Multi Platform Batman: Arkham Knight

ناظم بخش : لو دادن و سوال پرسیدن از داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تذکر قبل از اسپویلر= 1 هفته بن.

خب بالاخره پروژه مرموز استدیو Rocksteady
که از قبل AO بحثش بود مشخص شد! جدیدترین نسخه از سری بتمن برای کنسول ها نسل جدید و PC!

• گاتهام در AO فقط 2 برابر بزرگ تر از AC بود,اما در AK حدود 5 برابر بزرگ تر هست.:dگاتهام به 3 بخش تقسیم شده.
  • RS هم یک صحبت هایی داشته در رابطه با جزییات مدل ها و تعداد چند ضلعی ها که چه پیشرفتی نسبت به نسخه های قبلی کردند.
  • بازی فقط بخش تک نفره داره.
  • هر زمانی که خواستید می تونید از Batmobile استفاده کنید.
  • RS چند تا villain جدید هم خلق کرده.
با تشکر از بنیامین عزیز (DOCTOR.WHO)

دیگر مثل قبل "کات سین" های بازی از قبل رندر شده نخواهند بود.تمامی کات سین ها به صورت Real-Time اجرا خواهند شد.

در بازی فقط یک Loading وجود خواهد داشت. و در ادامه بازی دیگر شاهد چنین اتفاقی نخواهیم بود.

در ابتدای بازی شما همان "سوئیت" قدیمی خود را به همراه دارید ولی در ادامه قابلیت ارتقاء را خواهید داشت.

شلوغی در خیابان ها بیشتر شده، بیش از 50 تبهکار در هر کوچه و خیابان پرسه می زنند و در حال نابود کردن ماشین ها و مغازه ها هستند.

چیزهایی از قبیل کت بارانی "گوردن" و یا "شنل" بتمن از قابلیت فیزیک Apex برخوردار خواهند بود و همچنین نسبت به باد و حرکات، تغییرات واقعی را نسبت به خود نشان خواهند داد.

زمان ریزش باران، تک تک قطرات از شیارها و سوئیت "بتمن" به صورت بسیار زیبایی سرازیر خواهند شد و جریان پیدا خواهند کرد.

زمانی که "گوردن" صحبت می کند، تمام چین و چروک های صورت او مشخص خواهد بود.

شهر در بازی پرجزئیات تر از قبل خواهد بود. ابرها در حال حرکت هستند و شما در این میان ماه را به صورت بسیار زیبایی مشاهده خواهید کرد.

تابلوهای نئون در تک تک مناطق شهر می درخشند و جلوه زیبایی را به این شهر بخشیده اند.

از دریچه های فاضلاب شهر دودهایی به صورت بسیار طبیعی بیرون خواهند آمد.

در افق آسمان ها، حرکت هلیکوپترها و بالون ها را به صورت بسیار طبیعی مشاهده خواهید کرد.

سازندگان تایید کرده اند که برای آنها جزئیات مهمتر از بزرگ تر بودن شهر است. آنها نمی خواهند که بزرگترین را خلق نمایند، بلکه می خواهند زنده ترین و پویاترین شهر را تا بحال در این سری به ارمغان بیاورند.

"بت موبیل" با هدف بهترین ماشین در همه بازی ها طراحی شده است. این ماشین به تنهایی 160 مگابایت از حافظه را اشغال خواهد کرد.

صدها هزار "چندضلعی" و "تکسچر" و "سایه زن" های مختلف بر روی تک تک قسمت های بازی به کار برده شده است.

این نسخه از بازی حالت "چند نفره" نخواهد داشت.

در مورد عنوان بازی نیز گفته شده که آنطور که شما فکر می کنید نخواهد بود، ما یک شخصیت جدید به همین نام خلق کرده ایم که اطلاعات بیشتری را فعلا در این مورد نمی توانیم منتشر کنیم.

Rocksteady یک چیز کاملا جدید را خلق خواهد کرد.

ضدقهرمانی در این بازی برای بتمن در نظر گرفته شده که تمام مهارت هاش رو به چالش میکشه.

Batmobile رو هر موقع که بخواهید می تونید با یک دکمه درخواست کنید.

خیابون ها به خاطر Batmobile بسیار پهن تر طراحی شده. میتونید از سوی سکوها با این خودرو پرش های بسیار بلندی انجام بدید و کلی مانور پذیری داشته باشید
میتونید با سرعت از خودرو eject کنید و با glide به سمت شیشه ساختمان افراد مورد نظر رو مورد حمله قرار بدید. شکستن شیشه یک چیز جدید اعلام شده!

موقع پرواز از تمامی گدجت ها می تونید بهره ببرید. میتونید با یک ضدفن حریف را به سمت حریفی دیگر پرتاب کنید. یک takedown زمینی جدید اضافه شده. با یک پشتک می توانید batarang به صورت دشمنان پرتاب کنید.

در بخش های predator (همون مخفی کاری) می تونید تا 4 نفر رو پشت سر هم takedown کنید. در بازی جدیدی می تونید از فواصل دوتر هم وارد یک دریچه هوا بشوید (حالا با غلت خوردن یا شیرجه)

معماهای Riddler ظاهرا با خودرو سر و کار داره. به عنوان مثال وارد یک مسیر خاص میشید و با رد شدن از موانع مختلف چراغ ها رو خاموش می کنید.

Batmobile می تونه موشک و اکتریسیته (همون stun که برای میخکوب کردن استفاده می شد) شلیک کنه. این خودرو توقف ناپذیره و با ضربه به هر خودروی دیگری در مسیر اونها به چند قدم اون ور تر شوت می شوند!

داستان بازی بعد از مرگ جوکر ادامه داره و خلافکارها می خواند با هم متحد بشند. بیشتر درباره Scarecrow صحبت شده که در سطح شهر کلی بمب پخش کرده!

Oracle (دختر کارگاه گوردون و Batgirl سابق) نقش پررنگ تری خواهد داشت و می تونید به پایگاه اون سر بزنید و مکالمه ای داشته باشید.

بازی پر از easter egg های بتمن هستش!

صدا پیشه بتمن Kevin Conroy هستش. تمامی صداپیشگان سابق برگشته اند.

Gothom City پنج برابر بزرگتر از AC هستش. به 3 بخش تقسیم شده. هیچ گونه لودینگی وجود ندارد و بدون وقفه وارد ساختمون ها می شوید.

صحبت هایی در مورد مدل جدید کاراکتر ها شده. یکی از کاراکترها چند ضلعی های (polygon) بیشتری حتی از Asylum داره!

بتمن بازی رو با batsuit قدیمی خودش شروع میکنه و در بعضی نقاط میتونه آپگرید کنه.

این بازی با Unreal engine بهینه و تقویت شده و توسط خود استدیو ساخته می شود.

با تشکر از حسین (WANDΞR)

برای دیدن تصاویر بیشتر کلیک کنید

بازی در تاریخ 2 تیر 94 منتشر می‌شود.

ناظم بخش : اسپویل داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تدگر = 1 هفته بن.

Last edited by a moderator:

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,943
نام
MR.1199
این dlc داستانی که این هفته میاد, ظاهرا بیشتر از 10 دقیقه طول میکشه. حجمش 3 گیگه و همه جک و جونور های بتمن های قبلی توش هستند.

Season of Infamy: Most Wanted Expansion
Mission1: Beneath The Surface (Killer Croc
Mission2: In From the Cold (Mister Freeze
Mission3: Wonderland (Mad Hatter
Mission4: Shadow War (Ra’s Al Ghul

بیشتر از 10 دقیقه هست ؟؟ :| با 4 تا شخصیت خفن سر و کار داره تو ماموریت های بازی بعدش "فقط " بیشتر از 10 دقیقس ؟ :D

---------------------

از همه اسکینای مربوط به سری ارکهام رو pc خودم با اخرین تنظیمات یه تصویر تهیه کردم ( چون با wii u نمیشد اسکرین شات گرفت به این راحتی، نسخه ارمورد وی یو از نت اوردم عکسشو ) . دیگه قضاوت با خودتون :D

• Like
Reactions: noorihamid99

amin hj

کاربر سایت
Nov 30, 2013
259
نام
امین
درود
اخرین ارکهام اینسایدر امسال (و یا حتی اخرین ارکهام اینسایدر به طور کل) اومد و خیلی قشنگ بود :D فقط تهش یه نکته ای رو باقی گذاشته راک استیدی که میتونستن نذارن :| اونم اینه که وقتی dax ginn از sefton پرسید که "میتونیم بگیم این پایان راهه برای راک استیدی و بتمن " و صفحه با یه مکث خیلی کم به این شکل در اومد :

بعد هم چند ثانیه این طوری موند :

خیلی امیدوارم که این پایان کارشون نباشه ! با این که گفتن بعد بتمن میرن سراغ یه ip دیگه ولی خب امیدوارم به این معنا نباشه که "دیگه" بتمن نمیسازن ! و دلم میخواد صرفا یه مکثی باشه برای استراحت دادن به این عنوان و بعد هم ساختن یه کار قوی مثل arkham asylum و ادامه دادنش :x

باید دید چی میشه ...
خود WB گفته بود که پتانسیل بتمن برای ساخت بازی خیلی بالاست احتمال اینکه برگردن به بتمن خیلی زیاده :x
WB Montreal هم داره رو دوتا IP کمیک بوکی کار می کنه باید دید اونا چین(به شخصه دوست دارم یکیش فلش باشه :d ولی احتمال گرین ارو خیلی زیاده همینطور سوپرمن)

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,943
نام
MR.1199
درود دوباره
خب دوستان متوجه شدم DLC های جدید امروز برای xbox one زودتر از بقیه منتشر شده (رو steam که هنوز قرار نگرفته :D) به خاطر همین سریع تر دانلود کردم و تونستم یکی از most wanted ها رو تا الان تموم کنم .
فقط اینو میتونم بگم واقعا ارزششو داره این 4 تا most wanted جدید :D تا این جاش که پایان قشنگی داشت برای یکی از شخصیت ها . بریم ادامش ببینیم چی میشه
:D

-------------------------

خب دوستان کل most wanted ها طی 3 ساعت تموم شد . واقعا فوق العاده بود :x یه پایان خوب برای mr freeze و nora و همین طور داشتن دو انتخاب برای بستن پرونده ras ulghul که نزدیک 10 دقیقه تو فکر بودم که کدوم رو انتخاب کنم بهتره :| mad hatter هم مثل همیشه بتمن رو میبره تو دنیای خیالی خودش . تنها باس فایت و یا میشه گفت بهترین باس فایت هم مربوط میشد به Killer croc .
اینو مطمئنم که اکثرا کمیک های این بازیو نخوندن ! به خاطر همین به نظرم بهتر بود یه پایانی برای bane تو خود استوری مود هم مشخص میکردن چون واقعا جاش خالیه :(
پرونده بازی هم فکر کنم دیگه بسته شد . پیش به سوی بتمن بعدی :x

آخرین ویرایش:

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
منم اومدم گفته هاى [MENTION=119604]mobile1199[/MENTION] رو تأييد كنم :d
اين 4 most wanted هم با اينكه كلا ٣ ساعت گيم پلى دارن ولى فوق العاده بودن
يه پايان غم انگيز freeze و Nora:(( و يه پايان نصفه نيمه (عجيب) براى ra's :-s اين mad hatter هم كه تو اين city و knight و origins هم بودن و من فوقالعاده ازش متنفرم:|به جاى اين سرنوشت بين رو معلوم ميكردن يا هارلى چون ديديم فقط تو cell زندانى شد
در كل خريدش جزو واجباته
چند تا نكته ى جالب هم كه هست اگه مرحله mr.freeze رو تموم كنين به جاى بارون برف مياد و شهر برفى ميشه
اگه بازى رو به 240% برسونين batsuit 8.0.5 رو ميده كه ارم خفاشش طلاييه و glide بهترى داره مال من الان 220% فردا هم رو new game plus اين 4 most wanted رو ميرم تا بازى 240% بشه ( بازى رو كلا 5 بار تموم كردم كه دوتاشو 100% كردم )

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,943
نام
MR.1199
منم اومدم گفته هاى @mobile1199 رو تأييد كنم :d
اين 4 most wanted هم با اينكه كلا ٣ ساعت گيم پلى دارن ولى فوق العاده بودن
يه پايان غم انگيز freeze و Nora:(( و يه پايان نصفه نيمه (عجيب) براى ra's :-s اين mad hatter هم كه تو اين city و knight و origins هم بودن و من فوقالعاده ازش متنفرم:|به جاى اين سرنوشت بين رو معلوم ميكردن يا هارلى چون ديديم فقط تو cell زندانى شد
در كل خريدش جزو واجباته
چند تا نكته ى جالب هم كه هست اگه مرحله mr.freeze رو تموم كنين به جاى بارون برف مياد و شهر برفى ميشه
اگه بازى رو به 240% برسونين batsuit 8.0.5 رو ميده كه ارم خفاشش طلاييه و glide بهترى داره مال من الان 220% فردا هم رو new game plus اين 4 most wanted رو ميرم تا بازى 240% بشه ( بازى رو كلا 5 بار تموم كردم كه دوتاشو 100% كردم )
بسیار ممنون :D
پایان غم انگیزی بود ولی نورا بدبخت هم ادمه :D تا کی باید بسته بندی شده تو فریز میموند:))
من mrfreeze رو تموم کردم ولی برفی شدن شهر فقط واسه یه قسمت تو همون mostwanted بود نه ادامه :D
راستی ! این batsuite رو دیدم عکسش تو نت پر شد با خودم گفتم دست سازه بعد دیدم واسه ps4 هم هست که الان این رو گفتی شکم برطرف شد :D
سیو های قبلیم رو همشونو پاک کردم وقت نیست دوباره برم :( حیف شد :D

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
بسیار ممنون :D
پایان غم انگیزی بود ولی نورا بدبخت هم ادمه :D تا کی باید بسته بندی شده تو فریز میموند:))
من mrfreeze رو تموم کردم ولی برفی شدن شهر فقط واسه یه قسمت تو همون mostwanted بود نه ادامه :D
راستی ! این batsuite رو دیدم عکسش تو نت پر شد با خودم گفتم دست سازه بعد دیدم واسه ps4 هم هست که الان این رو گفتی شکم برطرف شد :D
سیو های قبلیم رو همشونو پاک کردم وقت نیست دوباره برم :( حیف شد :D
اين mr.freeze فكر كنم مهربون ترين دشمن بتمن :dكلا هدفش nora:d البته معلوم نشد كه Nora مرد يا نه چون الفرد گفت كه كشتى Gotham رو ترك كرد همين :|
برف من هنوز ادامه داره !:|
اگه اين most wanted رو تو همون بازى اصلى ميزاشتن بنظرم خيلى بهتر بود
من اين قضيه ى killer croc رو نفهميدم ؟ براى چى دستشو قطع كردن ؟ توضيحات jones رو گوش ندادم:-/
البته قضيه ى بين تو كميك ها كه معلوم شد فقط تو بازى نبود

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,277
نام
امیر حسین
توی استور PSN US ، سیزن پس بازی تخفیف خورده و از 40$ شده 20$ ! :d
به نظرم اگر کسی فن بتمن هست،ارزشش رو داره الان دیگه! :d

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,521
نام
امین
دوستان من تازه بازیو فیزیکی خریدم و رو ps4 حدوده 60 گیگ فضای خالی دارم ولی بازی اجرا نمیشه و ایراد فضا ازم میگیره!
چقدر مگه تو سیستم فضا واسه نصب و اجرا لازمه برای این بازی؟

amin hj

کاربر سایت
Nov 30, 2013
259
نام
امین
دوستان من تازه بازیو فیزیکی خریدم و رو ps4 حدوده 60 گیگ فضای خالی دارم ولی بازی اجرا نمیشه و ایراد فضا ازم میگیره!
چقدر مگه تو سیستم فضا واسه نصب و اجرا لازمه برای این بازی؟

خود بازی حجمش 48 یا 50 گیگ بود برای من تازه با DLC هاش شده 67 گیگ بعضی وقتا کنسول قاطی میکنه اگه مقدوره یکم خالی کن از کنسول

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,943
نام
MR.1199
اين mr.freeze فكر كنم مهربون ترين دشمن بتمن :dكلا هدفش nora:d البته معلوم نشد كه Nora مرد يا نه چون الفرد گفت كه كشتى Gotham رو ترك كرد همين :|
برف من هنوز ادامه داره !:|
اگه اين most wanted رو تو همون بازى اصلى ميزاشتن بنظرم خيلى بهتر بود
من اين قضيه ى killer croc رو نفهميدم ؟ براى چى دستشو قطع كردن ؟ توضيحات jones رو گوش ندادم:-/
البته قضيه ى بين تو كميك ها كه معلوم شد فقط تو بازى نبود
قضیه mr freeze تو ارکهام اوریجینز کامل معلوم شد داخل DLC :D نمرده باشه هم مهم نیست چون سرنوشتش معلومه .
دست killer crock رو قطع کردن؟؟ من فک کنم صرفا یه برش تو یه قسمت دستش بود واسه فهمیدن چگونگی ترمیم بافت این موجودات :D و گرنه اگه قطع میشد که این تا اخر بازیش دستش چرا به بدنش وصل بود؟ اگه هم الان بگیم دستش رو با اون قطعه به هم وصل کرده بودن هم درست در نمیاد چون با فعال کردن detective vision قشنگ معلومه استخون اون ناحیش بدون مشکله .
من فقط امیدوارم یه 6 ماه دیگه هم واسه بازی dlc بدن بیرون :| البته تا الان تقریبا خیلی از اسکینا هست و همین طور پک بتموبیل هم "نسبتا" کامله :D ولی خب bane مونده و ارکهام نایت (ته بازی تکلیفش معلوم نشد) و کلا از خیلی از شخصیت های دیگه هم میتونن داستان قشنگ دربیارن .
یا حتی میتونن یه دی ال سی داستانی بدن جزو arkham stories که بتمن برای یه مدت کوتاه دوباره مجبور شه برگرده ولی مثلا با سن بالاتر (یه جورایی شبیه همین محتوایی که واسه ac syndicate اومد برای شخصیت evie ... ) کلا پتانسیل واسه بیرون دادن dlc و سود توش خیلی بالاس :D

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
قضیه mr freeze تو ارکهام اوریجینز کامل معلوم شد داخل DLC :D نمرده باشه هم مهم نیست چون سرنوشتش معلومه .
دست killer crock رو قطع کردن؟؟ من فک کنم صرفا یه برش تو یه قسمت دستش بود واسه فهمیدن چگونگی ترمیم بافت این موجودات :D و گرنه اگه قطع میشد که این تا اخر بازیش دستش چرا به بدنش وصل بود؟ اگه هم الان بگیم دستش رو با اون قطعه به هم وصل کرده بودن هم درست در نمیاد چون با فعال کردن detective vision قشنگ معلومه استخون اون ناحیش بدون مشکله .
من فقط امیدوارم یه 6 ماه دیگه هم واسه بازی dlc بدن بیرون :| البته تا الان تقریبا خیلی از اسکینا هست و همین طور پک بتموبیل هم "نسبتا" کامله :D ولی خب bane مونده و ارکهام نایت (ته بازی تکلیفش معلوم نشد) و کلا از خیلی از شخصیت های دیگه هم میتونن داستان قشنگ دربیارن .
یا حتی میتونن یه دی ال سی داستانی بدن جزو arkham stories که بتمن برای یه مدت کوتاه دوباره مجبور شه برگرده ولی مثلا با سن بالاتر (یه جورایی شبیه همین محتوایی که واسه ac syndicate اومد برای شخصیت evie ... ) کلا پتانسیل واسه بیرون دادن dlc و سود توش خیلی بالاس :D
دستشو قطع كردن وقتى كراك رو ميبرن تو cell وقتى از اون اتاق بياى بيرون سمت چپ يه evidence room هست كه دست كراك توى يه محفظست :-& تو توضيحاتش هم cash ميگه كه اون دست منو قطع كرد اما من به خاطر قطع شدن دستش احساس بدى دارم ولى دست اون دوباره رشد ميكنه:d
بين كه لباسش تو يكى از اون جعبه ها بود اما نفهميديم چرا ؟
نايت هم كه اومد كمك كرد رفت
خود بتمن هم معلوم نشد تكليفش چيه:d
بازى كلا خيلى حفره هاى داستانى داره:|
اين batsuit 8.0.5 رو هم باز كردم سرعتش بيشتر شده و اون ارم وسط gold شده همين چيز خاصى براى 240 درصد نبودb-)
براى ra's كدوم پايانو انتخاب كردى ؟ من هر دو تارو ديدم دومين انتخابم هم destroy Lazarus machine بود كه فقط جاودانى ra's رو تموم كرد و بعدش هم بتمن بردش به gcpd ولى موقع بلند كردن ra's و بردنش توسط بتمن دقيقا يك صحنه مثل مرگ جوكر اتفاق افتاد كه بتمن ميبرتش بيرون theater

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
دوستان اين بازي رو نسل هفتم هم بود يا كلا جديده؟؟؟
كلا ارزش خريدن داره؟؟؟
نه نبوده امسال فقط برای نسل 8 منتشر شده
کلا که سلیقه ای هست از نظر منتقدا بازی خوبی بوده و منم که تجربه کردم میگم خوب هست

Gesendet von meinem SM-N910F mit Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر