 خواهیم پرداخت

تاپیک به مرور آپدیت خواهد شد
برای یحث راحع به بخش campaign بازی به این تاپیک مراجعه کنید

large.img_copy.jpg

تاریخ عرضه بازی ۲۱ اکتبر ۲۰۱۶ (۳۰ مهر)‌ می باشد

آخرین ویرایش:

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
منم بازی رو گرفتم دوستان فقط خود بازی رو از سایت های داخلی دانلود کردم به همراه یک اپدیت 500 مگی
میخوام بدونم با نصب اینا چقدر میخواد دانلود کنه بازم به نظرتون ؟

.:Arth@s:.

کاربر سایت
Oct 18, 2011
897
نام
محمد
سلام . جایه تعجب داره این تاپیک تو مهما نیس .
ram : 8 gig 1800 boss
cpu : core i 7 920 m
vga : gtx 550 ti
main : rampage 2 extreme
بعدددد با این سیستم بازیو تا چ حد گرافیکی میشه بازی کرد ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟ بعد پینگ 160 ثابت او کی ؟

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
منم بازی رو گرفتم دوستان فقط خود بازی رو از سایت های داخلی دانلود کردم به همراه یک اپدیت 500 مگی
میخوام بدونم با نصب اینا چقدر میخواد دانلود کنه بازم به نظرتون ؟
اگه فایلایرو داشته باشی نهایتا چند مگ اضافه بخواد برای منکه اینجوری یود.
سلام . جایه تعجب داره این تاپیک تو مهما نیس .
ram : 8 gig 1800 boss
cpu : core i 7 920 m
vga : gtx 550 ti
main : rampage 2 extreme
بعدددد با این سیستم بازیو تا چ حد گرافیکی میشه بازی کرد ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟ بعد پینگ 160 ثابت او کی ؟
باشه بشدت بهینه هست. البته کارتت ضعیفه ولی یکم تنظیمات رو پایین بیاری باید بتونه خوب اجرا کنه. پینگ منم 180-90 هست و اذیت نمیکنه.

این DVR ویندوز 10 چه خوبه راحت بازیتو کپچر میکنه بدون کوچیکترین کندی تو سیستم و بازی.
یک آپلود - Battlefield™ 1 10_29_2016 2_59_56 AM.mkv

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,251
جای تعجبه این همه دوستان ابراز احساسات میکردن قبل از عرضه بازی، الان که بیش از 2 هفته از دسترسی به بازی گذشته اینقدر تاپیکش سوت و کوره. :D
به خاطر اینکه تاپیک یکم بالا بیاد، اگه دوستان موافق هستند، در صورتی که کسی رنکی تو Leaderboard داره اعلام کنه که در صورت امکان استارتر محترم به پست اول اضافه کنه.

تابلو امتیازات و Statsــتون رو هم میتونید از این سایت نگاه کنید.

• Like
Reactions: Reza Razor

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
من حدودا 4 یا 5 روز بازی کردم بسی حال کردم گیم پلی ضعف های نسخه 4 رو تا حدودی برطرف و شبیه به نسخه 3 شده بود قابل قبول بود خدایی .
در ضمن نبود ؟ :>
درضمن اینم بگم من نبودم این مدت دلیل نمیشه که نباشم فقط بازی اشغال (BF4-Hardline) نمیزنم :D
فعلا هم گرافیک ندارم کسی گرافیک برای فروش داشت یه پیغام به من بده.
پ.ن:اون نوبای قدیم کجان من داگ تگ کم دارم:-?:D:D:D:D:D:D:D
فک کنم توی ارشیو های قدیمیم هنوز داگ تگت موجود باشه >:D<B-)B-)

• Like
Reactions: Reza Razor

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
بهترین رنک هام که برای PC پلیرهاس که البته عجیبم نیست. معلومه بازی با موس و کیبورد بهتره.
من میگم کلیپ های 1 دیقه ای بذاریم از صحنه های جالبی که بازی کردیم. اگه پایه این بذارین که منم یه چنتایی رو کنم:D

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
جای تعجبه این همه دوستان ابراز احساسات میکردن قبل از عرضه بازی، الان که بیش از 2 هفته از دسترسی به بازی گذشته اینقدر تاپیکش سوت و کوره. :D
به خاطر اینکه تاپیک یکم بالا بیاد، اگه دوستان موافق هستند، در صورتی که کسی رنکی تو Leaderboard داره اعلام کنه که در صورت امکان استارتر محترم به پست اول اضافه کنه.

تابلو امتیازات و Statsــتون رو هم میتونید از این سایت نگاه کنید.

عجب اگر گرافیک داشتم الان جز 100 تای برتر بودم یعنی ؟ در صورتی که 2 روز بیشتر روی این Artillery Truck کار نکردم اونم چند ساعت :D

Pois0nous

کاربر سایت
Sep 12, 2016
82
نام
Pooya
این اسلحه هایی که رنک می خوان برای آنلاک شدن رو چه جوری باید باز کرد؟ رنک چه جوری می ره بالا؟ مد خاصی داره باید بازی کنیم یا چیز دیگه؟

Pois0nous

کاربر سایت
Sep 12, 2016
82
نام
Pooya
دوستان سرورهای بازی آفلاین شدن؟! من نمی تونم وصل شم، بازی آفلاین بالا میاد الان.
بسیار مشکل دارن سرورا! ظهر رفتم بازی آفلاین بود، یه 4-5 بار پشت سر هم go online رو زدم و سریع جوین شدم، پینگ 450 بود!
پینگ بقیه هم اکثرا بالای 100 بود و چند تایی هم 300 اینا داشت!

Battlefield 1 10.31.2016 - 15.05.51.01.png

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
دوستان من با کاهش پینگ نمیتونم بازی کنم چرا ؟ پکت لاست زیاد میشه با اینکه پینگ خوبه
ولی بدون کاهش پینگ راحت بازی میکنم
یه سوال هم اینکه دوستان باید برای خرید اسلحه مثلا کلاس medic خود کلاس هم لول اپ بشه ؟

شانسی 2 دست بازی کردم با فاصله خیلی کمی باختیم بسی حال داد خیلی خوب بالانس بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر