Batman: Arkham Origins | Xbox 360

a kh 021

کاربر سایت
Dec 8, 2011
26
نام
ارشام
من اونجاشم که میری تو کشتی پنگوین. اون برقیه و آدمای پنگوین رو زدم بعدش باید سمت یه در برم که فکر کنم بالای اون هواپیمای قدیمی باشه ولی هر کاری میکنم از اون هواپیما بالا نمیره. چیکار کنم؟

تو رو خدا جواب بدين
من هم همین جاش گیر کردم. اگه میشه عکس بذارید یا یه توضیح خوب بدین. ممنون.

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
دوستان یه سوالی داشتم از تو خود بازی !
بعد از اینکه رفتیم سراغ Mad Hatter اون مارو هیپنوتیزم کرد ! الان یه معمایی گیر کردم که سه تا در هستش و بالای سر هرکدوم هم یه تابلو هستش که یه آدم با نقاب خرگوش بالا سر درها وایساده و از هر کدوم از درها میرم تو از یکی دیگه میام بیرون ! کسی می دونه چطوری باید اون قسمت رو رد کرد ؟!
ممنون.

علیرضا 10

کاربر سایت
Jun 24, 2013
180
منم بازیو تموم کردم بهش 9 میدم داستانش خیلی خوب بود و غیرقابل پیش بینی فقط یه سوال
توی تریلرها بتمن و دث استروک توی یه جا که کانتینر بود می جنگیدن ولی اونجا تو بازی نبود

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
دوستان یه سوالی داشتم از تو خود بازی !
بعد از اینکه رفتیم سراغ Mad Hatter اون مارو هیپنوتیزم کرد ! الان یه معمایی گیر کردم که سه تا در هستش و بالای سر هرکدوم هم یه تابلو هستش که یه آدم با نقاب خرگوش بالا سر درها وایساده و از هر کدوم از درها میرم تو از یکی دیگه میام بیرون ! کسی می دونه چطوری باید اون قسمت رو رد کرد ؟!
ممنون.
الان دقیق یادم نمیاد به حرفاش گوش کن میگه که تو کدوم درا بری!

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
الان دقیق یادم نمیاد به حرفاش گوش کن میگه که تو کدوم درا بری!

مرتیکه مدام مزخرف میگه ! همش میگه چپ بالاست و راست درسته ! راست بالاست و چپ درسته !!!!
اصلاً نمی فهمم این درها چه رابطه ای با اون عروسک بالا دارن !

علیرضا 10

کاربر سایت
Jun 24, 2013
180
مرتیکه مدام مزخرف میگه ! همش میگه چپ بالاست و راست درسته ! راست بالاست و چپ درسته !!!!
اصلاً نمی فهمم این درها چه رابطه ای با اون عروسک بالا دارن !

سه تا دره بالای هر کدوم هم عکس داره یک خرگوش هم مدام جا به جا میشه شما باید وارد دری بشی که خرگوش روشه سه چهار بار باید تکرار کنی

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
دیسک اول تمام بخش تک نفره رو تو خودش جا داده.شما سینگل باز باشی دیسک اولو فقط نیاز داری.
دیسک دوم مولتی بازی رو داره.ربطی هم به هم ندارم دیسک 1 و 2.
کلا بخوای تکنفره بازیو 100درصد کنی دیسک اول رو بخر.
استارتر تاپیک لطفا این پست رو به پست اول اضافه کن که یکی خواست بدونه چی به چیه کل پست هارو نره بخونه

mohsen_one

کاربر سایت
Jul 11, 2011
88
نام
محسن
دوستان من یه جا گیر کردم !

تا توی کشتی رفتم یارو هم کشتم اومدم بیرون از کشتی . بعد با Anarky صحبت کردم یه تایم داد , رفتم تا اونجا که نشون داده بود . بمب رو زدم ترکوندم ! ( یعنی اولین مرحله Anarky تموم شد ) حالا هیچ جا نمیتونم برم ...
چند جا خوندم که مرحله بعد باید برم تو یه هتل قتل یه دختر رو بررسی کنم . ولی روی نقشه نیست چیزی !!!
فقط یه علامت هست که مال Enigma's HQ ه ... میگه باید همه سرور ها رو نابود کنی !!!

چی کار کنم ؟ ؟ ؟ ؟

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من هم همین جاش گیر کردم. اگه میشه عکس بذارید یا یه توضیح خوب بدین. ممنون.

من ردش کردم. دست راست یک دری هست که خارج میشه و همین طور اگه بری می رسی به یه کازینو. اگه اونجا رسیدی از طریق دری که تو کازینو هستش باید بری و در اخر باید با دستروک بجنگی

AWSOME12

کاربر سایت
Jul 18, 2012
83
نام
فرزین
من نسخه ی قبلی رو هم بازی کردم ولی نمیدونم چرا به بازی انقدر کم دادن،همه چی عالیه،نقطهضعفاش چی هیت خب6میدن؟

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دوستان من یه جا گیر کردم !

تا توی کشتی رفتم یارو هم کشتم اومدم بیرون از کشتی . بعد با Anarky صحبت کردم یه تایم داد , رفتم تا اونجا که نشون داده بود . بمب رو زدم ترکوندم ! ( یعنی اولین مرحله Anarky تموم شد ) حالا هیچ جا نمیتونم برم ...
چند جا خوندم که مرحله بعد باید برم تو یه هتل قتل یه دختر رو بررسی کنم . ولی روی نقشه نیست چیزی !!!
فقط یه علامت هست که مال Enigma's HQ ه ... میگه باید همه سرور ها رو نابود کنی !!!

چی کار کنم ؟ ؟ ؟ ؟
عزیز جان اوا اینکه اونی که به مشا مرحله Anarky رو میده خودش نیست و از پیروانش هست
دوم اینکه از این دست باگ ها در بازی دیده شده فقط هم مربوط به مراحل نیست گاهی اوقات یکی از قدرت های بتمن دیگه کار نمیکنه!
باید restart کنی تا دوباره لود بشه
و اما درباره مراحل فرعی در صورتی که همه مراحل فرعی خاموش باشه یک ! سبز روی قطب نمای شما هست در غیر این صورت مراحل فرعی رو خاموش کنید

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر