Battlefield 1 به طور رسمی رونمایی شد

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
---Battlefield 1 Official Reveal Trailer.mp4_20160506_233122.015.jpg

چند دقیقه پیش بتلفیلد 1 بصورت رسمی رونمایی شد.

در این شماره از بازی ما تاریخ جنگ های جهانی را مرور خواهیم کرد. مبارزات تن به تن، اسب سواری و جنگ های هوایی و کامیکازه، از چیزهایی است که در این بازی خواهیم دید.

بخش چند نفره بصورت 64 نفره خواهد بود شرکت دایس بیشترین تعداد وسایل نقلیه تا کنون را برای این بازی طراحی کرده است.

دایس سعی کرده بخش کمپین را بیشتر به سبک sand box نزدیک کند. به نظر میرسد به جنگ های تن به تن توجه زیادی شده. جنگ هایی با شمشیر را تجربه خواهیم کرد!

به مکان هایی مثل بریلن، ایتالیا و صحراهای عربی اشاره شد.

در بخش مولتی پلیر گفته می شود با آخرین و متفاوت ترین تکنولوژی دایس مواجه خواهید شد!

بازی بطور رسمی در تاریخ 21 اکتبر برای سه پلتفرم PC, Xbox One و PS4 منتشر خواهد شد. مشترکین EA Access میتوانند 3 روز زودتر این بازی را آزمایش کنند.

یک سری اطلاعات از نمایش پشت درهای بسته:

خوب ظاهرا بازی پشت درهای بسته نمایش داشته. چیزهایی که مینویسم گفته هایی هست که کانال Jackfrags ارائه دادن.

ایشون میگن که حتی بازی رو انجام دادن و یه سری feedback خواستن ازشون. بازی رو تو دوران جنگ جهانی اول دیوانه وار توصیف میکنه. بازی دارای 4 کلاس بندی هست. Assault, Medic, Support و Scout. میگه که به توجه به فیدبک های ملت، کلاس اسالت و مدیک رو جدا کردن مثل قدیم. یعنی مثل بتلفیلد 3 شده الان.
میگه توی بازی دینامیت داشتن که مثل C4 بوده تقریبا.

میگه که الان برای وسایل نقلیه هم کلاس جداگانه در نظر گرفته شده. یعنی اگه بخواید تانک برونید باید کلاس راننده تانک باشید و اگر بخواید سوار هواپیما بشید باید کلاس اون رو انتخاب کنید.

بازی بسیار سینمایی کار شده و همه جا انفجارهای مهیب خواهید دید. یعنی چیزی که توی تریلر دیدید رو میتونید به عینه تجربه کنید. تخریب پذیری بازی رو غیرقابل توصیف میدونه و میگه که خیلی بهتر از بتلفیلد 3 و 4 کار شده. ساختمان و دیوار ها و تقریبا همه چی تخریب میشده و میگه تو خیلی جاها میشه به بدکمپانی 2 شبیهش کرد.

همونطور که حدس زده میشد سلاح های بازی همگی آنالوگ هستن و به نظر میرسه با یه بازی سخت طرف هستیم. سلاح برای شما کاری انجام نخواهد داد و حالا این به مهارت بازیکن بستگی داره که چطور بازی کنه. سلاح های مختلفی از کلاس های مختلف تو بازی هستن. رایفل ها، SMG ها، شاتگان، اسنایپ ها و ... و اینکه باید یه سلاح مبارزه نزدیک هم انتخاب کنید که بسته به سلیقه و سبک بازیتون فرق دارن. سرنیزه ها هم توی بازی ها هستن و میتونید به سر اسلحتون ببندینش.

زپلین ها رو ندیدن اما به نظر میرسن که کنترلشون رو در دست میگیریم. حتی اگر خودمون کنترل نکنیم، مثل AC-130 میتونیم آتش ببارونیم روی زمین.

در مورد شخصی سازی سلاح میگه که سازنده ها بهشون گفتن با توجه به این که جنگ جهانی اول هست، چیز زیادی نبوده اون موقع اما یه سری تجهیزات گذاشتن توی بازی که بعد از جنگ جهانی استفاده میشدن، اما... تو همون جنگ جهانی هم وجود خارجی داشتن و فقط به مرحله عمل و استفاده نرسیده بودن، اما اینا برای جذابیت به بازی اضافشون کردن.

از کمپین بازی چیزی ندیدن اما یه سری اطلاعات گرفتن. اینکه ظاهرا سرگذشت چندین نفر رو خواهیم دید و اینکه چطور این جنگ روشون تاثیر میذاره.

در آخر میگه به علت کمبود وقت نمیتونم بیشتر ادامه بدم. به خونه که برگشتم سعی میکنم بیشتر توضیح بدم و در آخر هم بازی رو دیوانه وار توصیف کرده :D خسته نباشم :D
79423614490634402120.jpg

Battlefield 1 Official Reveal Trailer
720p || 1080p

واپیپرهای بازی:

آخرین ویرایش:

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
اسب<:-P:x:x:x\:D/\:D/=D>
عاليههههههههههههههههه
اصلا انتظار اين يكي رو نداشتم ، نظرم به كل مثبت شد، اخ كه چه حسي بده با اسنايپ رو اسب

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
تریلر عالی بود هایپ زیادی راه انداخت لعنتی صحنه های نبرد عالی بود مخصوصا اسب و شمشیر و چماق
rip cod

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
اینبار دایس نه تنها ریسک انجام داده، بلکه نوآوری هم داشته. اگر 5 سال قبل می گفتند که قراره تو یه شوتر نظامی به مبارزه تن به تن پرداخته بشه، من می خندیدم. اما دایس داره اینکار رو انجام می ده.

نوآوری یعنی این، نه اون زباله که متوجه شده یه عده با شلیک بیشتر حال می کنند و داره با کله میره سمت آینده! اینم مثلا نوآوری اونا هست!
2007 رو اکتیویژن می تونست تکرار کنه، همه هم از خودش انتظار داشتند اما BF1 می تونه اینکار رو انجام بده، امیدوارم موفق عمل کنه.

به نکته دیگه هم هست اینه که من احساس می کردم تو نسخه جدید دیگه بخش داستانی کلا حذف میشه اما اینبار بیشتر به این بخش پرداخته میشه، قرار سندباکس بشه با محیط های بزرگ تر!

همه چیز تو بهتره شرایط خودش هست، فقط نگرانی من از اینه که EA با یه حرکت گند بزنه به همه چیز، امیدوارم فقط تجربه بخش داستانی نیاز به نت دائمی نداشته باشه.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دلیل نام گذاری مسخرش چی بوده؟ :|
خود بازی عالیه ولی اسمش رو مخه :| نکنه اینم All in one هست :| :D
اتفاقا اسمش خیلی خوبه :D بازی توی جنگ جهانی 1 اتفاق می افته. از اونور به نوعی اولین بازی اول شخصی هست که توی این دوران ساخته شده :D (اگر اشتباه میکنم تصحیح کنید، من چیزی یادم نمیاد چون ساخته شده باشه) از طرف دیگر هم به نوعی یه راه جدید دارن باز میکنن برای سری جدید که توی جنگ های گذشته دنبال میشه.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خوب ظاهرا بازی پشت درهای بسته نمایش داشته. چیزهایی که مینویسم گفته هایی هست که کانال Jackfrags ارائه دادن.

ایشون میگن که حتی بازی رو انجام دادن و یه سری feedback خواستن ازشون. بازی رو تو دوران جنگ جهانی اول دیوانه وار توصیف میکنه. بازی دارای 4 کلاس بندی هست. Assault, Medic, Support و Scout. میگه که به توجه به فیدبک های ملت، کلاس اسالت و مدیک رو جدا کردن مثل قدیم. یعنی مثل بتلفیلد 3 شده الان.
میگه توی بازی دینامیت داشتن که مثل C4 بوده تقریبا.

میگه که الان برای وسایل نقلیه هم کلاس جداگانه در نظر گرفته شده. یعنی اگه بخواید تانک برونید باید کلاس راننده تانک باشید و اگر بخواید سوار هواپیما بشید باید کلاس اون رو انتخاب کنید.

بازی بسیار سینمایی کار شده و همه جا انفجارهای مهیب خواهید دید. یعنی چیزی که توی تریلر دیدید رو میتونید به عینه تجربه کنید. تخریب پذیری بازی رو غیرقابل توصیف میدونه و میگه که خیلی بهتر از بتلفیلد 3 و 4 کار شده. ساختمان و دیوار ها و تقریبا همه چی تخریب میشده و میگه تو خیلی جاها میشه به بدکمپانی 2 شبیهش کرد.

همونطور که حدس زده میشد سلاح های بازی همگی آنالوگ هستن و به نظر میرسه با یه بازی سخت طرف هستیم. سلاح برای شما کاری انجام نخواهد داد و حالا این به مهارت بازیکن بستگی داره که چطور بازی کنه. سلاح های مختلفی از کلاس های مختلف تو بازی هستن. رایفل ها، SMG ها، شاتگان، اسنایپ ها و ... و اینکه باید یه سلاح مبارزه نزدیک هم انتخاب کنید که بسته به سلیقه و سبک بازیتون فرق دارن. سرنیزه ها هم توی بازی ها هستن و میتونید به سر اسلحتون ببندینش.

زپلین ها رو ندیدن اما به نظر میرسن که کنترلشون رو در دست میگیریم. حتی اگر خودمون کنترل نکنیم، مثل AC-130 میتونیم آتش ببارونیم روی زمین.

در مورد شخصی سازی سلاح میگه که سازنده ها بهشون گفتن با توجه به این که جنگ جهانی اول هست، چیز زیادی نبوده اون موقع اما یه سری تجهیزات گذاشتن توی بازی که بعد از جنگ جهانی استفاده میشدن، اما... تو همون جنگ جهانی هم وجود خارجی داشتن و فقط به مرحله عمل و استفاده نرسیده بودن، اما اینا برای جذابیت به بازی اضافشون کردن.

از کمپین بازی چیزی ندیدن اما یه سری اطلاعات گرفتن. اینکه ظاهرا سرگذشت چندین نفر رو خواهیم دید و اینکه چطور این جنگ روشون تاثیر میذاره.

در آخر میگه به علت کمبود وقت نمیتونم بیشتر ادامه بدم. به خونه که برگشتم سعی میکنم بیشتر توضیح بدم و در آخر هم بازی رو دیوانه وار توصیف کرده :D خسته نباشم :D

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
هر چی این COD سال به سال ناامید کننده‌تر و مسخره‌تر میشه، این بتلفیلد امسال عالی به نظر میرسه. فکر کنم بعد مدت‌ها می‌تونیم شاهد یک کمپین درست و حسابی در کنار بخش چند نفره تو بتلفیلد باشیم. کلا تریلر واقعا عالی بود. دقیقا همون چیزی بود که همه منتظرش بودیم :d

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اتفاقا اسمش خیلی خوبه :D بازی توی جنگ جهانی 1 اتفاق می افته. از اونور به نوعی اولین بازی اول شخصی هست که توی این دوران ساخته شده :D (اگر اشتباه میکنم تصحیح کنید، من چیزی یادم نمیاد چون ساخته شده باشه) از طرف دیگر هم به نوعی یه راه جدید دارن باز میکنن برای سری جدید که توی جنگ های گذشته دنبال میشه.
اولین بازی با این کیفیت و تبلیغات هست،اما سال قبل Verdun رو هم داشتیم که مرتبط با جنگ جهانی‌ اول بود و تمرکزش هم رو همین Trench warfare و نبرد تن به تن هست.البته Verdun فقط آنلاین هست اما اونم کیفیت خیلی‌ بالایی داره بین بازی‌های مرتبط باWorld war I. :D

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
اولین بازی با این کیفیت و تبلیغات هست،اما سال قبل Verdun رو هم داشتیم که مرتبط با جنگ جهانی‌ اول بود و تمرکزش هم رو همین Trench warfare و نبرد تن به تن هست.البته Verdun فقط آنلاین هست اما اونم کیفیت خیلی‌ بالایی داره بین بازی‌های مرتبط باWorld war I. :D
اون Verdun اوايل فريمش جالب نبود الان رو نميدونم:|
اما كلا بازي خوبي بود.
Bolt rifle هاش كه One shot one kill بودش حال ميداد:d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
هر چی این COD سال به سال ناامید کننده‌تر و مسخره‌تر میشه، این بتلفیلد امسال عالی به نظر میرسه. فکر کنم بعد مدت‌ها می‌تونیم شاهد یک کمپین درست و حسابی در کنار بخش چند نفره تو بتلفیلد باشیم. کلا تریلر واقعا عالی بود. دقیقا همون چیزی بود که همه منتظرش بودیم :d

بتل همیشه توی نمایش ها عالی به نظر میرسه بخش داستانیش اما خودمون که بازی میکنیم اون جذابیت رو نداره
امیدوارم این یکی اینجوری نباشه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر