Batman: Arkham Origins | PC

arkham-origins.jpg

خوب شماره بعدی باز ی هم تایید شد
داستان بازی قبل از
Arkham Asylum و Arkham City خواهد بود
سازنده بازی به جای Roksteady شعبه مونترال Warner Bros .Games هست
بازی در تاریخ 25 اکتبر 2013 عرضه خواهد شد

• Warner Bros. Interactive Entertainment
  • Armature Studio
  • Action
  • Release: Oct 25, 2013 (US)
  • ESRB: RP
    - گیمران با گذشته بت من در Arkham Origins آشنا می‌شنود.
    - اتفاقات بازی در شب کریسمس است.
    - داستان بازی قبل از اتفاقات دو سری قبلی است. داستان بازی بر اساس کمیکی با همین نام است.
    -Black Mask رئیس جنایتکاران بر علیه بت من است.بت من برای شکست دشمنانش باید مرده Black Mask را تحویل دهدی تا پلیس‌ها طرفدار بت من شوند. بت من باید بفهمد چرا Black Mask او را می‌خواهد بکشد. ولی Black Mask طی حادثه‌ای مرده است.
    - assassins‌های درجه 1 و supervillains از کمیک‌های DC در بازی حضور دارند.
    -پلیس‌ها جنایتکاران را تعقیب می‌کنند.
    - سیستم مبارزات بازی تغییر نکرده است.
    - تاکنیک‌های جدید، فرصت‌ها و موارد کاملا جدید.
    -دشمن‌های جدید
    - عدم کنترل کامل Batwing
    -Batman مثل 2 بازی قبلی نیست.
    -Batwing این امکان را می‌دهد تا سریع تر به مکان مورد نظر خود برسید.
    - دارا بودن Mode predator
    -حال کنترل claw مثل grappler در Just Cause 2 است.
    - جدل با دشمنان؛ پرتاب وسایل سنگین به سمت آنان.
    -گذاشتن دام مانند بشکه مواد انفجاری، استفاده از batarang برای دام.
    -Black Mask جز‌ئی از villain‌های محبوب نیست.
    -Gotham قدیمی تنها نیمی از دنیای بازی است.
    - یکی از راه‌های ارتباطی بازی با نام Gotham جدید.
    -Gotham ساختمان‌ها برج‌های بسیار بلندی دارد.
    - منطقه جدید 2 برابر محیط کلی بازی است.
    -بازیکنان می‌توانند شبکه برج‌ها را هک کنند.
    - برج‌ها فرکانسی دارند که این اجازه را نمی‌دهد که Batwing کار کند یعنی fast travel وجود ندارد.
    -همچین این فرکانس‌ها مانع این می‌شود که بت‌من نقاط مهم را در نقشه مشخص کند.
    -فرکانس‌های هر برج با دیگری تفاوت دارد، و نیاز به حل معما کسب مهارت‌های مبارزه برای جلوگیری از این فرکانس‌ها است.
    - کارهای بت من به او point و موارد دیگر و تجربه می‌دهد.
    - سیستم Most Wanted این امکان را می‌دهد تا بازیکنان villains‌های خارج از داستان اصلی را دریابی کنند.
    -در طول بازی‌ می‌توان به ماموریت‌های جانبی بیشتری رسید
    - ماموریت‌ها جانبی که اختیاری هستند برخی قابلیت ارتقا بت من را دارا هستند.
    - butler Alfred به بت من با توجه به وضعیتش امکانات جدید می‌دهد.
    - سیستم Dark Knight کم رنگ تر شده است البته نقش مهمی را هنوز دارد.
    - کشتن بی‌سرو صدای دشمنان امکان گرفتن XP و ارتقا‌های ویژه را می‌دهد.
    - سیستم Dark Knight جایگزین challenge mode نمی‌شود.
    - چالش‌های زیادی در بازی وجود دارد.
    - روابط بت من با دیگران بر سرنوشتش تاثیر دارد.
    -افراد زیادی را بت من برای اولین بار خواهد دید.
    - سیستم کاراگاهی بت من در حالت اول شخص است.
    - پنگوئن در بازی است وهمه چیز را می‌داند.
    - هیچ دیوار امنیتی مانند Arkham City برای نگه‌داری villains‌ها نیست.
    -Deathstroke با شمشیر با بت من مبارزه می‌کند.
    - قسمتی ناگفته از دوران نوجوانی بت من که تاریک باقی‌مانده

برای مشاهده تصویر اصلی (938x555) روی این نوار کلیک کنید.
cov_241_l.jpg

241-610.jpg

آخرین ویرایش:

AMIR$

کاربر سایت
Jan 7, 2012
253
نام
امیر
منم بلاخره بازی تموم کردم سعی کردم تمام ماموریت های فرعی انجام بدم ولی صد نشد 44% تموم شد بازی خوبی بود فقط من از نبود catwoman ناراحت شدم:d

Fenola

کاربر سایت
Apr 23, 2010
245
نام
فربد
کسی نبود جواب بده :(

نوشته شده توسط hellboy2010
سلام دوستان بعد از این مرحله باید چکار کنم؟
viewer.php
[/URL][/IMG]

من هنوز بازی رو انجام ندادم ولی اونطور که تو عکسی که از نقشه گرفته گذاشتی باید برگزدی batcave منظورم همون غاری هست که بتمن توش gadget هاش هست و باید یه وسیله رو اونجا به دست بیاری

امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم

hellboy2010

کاربر سایت
Nov 27, 2010
69
من هنوز بازی رو انجام ندادم ولی اونطور که تو عکسی که از نقشه گرفته گذاشتی باید برگزدی batcave منظورم همون غاری هست که بتمن توش gadget هاش هست و باید یه وسیله رو اونجا به دست بیاری

امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم

ممنون از راهنمایی ولی مشکل اینجاست که چطور برگردم باید از روی آب رد بشی که نمیشه موندم چکار کنم .

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
530
نام
Mehrdad
سلام به همه دوستان من یک توی بازی بتمن یک مشکل دارم اونم اینه که وقتی fast travel میرم همینجوری توی دموی حرکت هواپیمای بتمن میمونه و لودینگ تموم نمیشه مشکل از چییه به نظرتون

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
تازه شروع کردیم و Deathstroke رو تا الان شکست دادم. بازی واقعا خوبی هستش و اون همه استرس بیخود بود که یک وقت به سری های قبلی خیانت کنه و ...
این بازی به جای اینکه مشکلش داستان و مبارزات و ... باشه، باگ بدترین مشکل هستش! خیلی باگ های نافرمی داره. گاهی پیش میری خبری نیست اما یک دفعه موقع Glide با چنان صحنه های مضحک و مسخره ای روبرو می شید (به لطف Glich ها) که حد نداره
الانم این یکی دیگه از بدبختی های من هستش:

اومدیم معمای enigma رو حل کنیم که Tower آزاد بشه منتهی دستان شوالیه ما در دیوار فرو میره و گیر می کنه :| (اسم محلش هم Burnley هستش) Tower آزاد نشه به معنای تعطیل کردن Fast Travel به اون ناحیه هستش و Network Relay ها هم که پیدا کردنشون سخت تر میشه.
توی اینترنت هم گشتم ظاهرا همه با چنین مشکلاتی مواجه شدند!
کسی راه حلی، لینک دانلود پچ (برای این قبیل مشکلات) یا چیزی داره بده ممنون میشم!
این تازه شروع مشکلاته فکر میکنم. لطفا اگر کسی لینک پچ درست رو داره دریغ نکنه. نمیشه آدم هی یه مرحله بره باگ بخوره، یه مرحله بره باگ بخوره و ....

mohammad_godnes

کاربر سایت
Apr 21, 2007
35
نام
محمد
تازه شروع کردیم و Deathstroke رو تا الان شکست دادم. بازی واقعا خوبی هستش و اون همه استرس بیخود بود که یک وقت به سری های قبلی خیانت کنه و ...
این بازی به جای اینکه مشکلش داستان و مبارزات و ... باشه، باگ بدترین مشکل هستش! خیلی باگ های نافرمی داره. گاهی پیش میری خبری نیست اما یک دفعه موقع Glide با چنان صحنه های مضحک و مسخره ای روبرو می شید (به لطف Glich ها) که حد نداره

اومدیم معمای enigma رو حل کنیم که Tower آزاد بشه منتهی دستان شوالیه ما در دیوار فرو میره و گیر می کنه :| (اسم محلش هم Burnley هستش) Tower آزاد نشه به معنای تعطیل کردن Fast Travel به اون ناحیه هستش و Network Relay ها هم که پیدا کردنشون سخت تر میشه.
این تازه شروع مشکلاته فکر میکنم. لطفا اگر کسی لینک پچ درست رو داره دریغ نکنه. نمیشه آدم هی یه مرحله بره باگ بخوره، یه مرحله بره باگ بخوره و ....

دوست عزیز من دقیقا مشکل شما رو داشتم شما باید آپدیت 2 که برای بازی اومده رو نصب کنی بعدش هم کرکش کنی . متاسفانه من مجبور شدم از اول برم و درست شد.

Amir United

کاربر سایت
Aug 1, 2012
42
دوست عزیز من دقیقا مشکل شما رو داشتم شما باید آپدیت 2 که برای بازی اومده رو نصب کنی بعدش هم کرکش کنی . متاسفانه من مجبور شدم از اول برم و درست شد.
منم همین مشکلو دارم. چون ستمه بخوایم از اول بازی کنیم این تاورو اگه بیخیالش بشیم آزاد نکنیم فقط فست تراول به اینجا رو از دست می دیم یا نه مثلا همه تاور ها رو که آزاد کنی یه ماموریت جدیدی مبارزه ای چیزی اضافه می شه؟

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,254

این مشکل با دومین آپدیت حل میشه.
آخرین آپدیت:
http://forum.bazicenter.com/thread83235/page11/
-------------------------------------------------------------------------------
آپدیت 2 کم حجم:
http://forum.bazicenter.com/thread83235/page9/#post2933004

محل سیو جدید:
محل سیو کرک ALI213 که همراه این آپدیت است با کرک Reloaded فرق میکند.
Reloaded: C:\ProgramData\Steam\RLD!\209000\storage
ALI213: SinglePlayer\Binaries\Win32\Profile\Saves
-------------------------------------------------------------------------------
دستت طلا
گذاشتم برای دانلود. هر دو رو میگیرم ولی قضیه اینا چیه؟ کدوم رو بریزم اول؟ کم حجمه چیه؟ یک توضیح میشه بدید

اگه آپدیت Batman.Arkham.Origins.Update.v20131107.Incl.DLC-FTSکه 150 مگ هست رو بگیرید به تنهای کافی هست. یا اینکه اول آپدیت 2 کم حجم رو بگیرید و بعد Batman.Arkham.Origins.Update.20131107که 6.2 مگ هست رو بگیرید. اگه بعد از نصب سیوتونو نشناخت، سیوتون رو به محل جدید منتقل کنید.

آخرین ویرایش:

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
این مشکل با دومین آپدیت حل میشه.
آخرین آپدیت:
http://forum.bazicenter.com/thread83235/page11/

آپدیت 2 کم حجم:
http://forum.bazicenter.com/thread83235/page9/#post2933004

محل سیو جدید:
http://forum.bazicenter.com/thread83235/page6/#post2925557
دستت طلا
گذاشتم برای دانلود. هر دو رو میگیرم ولی قضیه اینا چیه؟ کدوم رو بریزم اول؟ کم حجمه چیه؟ یک توضیح میشه بدید

nascent

کاربر سایت
Feb 21, 2012
187
منم همین مشکلو دارم. چون ستمه بخوایم از اول بازی کنیم این تاورو اگه بیخیالش بشیم آزاد نکنیم فقط فست تراول به اینجا رو از دست می دیم یا نه مثلا همه تاور ها رو که آزاد کنی یه ماموریت جدیدی مبارزه ای چیزی اضافه می شه؟

لزومی نداره که وارد اون محوطه بشید که بعد نرده ها نزارن در برین
شیشه رو که شکستین از همون پشت شیشه ، اون سیستم رو هک کنید .

- - -ویرایش - - -

مشکلی که من رو چند روزه اذیت میکنه اینه که دو تا از فایل دیتا ها رو گرفتم و معماهاش رو حل کردم اما هنوز رو نقشه علامتشون هست .
کسی این مشکل رو داشته ؟
راه حلی براش هست ؟
آپدیت 2 رو هم ریختم و درست نشد

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
این واسه منم همینطوری بود! همینکاری که ایشون گفتن بکن درست میشه!
اول شیشه رو بزن بشکن بعد بیا بیرون! روی لبه بیرونی بایست و هک کن درست میشه :D لازم نیست آپدیت دی ال کنی :D

مجید جان هک اصلی بالا ساختمان که باید از طریق کانال بهش برسی و این هک در واقع یک تله هستش.:d
باید حتما اپدیت 2 را بریزی و یا از روش تخیلی اون ویدیو که اپلود کرده بودم استفاده کنی.

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
هر جا میرم از باگ های بازی می نالن!
ولی برای من حتی یه باگ هم تو بازی نبود! :D
اصن خودمم کف کردم!
البته ریز باگ هایی بود ولی مثل کبریت بی خطر بودن!
البته من تمام آپدیت هایی که براش میومد بلافاصله نصب می کردم رو بازی ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر