Battlefield 1 Multiplayer | PC [پست اول خوانده شود]

بنام خدا

تاپیک بازی بتلفیلد 1 (مولتی پلیر)
در این تاپیک به بحث و تبادل نظر در مورد بخش مولتی پلیر بازی بتلفیلد 1 خواهیم پرداخت

تاپیک به مرور آپدیت خواهد شد
برای یحث راحع به بخش campaign بازی به این تاپیک مراجعه کنید

large.img_copy.jpg

تاریخ عرضه بازی ۲۱ اکتبر ۲۰۱۶ (۳۰ مهر)‌ می باشد

آخرین ویرایش:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
برادر من نوب که نیستم اصلا اعداد و ارقام رو ولش کن تو بازی دارم لگ و delay رو میبینم دیگه نمیتونم یه خط اسنایپ بگیرم یارو یهو غیب میشه!!! قبل آپدیت حتی ۱ دفعه هم به همچین مشکلاتی بر نخوردم
دوستانی که آپدیت کردن کسی نیست به مشکل من دچار شده باشه؟؟؟

غیب شدن و لگ تایید میشه !
دیگه اسنایپ کردن تعطیل شد ! :|
پینگ از 10 50 رسیده به 180 و 200

تنظیمات jitter و network رو از داخل تنظیمات بازی دستکاری کردم یکم بهتر شد اما مثل قبل نشد!
------------------------
ویرایش

منظور 110 - 150 بود .

آخرین ویرایش:

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
غیب شدن و لگ تایید میشه !
دیگه اسنایپ کردن تعطیل شد ! :|
پینگ از 10 50 رسیده به 180 و 200

تنظیمات jitter و network رو از داخل تنظیمات بازی دستکاری کردم یکم بهتر شد اما مثل قبل نشد!
عاقا شما هیچوقت پینگت 10 اینا نبوده برادر یدونه 1 اولش معلوم نبود الان بعد اپدیت اون مشخص شده. پینگ یکمی بالا رفته یعنی شما مثلا 150 بودی الان شده 200 اینا !

آخرین ویرایش:

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,761
نام
فرشید
فونتهای بازی بعد از آپدیت درشت و بی کیفیت شدن، درایور انویدیا هم که قرار بود برای آپدیت بهتر باشه تست کردم بدجور مشکل داره
برای شما هم همینه؟؟

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
فونتهای بازی بعد از آپدیت درشت و بی کیفیت شدن، درایور انویدیا هم که قرار بود برای آپدیت بهتر باشه تست کردم بدجور مشکل داره
برای شما هم همینه؟؟

فرشید جان من درایور جدید رو نگرفتم و نصب نکردم
دقیقا مشکل چیه ی عکس بفرست .

آخرین ویرایش:

masoud_fakhary1986

عضو جدید
May 30, 2006
131
نام
masoud
سلام
من این خوندم برای کارت گرافیک انویدیاست
مراقب باشید درایور جدید انویدیا کارت گرافیک چند صد دلاری شما را بر باد ندهد!
اگر جدیدترین نسخه از درایور پردازنده های گرافیکی انویدیا را نصب کرده اید و فکر می کنید کارت گرافیک شما دیوانه شده، باید بگوییم اشتباه نکرده اید! بر پایه گزارش های متعدد، درایور اخیراً منتشر شده GeForce 375.86 WHQL از باگ جدی رنج می برد و بهتر است آن را نصب نکنید.

• Like
Reactions: Natural Killer

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,761
نام
فرشید
فرشید جان من درایور جدید رو نگرفتم و نصب نکردم
دقیقا مشکل چیه ی عکس بفرست .

مشکل راندمان خیلی پایین این درایور جدید در حالت SLI بود که یه چند ساعتی گیجم کرده بود و وقتم رو گرفت، توی همین بازی و بازیهای دیگه Flickering هم داشتم با درایور 375.86
با برگشتن به درایور 375.63 مشکلات بالا حل شد.

مشکل خود بتل 1 هم عوض شدن فونت های منوی بازی هست که قبلا اینجوری نبود. ظاهرا با Overlay خود Origin مشکل داره.

ویرایش: مشکل فونتها بعد از آپدیت هم از SLI هست. درایور جدیده شاید مشکل رو حل کرده باشه ولی خودش کلی باگ داره!
آپدیت هم 1.61 گیگ بود.

آخرین ویرایش:

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,072
نام
شایان
هیچ لگ و مشکلی من ندیدم بلکه عالی شده بازی
قبلا پینگ تو بهترین حالت برای من 200 بود ولی الان حدودا 20 تا سرور هستن که پینگ بنده طرفای 80 تا 120 هست توشون عالی هست این پینگ
برای ایران
نه لگ مشکلی ایجاد کرده نه چیزی داریور اخر amd هم نصب کردم با Dx12 واقعا عالی شده و نسبت به Dx11 واقعا فریم رو بهتر میکنه

• Like
Reactions: B H Z

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
هیچ لگ و مشکلی من ندیدم بلکه عالی شده بازی
قبلا پینگ تو بهترین حالت برای من 200 بود ولی الان حدودا 20 تا سرور هستن که پینگ بنده طرفای 80 تا 120 هست توشون عالی هست این پینگ
برای ایران
نه لگ مشکلی ایجاد کرده نه چیزی داریور اخر amd هم نصب کردم با Dx12 واقعا عالی شده و نسبت به Dx11 واقعا فریم رو بهتر میکنه

پس لطفا اسم و ادرس این سرورها رو بزارید بقیه هم استفاده کنن .

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,761
نام
فرشید
اطلاعات کاربران نشون میده که این آپدیت جدید باگ Flickering رو توی منو و اطلاعات متنی به بازی در حالت SLI و CF اضافه کرده.
قبلا توی بتل 4 هم دایس یه بار دیگه این کارو کرده بود، نمی دونم چرا آخر سال که میشه دیگه روی QA خروجی کارتهای گرافیکی دقت به خرج نمی دن.

masoud_fakhary1986

عضو جدید
May 30, 2006
131
نام
masoud
سلام
من وقتی که می خوام با دایرکت 12 وصل بشم نمیره تو بازی ولی با دایرکت 11 وصل میشه
میخواستم ببپرسم مشکلم از کجاست که با دایرکت 12 وصل نمیشه به بازی
قبلا می شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟