Multi Platform Batman: Arkham Knight

ناظم بخش : لو دادن و سوال پرسیدن از داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تذکر قبل از اسپویلر= 1 هفته بن.

خب بالاخره پروژه مرموز استدیو Rocksteady
که از قبل AO بحثش بود مشخص شد! جدیدترین نسخه از سری بتمن برای کنسول ها نسل جدید و PC!

• گاتهام در AO فقط 2 برابر بزرگ تر از AC بود,اما در AK حدود 5 برابر بزرگ تر هست.:dگاتهام به 3 بخش تقسیم شده.
  • RS هم یک صحبت هایی داشته در رابطه با جزییات مدل ها و تعداد چند ضلعی ها که چه پیشرفتی نسبت به نسخه های قبلی کردند.
  • بازی فقط بخش تک نفره داره.
  • هر زمانی که خواستید می تونید از Batmobile استفاده کنید.
  • RS چند تا villain جدید هم خلق کرده.
با تشکر از بنیامین عزیز (DOCTOR.WHO)

دیگر مثل قبل "کات سین" های بازی از قبل رندر شده نخواهند بود.تمامی کات سین ها به صورت Real-Time اجرا خواهند شد.

در بازی فقط یک Loading وجود خواهد داشت. و در ادامه بازی دیگر شاهد چنین اتفاقی نخواهیم بود.

در ابتدای بازی شما همان "سوئیت" قدیمی خود را به همراه دارید ولی در ادامه قابلیت ارتقاء را خواهید داشت.

شلوغی در خیابان ها بیشتر شده، بیش از 50 تبهکار در هر کوچه و خیابان پرسه می زنند و در حال نابود کردن ماشین ها و مغازه ها هستند.

چیزهایی از قبیل کت بارانی "گوردن" و یا "شنل" بتمن از قابلیت فیزیک Apex برخوردار خواهند بود و همچنین نسبت به باد و حرکات، تغییرات واقعی را نسبت به خود نشان خواهند داد.

زمان ریزش باران، تک تک قطرات از شیارها و سوئیت "بتمن" به صورت بسیار زیبایی سرازیر خواهند شد و جریان پیدا خواهند کرد.

زمانی که "گوردن" صحبت می کند، تمام چین و چروک های صورت او مشخص خواهد بود.

شهر در بازی پرجزئیات تر از قبل خواهد بود. ابرها در حال حرکت هستند و شما در این میان ماه را به صورت بسیار زیبایی مشاهده خواهید کرد.

تابلوهای نئون در تک تک مناطق شهر می درخشند و جلوه زیبایی را به این شهر بخشیده اند.

از دریچه های فاضلاب شهر دودهایی به صورت بسیار طبیعی بیرون خواهند آمد.

در افق آسمان ها، حرکت هلیکوپترها و بالون ها را به صورت بسیار طبیعی مشاهده خواهید کرد.

سازندگان تایید کرده اند که برای آنها جزئیات مهمتر از بزرگ تر بودن شهر است. آنها نمی خواهند که بزرگترین را خلق نمایند، بلکه می خواهند زنده ترین و پویاترین شهر را تا بحال در این سری به ارمغان بیاورند.

"بت موبیل" با هدف بهترین ماشین در همه بازی ها طراحی شده است. این ماشین به تنهایی 160 مگابایت از حافظه را اشغال خواهد کرد.

صدها هزار "چندضلعی" و "تکسچر" و "سایه زن" های مختلف بر روی تک تک قسمت های بازی به کار برده شده است.

این نسخه از بازی حالت "چند نفره" نخواهد داشت.

در مورد عنوان بازی نیز گفته شده که آنطور که شما فکر می کنید نخواهد بود، ما یک شخصیت جدید به همین نام خلق کرده ایم که اطلاعات بیشتری را فعلا در این مورد نمی توانیم منتشر کنیم.

Rocksteady یک چیز کاملا جدید را خلق خواهد کرد.

ضدقهرمانی در این بازی برای بتمن در نظر گرفته شده که تمام مهارت هاش رو به چالش میکشه.

Batmobile رو هر موقع که بخواهید می تونید با یک دکمه درخواست کنید.

خیابون ها به خاطر Batmobile بسیار پهن تر طراحی شده. میتونید از سوی سکوها با این خودرو پرش های بسیار بلندی انجام بدید و کلی مانور پذیری داشته باشید
میتونید با سرعت از خودرو eject کنید و با glide به سمت شیشه ساختمان افراد مورد نظر رو مورد حمله قرار بدید. شکستن شیشه یک چیز جدید اعلام شده!

موقع پرواز از تمامی گدجت ها می تونید بهره ببرید. میتونید با یک ضدفن حریف را به سمت حریفی دیگر پرتاب کنید. یک takedown زمینی جدید اضافه شده. با یک پشتک می توانید batarang به صورت دشمنان پرتاب کنید.

در بخش های predator (همون مخفی کاری) می تونید تا 4 نفر رو پشت سر هم takedown کنید. در بازی جدیدی می تونید از فواصل دوتر هم وارد یک دریچه هوا بشوید (حالا با غلت خوردن یا شیرجه)

معماهای Riddler ظاهرا با خودرو سر و کار داره. به عنوان مثال وارد یک مسیر خاص میشید و با رد شدن از موانع مختلف چراغ ها رو خاموش می کنید.

Batmobile می تونه موشک و اکتریسیته (همون stun که برای میخکوب کردن استفاده می شد) شلیک کنه. این خودرو توقف ناپذیره و با ضربه به هر خودروی دیگری در مسیر اونها به چند قدم اون ور تر شوت می شوند!

داستان بازی بعد از مرگ جوکر ادامه داره و خلافکارها می خواند با هم متحد بشند. بیشتر درباره Scarecrow صحبت شده که در سطح شهر کلی بمب پخش کرده!

Oracle (دختر کارگاه گوردون و Batgirl سابق) نقش پررنگ تری خواهد داشت و می تونید به پایگاه اون سر بزنید و مکالمه ای داشته باشید.

بازی پر از easter egg های بتمن هستش!

صدا پیشه بتمن Kevin Conroy هستش. تمامی صداپیشگان سابق برگشته اند.

Gothom City پنج برابر بزرگتر از AC هستش. به 3 بخش تقسیم شده. هیچ گونه لودینگی وجود ندارد و بدون وقفه وارد ساختمون ها می شوید.

صحبت هایی در مورد مدل جدید کاراکتر ها شده. یکی از کاراکترها چند ضلعی های (polygon) بیشتری حتی از Asylum داره!

بتمن بازی رو با batsuit قدیمی خودش شروع میکنه و در بعضی نقاط میتونه آپگرید کنه.

این بازی با Unreal engine بهینه و تقویت شده و توسط خود استدیو ساخته می شود.

با تشکر از حسین (WANDΞR)

برای دیدن تصاویر بیشتر کلیک کنید

بازی در تاریخ 2 تیر 94 منتشر می‌شود.

ناظم بخش : اسپویل داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تدگر = 1 هفته بن.

Last edited by a moderator:

TinyMan

کاربر سایت
Aug 9, 2015
35
سلام دوستان
اگه اشتباه نکنم بازی بین 5 تا 7 گیگ آپدیت داشت
خواستم بدونم اگه آپدیت نکنم مشکلی تو دریافت تروفی ها که بوجود نمیاد

یه سوالی هم که داشتم این بود الان چک کردم دیدم بازی 15 تا دی ال سی داره که همشونم تروفی دارن
خواستم بدونم کسی میدونه چند تا از اینا پولی هستن و چندتاش رایگان
چه خبره این همه دی ال سی :((

آخرین ویرایش:

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
دستشو قطع كردن وقتى كراك رو ميبرن تو cell وقتى از اون اتاق بياى بيرون سمت چپ يه evidence room هست كه دست كراك توى يه محفظست :-& تو توضيحاتش هم cash ميگه كه اون دست منو قطع كرد اما من به خاطر قطع شدن دستش احساس بدى دارم ولى دست اون دوباره رشد ميكنه:d
بين كه لباسش تو يكى از اون جعبه ها بود اما نفهميديم چرا ؟
نايت هم كه اومد كمك كرد رفت
خود بتمن هم معلوم نشد تكليفش چيه:d
بازى كلا خيلى حفره هاى داستانى داره:|
اين batsuit 8.0.5 رو هم باز كردم سرعتش بيشتر شده و اون ارم وسط gold شده همين چيز خاصى براى 240 درصد نبودb-)
براى ra's كدوم پايانو انتخاب كردى ؟ من هر دو تارو ديدم دومين انتخابم هم destroy Lazarus machine بود كه فقط جاودانى ra's رو تموم كرد و بعدش هم بتمن بردش به gcpd ولى موقع بلند كردن ra's و بردنش توسط بتمن دقيقا يك صحنه مثل مرگ جوكر اتفاق افتاد كه بتمن ميبرتش بيرون theater
اخه میدونی بعد زندانی کردنش هر دو تا دستش سر جاشه ! :D
bane اون وسیلش و ماسکش هم بود ولی خب استفاده نکردن که نمیدونم واقعا برای چی .
نایت هم کمک کرد رفت ! حالا بحث اینه کجا رفت؟:D
بتمن هم که الفرار :|
حالا این بتسویت منظورت چیه سریع تر شده ؟ چه فرقی داره دقیقا؟
برای ra's ulghul هم کمک کردن بهش رو انتخاب کردم :D که فقط به خاطر "تالیا" هم بود . که بعد دوباره اثر منفی گذاشت روش فقط من نمیفهمم چه جوری یه ادم میتونه از پشت و جلو تیکه پاره شده باشه ولی این قدر راحت تونست بلند شده و ... :D
خو بتمن کار دیگه ای نمیتونست کنه برای بلند کردنش :))

سلام دوستان
اگه اشتباه نکنم بازی بین 5 تا 7 گیگ آپدیت داشت
خواستم بدونم اگه آپدیت نکنم مشکلی تو دریافت تروفی ها که بوجود نمیاد

یه سوالی هم که داشتم این بود الان چک کردم دیدم بازی 15 تا دی ال سی داره که همشونم تروفی دارن
خواستم بدونم کسی میدونه چند تا از اینا پولی هستن و چندتاش رایگان
چه خبره این همه دی ال سی :((

دیر جنبیدی :D ولی خب میشه گفت تقریبا همشون پولین :D
اگه نمیخوای dlc ها رو بزنی اپدیت خیلی به دردت نمیخوره جز چند تا کار مثل Photo mode و ...
من که بدون اپدیت خیلی از تروفی ها رو گرفتم ولی خب بعد یه مدت تو بازی نت دیگه کار نمیکرد:|

آخرین ویرایش:

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
اخه میدونی بعد زندانی کردنش هر دو تا دستش سر جاشه ! :D
bane اون وسیلش و ماسکش هم بود ولی خب استفاده نکردن که نمیدونم واقعا برای چی .
نایت هم کمک کرد رفت ! حالا بحث اینه کجا رفت؟:D
بتمن هم که الفرار :|
حالا این بتسویت منظورت چیه سریع تر شده ؟ چه فرقی داره دقیقا؟
برای ra's ulghul هم کمک کردن بهش رو انتخاب کردم :D که فقط به خاطر "تالیا" هم بود . که بعد دوباره اثر منفی گذاشت روش فقط من نمیفهمم چه جوری یه ادم میتونه از پشت و جلو تیکه پاره شده باشه ولی این قدر راحت تونست بلند شده و ... :D
خو بتمن کار دیگه ای نمیتونست کنه برای بلند کردنش :))

دیر جنبیدی :D ولی خب میشه گفت تقریبا همشون پولین :D
اگه نمیخوای dlc ها رو بزنی اپدیت خیلی به دردت نمیخوره جز چند تا کار مثل Photo mode و ...
من که بدون اپدیت خیلی از تروفی ها رو گرفتم ولی خب بعد یه مدت تو بازی نت دیگه کار نمیکرد:|
خب گفتم ديگه دستش رشد كرد :d هر چى باشه كروكوديل ديگه ولى معمولا دمشون رشد ميكرد :|
بتمن كه نمرده قطعا فقط پنهان شده
يعنى سريعتر حركت ميكنه و سريعتر مشت ميزنه چند تا سايت هم اينو نوشتن اما يه مشكلى هست كه glide هيچ فرقى نكرده ! در حالى كه تو reddit نوشته بهتر شده:|
منم اولين انتخابم همين بود ولى خب بدون پايان بود ديگه،در رفت :d
Rocksteady هر كارى كرد تو اين سه نسخه اما يه باس فايت درست نساخت:d مخصوصا اركهم نايت كه تقريبا همه ى دشمنا بودن در عوض بتموبيل كلا باس فايت داشت برا خودش:d يه side mission هم كه كلا باس فايت بود برا اين بتموبيل
ولى بازى شديدا پتانسيل ادامه دادن داره با اين همه ابهامات مخصوصا وقتى تو arkham insider سفتن هيل خواست جواب بده صفحه شطرنجى شد با ارم scarecrow كلا مرموزن:d

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
دوستان من یه جایی از بازی بدجوری گیر کردم خواهش میکنم سریعا راهنمایی کنید :

توی اون قسمتی که Pegg رو توی یه قفس انداختن و من وارد مجموعه میشم یه مرد هیکل گنده ای با یه اسلحه تیربار وجود داره اصلا نمیتونم بکشمش ! اسمش هم Militia هست ! تا میخوام مشت بزنم اسلحه رو میکوبه بهم منم سریع میبازم ! خواهش میکنم کامل راهنمایی کنید مرسی

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
دوستان من یه جایی از بازی بدجوری گیر کردم خواهش میکنم سریعا راهنمایی کنید :

توی اون قسمتی که Pegg رو توی یه قفس انداختن و من وارد مجموعه میشم یه مرد هیکل گنده ای با یه اسلحه تیربار وجود داره اصلا نمیتونم بکشمش ! اسمش هم Militia هست ! تا میخوام مشت بزنم اسلحه رو میکوبه بهم منم سریع میبازم ! خواهش میکنم کامل راهنمایی کنید مرسی
اسم كل اون ارتش militiaست:d ولى خب ميدونم كدومو ميگى موقعى كه دارى ميزنيش بالاى سرش علامت counter مياد كه بايد مثلث بزنى:|انقدر اين كارو تكرار ميكنى تا knock out بشه>:)
انصافا سخت نيستا:-/
فقط يه چيز ديگه اسم اون طرف Simon stagg :))

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
سلام
دوستان از اونجا که قیمت بازی بشدت افت کرده تصمیم گرفتم بازی رو بخرم:d

الان دو تا سوال داشتم
1-حجم آپدیت بازی دقیقا چقدره؟
2-تاثیر آپدیت تا چه حده؟ یعنی رو گرافیک و فریم ریت تاثیری داره یانه؟ کلا بهتره آپدیت بکنم یا نه؟

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون:x

amin hj

کاربر سایت
Nov 30, 2013
259
نام
امین
سلام
دوستان از اونجا که قیمت بازی بشدت افت کرده تصمیم گرفتم بازی رو بخرم:d

الان دو تا سوال داشتم
1-حجم آپدیت بازی دقیقا چقدره؟
2-تاثیر آپدیت تا چه حده؟ یعنی رو گرافیک و فریم ریت تاثیری داره یانه؟ کلا بهتره آپدیت بکنم یا نه؟

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون:x

حجم اپدیت حدود 5 گیگ هست
راستش من وقتی بازیو گرفتم به اینترنت دسترسی نداشتم و 2بار بدون اپدیت کردن تمومش کردم بعضی جاها افت فریم داشت فقط که با اپدیت کردن اون چندتا مشکل جزئی حل شد و اپدین بیشتر برای همخوانی بازی با DLC هاست و به نظرمن خیلی واجب نیست

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
دوست عزیز آیا dlc و اپدیت دسامبر رو استیم اومد؟اگه اومده حجمش چقدر بود؟

برای من که از Interim patch آپدیت نکرده بودم , با همه چیش 2.5GB دانلود کرد

دوستان یک سوال:

الان همه DLC های آینده رو استیم رایگان عرضه میشه؟
همین DLC داستانی جدیده رایگان ه دیگه ؟

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249
یک چند تا اسکین رایگانه. خیریه باز نکرده که همه رو رایگان بده.
پایرت خور کردن dlc های این بازی تو نسخه اوریجینال خیلی راحت هست. کافیه فولدر هر کدوم از dlc ها را کپی کنید تو فولدر یکی از dlc های مجانی.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,732
نام
رضا.آ
تا این لحظه غیر از اخرین اپدیت ماه دسامبر اپدیت دیگه ای عرضه نشده ، بازی کاملِ و هیچ مشکلی از نظر باگ یا پرفورمنس نداره ،

بعد از مدتها اولین dlc که bad girl باشه شروع کردم خیلی طولانیه یا من اعصاب ندارم ! الان رو در رو با ی کرکتر دیگه افتاده از در دیوارم پلیس میباره :D

amin hj

کاربر سایت
Nov 30, 2013
259
نام
امین
سلام دوستان میخواستم بدونم سیزن پس بتمن چیهست چی کار میکنه

سیزن پس همه ی DLC هارو داره که در کل ارزون تر از گرفتن تک تکشون در میاد که شامل حدود 27تا DLC میشه مثل مراحل جانبی اضافه/چلنج های بیشتر/لباس های اضافه و این چیزا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر