Battlefield جدید و Mass Effect 2 برای 2010

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
masseffecta4.jpg

امروز EA طی برگزاری یک کنفرانس اظهار داشت که بازی Mass Effect 2 و همچنین ادامه بازی Battlefield: Bad Company در سه‌ماهه اول سال 2010 منتشر خواهند شد.

به نظر می‌رسد که بازی ME2 به صورت مولتی‌پلتفرم اعلام شده باشد ولی به گفته ncroal این بازی فقط برای PC و 360 تایید شده است.

Bad Company نیز یکی از بازی‌های خوش ساخت سال گذشته بود که طرفداران زیادی نیز پیدا کرد. ظاهرا این همان بازیست که DICE قرار بود در هفته گذشته در UK رونمایی کند.

Source

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
ظاهرا این همان بازیست که DICE قرار بود در هفته گذشته در UK رونمایی کند.
غیر این چیز دیگه نمیتونه باشه:-"
راستی بارش برف قطع شد !!!!تا اینا بتونن کنفرانسشون رو بر پا کنند:biggrin1:

bazi_khor

کاربر سایت
Jan 19, 2008
414
نام
مهدی
خدا کنه فقط احیای سلامتی رو تو بتفیلد درست کنن مثل نسخه قبل نباشه که هر دقیقه بخوای آمپول بزنی به خودت!!!

Activision

کاربر سایت
Jan 19, 2009
673
با Battlefield کاری ندارم .
راجب Mass Effect بازی خوبی هست و در سال 2010 اگر در انحصار کنسول ماکروسافت بمونه میتونه یه پشتیبان خوب برای کنسول ماکروسافت در سال 2010 باشه .
سال 2009 هم اگر بیاد بد نیست ولی 2010 اگر قراره انحصاری باشه برای ماکروسافت بهتره .
چون تا حالا که ماکروسافت عنوانی رو بصورت رسمی برای سال 2010 که به صورت انحصاری باشه نداره یا بهتر بگیم معرفی نکرده .

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
با Battlefield کاری ندارم .
راجب Mass Effect بازی خوبی هست و در سال 2010 اگر در انحصار کنسول ماکروسافت بمونه میتونه یه پشتیبان خوب برای کنسول ماکروسافت در سال 2010 باشه .
سال 2009 هم اگر بیاد بد نیست ولی 2010 اگر قراره انحصاری باشه برای ماکروسافت بهتره .
چون تا حالا که ماکروسافت عنوانی رو بصورت رسمی برای سال 2010 که به صورت انحصاری باشه نداره یا بهتر بگیم معرفی نکرده .

دوست عزیز هنوز 2 ماه از 2009 تموم نشده ! شما به فکر 2010 هستی !!! :cheesygri !

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دیگه اگه نیاد باعث تعجبه مثلا EAصاحبش هستا:-"
EAرو که میشناسید نهایتش 6 ماه دیر تر میده بیرون ولی 10 تا مرحله اضافه روش شیرینی میده:cheesygri

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
از اینکه Mass Effect 2 قراره سال 2019 عرضه بشه خیلی خوشحالم.
از روزی که Mass Effect رفت زیر بال و پر EA , گفتم که هر سال باید شاهد یه Mass Effect باشیم ! و نتیجش هم کم کاری و یک بازیه ..........

آخرین ویرایش:

CyrusGreat

کاربر سایت
Jul 24, 2008
587
این لینکی که شما دادی نگفته واسه PS3 تایید شد گفته که بازی مالتی پلتفرمه و میتونه یکی از این پلتفرم ها PS3 باشه...

مهم اینه که CEO شرکت ea آقای john riccitiello اینو ذکر کرده و شکی درش نیست و آخر جمله هم at launch

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
مهم اینه که CEO شرکت ea آقای john riccitiello اینو ذکر کرده و شکی درش نیست و آخر جمله هم at launch
چیو ذکر کرده؟ من متوجه نشدم!!
اتفاقاً برعکس پر شک و شبه ست...
چون منتشر کننده ی قسمت اولش MS بود ممکنه قرارداد با EA ببنده...
واسه همینم هست که تا حالا مشخص نشده برای PS3 میاد یا نه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر